קורס תכנות למתחילים - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס תכנות למתחילים - Object Oriented

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת תרגילים ודוגמאות בנושא רקורסיה - לחת כאן

להורדת תרגילים ודוגמאות בנושא Delegate - לחת כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מבוא לתכנות מונחה עצמים יתרונות של תכנות מונחה עצמים הבדלים בין Class לבין Object הוספת Methods ל-class הגדרת Class - חלק 1 הגדרת Class - חלק 2 הגדרת Class - הסבר נוסף למתחילים Properties של Class Properties של Class (הסבר נוסף) בנאי המחלקה Constructor בנאי המחלקה Constructor (הסבר נוסף) מפרק - Destructor מחלקה מסוג Static Class מחלקה מסוג Static Class (הסבר נוסף) הסבר על this משתנים לקריאה בלבד - readonly קבועים - const הורשה - Inheritance חוק ההורשה Encapsulation בתכנות מונחה עצמים הורשה - Inheritance (הסבר נוסף) שלבי יצירת אובייקט מחלקה sealed הסבר על Override בתכנות מונחה עצמים טווח הכרה - Scope הרשאות גישה - Modifiers הרשאות גישה - Modifiers (הסבר נוסף) מבנה - struct יצירת טיפוסים חדשים הבדל בין Reference לבין Value יתרונות של Reference Type הבדל בין Reference לבין Value (נוסף) מערך של אובייקטים - Objects Array מערכים - Array בקורס תכנות מונחה עצמים רב-צורתיות פולימורפיזם - Polymorphism תכנות מונחה עצמים - עקרון פולימורפיזם אופרטורים operators is and as מחלקה אבסטרקטית - Abstract Class ממשק - Interface בתכנות מונחה עצמים הבדל בין Interface ל-Abstract Class המחלקה Object טיפול בחריגות - Exception Handling מצביע לפונקציה - Delegate הסבר כללי על Delegate Event מצביע לפונקציה - Delegate (הסבר נוסף) אירועים - Events - חלק 1 תרגיל מעשי Delegate Event יצירת Collection ממשק IEnumerable Generics

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס תכנות והשתלבות בעולם ההיי טק

חולמים להיכנס לעולם ההיי טק? שואפים להשתלב בתעשיית המיחשוב? מרגישים שהתחום הזה קורץ לכם ומתאים ליכולות שלכם? קורס תכנות הוא קורס שיכול לתת לכם כלים מקצועיים בשביל לצאת לשוק העבודה ולהתקבל במפעלי היי טק משמעותיים במשק.

התאמה למקצוע

לפני שרצים להירשם, לפני שאתם מחליטים בצורה מוחלטת וסופית שאתם אכן הולכים להירשם לקורס כזה, חובה עליכם לברר ולבדוק התאמה אישית שלכם לתחום. זה אומר שאתם צריכים לוודא כי אכן קורס כזה ובכלל עבודה בתחום התיכנות מתאימה ליכולות שלכם. אבחון מקיף בדבר היכולות שלכם תוכלו לעבר במכוני ייעוץ תעסוקתי. לחילופין ניתן לקבל מידע בדבר התאמה אצל בתי הספר ומנהלי הקורסים. היות שיש תנאי קבלה לכל קורס תכנות. כדי שאכן כל לומד בקורס יהיה מסוגל לרכוש את המקצוע ואת התחום המקצועי של התכנות.

איפה ללמוד?

בשביל ללמוד כמו שצריך ולצאת אנשי מקצוע מעולים ובולטים בשוק עליכם לבחור את בית הספר הטוב ביותר. ויש לבדוק שתי נקודות. ראשית את עצם  הלמידה. מהו אופן הלמידה? האם מדובר במרצים איכותיים ובעלי מקצוע מיומנים ומנוסים מאוד? האם מושם דגש על תרגול במהלך המידה? בנוסף לכך יש לבדוק את השם שיש למוסד. האם בוגרי ביתה ספר הזה הם רצויים בקרב המעסיקים? האם ירצו להעסיק אותם עם תום הלימודים? מומלץ לבחור בית ספר בעל מוניטין ושם טוב.

כמה זה עולה?

