פריצה למחשב דרך ip - עם Metasploit << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פריצה למחשב דרך ip - עם Metasploit

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי האקינג- למי הם מתאימים
אתם יודעים שתחום המחשבים הוא התחום בו אתם רוצים להתמחות בלימודי מחשבים, אך כיצד תדעו באיזה נושא להתמקצע מבין כל הנושאים המוצגים לראווה ?  במאמר זה נתייחס לקורס האקינג .  קורס האקינג משמעותו אבטחת מידע. כדי לדעת להגן על מערכות מידע, עליכם להכיר ולשלוט בכל שיטות האקינג. את השיטות לומדים בקורס זה. כעת נותר לכם לברר האם בכלל מתאים לכם ללמוד את התחום. במאמר זה נתייחס לפרמטרים הבאים שיעזרו לכם להכריע בעניין.

אוהבי מחשבים

בראש ובראשונה, עליכם לאהוב את עולם המחשבים. העולם מתקדם בקצב מסחרר, אתם ודאי רוצים לקחת חלק פעיל בו. בימינו, ללא מחשבים, קשה להתניע את העולם, ואכן- העולם מונע ממנו, ונראה כי ככל שחולפות השנים לא תהיה יכולת לנוע בעולם ללא שליטה בתחום המחשבים.  אנחנו בעד השתלבות עם הקדמה, על כן תחום המחשבים הוא העולם אליו עלינו להשתייך. לימודי האקינג יאפשרו לכם לאבטח מידע מסווג וחשוב והלימודים יגרמו לכם לתחושת סיפוק.

לאוהבי אחריות

כמובן, זהו תחום מחייב כיוון שהוא נוגע באבטחת מידע ובמניעת פריצות. אתם יכולים לעבוד בארגונים גדולים, ולכן עליכם לסגל לעצמכם אחריות רבה. זכרו כי עליכם להשקיע בפרטים הקטנים ביותר, אסור לכם לטעות באבטחה, שכן מדובר לפעמים על הרס של חיים שלמים. זו הסיבה שתפקידו של ההאקר הוא תפקיד חשוב שיש להקפיד בעת ביצועו. עליכם לדייק בפרטים ולתכנן את הצעדים הקטנים בנוגע לאבטחה. משימה בהחלט מאתגרת ומורכבת, אך מעוררת סיפוק רב.

לסקרנים במיוחד

אלו שהם סקרנים, ימצאו עניין רב בתפעול של המחשבים ובמה שקורה במקומות הנסתרים שאינם גלויים. קורס האקינג מאפשר לכם לקחת חלק מאחורי הקלעים, להבין כיצד דברים עובדים וכיצד יש לתפעלם. אם יש לכם נטייה להרפתקנות, אם אתם יצירתיים ומעוניינים לקחת חלק פעיל במצוד אחרי פריצות ומניעתן ככול הניתן,  אתם מתאימים ללמוד את התחום ולהתמקצע באופן מעשי בכל מוסד בו תבחרו.

לאוהבי אתגרים

רק מי שאוהב אתגרים יכול למצוא עצמו נע לעבר לימודים אלה. לימודי אבטחה כוללים אתגר ויצירתיות במציאת פתרונות שונים למצבים סבוכים.  באופן שאינו משתמע לשתי פנים, אנחנו בהחלט מבינים כי לתחום זה יכולים להיקלט רק אנשים אוהבי הרפתקאות, החיים על אדרנלין גבוה והצורך שלהם להציל את העולם הוא יוצא מן הכלל.  באמצעות מיומנויות גבוהות תוכלו ללמוד כיצד להגן על מידע יקר מכול. כגודל האחריות כך גודל הסקרנות שהתחום מעורר.

לאנשים דקדקניים

אם אתם דקדקניים ומבינים את ה"ראש הגדול" שחייב להיות חלק בלתי נפרד מכם, תצליחו באופן ודאי ליהנות מהלימודים ולחוש סיפוק רב. התחום דורש רגישות ודיוק רב משום שלהיות האקר זהו תפקיד רגיש במיוחד. היכולת לפרוץ ולהגן כאחד חשובה במיוחד כי כדי להכות באויב צריך להכירו ולדעת לתעתע בו. תתפלאו כמה כוח תקבלו מגישה זאת לחיי המחשבים ולחיים בכלל. עם זאת, חשוב להקפיד לא לעשות שימוש לרעה בידע אשר נרכש.

