קורס CCNA של סיסקו - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס CCNA של סיסקו - תקשורת למתקדמים

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
קורס CCNA של סיסקו - תקשורת למתקדמים יסודות התקשורת - מתחילים

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הסמכת ccna

אנשי מחשבים? מחפשים להתמקצע ולרכוש כלים נוספים בתחום המיחשוב? אין ספק שהעולם הדיגיטלי עודו ממשיך להתפתח בצעדי ענק. מה שבהחלט יוצר ביקושים לאנשי מחשבים מקצוענים לצורך בנייה ותחזוקה של רשתות, תוכנות ואתרים.  אם אתם מתעניינים בתחום של ניהול רשתות ואחזקתם אכן כדאי לכם ללכת על כיוון של הסמכת ccna.

מה כוללת ההסמכה?

הסמכת ccna זו הסמכה המקנה למי שמקבל אותה את היכולת המקצועית לתפעל ולהגדיר רשתות. כמו כן ההסמכה מקנה את היכולת לאתר תקלות ברשתות. גם תקלות של רשתות המשלבות נתבים שונים יוכל לפתור  מי שקיבל את ההסמכה הזו לפתור על פי הידע שרכש במהלך ההסמכה בתחום את הבעיה. תחום ניהול רשתות הוא תחום שדורש ידע רב והתמצאות נרחבת לצורך הגדרת הרשתות ולצורך איתור תקלות שעלולות להתרחש.

למי מתאים ללמוד ולקבל הסמכת ccna?

אמנם מדובר בתחום אותו יש ללמוד בשביל לרכוש את הידע ואת היכולת. אך בשביל להצליח בתחום חשוב שתהיה גישה טובה לתחום המחשבים. הבנה מעמיקה בתחום וכשרון בסיסי לצורך אחזקה נכונה. כמו כן מקרים של תקלות שונות מעמידות את מנהל הרשת בפני אתגר של איתור התקלה שהתרחשה ולאחר האיתור עליו למצוא את הדרך לפתור את התקלה. לא תמיד מדובר במשימה פשוטה. במקרים שונים תדרוש המשימה ידע רק ויכולת מוכחת לצורך מציאת פתרון.

איפה כדאי ללמוד הסמכת ccna?

חושבים לקחת קורס? רוצים לעסוק בתחום? עליכם לדעת שחשוב לרכוש את ההסמכה במקום לימודים מהשורה הראשונה. לפיכך עליכם לברר על מקום הלימודים או על המורה ולוודא כי אתם יוצאים בסיום הקורס עם תעודה רשמית. כמו כן חשוב שלמקום הלימודים יהיה שם טוב בדבר רמת הידע של הבוגרים שלו. שכן מוסד לימודים או מכללה המוציאים מבין שורותיהם תלמידים מקצוענים מעלה את הסיכויים שלכם לקבל לאחר הלימודים עבודה טובה ביותר בתנאים נוחים יותר.

תוקף ההסמכה

בשביל לעסוק בתחום יש צורך להיות בעלי הסמכה תקפה. ההסכמה תקפה למשך שלוש שנים מעת קיום הלימודים. לאחר מכן יש צורך לחדש את ההסמכה בשביל להמשיך לעבוד בתחום הלאה.

 

 

 

 

 

הכול על הסמכת ccna מטעם חברת סיסקו

אחת החברות הגדולות והמוכרות בתחום המחשבים היא סיסקו. מדובר על חברה גדולה מאוד שכבר לא מעט שנים מציעה מערכות שונות לארגונים הן בארץ והן לעוד מדינות רבות בכל רחבי העולם. החברה דואגת גם להעניק הסמכות לאנשי מקצוע שונים ברחבי העולם שלומדים במקומות מסוימים בהתאם לדרישות שלה.

 

אחת ההסמכות של חברת סיסקו היא ccna שמוענקת לאחר סיום מוצלח של מסגרת הלימודים הרלוונטית. זאת רק אם מדובר על מוסד לימודים שעובד מול חברת סיסקו העולמית וקיבל את אישורה ללמד את חומרי הלימוד הרלוונטיים, לבחון את התלמידים בסיום הקורס, ולהעניק את התעודה רק למי שעמד בדרישות.