קורס תכנות הוא קורס שמחירו אינו זול. הוא כולל למידה רבה ורכישת כלים מקצועיים שיקנו לכל לומד את היכולת להיקלט בשוק העבודה בתחום התכנות. אמנם המחיר יקר אך במרבית המקרים מתברר כי מדובר בהשקעה משתלמת. כזו שמחזירה את עצמה בגדול. בדמות ההכנסות שעתידות להיות במהלך שנות העבודה בתחום.

במה אוכל לעבוד עם סיום הלימודים?

בוגר קורסים מקצועיים לתכנות הוא בעל נתונים מעולים בשביל להיקלט בשוק העבודה. יש לו יכולת לעבוד במפעלי היי טק או בארגונים גדלים. כאשר התפקיד שלו הוא משמעותי ונחשב. וגם המשכורת עשויה להיות נאה. ניתן לראות זאת בטבלאות שכר ולהסיק על הנעשה בתחום.

מדוע רבים חושבים היום על קורס תכנות

כבר כשני עשורים אנו רואים כיצד לא מעט ישראלים נמשכים לתחום המחשבים ורוצים ללמוד מקצועות שונים הקשורים למגוון האלמנטים מהם מורכב עולם המחשבים. כך אנו מדברים על תחום של אבטחת מידע למחשבים, על כתיבה של תוכנות, על ניהול של מערכות מחשבים ועל עוד דברים שמאפיינים את התחום.

 

נראה כי אחד הדברים שמושך לא מעט אנשים בארץ בגילאים שונים הוא תכנות. לכן כבר לא מעט שנים אנו רואים כיצד יש בישראל לא מעט בתי ספר שמציעים קורסים ומסלולים שונים המאפשרים לכמעט כל אדם להגיע לכיתה מסוימת, לצבור ידע רב מהמרצים, ולסיים לימודים שבסופם יוכל לכתוב בשפת תכנות מסוימת.

 

תחום ההייטק בישראל הוא מהחזקים בעולם

היכולת ללמוד בצורה רצינית מאוד קורס תכנות בבית ספר שמדגיש את הרמה הגבוהה שלו מראה עד כמה מדינת ישראל היא באמת מדינת הייטק. לא לחינם אנו שומעים כיצד בעולם הגדול מפרגנים מאוד הן לאנשי המקצוע הישראלים שמשתלבים בארגונים רבים והן לחברות שמצליחות לפתח מוצרים חדשניים מאוד.

 

בזכות כך שישראל מציגה הובלה עולמית בתחום ההיי טק, אנו מבינים עד כמה הדבר מביא גם לפתיחת בתי ספר שונים וליצירת מסלולי לימוד שיכולים להתאים לכל אדם. אך יש לזכור כי ריבוי בתי הספר יכול לבלבל מעט מאחר ולכל בית ספר יש את הרמה שלו, ולכן יש לבחור את מוסד הלימודים הטוב ביותר לכל קורס של תכנות.

 

התאמה לעולם המודרני של ימינו

בלא מעט מקומות אנו יכולים לראות אנשים צעירים עם מחשב נייד עובדים על כתיבת שורות קוד כאלה ואחרות על מנת לפתח תוכנה לאבטחה או ליצור אתר אינטרנט מסוים. קורס תכנות הוא אחד הדברים שמאפשרים לאנשים אלו לעבוד עם המחשב שלהם בדרך להצגת תוצאה מקצועית שיכולה להרשים כל אחד.

 

אך נקודה זו רק מחדדת את העניין שהיום מקצועות התכנות והמחשבים הם אלו שמאפיינים את העולם המודרני שאנו חיים בו. זאת להבדיל ממקצועות הצווארון הכחול שרובם מתחיל להיעלם מהעולם. כך מבינים רבים מדוע כדאי ללמוד תכנות בבית ספר איכותי ולהתאים את עצמם לעולם העבודה של ימינו.

