הסבר על סוגי NAT בפיירוול << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

הסבר על סוגי NAT בפיירוול

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת מידע בארגון - נושא מרתק וחשוב

בימינו תחום אבטחת המידע הוא נושא מדובר ביותר בהרבה מקומות עסקיים או ארגוניים, וזאת כיוון שקיים ריגול בין ארגון אחד למשנהו. זאת על מנת לקדם את הארגון ועל מנת לדעת מה מתרחש בחברות אחרות במכלול התחומים השונים. זאת הסיבה שנושא אבטחת מידע בארגון הוא נושא חשוב ומדובר שאליו פונים אנשים רבים על מנת להתמקצע בו וללמוד אותו לעומק, ולאחר מכן לעבוד בארגון כזה או אחר על מנת לאבטח את המידע באותו ארגון בצורה הטובה ביותר שניתן. אבטחת המידע בארגון חשובה ביותר להתנהלותו.

 

היום ניתן לראות שבין הארגונים השונים קיימת ממש גניבה של מידע או אפילו ישנם אנשים שתפקידם לפרוץ למחשבים ששיכים לחברות אחרות על מנת לראות את המתרחש בחברה ואת המידע אשר היא מחזיקה במחשביה השונים. כמובן שברגע שנגנב מידע חשוב, הדבר יכול להזיק מאוד לארגון למשל בפגיעה בכסף אך גם בהצלחת החברה כיוון שרעיונותיה הייחודים ופרטים עליה חשופים למתחרה שלה או לכל ארגון אחר החפץ בכך- והדבר יכול להסב נזק לחברות זאת אחת מהסיבות שבגללן תחום אבטחת המידע התפתח מאוד.

 

העוסקים באבטחת מידע לומדים את הדרכים להגנה על המחשב באופן הכי טוב שישי על מנת למנוע נזקים כאלה ואחרים למחשבי הארגון. וכמובן ככל שהארגון יותר מבוסס ובעל מחשבים רבים יותר, כך יותר קל לפרוץ אליו עקב המורכבות הגדולה. לכן, יש צורך ברשת אבטחה מורכבת וגדולה יותר.ישנן חברות העוסקות באבטחת מידע והן מספקות לחברות פתרונות לפריצות קיימות ועתידיות למחשבי החברה- דבר שהוא בהחלט נושא חשוב ובסיסי ובכל חברה אשר חשוב לה שהמידע שברשותה ישאר פרטי וברשותה ללא חשיפה החוצה.

 

אם אתה מתעניין בתחום, תוכל ללמוד את הנושא במוסדות שונים ועלייך לבחור את המוסד שמתאים לך ביותר מבחינת היקף הלימודים והמקצועיות בה יועבר החומר הנלמד. כיום מי שלמד אבטחת מידע בארגון יוכל להשתלב בארגונים רבים ולהוות חלק מחומת המגן של החברה בכל התחום הטכנולוגי ובכך למנוע ממנה פגיעות כאלו או אחרות- בהחלט נושא מעניין וחשוב ומי שיש לו גישה לכך יוכל למצוא עניין רב בלימודי הנושא ובמקצוע.

קורס Checkpoint

אנשי מקצוע רבים מבקשים להשתלב בטריטוריית העבודה הנושקת לקטגורית FIREWALL, תוכנה שידועה כמספר אחת בתחום אבטחת מידע. חברת Checkpointמובילה בתחומה הן בארץ והן בעולם. על כן מי שלומד את התוכנה זוכה להחזיק בידע נרחב בתחום עקרונות אבטחת המידע. לרוב קורס שכזה לא מסתפק רק בלימודים תיאורטיים, אלא הוא משלב באופן אינטנסיבי גם לימוד פרקטי. על מנת ללמוד תחום זה יש צורך בבוגרי קורסים בתחום, או לחלופין מדובר על אנשים שבאים עם ידע מעמיק בתחום. כמובן שכל קורס מציב את הדרישות שלו, אך המכנה המשותף לכולם קובע שצריך לבוא עם בסיס.

