התקנה של Checkpoint SPLAT << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנה של Checkpoint SPLAT

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

אבטחת מידע בארגון

בעבר המילה פריצה זוהתה בעיקר עם מצבים בהם שודדים נכנסו באישון לילה אל בנקים או מרחבי מגורים של אנשים פרטיים. אולם כיום מונח זה מתייחס למגוון הרבה יותר רחב של תרחישים אפשריים הכוללים בין השאר פריצה וירטואלית אל מחשבי החברה או הארגון, גניבה של מידע רגיש, מסווג או בלעדי לארגון, והסבת נזקים שעשויים להסתכם בהוצאות כלכליות גבוהות במיוחד. הקידמה הביאה עימה שלל התפתחויות מרשימות בכל תחומי החיים ובמקביל הגבירה את הצורך לספק הגנה מרבית על המידע החשוב המצוי במחשבי הארגון.

התחלת הצורך באבטחת מידע

פעולות אלו נקראות כיום בשם אבטחת מידע בארגון המשמשת כמענה אופטימאלי לסיטואציות שונות בהן ישנו חשש לריגול תעשייתי, מעשי וונדליזם ודליפה של ידע שאין ברצונו של הארגון להביא לחשיפתו. לצד התפתחותם המואצת של הטלפונים החכמים והטאבלטים השונים, רמת הנגישות למקורות מידע מוצפנים או מסווגים עלתה משמעותית ולא רק בקרב ארגונים וחברות. כיום ישנה חשיפה של מידע רב השייך לאנשים פרטיים בין השאר בעקבות תופעת ההאקרים אשר מוכרת וידועה כיום לרוב הציבור.

ההשלכות של פריצות למחשבים

כמות הפריצות למחשבים וחשיפת מידע רגיש הנמצא בהם עלתה לאחרונה בצורה משמעותית. כך ב- 2012 האקרים סעודים פרצו לתוך אתר ישראלי בשם one והפיצו ברבים עשרות אלפי נתונים של כרטיסי אשראי בבעלות של אזרחים ישראליים. אילולא היו ננקטים צעדים חריגים בנושא, הפגיעה שעשויה הייתה להתרחש הייתה רבת השפעה. ההשלכות של פריצות למחשבים לא מתייחסות אך ורק לגניבה של מידע ושימוש בו לרעה אלא מדובר בהשתלת וירוסים המסבים נזק גדול למחשבים על כל המידע שנמצא בתוכם.

מטרות אבטחת מידע

אבטחת מידע בארגון תפקידה הוא לספק הגנה על המחשבים ובפרט על המידע שמצוי בתוכו נגד סיכונים ואיומים אפשריים. בעבר הושם דגש מרכזי על מתן אבטחה פיזית עבור המבנה בו נמצאו המחשבים, אולם בתקופה הנוכחית ישנם אמצעים הרבה יותר משוכללים לביצוע אבטחת מידע בארגון הכוללים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שנועדו להבטיח את שלומו של המידע הרגיש הקיים באותם המחשבים של הארגון. ובמילים אחרות שמירה על התוכנה והחומרה של כל מחשב. 

קורס צ\'קפוינט
צ'קפוינט הינה אחת החברות המתקדמות והפופולאריות ביותר בתחום ההגנה ויצירת החומות בפני חדירת מידע שונות. מאחר ומדובר בחברה האחראית לייצור שרתי ה Firewall, אין זה פלא כי הביקוש למוצרי החברה, כמו גם לאנשי מקצוע הבקיאים בהפעלת מוצריה ושולטים בתוכנות השונות שהיא משווקת, עולה משנה לשנה. בשרתי ה Firewall  נקבעות הלכה למעשה הרשאות הגישה השונות למידע בשרתים הפנימיים של החברה ובהם מתבצעת בדיקת הזיהוי של המשתמשים. השרתים הם אלו הסורקים את הרשת והם אלו המותקנים ברוב החברות הגדולות לשמירה על המידע בארגונים השונים.

