קורס ADO.NET - חיבור אתר למסד נתונים << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס ADO.NET - חיבור אתר למסד נתונים

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס SQL - מסד נתונים - לחץ כאן לתלמידי המכללה בלבד
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
הדגמה של יצירת מסד נתונים פקודות SQL שחייבים לדעת חיבור למסד נתונים - Connection String עבודה בקישור פתוח - Open Connectivity עבודה בקישור סגור - Dataset Dataset - מפתח ראשי - Primary Key קריאה ל-Stored Procedure מודל שכבות - DAL מודל שכבות - Stored Procedures LINQ ל- Objects LINQ ל- SQL LINQ ל- Dataset LINQ ל- XML LINQ ל- Entities Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 פרוטוקול HTTP הסבר על Request Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף Multiple Pages - שימוש במספר דפים הגדרת Class - חלק 1 שלושת הקטגוריות של הפקדים הגדרת Class - חלק 2 הגדרת Class - הסבר נוסף למתחילים ViewState משתנים - חלק 2 משתנים באתרי אינטרנט - חלק 3 Properties של Class (הסבר נוסף) Session object - חלק 1 Session object - חלק 2 Application object בנאי המחלקה Constructor (הסבר נוסף) פעולות מתמטיות - אופרטורים - חלק 2 Cache object פעולות מתמטיות - אופרטורים - חלק 3 Master Page מחלקה מסוג Static Class (הסבר נוסף) Control Inheritance - הורשת פקדים User Controls Error Handling - טיפול בשגיאות תנאי If - Else - חלק 2 Validation - ולידציה תנאי If - Else - חלק 3 Site Navigation - ניווט באתר URL Mapping Encapsulation בתכנות מונחה עצמים משפט Switch, Case - חלק 2 משפט Switch, Case - חלק 3 הורשה - Inheritance (הסבר נוסף) אופרטור לוגי - AND, OR הסבר על Override בתכנות מונחה עצמים

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

כל מה שרציתם לדעת על קורס מחשבים לכל גיל
לימודים הם תמיד דבר מבורך. בכל גיל לימודים מרחיבים את אופקינו, מאפשרים לנו להכיר משהו חדש על עצמנו וכמובן מספקים לנו מידע שימושי. תחומי הלימוד משתנים עם השנים, ותחומים שהיו פופולריים בעבר הופכים כיום פחות ופחות חשובים. לעומת זאת, תחומי לימוד חדשים נכנסים לעולמנו ומאפשרים לנו להכיר טוב יותר את העולם שבו אנו חיים. המחשב למשל הוא מוצר שתופס חלק בלתי נפרד מחיינו. מסיבה זו קורס מחשבים הפך מוצר מבוקש בכל שכבות האוכלוסייה.

לכל גיל


ניתן למצוא בשוק קורס מחשבים למבוגרים, קישים ולילדים בגילאי בית ספר. כל קבוצה וכל קהל יעד מקבלים במסגרת הקורס את התכנים החשובים עבורה ולכם הקורסים הללו הם כל כך מהנים. קורס מחשבים לילדים בגיל בית הספר כולל בעיקר היכרות בסיסית עם המחשב, לימדו דרכים להפעיל אותו, לימוד של גלישה באינטרנט, היכרות עם אתרי אינטרנט חשובים ומעט על תוכנות האופיס השונות. המטרה היא לתת לילדים מושג על עולם המחשבים ולאפשר להם להכיר אותו צעד אחר צעד.

בגיל מתקדם יותר בכיתות לימוד גבוהות יותר כולל קורס מחשבים הלימוד היכרות מעמיקה יותר עם תוכנות אופיס, לימוד של איתור תקלות אפשריות ודרכי הפתרון שלהן, מעט על תכנות ועוד. מדובר בקורס שמאפשר למי שמעוניין להעמיק בתחום ללמוד מעט מעבר, כדי להכין אותו לקראת לימודי מחשב באקדמיה, או למי שמעוניין להעשיר את השכלתו וללמוד לתפעל את המחשב בצורה טובה יותר.