 

כל תלמיד נהנה מידע תיאורטי ומעשי גם יחד

כדי לא לדבר בצורה כללית מדי על קורס שבסופו ניתן לקבל את הסמכת ccna, הרי שחשוב להבין מה בדיוק מציע הקורס לאלו שמצטרפים אליו. כך יש לדעת במסגרת הלימודים נחשפים התלמידים לחומרים ברמות מורכבות מאוד על מנת לקבל הן ידע תיאורטי והן ידע מעשי במגוון חשוב ורחב מאוד של תחומים ייעודיים.

 

כך ניתן לראות כיצד כל התלמידים צוברים ידע רב בכל הקשור להתקנות, לעבודות תחזוקה, להגדרות, לטיפול בנתבים, לטיפול במתגים, לתיקון של רשתות, ולהיכרות עם פרוטוקולים מסוג IP. אין ספק שכל מי שמתעתד ללמוד קורס כזה מבין כי לפניו עומד לא מעט חומר אותו הוא צריך ללמוד בצורה יסודית ומדוקדקת מאוד.

 

מה בדיוק נותנת התעודה של חברת סיסקו העולמית

אם קודם לכן דברנו על ההסמכה המיוחדת מטעמה של חברת סיסקו העולמית, הרי שחשוב מאוד להבין מה בדיוק נותנת הסמכה זו ומדוע רבים ברחבי ישראל מאוד מעוניינים להיות אלו שיקבלו אותה. חשוב להדגיש כי מדובר על תעודה שנחשבת לבינלאומית כשהיא מהווה עדות ליכולת המקצועית של מסיים הקורס.

 

מי שמקבל לידיו את התעודה הנחשקת לאחר שעמד בכל מה שדורשת חברת סיסקו העולמית מאלו שלומדים את המקצוע במקומות שונים בעולם, מבין בצורה כמעט מיידית עד כמה הסמכת ccna יכולה לעזור לו להשתלב בשוק עבודה ההולך וצומח בצורה רצינית ולהתחיל בקריירה מכובדת שרבים רק יכולים לקנא בה.

 

 

מהי הסמכת CCNA?

אם בעבר מידע היה נשמר אך ורק על ניירות, היום זה כבר לא כך. היום כל עסק שמכבד את עצמו שומר את המידע שלו על גבי שרתים, בין אם הם פרטיים ובין אם הם לא. היום מידע הוא "באוויר" ואמורה להיות גישה אליו רק לבעלים שלו. אך מה קורה אם מי שמגיע למידע הזה הוא לאו דווקא הבעלים? מה אם מידע כזה נגנב או מושמד? יכולות להיות לזה השלכות חמורות, השלכות הרות גורל עבור לא מעט עסקים כמו גם אנשים פרטיים. בשביל זה יש חברות אבטחת מידע כמו צ'קפוינט, ומי שרוצה להיות חלק ממנה צריך לעשות הסמכת CCNA.

למה צריך בכלל אבטחת מידע?

תארו לעצמכם את משטרת ישראל לדוגמא, שאוגרת לא מעט מידע על אנשים ובעיקר על עבריינים, ותארו לעצמכם שהמידע הזה נפרץ. זה אומר שמי שפרץ למידע הזה יכול לראות כל מה שנשמר וגרוע מזה, הוא יכול להשמיד אותו. תיקים פליליים, מידע אישי, וכל דבר אחר שהוא חלק מהמאגר, מה שיכול לעשות נזק אדיר ויכול לגרום ללא מעט בעיות. ארגון כזה לדוגמא צריך אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, וחברת צ'ק פוינט היא אחת החברות שמספקות אבטחה איכותית, ומי שנותן שירות למשטרה צריך לעשות הסמכת CCNA בשביל לספק את מוצרי חברת צ'ק פוינט.

אין ספור ניסיונות פריצה..