מהות הקורס

הישראלים ידועים כיצירתיים וכפורצי גבולות. לכן  אין זה מפתיע לראות כ"כ הרבה סטארט אפים משלנו, ומכאן שרק הגיוני שאנשים בארץ יעברו קורס Checkpoint. אנשים שעוברים את הקורס זוכים לערך מוסף בתחום העבודה בטריטוריית המחשבים וזאת כיוון שחברת Checkpoint הינה חברה שמציעה מגוון מוצרי אבטחה פופולאריים ומוצלחים שנמצאים באינספור ארגונים גדולים, ועל כן יהיה זה רק ראוי למי שמגיע מהתחום להכיר באופן מקצועי גם את היסודות של קורס זה, במיוחד שטריטוריית Checkpoint כה מבוקשת וכה רבים מבקשים לעשות בה שימוש. על כן מי שמבקש להראות רצינות בתחום, צריך לעבור את הקורס.

על התוכנה

חברת Checkpoint היא ללא ספק אחת המובילות בתחום ה .FIREWALLהשרתים האיכותיים שלה מהווים בסיס מהותי במערכת האבטחה של חברות רבות, ובזכותה החברות השונות מחוברות באופן בטוח לאינטרנט. כך שלא כל אחד יהיה רשאי לחבור אל מידע המצוי בשרתים הפנימיים של החברה. בנוסף היא מייצרת חומה אשר מונעת מהאקרים ורובוטים שנמצאים ברשת לפרוץ. כיוון שתפעול דורש ידע באבטחת מידע, הבנת הלוגים המתקבלים, וידע בתפעול התוכנה, יש צורך לעבור קורס Checkpoint אשר בסיומו ניתנת הסמכה תקפה ובינלאומית לעסוק בתחום.

ידע כללי

לרוב הקורסים כוללים בחינות בינלאומיות, אורכים בין חודשים לארבעה, דורשים ידע קודם והנושאים המועברים הם מגוונים, ביניהם ניתן למצוא Introduction to the Security Policy, Introduction to Secure Platform, Check Point Qu's, Basic Smart Defense and Unified Threat Management וכדומה.

קורס Checkpoint

ישראל ידועה במוחות המבריקים שלה הינה אחת היצאניות הגדולות ביותר של מוחות לחו"ל ולא בכדי אנו עדים לחברות שונות בתחומים כאלה ואחרים הצצות כפטריות אחרי הגשם ומתחילות להיות פעילות גם בחו"ל. קורס Checkpoint הינו אחת האופציות הפופולאריות והמבוקשות יותר שקיימות כיום בקרב צעירים רבים ולא בכדי. בתור אחת החברות המתקדמות והמצליחות ביותר בתחומי ההגנה ויצירת חומות הגנה של Firewall, צ'קפוינט הינה יצרנית ציוד הקצה והתשתיות המספקת תמיכה מלאה למוצריה ומתגלה כחברה מקצוענית וחדשנית. מוצריה של החברה מהווים נתח חשוב בכל מוצרי ההגנה השונים והיא תורמת לא מעט לשמירה על המידע של החברות הגדולות ביותר בעולם כולו.קורס Checkpoint מעניק לבוגריו את האפשרות להשתלב בשוק בתחומים הנחשקים ביותר בארץ ובעולם בכלל. תודות להיות החברה אחת הגדולות והמתקדמות ביותר בכל הקשור ליצירת מערכי הגנה וחומות המגנות בפני חדירות ווירוסים, כמו גם החברה הפופולארית ביותר בכל הקשור לייצור שרתי Firewall – הולכת ומתבססת צ'קפוינט וכמו כן מרחיבה את היצע המוצרים שלה בתחומי ההגנה השונים. אין זה פלא, כאשר שרתי ה Firewall הם אלה אשר בהם נקבעת הרשאת הגישה והשרתים של צ'קפוינט הם אלו הסורקים את הרשת לשמירה על המידע של הארגונים השונים.קורס Checkpoint הינו ההזדמנות הטובה ביותר של כל אחד המעוניין להשתלב בתחום ההייטק ולהפיק רווחים משמעותיים מהלימודים. הקורס מכשיר את התלמידים להתמודד עם המידע המצטבר בכל ארגון מדי יום ביומו ומאפשר שליטה חכמה יותר במידע תוך הענקת יכולת שליטה בנעשה בארגון ופיתוחו ליישום המטרות החשובות ביותר. הקורס מעניק הסמכה בינלאומית כך שאין זה פלא כי רבים מבוגרי הקורס בוחרים להשתלב במשרות שונות בחו"ל ולא בארץ.


