איך עושים חוקים נכון ב- Firewall << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

איך עושים חוקים נכון ב- Firewall

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס ניהול מערכות מידע

לאור התפתחותו המואצת של עידן התקשורת והמחשבים, הצורך בניהול מערכת המידע בכל ארגון במטרה לנתב את המידע הרב שעובר דרכו התגבר משמעותית. מי שעוסק בתחום של מערכות מידע חייב להכיר לעומק את מגוון טכנולוגיות המידע לרבות יכולותיהן ולהבין את צרכי ודרכי ניהולו של הארגון. בקיאות רחבה שני הנושאים הנ"ל יאפשרו לעוסקים בתחום לאתר פתרונות טכנולוגיים יצירתיים לשיפור ביצועי הארגון. קורס ניהול מערכות מידע מכשיר את בוגריו לעבוד בתפקידי CIO- מנהל מערכות המידע בארגונים.

מה לומדים בקורס?

ניהול מערכות מידע הוא תחום רחב עם המון אחריות על תחומי ידע נוספים כמו למשל מתן ייעוץ טכנולוגי לצרכי מינוף הארגון באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, ניהול משימות, ניהול אנשים, ניהול תקציבים, מכרזים, מתן שירות ומענה כולל ללקוחות הארגון השונים ועוד. תכנית הלימודים במסגרת קורס ניהול מערכות מידע מספקת למשתתפים ידע נרחב בתחום הטכנולוגיה והניהול ושמה דגש מרכזי על חשיבות השילוב בין תחומי ידע שונים.

תוכנית הלימודים

בנוסף התכנית מקנה למשתתפים ידע מעמיק בעקרונות העבודה ומציעה כמה דרכים מקובלות לניהול התחום הטכנולוגי, האנושי והעסקי בצורה הטובה ביותר בתוך הארגון. מנהלי מערכות מידע יוכלו לשפר את תפקודי הארגון וליצור מערכות מידע מתקדמות ואפקטיביות, תודות לידע רב תחומי שרכשו בלימודיהם. קורס ניהול מערכות מידע כולל בתוכו מצד אחד ידע עיוני ומצד שני ידע מעשי הנוגע לכל תחומי האחריות של מנהל מערכות המידע ובכללם ייעוץ טכנולוגי, ניהול עובדים ומתן שירות ללקוחות פנימיים וחיצוניים כאחד.

נושאי לימוד משותפים ומרכזיים

מתכונת הלימודים של קורס ניהול מערכות מידע משתנה בהתאם למוסד הלימודים הנבחר, אולם בדרך כלל קיימים כמה נושאים רב תחומיים מעולם הטכנולוגיה והניהול השותפים לכל הקורסים הנ"ל. להלן כמה מהם: תוכנה ואפליקציה, ניהול משא ומתן, משאבי אנוש, מכירות, שיפור מיומנויות בין אישיות, הנעת עובדים, מימון, תפעול וכיוצא באלו. במהלך הלמידה יחשפו התלמידים להרצאות פרונטאליות והדרכות, ישתתפו בדיוני כיתה משותפים, ינתחו הצלחות וכישלונות שחוו ארגונים, מגמות ומחקרים מהעולם ומהארץ.

בסוף הקורס, התלמידים ידרשו להציג פרויקט גמר על מנת לעמוד על בקיאותם בחומר הנלמד. 

אבטחת מידע בארגון – מה זה כולל:

כאשר מדובר על ארגון המנהל עסק ומשכורות של עובדים עוברות בו, כאשר מדובר על עסק שעשוי להכיל מידע רגיש ואף פיתוחים המהווים את הישגי החברה, יש לשמור היטב על אבטחת מידע. אחרת כל מי שמבקש לעשות ריגול עסקי, עשוי יחסית בקלות למצוא את ההמצאות האחרונות עליהם עמלו רבות בשנים האחרונות ופשוט לקטוף את הפירות. יותר מכך, לא מדובר רק על סכנה של גניבה וריגול, אלא גם מדובר על סכנה לשלום הציוד והמחשוב, כיוון שאם אין את ההגנה הרצויה, ניתן בקלות להשתיל וירוס שעשוי להוביל להפסדי ימי עבודה ולפגיעה כלכלית קשה. על כן כאשר מדובר בארגון, (מכל סוג שהוא), מומלץ שהוא יהיה מאובטח, וכאן אבטחת מידע בארגון נכנסת לתמונה.

