פריצה ל-Wi-Fi - הצפנת WPA << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פריצה ל-Wi-Fi - הצפנת WPA

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת מידע

העולם הולך ומתמחשב ויותר חברות וארגונים עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. בעולם בו המחשוב חודר לכל תחום בחיינו אין זה פלא כי אנשים נושאים מחשבים קטנים בכיסם, מחשבים בעלי יכולות עיבוד חזקות ועוצמתיות יותר ממחשבים נייחים ישנים. כיום כמעט כל מוצרי הבית מתחברים אל רשת האינטרנט וכל המידע על צורותיו השונות מתמחשב והופך אינטרנטי.


אין ארגון או מוסד, חברה או למעשה כל אלמנט תפעולי אחר שאינו מתבסס כיום על מערכת ממוחשבת מתקדמת כאשר מפות אינטרנטיות, מסמכים שונים, מידע בנקאי ואפילו שירותים של רשויות השלטון כמו גם רשויות עירוניות – כולם ממוחשבים והופכים מקוונים. לא רק זאת, שהרי רוב התקשורת בינינו רובה ככולה מבוססת על אמצעים אינטרנטיים  - בין שמדובר בהקשבה למוזיקה ובין אם מדובר בשיחות טלפוניות, בין אם מדובר באיתור מיקום ובין אם ביכולת לראות אחד את השני תוך כדי שיחה.


אם בעבר היינו שולחים מכתבים הרי שכל התקשורת הקיימת כיום הינה באמצעות מיילים וסמסים כאשר כל אדם ברחבי העולם נגיש לנו וניתן ליצור עמו קשר תוך מספר דקות. חברות עושות שימוש יומיומי בקבצי מידע אינסופיים, עוסקות בארגון נכון של המידע וחלוקתו, עיבודו ופיתוחו. לא בכדי ישנו ביקוש עצום לאנשי מקצוע מתחומי אבטחת מידע השונים על הפיתוחים הרבים שבתחום. בעידן המידע החדש הצורך באנשי מקצוע מהתחום הולך ומתגבר ועמו גם הצורך באנשי מקצוע מתחומי אבטחת מידע השונים.


אבטחת מידע הינו תחום בתאוצה המהווה את אחד התחומים היותר פופולאריים ולא בכדי. בשל היות המידע רגיש עד מאוד, ישנו צורך באבטחת המידע באופן המקסימלי בהתאם לרגישותו. ההתפתחויות המסחררות מביאות רבים לחפש את הפתרון לצורך באבטחה מקסימלית של המידע. אבטחת המידע מצריכה היערכות מראש והכרה מעמיקה של המערכות השונות, יכולת ניתוח המידע ואופן פעולתו ועוד. אבטחת המידע מצריכה ציוד תשתית איכותי, מערכות הפעלה מקצועיות, שירותים ואפליקציות, תחנות קצה ושרתים איכותיים לצורך אבטחה של המידע. החברות השונות אוספות במהלך השנים אינספור מידע אותו לא קל לארגן לאחר שנים רבות של אגירה ושמירה. לפיכך, פותחו מערכות ייחודיות של אבטחת המידע לצורך שמירה עליו מפני דליפה.

שאלות ותשובות על קורס האקינג
להאקינג חלק חשוב מאוד בתוך התחום הגדול של אבטחת המידע. מדובר על פריצה למערכות ממוחשבות הנעשה כחלק מלוחמת המידע. היום העולם הוירטואלי והממוחשב משמש כזירה להתרחשויות רבות בעולם הכלכלי, הפוליטי ועוד. אנשי מקצוע מומחים ידעו לאתר את פעילויות ההאקרים, להגן על מערכות המידע מפני מתקפות של פריצות ולהרתיע באמצעים שונים. קורס האקינג מכשיר האקרים למטרות אלה.

מהי מטרתו של קורס האקינג?

קורס האקינג נועד להעניק לסטודנטים כלים להשתלב בתחום אבטחת המידע ולוחמת המידע התופס מקום נכבד יותר ויותר בחברות ובעסקים. הקורס בא בטרה להכניס את הסטודנט לראשו של ההאקר ולדעת להתחקות אחר מעשיו, לצפות את מהלכיו ולדעת כיצד להתגונן מפניהם ולהגן על המידע השמור במחשבי החברה או הארגון.

מהם תכני הקורס?

קורס האקינג יכיר לכם את שני העולמות. הוא יראה לכם מהם הכלים העומדים לרשותו של האקר המתכנן פריצה למערכות ומצד שני יכיר לכם את הכלים העומדים לרשותכם להגנה עליהן. תלמדו כיצד לבנות מערך אבטחה המותאם לארגון או חברה בהתאם לנתונים שונים הקשורים למבנה הרשת ומרכיביה. עם נושאי הקורס נמנים: מבוא להאקינג, חוקי ההאקינג, ניהול אסטרטגיות הגנה, הצפנה, פריצה לרשתות תקשורת, פריצה מערכות תקשורת של טלפונים סלולארים ועוד.

מהו היקפו של הקורס?

הקורס נמשך מספר חודשים, הדבר משתנה בין מוסד למוסד. מכללת פרקטיקיו מאפשרת ללמוד את הקורס כקורס אונליין בקצב האישי שלכם. באתר המכללה ניתן למצוא שפע של חומרי עזר בעברית כמו סרטי הסבר, מצגות מפורטות ועוד חומר שיקל על הלימוד. התשלום הוא תשלום חודשי קבוע, כך שקצב הלימוד קובע את התשלום.

מהן אפשרויות התעסוקה?

עם סיום הקורס ניתן לעבוד במגוון חברות במחלקת אבטחת המידע שלהן, בחברות העוסקות ומפתחות מערכות בתחום, בענפי המודיעין השונים ובחברות הייטק שונות. זהו תחום שחשיבותו עולה מרגע לרגע בגלל ההתפתחויות גם בקרב הפורצים למערכות השונות מולם יש להתמודד, לכן אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום יתקבלו בברכה על ידי מגוון רחב של חברות.