 

 

קורס תכנות – זה בדיוק הזמן לעשות אותו

ישראל נחשבת כבר שנים רבות למעצמת הייטק. מספיק להסתכל בהיסטוריה של מדינת ישראל ולראות כמה סטארט אפים מוצלחים הוקמו במדינה הקטנה הזו ועוד כמה שנחשבים בעלי הצלחה בינונית ומטה. יש המון חברות כאלו והתעשייה רק פורחת, ולישראל יש שם של מדינת הייטק בעולם מה שמביא עוד ועוד משקיעים לפה. אם גם אתם חושבים להיכנס איך שהוא לעולם הזה, קורס תכנות יכול להיות בשבילכם, קורס שילמד אתכם להעביר דברים מרעיון לביצוע על ידי שפות שונות שצריך ללמוד, שפות תכנות שעושים בהן שימוש בעבודה זו.

למה בכלל לעשות קורס מחשבים?

אם בעבר המושג "לימודים" היה מתקשר יחד עם לימודים אקדמאיים, כמה שנים של השתעבדות ללימודים, ולאחר מכן חיפוש עבודה בתחום אותו למדנו, היום המושג לימודים מתקשר יותר עם הטכנולוגיה הגבוהה שזה הוא ההייטק, וכמובן האינטרנט על כל פועלו. היום מי שרוצה למצוא עבודה טובה עם משכורת נאה בצידה, לא חייב ללכת וללמוד כמה שנים עד שהוא יכול להתחיל לעבוד אלא יכול גם לעשות קורס של כמה חודשים כדוגמת קורס תכנות או קורסים אחרים, ויכול להתחיל לעבוד בצורה מסודרת באחת החברות שצריכה את השירותים שלו.

מה לומדים בקורס זה?

קורס תכנות הוא קורס בו מקבלים הכשרה תיאורטית כמו גם הכשרה מעשית בתחום המחשבים. בעבר, קורסים כאלו ניתנו רק על ידי האוניברסיטאות במסגרת לימודי תואר, אך היום כבר לא מעט מכללות מאפשרות לעשות את הקורס הזה ספציפית. לימודים כאלו כוללים שפות כמו JAVA ו-HTML כמו גם SQL וכמובן ניתוח מערכות מידע. יש עוד לא מעט דברים שאפשר ללמוד בקורסים מעין אלו, אך חשוב להיות ממוקדים במה שרוצים.

אז מה צריך ללמוד? את זה צריך לברר. כל מכללה מציעה את הסילבוס שלה ולכן אם אתם מחפשים עבודה מסויימת אתם צריכים לבדוק מה זה דורש מכם. יש לא מעט מכללות שמציעות את הלימודים הללו ויש כמובן את האופציה ללמוד באופן וירטואלי, צריך לראות מה כל מכללה מציעה ועד כמה באמת ניתן ללמוד קורס ספציפי און ליין ולהצליח בלימודים.

 

 

 

5 דברים חשובים שכדאי לדעת על קורס תכנות

תכנות הוא אחד התחומים הכי פופולריים ומבוקשים בעולם, למעשה כל פעולה דיגיטלית שאנחנו עושים נתמכת על ידי מערכת שמישהו טרח לתכנת. על אפליקצייה בפלאפון, כל אתר אינטרנט, כל ממשק עבודה, כל מערכת ניהול וכל אמצעי טכנולוגי אחר מתוכנתים. נבחרת מתכנתים העולמית מונה עשרות אלפי אנשים ואולי יותר, כל אחד מהם משתמש בממשק תכנות אחר. איך בוחרים מה ללמוד והאם להתמחות בתחום?

כל זאת ועוד במאמר שלפניכם, כי אם אתם חושבים ללמוד תכנות כדאי לכם לדעת את כל הפרטים על עולם התכנות וגם על הקורסים בהם מלמדים אותו. לפניכם 5 דברים חשובים שכדאי לדעת על קורס תכנות.

קורס תכנות אינו דורש תואר ראשון במחשבים

גם אם אין לכם תואר ראשון במחשבים וגם אם אתם לא מהנדסים המגיעים מעולם הטכנולוגיה הרי שאין כל מניע שלא תלמדו תכנות. מדובר בסופו של דבר בהתמחות שניתן לרכוש אותה ובידע שזמין מאד ללמידה. מה שאצם כן זקוקים לו זה ידע בסיסי במחשבים וגם שליטה בשפה האנגלית. תכנות הוא בעצם שפה, הצטרפו אל אלפי אנשים הלומדים מדי יום שפה חדשה שאפשר לעשות בה שימוש רב מאד.

קורס תכנות אפשר ללמוד בתוך שנה ואפילו