הקלות

רוב מערכות ההפעלה פרוצות למעשי זדון מצד מתחרים, גם אלו שנחשבות יותר בטוחות עשויות בקלות להיות חשופות לטלטלה כאשר האקר בעל כוונות זדון יחליט לפרוץ. אם כן מה עושים? מתגוננים. הכיצד? ובכן פה כבר ניתן למצוא אי אלו שיטות עבור אבטחת מידע בארגון.

כל שניתן לעשות

ראשית כל תמיד מומלץ להיעזר באדם שבקיא בתחום, במיוחד אם מדובר על ארגון, מוטב שהם יהיו בקשר עם מישהו מהתחום ובאופן קבוע. לחלופין ניתן גם לפעול לבד, וזה אומר שיש צורך להתעדכן באופן שוטף לגבי מערכות ההפעלה, לערוך בדיקות תקופתיות בעדכון היישומים, לבצע עדכונים באופן שוטף באתר התמיכה האוטומטית של מיקרוסופט, להשתמש בשירותי מסרים מאובטחים, ואף ניתן להתקין מוצרים נלווים למחשב אשר מונעים גישה מאנשים ללא גישה.

תשפטו בעצמכם

אם אתם ארגון ואתם מבקשים לדעת עד כמה אתם באמת חשופים לאיומי פגיעה במידע הארגון, מוטב שטענו על השאלות הבאות: האם המשתמשים מרחוק מחזיקים בגישה לרשת הפנימית, האם קיימת נורמה של העברת מסרים מיידים בין מחשבי הארגון ומי עוד נחשף לכך, האם שרת הדואר מסנן קבצים בעלי סיומת exe, האם יש גישה לעובדים לטובת התקנת והסרת התוכנות, מהו מצב האנטי ווירוס, כל כמה זמן הוא מתעדכן, כמה דואר זבל הארגון מקבל, מהו נוהל העובדים בנושא, מהי רמת מודעות העובדים לגבי שליחת וקבלת מידע, האם קיים מנגנון חסימת הרשאות וכדומה.

הסמכות של checkpoint
בעולם של ימינו לא קל לדעת מה יביא עמו המחר ולכן אין זה פלא שרבים מאיתנו שואלים מה יהיה התחום המתאים לנו ביותר לעסוק בו. ישנם לא מעט תחומי העסקה כיום אולם אין וודאות לגבי הרווחיות של רובם ולכן ההתלבטות הולכת ונעשית יותר ויותר קשה. כדי לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לתחום העיסוק הרלוונטי והמתאים לכם ביותר חשוב מאוד לעבור תהליך יסודי ולבדוק את ההיבטים השונים של כל תחום ותחום.

לאור המציאות הישראלית היומיומית ישנם רבים המבינים יותר ויותר כי האקדמיה אינה מהווה ערובה לביטחון כלכלי ובמיוחד לאור העובדה כי מסיימי תארים מתקדמים רבים מוצאים את עצמם מובטלים בבית חודשים ואף שנים לאחר סיום התואר. אין ספק שמדובר במגמה בוטה ומשמעותית של מעבר מרכישת ההשכלה באקדמיות השונות אל המכללות הפרטיות והמכינות המעניקות כלים ייעודיים ומעשיים להתמודדות בשוק העבודה בתחומים השונים.

ישנן לא מעט מכללות המציעות כיום תחומי העסקה כאלה ואחרים ולכן אין סה פלא כי רבים מוצאים את עצמם פונים לאחת המכללות בתחום על מנת לקבל מידע כללי או להתעניין בתחום לימודים זה או אחר. התחומים השונים מספקים לא מעט עניין ואפשרות להיכנס לשוק העבודה. יתרונן הגדול של המכללות הוא בהיותן מעניקות כלים שימושיים ביותר ליישום בעולם העבודה ובשוק הרלוונטי.

בניגוד לאקדמיות מעניקות המכללות כלים איכותיים וייעודיים המאפשרים כניסה ישירה לשוק העבודה. חלק מן המכללות אף מציעות שירותים של ליווי התלמידים לאחר הלימודים וסיוע בכניסה לשוק העבודה ולחברות הגדולות בתחומים השונים. אם אתם מתעניינים בתחומים כגון הסמכות של checkpoint או הסמכה של מייקרוסופט, הסמכה ללימודי מחשב או לטכנאות מחשבים, הסמכה לתכנות ולניהול בסיסי נתונים, מערכות מידע ועוד הרי שתוכלו ליצור עמנו קשר בכל שלב ואנו נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלנו לכל אורך הדרך.

אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא את צוות המורים המקצועי ביותר בכל שלב בדרך, שיציע לכם את התמיכה המלאה בכל הנוגע להתלבטויות בקשר ללימודים ותעסוקה. הלומדים אצלנו אינם יוצאים מהבית על מנת להגיע ללימודים אלא פותחים את המחשב ונהנים משיעורים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.
קורס Checkpoint
העידן הטכנולוגי בו אנו חיים מחייב את בעלי העסקים, החברות והארגונים לעשות כל שביכולתם על מנת להגן על המידע ובסיסי הנתונים המרכיבים את מערכות המחשוב בתוך הארגון. כפועל יוצא מכך, תחום אבטחת המידע הפך לאחד התחומים המאתגרים והחשובים היותר בניהולו השוטף של כל בית עסק, קטן כגדול.

חברת Checkpoint הנחשבת לאחת החברות המתקדמות ביותר בתחום אבטחת המידע, פיתחה לאורך השנים מספר מערכות אבטחה המיועדות להגן על כל בסיסי הנתונים ופריטי המידע המוזנים ברשתות המחשבים של החברות והארגונים השונים.

אחד הפיתוחים המוכרים ביותר של החברה היא מערכת האבטחה FIREWALL המאפשרת הגנה מלאה על קבצי הנתונים בזמן אמת וגם במסגרת שליטה מרחוק. מערכות האבטחה של חברת Checkpoint מגנות בין היתר על נתוני המידע באמצעות קובץ גיבוי אותו ניתן "למשוך" באמצעות גישה מרחוק וכפועל יוצא מכך למנוע הגעה של "ההאקרים" אל המידע המאוחסן בו.

קורסי Checkpoint

קורס Checkpoint הוא למעשה קורס מקצועי אשר נועד להכשיר מנהלי רשתות ואנשי מחשוב להתמודד עם בעיות אבטחה שונות ברשת המחשבים אותה הם מתפעלים. בנוסף, קורסי ה- Checkpointנועדו להכשיר את קהל הסטודנטים לבנות ותפעל מערכות אבטחה המותאמות לצרכי אבטחת המידע בארגון או בחברה בה הם מועסקים.

בין יתר נושאי הלימוד הנלמדים במהלך קורס Checkpoint תמצאו: היכרות מעמיקה עם טכניקות אבטחה מתקדמות המיושמות על ידי חברת Checkpoint, הצפנת מידע, יישום של פתרונות הגנה מפני תוכנות מזיקות, וירוסים וכדומה, גיבויי מערכת, תפעול שרתים ומערכות ההפעלה ועוד.

קורסי Checkpoint  מהבית!

קורסי האבטחה של מכללת "פרקטיקיו" מאפשרים לכם ליהנות גם ממסלולי לימודי תעודה וגם ממסלול מקצועי המכשיר אתכם לקראת מבחני ההסמכה של חברת Checkpoint בתחום אבטחת המידע. מכללת "פרקטיקיו" הינה אחת המכללות המובילות, המקצועיות והמתקדמות ביותר בתחום לימודי האונליין.

שיטת לימודי האונליין של מכללת "פרקטיקיו" מיועדת גם לתלמידים חסרי ניסיון וידע מוקדם בתחום המחשבים וגם לבעלי ניסיון מקצועי ותעסוקתי בתחום ניהול הרשתות ותקשורת הנתונים. בוגרי קורסי Checkpoint מטעם מכללת "פרקטיקיו" נהנים בסיום הקורס מתעודת הכשרה והסמכה מקצועית ורשמית של חברת Checkpoint.
קורס Checkpoint