ניהול שרתי Firewall אינו נרכש בבת אחת ומצריך את הכרת התחום, ידע באבטחת המידע בתחומים הרלוונטיים, ידע בתקשורת ויכולת תפעול של התוכנה ועוד. קורס צ'קפוינט הינו למעשה התוצאה של הצורך באנשי תפעול איכותיים ואמינים, הנדרשים לגבות את המידע הנצבר בארגון מדי יום ביומו ולשלוט בזרימת המידע בכיוונים השונים. קורס צ'קפוינט מכשיר את התלמידים להתמודד עם מאגרי המידע השונים ביומיום ולהעניק את המענה המלא לצורך של כל ארגון באבטחה.

קורס צ'קפוינט מעניק את ההסמכה הראויה כמו גם תעודה בינלאומית ל CCSA, היא הסמכה הנחשבת ליוקרתית ברחבי העולם בתחום של אבטחת מידע על שלוחותיו השונות. הלימודים של קורס צ'קפוינט כוללים נושאים כגון אימות משתמשים, יצירת חוקים, NAT, VPN ועוד. על מנת להתקבל לקורס צ'קפוינט ישנו צורך ברמת ידע בסיסית וכשרון טכני או חוש טכני וכן רצוי להגיע עם רמת ידע ברמת קורס CCNA או CISCO. בוגרי קורס צ'קפוינט זוכים להתקבל לחברות הגדולות ביותר בעולם כולו ולהתברג בתפקידים הנחשקים ביותר.

חברת צ'קפוינט הוקמה למעשה על ידי בוגרי יחידה של צה"ל וכיום הינה אחת החברות הנסחרות בבורסה וידועות בתור החברות היציבות ביותר בשוק הייטק. גם ברגעי ותקופות משבר ידעה חברת צ'קפוינט יציבות ולא פיטרה את עובדיה כך שניתן להעיד כי המוניטין הגבוה של החברה, המוצרים המוכרים שלה ואופן העבודה שלה מציב אותה כאחת החברות המצליחות ביותר, עם לא החברה המצליחה ביותר בעולם כולו בתחומי הגנת המידע ואילו ההסמכה שלה נחשבת לאחת ההסמכות המקצועיות ביותר.
לימודי צק פוינט
סיוטו הגדול של כל בעל מחשב ועל אחת כמה וכמה של בעל עסק שכל תכניו החשובים של חברתו מצויים במחשב הינו פריצה למחשב וגניבת מידע ונתונים המהווים את בסיסה של החברה. על כן חברות שונות מעסיקות מומחה צק פוינט- מומחה באבטחת מידע ומניעת פריצות למחשבי הרשת.

מהו קורס צק פוינט?

קורס צק פוינט הינו קורס המכשיר את תלמידיו להיות מומחים באבטחת מידע. קורס צק פוינט נקרא גם קורס CCSA. חברת צק פוינט הינה חברה המנפיקה קורס מחשבים עם תעודות הסמכה למומחים בהבטחת מידע. כדי לקבל תעודת מומחה צק פוינט עליך לעבור מבחנים בחבר עצמה. קורסי ההכשרה מכינים את התלמידים לקראת מבחן זה.

מהם התכנים המועברים בקורס צק פוינט?

קורס צק פוינט מכשיר את תלמידיו למומחיות בהבטחת מידע, הצפנת מידע, שיחזור וגיבוי של מערכות מידע וכללים ונהלים בתחום אבטחת המידע. הקורס מעניק לתלמידים מידע תיאורטי נרחב והתנסות מעשית בפתרון בעיות העולות בשטח. אורך הקורס הינו בדרך כלל כ60 שעות אקדמאיות אולם הדבר תלוי בידע הקודם הנדרש ובעומק הקורס.

היכן לומדים וכיצד מתקבלים לקורס צק פוינט?