מלבד אלה קיים גם קורס מחשבים למבוגרים ולגמלאים. אלה קורסים שדומים במתכונתם לקורסים לילדים צעירים, אולם קצב הלימוד הוא שונה. גם כאן זוכים הלומדים להכיר את עולם המחשב, ללמוד על האינטרנט, להכיר את האתרים החשובים וללמוד באופן בסיסי את תוכנות האופיס. כל זה תוך התאמה של הלימוד לצרכי האוכלוסייה. תשלום חשבונות באינטרנט, מעקב אחר חשבון הבנק, שליחת אי מיילים לילדים שנמצאים בחו"ל, הכנת מסמך בתוכנת וורד הן רק דוגמאות למה שניתן ללמוד בקורס מחשבים למבוגרים.

למה זה חשוב?


זוהי הזדמנות לאפשר לקהל מבוגר להשתלב בעולם הדינמי שבו המחשב תופס חלק כל כך מרכזי, ולכן מדובר על קורס חשוב כל כך.
פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows - יומן דמיוני (חלק 1)
בס"ד

(כל מי שלא מכיר את הרעיון שעומד מאחורי יומן דמיוני מוזמן לעיין בדף של CCNA).

יומן יקר,

היום ניסיתי לכתוב את התוכנה הראשונה שלי לסלולר, ולמעשה ליישם את מה שלמדתי ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. זה לא היה קל בכלל. אני ניסיתי לכתוב משהו באמת ברמה גבוהה, הרבה יותר ממה שלימדו אותי בקורס – וגיליתי שיש עוד הרבה לאן להתקדם. קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows היה מדהים, שלא תבין לא נכון, אבל סוף כל סוף – השאיפות שלי גבוהות הרבה יותר.

לספר לך מה רציתי לכתוב? ניסיתי ליצור דפדפן אינטרנט חדש שיהיה מהיר ויעיל הרבה יותר מהאינטרנט אספלורר. אתה חושב שלא הצלחתי? טעות! הצלחתי גם הצלחתי ובקרוב אתה תשמע (אני מקווה) על המילה האחרונה בדפדפני אינטרנט לטלפוני Windows. משתלם ללמוד פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows או לא?

בכל מקרה, זה לא היה קל בכלל בכלל! לקח לי יותר מארבעה חודשים לסיים את הכתיבה ועוד חודש לתקן באגים שגיליתי אחר כך. כל יום עבדתי על הפרוייקט הזה לפחות ארבע שעות. האמת שייחסית לגודל הפרוייקט זה ממש כלום!

כבר יש כמה חברות שראו את המוצר שלי והביעו התעניינות רבה, הן במוצר והן בי כמקצוען ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows! אל תדאג יומן יקר, אף אחד לא יגנוב לי את הרעיונות, יש לי כבר פטנט רשום והכול! בכל מקרה, חברה אחת אפילו התעניינה בקניית הדפדפן ממני בסכום לא מבוטל. אנחנו נכנסים למשא ומתן ואני מקווה שבסוף זה יצא לפועל. אם זה מה שקורה עם הדבר הראשון שעשיתי ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows, אז אני מרוצה ממש!

החברה שלמדו איתי בקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows עדיין שולחים עשרות קורות חיים. מסכנים. אמרתי להם שעבודה אחת רצינית של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows שווה יותר מכל קורות החיים שלהם – אבל הם ממשיכים, סלח לי, לדפוק את הראש בקיר. חבל. כמה ניסיתי להשפיע עליהם שיכתבו משהו, שיוכיחו לעצמם מה הם יודעים, אבל הם בשלהם. אני חושב שהעצלנות זה גורם האבטלה מספר אחד, בכנות!

בכל מקרה, ברוך השם אני לא חלק מאלה. אני בניתי ויצרתי ועשיתי ובסוף הגעתי והנה כבר יש תוצאות. ובטח כשאני כבר אהיה בעל חברה גדולה ומצליחה ל-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows הם עדיין ינסו את מזלם עם עוד חברה לכתיבת קורות חיים. אחח כל כך פתטי!