אבטחת רשתות מחשבים הינה תחום הצובר יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות ואנו רואים יותר ויותר אנשים מגלים עניין בתחום זה ובאפשרות ללמוד אותו כמקצוע. הדרך הטובה ביותר להתחיל עבור מי שיש ברשתות ידע בסיסי בתחום המחשבים הינו קורס Checkpoint. מדובר בקורס המכשיר את המשתתפים בו לאבטח רשתות מחשבים בדגש על המוצרים המתקדמים של חברת צ'קפוינט העולמית העוסקת באבטחת רשתות מחשבים מזה 20 שנה. ואולם, בחירה של קורס Checkpoint איננה עניין של מה בכך. על מנת לדעת מהו הקורס המתאים לכם יש צורך בשקילה של מספר פרמטרים חשובים לפני שמגיעים לכלל החלטה. אספנו עבורכם את השיקולים הללו על מנת להקל עליכם את תהליך הבחירה ולסייע לכם להגיע אל המקצוע המיוחל בצורה שקולה ומדודה. מיד מתחילים:
  1. הגדירו מה אתם מחפשים – ישנם הרבה מאוד קורסים בחוץ והרבה מאוד מכללות שישמחו לקחת את כספכם ולספק לכם את התמורה שהם יודעים לתת. זהו התפקיד שלכם לבחור את הקורס שיעניק לכם את מה שמתאים לכם ורק אתם יכולים לדעת מה מתאים לכם. הגדירו לעצמכם מה חשוב לכם – קירבה לבית? מחיר נמוך? סטנדרטים גבוהים? הבטחת עבודה בתום הלימודים? תנאי קבלה נמוכים? מרצים איכותיים? לאחר שתענו לעצמכם על שאלות אלו תוכלו לגשת בבטחה לחיפוש הקורס המיוחל.

  2. ערכו רשימת קורסים – בדקו מהם מוסדות הלימוד המציעים קורס Checkpoint ורשמו לפניכם טבלה מסודרת המשווה ביניהם על בסיס כל הפרמטרים שציינתם בסעיף הראשון כחשובים לכם. רק על ידי השוואה ברורה אחד מול השני תוכלו להגיע אל הקורס הנכון עבורכם.

  3. שלב ההשוואה – מומלץ לבצע השוואה עיוורת. יש שתי דרכים לעשות זאת. מחקו את שם כל מוסד מרשימת התכונות שלו ודרגו את המוסדות באופן עיוור. המוסד עם הציון הגבוה ביותר הוא מוסד הלימודים הנבחר. הדרך השנייה היא למעשה לבקש מחבר אחד או יותר לדרג עבורכם. מוסד הלימודים הזוכה לציון הכללי הגבוה ביותר הוא מוסד הלימודים הנבחר.


אם כן בחירה נכונה של מוסד הלימודים יכולה לעשות את ההבדל בין לימודים מהנים ומאתגרים לבין בזבוז זמן שבסופו תחושה של עוגמת נפש קשה בגין הזמן והכסף שירדו לטמיון.


מה שרציתם לדעת על קורס צ\'ק פוינט
ככל שישנן התפתחויות טכנולוגיות בתחום המחשבים וככל שנעשה בהם שימוש רב יותר לשמירת מידע פרטי או ביצוע פעולות באמצעות רשת האינטרנט כך גם פריצות לרשתות מחשבים על ידי האקרים המומחים בתחום נעשית נפוצה יותר.  הגעתם אל מידע רגיש שנשמר ברשת המחשבים של חברה כגון פרטי לקוחות, נתונים על חשבונות בנק ועוד מסכנת את החברה ולקוחותיה. חברת צ'ק פוינט היא אחת החברות המובילות בתחום אבטחת המידע המפתחת מערכות מתוחכמות שבאות להגן על רשתות המחשבים והמידע שבהן.

מהו קורס צ'ק פוינט?

קורס צ'ק פוינט מלמד על מערכות האבטחה המתוחכמות שמפתחת החברה. המערכות שפיתחה מבטיחות שמידע יהיה נגיש רק למורשים להגיע אליו. המערכות מבטיחות אפשרות לניטרול פריצה בזמן אמת. כיוון שמערכות האבטחה הן עניין מורכב יש צורך בכוח אדם מנוסה ובעל ידע בתחום שידע לנהל את כל מערך האבטחה.

מהם הנושאים הנלמדים בקורס?

הקורס מכשיר את הסטודנטים ומלמד אותם כיצד לפעול מול תוכנות מזיקות ופריצות לרשת המחשבים. עם הנושאים הנלמדים בקורס נמנים: פיתוח ויישום טכניקות מאבטחות מידע כמו הצפנה, גיבויים, הרשאות, הגנה מפני רוגלות ותוכנות מזיקות כגון תולעים, וירוסים או סוסים טרויאנים, האקרים, הגנה על כל המערכות הקיימות, החל ממערכות הקצה דרך מערכות ההפעלה, השרתים וכל רשת התקשורת, יצירת גישה מרחוק למערך האבטחה. הסטודנטים לומדים כיצד ליצור חומת אבטחה מתקדמת ולנהל אותה.