מרבית הקורסים מכשירים מומחי צק פוינט אנשים בעלי תעודת טכנאי מחשבים או רק נרחב אחר בתחום המחשבים. ישנם קורסים מעטים המעניקים הכשרה כוללת לחסרי רקע. קורסים אלו ארוכים יותר והם משלבים לימודים נוספים מלבד לימודי אבטחת המידע. בתום הקורס על התלמידים לגשת למבחן בחברת צק פוינט ומי שעובר את המבחן בהצלחה מקבל תעודת מומחה צק פוינט. כאשר אתם ניגשים לחפש קורס מתאים בדקו האם דרישות הקדם של הקורס תואמות לרקע שלכם, האם שעות הקורס נוחות עבורכם ומהו אחוז ההצלחה במבחן צק פוינט של הבוגרים של אותו מוסד לימוד.

מהם העיסוקים האפשריים בתחום ?

כיום מרבית העסקים מזינים את כל המידע הכלכלי והטכני שלהם על פני הרשת של החברה. פריצה לרשת עשויה למוטט ארגון שלהם או לכל הפחות לגרום להפסדים כספיים רבים. לכן, כמעט כל ארגון כיום מעסיק מומחה צק פוינט שידאג לשמור את הרשת בטוחה ומוגנת מפני פריצות.
קורס צ\'ק פוינט
התחום של אבטחת רשתות מחשבים הינו תחום הצומח בשנים האחרונות בהיקפים חסרי תקדים. אין ספק שכל חברות ההיי טק כבר הפנימו מזמן שההתייעלות המגולמת בעבודה ברשתות מחשבים הינה משהו שהם לא יכולות לוותר עליו אם ברצונן לשמור על תחרותיות. עם זאת אותן חברות מבינות כי התייעלות זו אינה מגיעה בחינם וכי על מנת שרשתות מחשבים יתפקדו בצורה מיטבית יש להשקיע בהן ועל מנת שהמידע יזרום בצורה בטוחה יש כמובן גם לאבטח אותן. זו הסיבה שאנו רואים עלייה בביקוש של קורס צ'ק פוינט בקרב אנשים המבקשים להיכנס לעולם המחשבים. מהם הקווים המנחים לבחירה נכונה של קורס צ'ק פוינט ?

  1. מחיר – המחיר יכול ללמד אתכם לא רק כמה כסף תצטרכו להוציא כי אם מהי המהות של הקורס שבחרתם. על מנת לייצר קורס צ'ק פוינט בעל תוכן איכות אין ספק כי צריך להשקיע משאבים ואילו אתם צריכים לראות בכך סימן חיובי משום שאין שום טעם לקחת קורס לא איכותי אשר לא ממש יכשיר אתכם לעבודה בשטח. זהו סתם בזבוז של זמנכם וכספכם. מצד שני אין פירוש הדבר שעליכם לקחת את הקורס היקר ביותר שמוצע כיום בשוק. כמו בהרבה דברים בחיים כדאי לחפש מקום טוב באמצע.

  2. תוכנית הלימודים – התעניינו מהי תוכנית הלימודים. כל מכללה מפרשת את תחומי העבודה באופן מעט שונה ואתם צריכים להתרשם שתוכנית הלימודים מתאימה לכם. בדקו את הסילבוס, התייעצו עם המרצה של הקורס ועם חברים ונסו להתרשם מרצינות הקורס דרך תוכנית הלימודים שלו.

  3. מוניטין – נסו להתרשם מהמוניטין של מוסד הלימודים שבחרתם. האם מדובר במוסד נחשב בתחומו? האם הוא מציע קורסים נוספים בתחומי המחשבים והאם אלה נחשבים איכותיים גם כן? האם הוא נמצא בקשר רציף עם תעשיית המחשבים? מהי רמת השירות שניתן לצפות לה ממוסד הלימודים. נסו לחפש מידע זה מכמה מקורות והצליבו את המידע שתשיגו.