לסיכום, כמו בכל תחום, חשוב לברור את מה שברצונכם ללמוד. אינכם יכולים להתפשר על עיסוקכם. אם חפצה נפשכם בלימודי האקינג, דעו לקראת מה אתם צועדים. יתכן כי אתם מעוניינים בלימודי מחשבים, אך בתחומים שונים. שאלו מכרים, קראו מאמרים באינטרנט אודות הלימודים, קבלו את כל הפרטים החשובים. תנו לעצמכם זמן לברר ולחקור האם התחום מעניין אתכם באמת. הלימודים הם לימודי אבטחה המלמדים אתכם להתגונן מפני פריצות. יצירתיות, אחריות, עמידה בפני אתגרים- כל אלו יאפשרו לכם להצליח בתחום ולאהוב את הלימודים.
כל המידע על קורס האקינג
האקינג הוא תחום בעל חשיבות רבה בתוך עולם אבטחת המידע. היום חלק גדול מההתרחשויות והפעולות הגלובליות בתחום הכלכלי או הפוליטי נעשות בתוך העולם הוירטואלי. אם בעבר לחימה נעשתה על ידי פיתוח כלי נשק משוכללים, היום חלק מאותה לחימה היא פיתוח מערכות אבטחת מידע מתוחכמות והקדמת האויב על ידי מניעה של פריצות לרשתות המחשבים. אנשי מקצוע מומחים ידעו לאתר את פעילויות ההאקרים, להגן על מערכות המידע מפני מתקפות של פריצות ולהרתיע באמצעים שונים. קורס האקינג מכשיר האקרים למטרות אלה.

מהי מטרתו של קורס האקינג?

קורס האקינג מכשיר אנשים להתמודד עם נסיונות של פריצות לרשתות המחשבים, ניסיונות לדלות ידע חסוי ולבצע פעולות ששויות לאיים על החברה או הארגון. מטרת הקורס היא ליצור אצל הסטודנטים הבנה וראיה של התמונה הגדולה- מהן המטרות של הצד השני ומהן הפעולות אותן הוא עשוי לבצע וכיצד ניתן להקדים ולמנוע אותן בעזרת אמצעי רתיעה או לפחות לעצור אותן בזמן.

מהם תכני הקורס?

קורס האקינג כאמור יראה לכם את שני הצדדים. הוא יכיר לכם את האמצעים העומדים לרשותו של המנסה לפרוץ ומצד שני מהן מערכות האבטחה העומדות לרשותכם בהן תוכלו להשתמש כדי להגן על המידע בחברה או בארגון מלהגיע לידיים הלא נכונות. תלמדו כיצד לבנות מערך אבטחה המותאם לארגון או חברה. עם נושאי הקורס נמנים: מבוא להאקינג, חוקי ההאקינג, ניהול אסטרטגיות הגנה, הצפנה, פריצה לרשתות תקשורת, פריצה למערכות תקשורת של טלפונים סלולארים ועוד.

מהו היקפו של הקורס?

היקף הקורס הוא לרוב מספר חודשים על פי שיקוליו של המוסד. מדובר בדרך כלל על קורס בו המפגשים הם מדי שבוע. מכללת פרקטיקיו מודעת לכך שההולכים לקורס הם לרוב בעלי קריירה ומשפחה ומאפשרת לעשות קורס אונליין מהמחשב הביתי שלכם, בשעות ובקצב הלימוד הנוחים לכם. גם התשלום נעשה על בסיס חודשי כך שלימוד מהיר יותר יאפשר תשלום נמוך יותר.

מהן אפשרויות התעסוקה?

עם סיום הקורס ניתן לעבוד במגוון חברות במחלקת אבטחת המידע שלהן, בחברות העוסקות ומפתחות מערכות בתחום, בענפי המודיעין השונים ובחברות הייטק שונות. בגלל העליה בפיתוחים ובידע בתחום, אנשים המומחים בתחום יתקבלו בברכה בקרב חברות רבות.