הקורס מעניק הסמכה של CCSA, הסמכה הנחשבת ליוקרתית ביותר ברחבי כל העולם בתחומי אבטחת המידע השונים. הלימודים בקורס כוללים נושאים מהותיים כגון יצירת חוקים, אימות משתמשים, NAT, VPN, ועוד. תנאי הקבלה לקורס של צ'קפוינט מצריכים חוש טכני וידע בסיסי במחשבים, אם כי ישנם מקומות לימוד שאינם מקבלים סטודנטים שאינם בעלי הכשרה ברמת קורס של CCNA  או CISCO.

להפעיל את חומת האש
כיום, רוב המידע הפנימי של חברות ועסקים נמצא ברשת המחשבים של החברה. כאשר מדובר במידע סודי המהווה את מקור הצלחתה של החברה, ישנה סכנה גדולה של פריצות שעלולות למוטט את החברה ולעלות לה בכספים רבים. על כן, אבטחת מידע בחרות הינו מרכיב קריטי בתפקודה של החברה.

מהי צק פוינט?

צק פוינט הינה חברה ישראלית אשר פיתחה טכנולוגיות מובילות של אבטחת מידע. החברה זכתה להצלחה מרובה וכיום היא פועלת במדינות רבות בעולם. שני ההצלחות הגדולות של החברה הינם: תוכנת חומת אש (firewall) – תוכנה להגנה על מחשבים מפני פריצות, ותוכנת VPN- תוכנה המאפשרת העברת תכנים באופן פרטי בין מחשבים שאינם מקושרים על פני אותה הרשת. מטרת תוכנה זאת הינה לאפשר לחברות המתפרשות על פני ארצות שונות, להעביר תכנים בין סניפי החברה השונים מבלי לבצע רישות בינלאומי שהינו משימה מסורבלת ומאוד יקרה.

מהו קורס צק פוינט?

קורס צק פוינט הינו קורס בו לומדים להכיר היטב את העבודה עם תוכניות צק פוינט ורוכשים כלים נוספים לעבודה עם אבטחת מידע. הקורס אינו ניתן באוניברסיטאות אלא במכללות שונות. לרוב, מנחה הקורס הינו נציג מן החברה. הקורס אינו מקנה תעודה אלא מכין את התלמידים למבחנים הנערכים בחברת צק פוינט. מי שעובר את המבחן מקבל הסמכה של מומחה צק פוינט לאבטחת מידע. תעודה זאת מוכרת בכל העולם ומאפשרת לתלמידים לעבוד בארץ ובחו"ל.

למי מיועד הקורס?

קורס צק פוינט מיועד לאנשים המגיעים מעולם המחשבים ויש להם הסמכה בתחום המחשבים. אורכו של הקורס בממוצע הינו שישים שעות אקדמאיות והוא מיועד לאנשים ששולטים בבסיס טכני במחשבים. יחד עם זאת לעיתים נפתחים מסלולים במכללות השונות בהם ניתן ללמוד את הבסיס ולאחר מכן להשלים את ההסמכה להסמכת צק פוינט.

מהם מקומות העבודה האפשריים עבור מומחי צק פוינט?