אם כן יש לא מעט קריטריונים שיעזרו לכם להגדיר מהו הקורס שאתם מחפשים בדיקת ההתאמה של קורס צריכה להתייחס אליכם ולא אל כל אחד.
כל מה שרציתם לדעת על קורס Check Point
המודעות לצורך להגנה על רשתות מחשבים בעיקר בקרב חברות ועסקים גדלה מיום ליום. אם בעבר עסקים קטנים ראו את עצמם מחוץ לאזור הסכנה, היום כולם מבינים את הסכנה שישנה בפריצות לרשת והגעת מידע רגיש וחסוי אל הידיים הלא נכונות. גם עסקים קטנים יודעים שיש צורך בהקמת מערכת אבטחה חזקה ככל האפשר.

מה כוללת מערכת אבטחת מידע?

חברת צ'ק פוינט היא חברה ידועה במערכות האבטחה המתחכמות שפיתחה. מדובר על מערכות אשר ניתן בעזרתן לנטרל פריצות לרשת בזמן אמת גם על ידי שליטה מרחוק. החברה פיתחה את שרת האבטחה FIRE WALL . מערכת האבטחה של החברה מאפשרת גישה מרחוק לעובדי החברה תוך הגנה על הרשת מפני פריצות בעזרת זיהוי מורשים. המערכת מגנה על קובץ הגיבוי בעזרת האפשרות למשוך אותו בפעולת גרירה. כך נמנעת הגעה אל המידע השמור בו.

מהו קורס Check Point?

קורס Check Point מכשיר בעיקר מנהלי רשתות ועובדים בתחום תקשורת הנתונים להיות מומחים במערכות אבטחת המידע שפיתחה החברה. בסיום הקורס ניתן לגשת לבחינת הסמכה מטעם החברה וכך לקבל תעודת מומחה אבטחת מידע מטעם צ'ק פוינט.

מהם הנושאים הנלמדים בקורס?

הקורס מכשיר את הסטודנטים להתמודד מול תוכנות מזיקות ולבנות מערך אבטחה לרשת המחשבים בחברה או בארגון. עם הנושאים הנלמדים בקורס נמנים: פיתוח ויישום טכניקות מאבטחות מידע כמו הצפנה, גיבויים, הרשאות, הגנה מפני תוכנות מזיקות כגון תולעים, וירוסים או סוסים טרויאנים, האקרים, הגנה על כל מרכיבי הרשת- מערכות הקצה, מערכות ההפעלה, השרתים וכל רשת התקשורת, יצירת גישה מרחוק למערך האבטחה.

האם נדרש ידע קודם?

קורס Check Point הוא קורס אשר נותן התמקצעות בתחום האבטחה ושדרוג הידע הקיים. הוא מיועד בעיקר לעובדים ובעלי ניסיון בתחום ניהול רשתות ותקשורת נתונים. הוא דורש גם ידע טוב באנגלית..

היכן נלמד הקורס וכמה זמן הוא נמשך?

הקורס מועבר בעיקר במוסדות לימוד העוסקים במחשבים. זהו קורס שנמשך כשנה, תלוי במוסד הלימודים וכולל 80-200 שעות לימוד אקדמיות. רוב מוסדות הלימוד מעבירים אותו בשעות הערב. מכללת פרקטיקיו מציעה את הקורס גם כקורס אונליין, קורס מתוקשב בליווי מצגות וסרטונים המסבירים ומפרטים את החומר.
כל הפרטים על קורס Check Point
התפתחות תחום המיחשוב והאינטרנט יצרה לנו גישה קלה מאוד למידע ומסמכים המאוחסנים בצורה נוחה וקלה. אין ספק כי היכולת לבצע קניות, פעולות בחשבון הבנק או הזמנת תור לרופא דרך האינטרנט מקלה על חיי כולנו. עם זאת- אליה וקוץ בה. הקלות הרבה יצרה את האפשרות להגעה למידע רגיש. פורצים מיומנים מבצעים פריצות לרשת ושליפת מידע חסוי. הדבר הצריך פיתוח מערכת אבטחת מידע חזקה שתגן על המידע השמור ברשת. חברת צ'ק פוינט היא מהחברות המובילות בתחום שיצרה מערכות חזקות ואף מכשירה מומחים מטעמה.