גם למאגר המידע של משטרת ישראל, כמו מאגרי מידע של חברות שונות גדולות כקטנות, וכמו עסקים רבים אחרים, יש ניסיונות פריצה כל הזמן. אלו יכולים להיות האקרים שיעשו שימשו לרעה במידע הזה, כמו שימשו במספרי אשראי וכדומה, ואלו יכולים להיות גורמים עוינים למדינת ישראל שרוצים לעשות נזק שהוא בעצם פיגוע וירטואלי. ככל שיהיו יותר מוסמכים שיודעים לעסוק באבטחת מידע וככל שעסקים, חברות, משרדי ממשלה ועוד יעשו שימוש באנשים הללו ויאבטחו את המידע שאצלם, כך יפחתו הסיכויים שייעשה שימוש לא כשר במידעים הללו.

לא חסר איפה לעשות הסמכת CCNA רק צריך למצוא את המכללה המתאימה לכך, זו שהוסמכה על ידי חברת צ'ק פוינט לתת את ההסמכה הזו.

 

 

בואו ללמוד קורס CCNA ולקבל הסמכה של החברה המובילה בעולם

חברת סיסקו- CISCO העולמית היא ללא ספק החברה המובילה בעולם התקשורת. הכשרה של סיסקו מאפשרת לכם לעשות צעד עצום נוסף אל עבר התמקצעות מושלמת בעולם התקשורת בפרט ובעולם ההייטק בכלל. אנו ממליצים על קורס CCNA   כקורס מוביל בתחום זה, קורס שפותח דלתות, מרחיב אופקים ולמעשה מאפשר לכם להוביל קדימה. בואו להכיר אותו מקרוב.

למה ללמוד קורס CCNA?

במהלך הקורס תלמד כל מה שרצית תמיד לדעת על שרתים, נתבים, תחזוקה, טיפול במתגים, רשתות שונות והיכרות מעמיקה עם כל אלו מכל ההיבטים האפשריים. עבור מי שתקשורת היא בדמו מדובר בידע עצום וחשוב ביותר. ללא הידע הזה לא ניתן לתפעל, לטפל, לתחזק או לעשות כל פעולה משמעותית על גבי נתב או מתג או שרת של סיסקו. מכיוון שסיסקו העולמית מספקת את רוב המוצרים הללו וגם לוקחת עליהם חסות של שירותים לא ניתן לרכוש את הידע הזה בשום מקום בעולם. פשוט מצטרפים לקורס וזוכים במתנה אמיתית, ידע ששווה זהב.

בין מסלולי הלימוד השונים שתוכלו לפגוש במוסדות הלימוד: מסלול CCNA EXPRESS , CCNA מנהל תשתיות, CCNA Safe –Trac, ניהול ותפעול רשתות תקשורת CCNA, CCNA - Cisco Certified Network Associate ועוד ועוד.

קהל היעד של הקורס

לא חייב להיות מהנדס מחשבים בכדי ללמוד את הקורס אך ללא ספק יש להגיע אליו עם ידע מעולם המחשבים, היכרות עם עולם התקשורת והרבה מאד רצון להשקיע בלימודים. טכנאי מחשבים, אנשי תמיכה, אנשי סיסטם ועוד, זהו הקורס עבורכם.

כל הפרטים הקטנים

סיסקו העולמית מעניקה לבוגרי קורס CCNA  הסמכה רשמית עם תעודה בין לאומית. משמעותה של תעודה זו היא היכולת לפעול בסביבת תקשורת של סיסקו בכל מקום בו תעבדו בעולם. ההסמכה הזו וגם אלו שאחריה הן נכס, לכן עליכם לבחור בקורס מקצועי שיעניק לכם את כל הידע הדרוש וכמובן את התעדה הרשמית. לא מתפשרים על פחות מזה. חשוב מאד להירשם רק למוסד לימודי מקובל, ידוע ובעל שם. אל תחמיצו את ההזדמנות לבצע קפיצת דרך משמעותית בקריירה שלכם.