כאמור, אחד הדברים החשובים ביותר בכל חברה הינו אבטחת מידע. על כן מרבית החברות מחזיקות לפחות מומחה צק פוינט אחד בחברה. הגדרת התפקיד הינה לדאוג באופן תדיר לאבטחת המידע בחברה. מומחה Checkpoint פועל מאחורי הקלעים של החברה ודואג לאבטח אותה באופן תדיר מפני פריצות.
קורס Checkpoint

אנו עדים בתקופה האחרונה לעלייה משמעותית בביקוש ללימודי קורס Checkpoint בקרב אנשי מחשבים המעוניינים להרחיב את ארסנל המיומנויות שלהם וכן על ידי אנשים המבקשים להיכנס לתחום המחשבים ללא רקע מוקדם. הסיבות לכך ברורות – תחום אבטחת רשתות המחשבים הינו תחום חם אשר הביקוש בו לאנשי מחשבים מומחים הינו גבוה והתגמול בהתאם. למרות התחרות הקשה אנשים מעוניינים בכל ולכן הכנו עבורכם רשימה של הדברים שחשוב לבדוק לפני שנרשמים אל קורס Checkpoint.
 1. מחיר - קחו בחשבון כי קורס Checkpoint איכותי הוא דבר שעולה כסף לבנות. על מנת שתלמדו בכיתה מאובזרת היטב, עם מרצה איכותי הנמצא בקשר רציף עם התעשייה ותקבלו מענה מהיר בשל מיעוט תלמידים עליכם להשקיע כסף. ראו זאת כהשקעה שתחזור אליכם לאחר שתשיגו עבודה ביתר קלות.

 2. מוסד לימודים – מומלץ לבחור במוסד לימודים איכותי בעל מוניטין כמוביל בתחום לימודי קורס Checkpoint ולימודי היי טק בכלל. בחירה במכללה קיקיונית ועלומת שם יכולה להסתיים בהיותכם בוגר קורס אשר אינו מוכר בתעשייה וקושי רב למצוא עבודה איכותית.

 3. תוכנית לימודית – בדקו מהי התוכנית הלימודית של הקורס שבחרתם. האם היא מקיפה את כל החומר הרלוונטי? האם היא כוללת מספיק שעות של התנסות מעשית בתחום? האם היא מובלת על ידי מרצה בעל שם בתחום? האם היא מתבצעת בכיתה מאבזרת בציוד חדיש ואיכותי? מענה לשאלות אלה הוא חשוב וחשוב עוד יותר לשאול אותן בטרם תירשמו לקורס.

 4. תנאי הקבלה – בדקו מהם תנאי הקבלה לקורס שבחרתם. תנאי הקבלה הם הדרך של המכללה לומר לכם למי הקורס הזה מתאים ומיועד. האם יש לכם את הרקע התיאורטי הנחוץ על מנת להשתתף בקורס. ישיבה בקרוס שבו אתם לא מבינים חצי ממה שנאמר הינה חוויה מאוד לא נעימה בלשון המעטה.


אם כן יש לא מעט דברים שכדאי לבדוק בטרם תירשמו אל קורס Checkpoint. על מנת לחסוך לכם עוגמת נפש רבה מומלץ לבדוק את הדברים הללו מבעוד מועד. קחו בחשבון גם את האווירה הכללית בקמפוס ואף אל תביישו לדבר עם תלמידים בקמפוס ולשאול מה הם חושבים על מוסד הלימודים.