מהי אבטחת המידע של חברת צ'ק פוינט?

חברת צ'ק פוינט פיתחה את שרת Fire Wall  . שרתים אלה מחברים את רשת המחשבים של חברה כלשהי לאינטרנט וקובעים את ההרשאות לנגישות למידע של השרתים הפנימיים בחברה. קורס CheckPoint מכשיר את הסטודנטים לעבוד עם Fire Wall  בסביבת עבודה NGX ולנהל את מערך האבטחה של החברה תוך יצירת גישה מרחוק למערך האבטחה. הקורס מלמד לעבוד עם מערכותיה של החברה תוך לימוד חומר עיוני ותרגול מעשי.

אילו נושאים נלמדים בקורס?

קורס CheckPoint כולל את כל החומר אשר רואה חברת צ'ק פוינט לנכון להעביר. תכני הקורס כוללים בין היתר: אפיון מבנה ארגוני, האקרים אתיים, טכניקות מאבטחות מידע שונות כמו: הרשאות, הצפנה, או הזדהות. הסטודנטים ילמדו כיצד להתמודד עם תוכנות מזיקות כמו רוגלות, תולעים או וירוסים. הסטודנטים ילמדו כיצד להפעיל מערך אבטחה מרחוק, כיצד להגן על השרתים, תחנות ההפעלה או תחנות הקצה בחברה מפני פריצה ונושאים נוספים אשר יאפשרו להם לשמש כמומחים בתחום אבטחת המידע בחברה או ארגון כלשהם.

באיזו מתכונת נלמד הקורס?

אורך הקורס עשוי להשתנות ממוסד למוסד. הוא נמשך לרוב כשנה וכולל כ- 100 שעות לימוד אקדמיות. רוב מוסדות הלימוד מעבירים אותו בצורה פרונטלית במוסד עצמו. מכללת פרקטיקיו מעבירה את הקורס גם כקורס אונליין. במסגרת קורס זה נדרש התלמיד לעמוד בכל מטלות הקורס. הוא לומד מהבית כאשר לרשותו עומדים סרטוני הסבר ומצגות מפורטים.

איך לבחור מוסד לימודים?

כדאי לבחור מוסד לימודים הצמוד ככל האפשר לדרישותיה של צ'ק פוינט בבחינות ההסמכה. רצוי כי המוסד ילמד את החומר תוך שימוש בחומר מקורי של החברה. בחרו מוסד שהעבודה היא בקבוצות קטנות וכוללת תרגול מעשי רב.
לימודים מקצועיים של חברת Checkpoint

חברת Checkpoint הינה חברה שכיום נחשבת למובילה ביותר בעולם בתחום אבטחת המידע לחברות. שירות האבטחה של חברת Checkpoint מוענקים כיום למגוון רחב של חברות גדולות בארץ ובעולם ומיום ליום מצטרפים אל החברה עוד לקוחות חדשים. כמובן, מדובר בשיטה ייחודית וחדשנית אשר פותחה על ידי מומחים ועוברת דרוגים כל העת על מנת להעניק ללקוחות של החברה את השירותים המקצועיים ביותר והטובים ביותר שניתן. בכדי לאפשר לחברות ליהנות משירותים זמינים ומתפעול נכון של המערכת, יצרה חברת Checkpoint קורס ייחודי ומקצועי אשר מכשיר את התלמידים לעבוד עם המערכות שלה בצורה הטובה ביותר בכל חברה או ארגון ברחבי העולם.