באמת יומן יקר, זה כלל חשוב לדעת לחיים. תמיד עשייה זה העיקר. כל דבר צריך להביא לידי עשייה. סתם לימוד לא מועיל בשום דבר. אני לא הייתי הכי טוב בקורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows, באמת שהייתי ממוצע. אבל היה לי רצון ומוכנות לעבוד. ואני חושב שזה כל ההבדל. את כל הגאוותנים שהתלהבו שהם מבינים הכול ברגע השארתי מאחור, והלכתי לעבוד בשקט בלי יותר מדיי רעש וצלצולים. והצלחתי. זאת הדרך הנכונה להגיע לדברים בחיים.

אני כבר חושב על הפרוייקט הבא ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows, למעשה יש לי כבר כמה רעיונות בראש. אני אעדכן בהמשך.

להתראות בינתיים.
פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי windows
בס"ד

שלום כולם, היום נדבר על תחום שלא כולם מכירים אותו, ואולי הגיע הזמן שישימו עליו קצת דגש – התחום של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. כבייכול נראה שאין הרבה מה לדבר על פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows, ואין דבר רחוק יותר מהאמת. חברים, נכון זה תחום נישתי, ונכון – כבר מזמן שכחתם שיש משהו חוץ מ-iPhone בעולם – אבל אני רוצה לחדש לכם: טלפונים מבוססי Windows משווקים בעולם בכמויות אסטרונומיות, ומי שמתעסק ב- פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows יש יכולת להרוויח הון תועפות של כסף ובלי הרבה תחרות. תנו לכולם לרוץ על Neutral עם iPhone שכל שבוע מחליף גרסה ודגם. תשקיעו אתם ב-Windows, תהיו שונים מהזרם. זה מאוד מאוד משתלם! אני רוצה להסתייג ולומר שאין להסיק מדבריי שאין עבודה בשוק לאלו שמתעסקים עם iPhone ושאי אפשר להרוויח הרבה כסף מזה, אבל בינינו – כמה אנשים כבר כתבו תוכנה פופולארית כמו Angry Birds? חברים, הגיע הזמן להתבגר.

ובכן חברים, מה ניתן לעשות עם פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows? התשובה הפשוטה נמצאת כבר בגוף השאלה מן הסתם, אבל אולי כדאי לחדד את הנקודה. מה אתם מעדיפים חברים? לחלום כל היום על לפתח משהו כמו Angry Birds או לקבל את ההזדמנות באמת להיות אלו שמפתחים זאת? אני שואל את זה כי מכיוון שאין הרבה שעוסקים ב- פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows, אזי הדלת שאתם מחפשים היא הרבה יותר פתוחה ממה שאתם אפילו מדמיינים! למה לא להשתמש בזה? תקפצו לנישה שעוד לא התמצתה מכל כיוון אפשרי. לא כדאי?

למען האמת אנחנו ב-PracticU מציעים לכם סרטונים הן על התחום הזה והן על תחומים אחרים, כך שבאותו מחיר תוכלו ללמוד אפילו נישות נוספות אם פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows לא מספיק לכם. אבל שוב – לעניות דעתי, זאת התחלה טובה מספיק ולא כדאי להפתזר יותר מדיי.

יש הרבה אנשים שעוסקים ב- פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows וכותבים באינטרנט את הרשמים שלהם. חיפוש קצר יעלה סוללה של אנשי מקצוע שכגפ משתכרים יפה מאוד וגם נהנים ממה שהם עושים. חלק מאנשי המקצוע אף הקימו חברות משל עצמם שמתעסקות עם פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. הם גורפים רווחים דמיוניים ברוב המקרים. בקיצור, אין צורך להכביר הרבה במלים. צריך פשוט לקפוץ למים ולהתחיל לשחות ולהנות מהתוצאות שלא ייאחרו לבוא.