הדרכה בנושא אבטחת מידע
אבטחת מידע הינה נושא חם מאוד כיום בקרב מנהלי חברות בתחומים היי טק מגוונים וכן ארגונים מוסדיים ציבוריים ולמעשה ניתן לראות דיון ער בנושא אבטחת מידע בקרב כל ארגון המחזיק כיום מידע רגיש כלשהו. מסיבה זו ארגונים רבים כאלה מבקשים לשפר את רמת האבטחה של הארגון על ידי התמקדות בווירוסים ותוכנות אנטי וירוס שונות וכן הקניית הרגלי עבודה אצל העובדים באמצעות הנחיות עבודה הנוגעות לשימוש במדיה נתיקה וכן מידור מידע (במילים אחרות שכל אחד ידע מה שהוא צריך לדעת ולא יותר מכך). עם זאת לא רבים מודעים לעובדה כי שינויים התנהגותיים אינם באים בקלות וכי שינוי דפוסי התנהגות מקובעים הינו דבר קשה. כאן למעשה נכנסת הדרכה בנושא אבטחת מידע. דרך הדרכה בנושא אבטחת מידע ניתן להגיע לשינוי תודעתי בקרב העובד אשר בסופו גדלים משמעותית הסיכויים שדפוסי ההתנהגות הבעייתיים שלו ישונו ולא מתוך ציות עיוור להנחיות עבודה אלא מתוך הבנה עמוקה מדוע נדרש ממנו לשנות פתאום את דפוסי ההתנהגות שלו. הדרכה זו תתמקד בנושאים הבאים:

 1. וירוסים – על הסכנות מווירוסים, סוגי וירוסים קיימים וכן הדרכים להתמודדות עימם.

 2. שימוש במדיה נתיקה (דיסק און קי, cd, dvd) – הדרכה זו תתמקד בסכנה הצפונה בשימוש לא מבוקר במדיה נתיקה ועל האופן הנכון שבו יש לעשות שימוש במדיות נתיקות תוך תיעוד התהליך ותיעוד השמדת המידע הרגיש שעל המדיה.

 3. שימוש בתעודות זיהוי בקרב צוות העובדים וחשיבותם מתוך הבנה כי אנשים לא מוכרים עלולים לגנוב מידע.

 4. חסימת אתרים מסוכנים – כאן למעשה אין הרבה מקום להדרכה של העובד אלא רצוי דווקא מלכתחילה לחסום את הגישה לאתרים מסוכנים ובעייתיים.


אם כן ככל שהזמן נוקף אנו נמשיך לראות עלייה בביקוש של הדרכה בנושא אבטחת מידע מקרב עובדים ומנהלים כאחד ורק על ידי הדרכה יעילה ניתן להשיג את השינוי התודעתי אשר יביא בסופו של דבר לשבירת דפוסי התנהגות קיימים אשר מייצרים תגובות בעייתיות ברמת המערכת. יש לקחת בחשבון כי רכישת הידע הינה מתמשכת ולכן מומלץ לבצע follow up אשר מוודא את יישום הנהלים החדשים וכן את הבנת חשיבותם בדמות ריענון הנושא באופן תקופתי.
מה שרציתם לדעת על קורס הדרכה בנושא אבטחת מידע
מערך אבטחת המידע הוא חלק אינטגרלי בכל חברה ועסק. רוב החברות מודעות לסכנות האורבות מחוץ לכותלי החברה ואולי גם בתוכה ובונות מערך אבטחה מתוחכם המגן על המערכת מפני פריצות. רצוי כי אדם בקיא ומיומן בתחום אשר עבר קורס הדרכה בנושא אבטחת מידע יהיה אחראי על התחום ויוכל לטפל בכל בעיה שצצה.

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לאנשי מחשבים, בעיקר העוסקים בתחום ניהול רשתות ותקשורת נתונים. פעמים רבות החברה היא זו השולחת את מנהל הרשת או בעל תפקיד דומה לקורס אשר יכשיר אותו ויתן לו את כל הכלים להיות אחראי גם על תחום זה.

מהי מטרת הקורס ותוכנו?

קורס הדרכה בנושא אבטחת מידע נועד להכיר לסטודנטים את תוכנות האבטחה בהן נעשה שימוש בחברות רבות. אחת החברות המובילות בתחום היא חברת צ'ק פוינט וקורסים רבים מכוונים במטרה להכין את הסטודנט לקראת בחינת הסמכה של החברה כפי שעושה מכללת פרקטיקיו למשל. התכנים הנלמדים בקורס הם: הכרת טכניקות אבטחה כמו הרשאה, הצפנה, גיבוי והגנה על קובץ הגיבוי מפני פריצות, תקשוב, אפיון מבנה ארגוני, הגנה מפני וירוסים ותוכנות מזיקות אחרות, יצירת גישה מרחוק למערך האבטחה ועוד.