האם נדרש ידע קודם?

הקורס מיועד לבעלי ידע קודם בתחום מערכות המידע ותקשורת נתונים וכן ידע באנגלית. ישנם מוסדות לימוד אשר עורכים ראיון קבלה או בחינה כלשהי.

היכן נלמד הקורס וכמה זמן הוא נמשך?

קורס צ'ק פוינט מועבר במכללות שונות ברחבי הארץ. זהו קורס שנמשך מספר חודשים עד שנה וכולל 80-200 שעות לימוד אקדמיות, הדבר משתנה ממוסד למוסד. רוב מוסדות הלימוד מעבירים אותו בשעות הערב. מכללת פרקטיקיו מאפשרת ללמוד את הקורס כקורס אונליין, קורס מתוקשב בליווי מצגות וסרטונים המסבירים ומפרטים את החומר. כך יכול הסטודנט ללמוד בזמנו החופשי מבלי לטרוח ולהגיע למוסד הלימודים. הוא מקבל גישה לכל החומר המוצג באתר המכללה.
Checkpoint

עולם אבטחת המידע עבר תמורות רבות בשנים האחרונות הודות לצורך להתאים את אבטחת המידע הן לטכנולוגיות המתוחכמות והן לאיומים מכל עולם המחשבים . חברות מסחריות אשר שומרות נתוני לקוחות וחשבונות בנק ואתרים המחזיקים מידע חשוב בבסיסי המידע שלהם מחויבים לתחזק מערכת אבטחת מידע רצינית ואיכותית שתמנע פריצות ונזקים לרשתות התקשורת. אחת החברות הנותנות פתרונות חזקים לאבטחת המידע בארגונים היא חברת Checkpoint המומחית במערכות אבטחת מידע מהמתקדמות בעולם.


אבטחת המידע של Checkpoint


מערכות אבטחת המידע של חברת Checkpoint הן מערכות מתוחכמות שניתן להפעילן תוך השתלטות מרחוק. המערכות מאפשרות לנטר בזמן אמת פריצות במערכת האבטחה על ידי שליטה מרחוק של  מערכת האבטחה וזיהוי פריצות למחשבים. בנוסף, באמצעות המערכות ניתן למשוך את קובץ הגיבוי על ידי גרירה שלו ויצור VPN בגרירה. אפשרות נוספת שמעניקה מערכת האבטחה של Checkpoint היא לאפשר לעובדי הארגון להתחבר את הרשת מרחוק תוך שמירה מקסימלית על מערכת האבטחה ומניעת חורים באבטחה ופריצות.


קורס Checkpoint


בעבור מי שמעוניין במקצוע משתלם ויוקרתי עומד קורס Checkpoint המתקיים במכוני הלימודים השונים ומכשיר את התלמידים להיות מומחה אבטחת מידע במערכות מבוססות Checkpoint. הקורס הוא קורס קצר וממצה שבו עוברים התלמידים היכרות עם התוכנה הייעודית של החברה, לומדים ליצור חומת אבטחה מתקדמת ונהל את מערך האבטחה של החברה, ליצור גישה מרחוק למערך האבטחה ועוד. הקורס מובנה בצורה של חומרים עיונים ותרגול מעשי המעניק לתלמידים את ההכשרה המתאימה לעבוד עם מערכות Checkpoint.


קורס און ליין


קורסי און ליין הם דרך מצוינת לרכוש השכלה בתחום. הקורסים מונגשים וגמישים מאוד ונותנים לתלמידים אפשרות ללמוד מביתם הפרטי ובזמנם החופשי. הקורסים המקוונים מובנים ממצגות וסרטונים דינמיים המדגימים את מערך הלימודים בצורה הטובה ביותר ונותנים לתלמידים את הכלים המתאימים לעמוד בבחינות ההסמכה ולהיות מומחי Checkpoint.


השתלבות בשוק העבודה


מומחי Checkpoint שעברו את הקורסים יכולים להשתלב בשוק העבודה בחברות המחזיקות מערכות אבטחת מידע של החברה. מאחר ומדובר באחד התפקידים החשובים, אנשי המקצוע המתמחים מאיישים תפקידים בכירים עם שכר גבוה ונהנים מתנאים טובים וסביבת עבודה איכותית.