קורס מורכב הכולל חומר רב


הקורס של חברת Checkpoint הינו קורס מורכב הכולל פרטים רבים מאוד וכל פיסת מידע אשר על התלמיד לדעת בכדי לעבוד עם המערכות של החברה בצורה הטובה ביותר. הקורס מבוצע בפיקוחה של החברה ובסופו החברה מבצעת מבחני הסמכה מקצועיים וייחודיים אשר בוחנים את הידע של התלמיד ואת הרמה שלו. תלמידים אשר מצליחים לעבור את מבחני ההסמכה בהצלחה מקבלים את התעודה של Checkpoint וכך נפתחות בפניהם דלתות רבות בעולם העסקי של היום והם יכולים למצוא עבודה במגוון רחב של חברות במשק בצורה הטובה ביותר וללא כל בעיה, תוך כך שיש להם יתרון ברור ומשמעותי מאוד על פני מועמדים אחרים לעבודה.


הסמכה ייחודית ויוקרתית


קבלת תעודת ההסמכה של חברת Checkpoint אינה פשוטה ולא כל אחד זוכה לקבל אותה. לכן, אנשים אשר מחזיקים בתעודת ההסמכה הזו מחיקים בתעודה יוקרתית ומבוקשת מאוד אשר יכולה לפתוח בפניהם דלתות רבות ולאפשר להם להתקדם בעולם העסקים בצורה הטובה ביותר וללא כל בעיה. אדם אשר מגיע אל מקום עבודה עם תעודה מסוג זה יכול לזכות לקידום משמעותי ויכול לקבל תפקיד מפתח אשר יעניק לו יתרונות רבים, גם מבחינת השכר, גם מבחינת תנאי העבודה וגם מבחינת המעמד שלו בחברה, דברים אשר כל אחד רוצה להגיע אליהם וחושב כל העת כיצד להשיג אותם.

אבטחת מידע - הבית של המקצוענים

בס"ד


שלום לכולם היום נלמד על קורס אבטחת מידע ובפרט על קורס אבטחת מידע – checkpoint. מה לומדים ב-קורס אבטחת מידע – checkpoint? לומדים במיוחד על המכשיר העצום של Checkpoint שנקרא NGX. זהו ה-Pirewall החומרתי של חברת Checkpoint.


תשמעו חברים, זה לא סוד ש-קורס אבטחת מידע – checkpoint זה הבית של המקצוענים! זה לא קורס של מתחילים. רק התותחים והאנשים שבאמת שואפים להתברג בטופ של השוק הולכם ללמוד קורס אבטחת מידע – checkpoint! מדוע? כי אבטחת מידע זאת הבטן הרכה, "העורף" של העולם הטכנולוגי המתמודד מול האקרים שמספרם ואיכותם הולכת וגוברת בכל יום!


בוגרי קורס אבטחת מידע – checkpoint יודעים לעצור התקפות שונות ומשונות על המערכת ולתת ערך עצום לבית העסק שלוקח אותם לעבודה. בוגרי קורס אבטחת מידע – checkpoint מתברגים, ולמעשה "נחטפים" אל המשרות הגבוהות ביותר והבכירות שביותר שבמערכי אבטחת המידע והנדסת הרשתות בשוק!


אם אתם שוקלים להתחיל ללמוד קורס אבטחת מידע – checkpoint אתם צריכים לדעת שמדובר במגרש של הגדולים! כאן צריך להשקיע הרבה, להתאמץ, להזיע - והפירות מגיעים בצורה של דולרים חחח. אל תפחדו! לכו ל-קורס אבטחת מידע – checkpoint ותצליחו!


קורס אבטחת מידע – checkpoint הוא לא קורס אבטחת המידע היחיד שקיים, בוודאי שיש עוד רבים! גם הם קורסים מיוחדים וחשובים מאוד, אבל החשיבות שב-קורס אבטחת מידע – checkpoint הוא רמת השכיחות של מוצרי Checkpoint בשוק, ומכאן גם הצורך הגדול באנשי מקצוע טובים ששולטים בשוק. לא מדובר פה בנישה קטנה. בוגרי קורס אבטחת מידע – checkpoint עומדים להתברג בשוק בכיף!