היכן נלמד הקורס ומה אורכו?

קורס הדרכה בנושא אבטחת מידע נלמד במכללות העוסקות במחשבים, ביניהן מכללת פרקטיקיו המציעה גם קורס אונליין בו ניתן ללמוד את הקורס מהבית. הסטודנט מקבל גישה לאתר המכללה הכולל חומר עזר רב בעברית, כמו סרטוני הסבר ומצגות מפורטות. הקורס נמשך בין חצי שנה לשנה- תלוי במוסד הלימודים. מדובר על כ- 100 שעות לימוד אקדמיות.

מהי ההסמכה הניתנת עם סיום הקורס?

עם סיום הקורס תקבלו תעודה מטעם מוסד הלימודים. במידה ותיגשו לבחינת ההסמכה מטעם חברת צ'ק פוינט תקבלו תעודת CCSE או CCSA שמציגה אתכם כמומחים מטעמה. עם הצגת תעודה זו בחברה כלשהי אין ספק כי יפתחו לפניכם דלתות רבות בשל חשיבות התחום. כל חברה זקוקה למערך אבטחה רציני, החל מחברות הייטק, דרך חברות בתחום הפיננסים כמו בנקים או חברות ביטוח ועד למוסדות רפואיים בהם שמור הרבה מידע חסוי.
סיימנו בהצלחה קורס אבטחת מידע - Checkpoint

בס"ד


שלום כולם, בשעה טובה סיימנו קורס אבטחת מידע - Checkpoint. קורס אבטחת מידע - Checkpoint היה קורס מאתגר מאוד אפשר לומר, אפילו קשה. אני לא ציפיתי מההתחלה ש-קורס אבטחת מידע - Checkpoint יהיה ברמה עד כדי כך גבוהה, אבל הופתעתי. הפתעות כאלה, מן הסתם, הן לטובה - למרות הקושי. אמנם ה-קורס אבטחת מידע - Checkpoint היה קשה, אבל אני שמח שהיו הרבה נקודות אור טובות. הנה כמה מהן:


המדריך ב-קורס אבטחת מידע - Checkpoint היה ממש נחמד ומאוד מקצועי. לא היה דבר אחד בתוך ה-קורס אבטחת מידע - Checkpoint שהוא לא ידע לענות עליו או שלא הייתה לו סבלנות. זאת הסיבה שאני חושב שאנחנו הסטודנטים הצלחנו כל כך טוב ב-קורס אבטחת מידע - Checkpoint, על אף שכאמור - זה קורס לא קל.


המכללה שלמדנו בה את ה-קורס אבטחת מידע - Checkpoint הייתה מדהימה, והיא ממש עזרה בכל מה שפנינו אליה. אמנם זה לא קשור באופן ישיר ל-קורס אבטחת מידע - Checkpoint, אבל זה הוריד לנו מהלב את כל הדאגות, וככה היינו יכולים להתפנות בכל מרצנו רק להצלחה ב-קורס אבטחת מידע - Checkpoint, ולכן זה גם מאוד תרם.


אני ממליץ החום לכולם, ללכת ללמוד במכללת PracticU את קורס אבטחת מידע - Checkpoint. מצפה לכם קורס מאתגר וקשה, אבל מרתק וכייפי. יתרה מכך, ההרגשה ש-קורס אבטחת מידע - Checkpoint הוא קשה, אבל עדיין אתם שולטים בחומר מצויין היא הרגשה נפלאה. לא צריכים להיות גאונים בשביל להצליח ב-קורס אבטחת מידע - Checkpoint, רק לבוא למכללה, ללמוד, ולהשקיע.


בהצלחה!