אני רוצה לסיים בדמיון קצר – תארו לכם שסיימתם הרגע ללמוד פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows וכתבתם אפליקצייה שבאמת נראית לכם כמו הדבר הבא. אתם ניגשים לחבר שלכם שמחזיק טלפון תואם ומתקינים אצלו את האפליקצייה והוא מוסר לכם שהוא נהנה מאוד ושהוא היה מוכן לשלם על זה גם. איך הייתם מרגישים? לא ענק?? כל זה נמצא בהישג ידכם ובקרוב ממש, ברגע שבו תסיימו ללמוד פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Windows. אז לכו על זה ושיהיה המון בהצלחה! כתבו לנו כמובן איך התקדמתם והאם הסרטונים שלנו עזרו לכם. אנחנו ב-PracticU תמיד מחפשים ללמוד עוד על החוויה שהייתה לכם עם המוצרים שלנו. כל הערה והארה יתקבלו בברכה גדולה.

בהצלחה לכם!
פיתוח תוכנות ל-Windows - יומן דמיוני (חלק 1)
בס"ד

(מי שלא מכיר את הרעיון שמאחורי יומן דמיוני יכול לעיין בדף של CCNA).

יומן יקר,

אני כבר אחרי חודש שלם של פיתוח תוכנות ל-Window ורציתי לעדכן אותך איך העניין הזה מתקדם. אני לא עובד בחברה כידוע, אני מפתח בשביל עצמי, סתם תחביב שכזה. אולי יום אחד אני אעשה מזה מקצוע, אבל בינתיים אני פשוט נהנה ממה שאני בונה! האמת, אם כבר הזכרנו את האופצייה להפוך את זה למקצוע, אז פנו אליי לפני שבוע מאיזו חברה אחת והציעו לי להיכנס לעבודה. מסתבר שהם ראו את האתר שבניתי, ששם אפשר להעריך את המיומנות שלי ב-פיתוח תוכנות ל-Window, הם ממש התלהבו ורצו שאני אבוא לעבוד איתם. האמת שהם הציעו שכר יפה והכול, אבל אמרתי להם שכרגע זה לא מתאים לי. ביקשתי מהם שיחזרו עוד חודש. אולי בסוף אני אלך על זה. כרגע כיף לי לשבת בבית. זה בסדר יומן יקר, לא חסר לי כסף בכלל.

טוב, אז איזה פיתוח תוכנות ל-Window כבר עישתי במשך חודש. במיוחד עבדתי על איזה משחק אחד שממש רציתי לבנות. אני לא יודע אם הצלחתי את כל מה שרציתי, כנראה שאני עוד אבנה עדכונים לדבר הזה – אבל באמת שאני מרוצה! משהו קצת דומה ל-Angry Birds. האמת, נראה לי שהמשחק שלי אפילו יותר חמוד! חוץ מזה, לא שקדתי על השמרים ובשתמשתי ביכולותיי ב-פיתוח תוכנות ל-Window כדי לייצר גם כמה תוכנות שימושיות, כמו למשל מחשבון עם כמה פונקציות חמודות שלא היו קיימות מראש וכו'.

האמת היא שאני חושב שאם הייתי באמת הולך לעבוד ב-פיתוח תוכנות ל-Window בחברה מסודרת הייתי מצליח לעשות כל מה שהיו נותנים לי – אבל אתה יודע למה אני מתלבט? אני פוחד שייתנו לי דברים משעממים ולא יישאר לי זמן לבנות דברים מעניינים כמו שאני אוהב. מצד שני, יהיה לי הרבה כסף ואי אפשר להתעלם מזה. זה נכון שכרגע לא חסר, אבל אתם יודעים איך זה – כסף נוטה להיעלם מהר מאוד! בכל מקרה, אני שוקל את העניין ברצינות.

בכל אופן, לעניין אחר – חשבתי להיכנס לפרוייקט חדש ב-פיתוח תוכנות ל-Window, והפעם לנסות ללכת על משהו באמת מפוצץ, משהו כמו תוכנת ניהול זמן, או דפדפן אינטרנט משוכלל. אני בדיוק עכשיו קורא קצת מידע באינטרנט שחסר לי כדי להשלים משימה שכזאת. תדע יומן יקר שזה לא פש