פריצה ל-Facebook עם SSL Strip << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פריצה ל-Facebook עם SSL Strip

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת מידע
תחום אבטחת מידע במחשבים הינו אחד התחומים המתפתחים ביותר בכל הקשור בתקשורת מחשבים בדגש על פעילות של חברות וגופים. מדוע למעשה מדובר בתחום כל כך משמעותי הנמצא בצמיחה? ובכן, כיום מרבית החברות והארגונים מבינים היטב את חשיבותו של תחום זה עד כדי הקדשת מחלקה שלמה במוסד לטפל בנושא זה או מיקור חוץ של התחום והפקדתו בידי חברה חיצונית מתמחה. פוטנציאל הנזק שיכול להיגרם כתוצאה מפעילות זדונית של האקרים היא עצומה ויכולה לגרום נזק ממשי לעסק וללקוחותיו בשל גניבת נתונים, פגיעה בתהליך העסקי הממוחשב, שיבוש מערכות טכנולוגיות ופגיעה בתדמית ומוניטין הארגון. על מנת למזער ככל הניתן פגיעות מסוגים אלו על מחלקת אבטחת המידע לנקוט מספר צעדים של אבטחת מידע:

 1. ניתוח איומים – צעד זה מתבצע תוך ניתוח אופי פעילות הארגון ואיתור הנקודות הפגיעות בתהליך הקיברנטי העסקי או הציבורי שלו. במילים אחרות יש למצוא היכן הוא פגיע והיכן אחרים עשויים לרצות לפגוע בו.

 2. ניתוח הגנות – מרבית הארגונים מסוג זה מחזיקים מערך הגנה כלשהו. יש לנתח את יעילות ההגנה הקיימת ולהסיק ממנה היכן יש לחזק ערך קיים והיכן יש להקים מערך שאיננו קיים ביחס ישיר לאיומים שנותחו.

 3. בדיקות חדירות – לאחר ניתוח האיומים וההגנות יש לבצע בדיקות המדמות ניסיונות לפריצת מידע על מנת לאמוד בצורה ריאליסטית את יעילות ההגנות ואת היכולת של גורם חיצוני להתגבר עליהן.

 4. אימון והדרכת הגורם האנושי בארגון בנושאי אבטחת מידע ודרכים להימנע מסיכוני מידע.

 5. ביצוע בדיקה של ספקים ונותני שירות המחזיקים בגישה למערכת הממוחשבת של הארגון וניתוח רמת הסיכון שהם מהווים. בניית תוכנית הגנה מפני הדבקה של תוכנות זדוניות או זליגת מידע דרך אפיק זה.

 6. קבלת ייעוץ שוטף ומתקדם בנושאי אבטחת מידע על מנת לשמר את עדכניות ויעילות הארגון בתחום.


אין ספק כי תחום אבטחת המידע יוסיף להיות נתון לבחינה רצינית של כל ארגון המעוניין לשמר על התהליך הממוחשב שלו מול לקוחותיו וכן כל תהליך ממוחשב החיוני לפעילות העסקית שלו. שאם לא כן לא ניתן לשמור על תחרותיות.
קורס אבטחת מידע - Check Point
בס"ד

שלום כולם, סוף סוף נדבר היום קצת על אבטחת מידע וכן על קורס אבטחת מידע – Checkpoint. בתחילת המאמר ניגע מעט במהי אבטחת מידע באופן כללי ולאחר מכן נדבר על הייתרונות שב- קורס אבטחת מידע – Checkpoint ומה הוא יכול להציע ללומדים אותו. מוכנים? נתחיל!

אבטחת מידע הוא גולת הכותרת, או אם תרצו – הדובדבן שבקצפת של עולם היי-טק. אנשי אבטחת המידע לרוב מרוויחים את הסכומים הגבוהים ביותר, מקבלים את התנאים הטובים ביותר – ואף נהנים הכי הרבה, שכן עבודתם מגוונת ומעניינת! נשמע טוב לא? צריך להודות על האמת, כדי להיכנס לעולם אבטחת המידע לא מספיק ללמוד רק קורס אבטחת מידע – Checkpoint, צריך בוודאי גם להיות בעלי רקע מקיף ברשתות, תקשורת, תכנות בסיסי ועוד. אבל אל תהיו מתוסכלים, קורס אבטחת מידע – Checkpoint הוא דריסת רגל ראשונית וחזקה מאוד בדרך פנימה, ועל זה עוד נרחיב בהמשך.

מטרת אנשי אבטחת המידע היא פשוטה לכאורה – למנוע פריצות למערכת, גניבת מידע וגרימת הרס על ידי גורמים עויינים. שימו לב שההגנה צריכה להיעשות לא רק כלפי חוץ, אלא גם (ואולי במיוחד) כלפי פנים. לצערנו רוב הפריצות הקשות ומקרי אבטחת המידע החמורים ביותר התרחשו על ידי גורמים מתוך הארגון, או לפחות בעזרת סיוע מהם. זכור לךי שבעבר עבדתי בחברת פלאפון וסיפר לי המנהל הראשי של האבטחה שחוקר פרטי הצליח לשחד נציג שימסור לו מידע פרטי על לקוחה מתוך מאגרי המידע של החברה. רבותיי, זו רק דוגמא אחת מני רבות רבות!

לאחר שהבנו את מהות העבודה של אנשי אבטחת מידע ואת גודל האחריות הרובצת לפתחם (וכן את הפוטנציאל הכספי העצום הנובע מכך), בואו נדון מעט ב- קורס אבטחת מידע – Checkpoint. קורס אבטחת מידע – Checkpoint עוסק בשני עניינים חשובים. האחד הוא נושאי אבטחת המידע באופן כללי, והשני הוא מוצרי Checkpoint העוזרים ליישם את דוקטרינות אבטחת המידע. במיוחד הקורס יעסוק ב-Firewall המיתולוגי :NGX. ידע ברמה טובה בחומרי הקורס הוא אינו כרטיס כניסה לשורה הראשונה של אנשי אבטחת המידע בעולם, מן הסתם – אבל הוא בוודאי מאפשר דריסת רגל רצינית שתאפשר את התחלת הדרך (או פריצת הדרך אם תרצו). קורס אבטחת מידע – Checkpoint מכניס אתכם לתחום נישתי ביותר, שעל אף שהדרישה אליו בשוק היא גבוהה, אין לו הרבה מתחרים. הסיבה היא הפחד שיש לרבים להיכנס לתחום הזה שנחשב ל"מגרש של הגדולים". אם אתם מוכנים להתעלם מהסטיגמות חסרות הערך הללו וללכת על קורס אבטחת מידע – Checkpoint אז אתם יכולים להיות אלו שיזרו את הקופונים השמנים!

לסיכום, קורס אבטחת מידע – Checkpoint הוא כניסה מצויינת לתחום שכדאי מאוד להיכנס אליו. קראו קצת על התחום באינטרנט, נסו לראות כמה סרטונים על NGX ותיווכחו בעצמכם אם זה מתאים לכם. לאוהבי האתגרים מביניכם, קורס אבטחת מידע – Checkpoint הוא הדבר! בכל אופן, אני מאחל לכולם המון הצלחה בכל קורס שתבחרו לקחת ובכל חומר שתחליטו להעמיק בו. בסופו של יום, העיקר הוא להנות מיגיע כפינו ומעמלנו.

נקודה קטנה לסיום, מומלץ לנסות את הסרטונים על אבטחת מידע של PracticU ודרכם ללמוד את התחום. ולא נאריך על עניין זה, אלא ניתן לכם להתרשם לבד. בהצלחה!