הסמכת ccna

 

Ccna הנן ראשי התיבות Cisco Certified Network Associated. בקורס לומדים למעשה מיתוג (מלשון מתג ולא מותג) וניתוב רשתות. בפועל, מה שקורה הוא שהעולם הגלובלי מסתמך בעיקרו על רשתות, וכמוהו גם מקום העבודה. גם מקומות עבודה שהם במהותם לא עוסקים בהייטק, כמו הוצאות לאור, חברות טכנולוגיות מכשירים וכד' – זקוקים לבניית רשת פנימית בה ניתן לתקשר זה עם זה באמצעות מחשבים ללא תלות באינטרנט: מדובר ברשת אינטרה-נט פנימית. יחד עם זאת, היא נדרשת לחיבור לאינטרנט ממש כשם שנמל סגור במהותו אינו נמל אם אין לו מוצא לים. הסמכת ccna מאפשרת לתלמיד הן לבנות את הרשת הפנימית והן לדעת לנתב אותה לאינטרנט.

תואר ראשון של סיסקו

התעודה הרשמית לאחר סיום הקורס, מעבר המבחנים במכללה ומעבר המבחן של סיסקו מהווה, למעשה, תואר ראשון מטעם CISCO. תעודה זו מוכרת בכל העולם ומעידה על רמתו של התלמיד בפני המעסיק גם אם טרם עבר ראיון כלשהו.

סוג הקורס

הכשרה מרוכזת, לרוב נלמדת בכל ימי השבוע אך לא מחייב (תלוי במכללה ובסוג המסלול שהיא הקצתה), ונלמדים בה נושאים נרחבים מאד ומקיפים מאד המסייעים לכם לדעת איך לבנות רשת ארגונית מבוססת CISCO, ומהם יחסי הגומלין שתצטרכו ליישם עליה מול האינטרנט. הסוגיות הללו הן סוגיות מורכבות אך כפי שהראנו – נדרשות ולא רק בחברות המחשבים וההייטק אלא בכל חברה תעשייתית שהיא המעסיקה עובדים ונמצאת במגמת גדילה.

הנושאים הנלמדים במהלך הקורס

אלגוריתמים לבניית רשת, אפיונה ושרטוט קווי המתאר של ההיררכיה שלה ברמת המחשב והמשתמש. הנושאים יכילו סוגיות מורכבות הנבדלות זו מזו. על כן, מהווה הסמכת ccna אתגר, אך כפי שניתן יהיה לראות היא תשתלם מאד בסוף בשל הצורך התכוף בבניית רשתות פנימיות ותחזוקתן.

מקומות עבודה

בוגרי הסמכת ccna יוכלו להשתלב בחברות ומשרדים מרובי מחשבים המסתמכים על ראוטרים והאבים לניתוב מידע פנימי ביניהם, ענקיות תוכנה וחומרה, וכל מקום בו רשת המחשבים היא נדבך מרכזי בעבודה ולא מחשב ככלי עבודה ברמת הפרט. עם חלוף השנים – מקומות עבודה מסוג כזה הולכים ומתרבים בשל הבנת הצורך שבאחזקת רשת פנימית ארגונית ללא קשר לסוג או לנושא בו עוסק המשרד המדובר.

הסמכת ccna

הסמכת ccna ניתנת לאחר השתתפות בקורס CCNA שמהווה הסמכה בתקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו העולמית. הקורס מקנה למשתתפים ידע מעמיק ורחב בתחום העיוני ובתחום המעשי בתחזוקה, התקנה, הגדרה, טיפול במתגים ונתבים, תיקון רשתות והיכרות עם פרוטוקולי IP. הלימודים בקורס נועדו בין השאר להכין בצורה המרבית את הסטודנטים לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים של חברת סיסקו, שמזכים את העוברים בהצלחה בתעודת CCNA- CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE.

תעודת הסכמה מטעם חברת סיסקו העולמית

סיסקו היא חברה אמריקאית העוסקת במתן פתרונות לתקשורת נתונים ונמנית כיום בין החברות הגדולות ביותר בתחום התקשורת. הסמכת ccna מטעם חברת סיסקו היא תעודה בין לאומית בתחום ומשקפת את יכולותיו המקצועיות של איש המחשבים. באמצעות התעודה יכולים בוגרי הקורס להשתלב ולהתברג בשוק העבודה בצורה מהירה וקלה יותר. ברחבי הארץ ישנם מוסדות לימודים רבים המציעים קורסי בתחום ה- CCNA. תכני הלימוד וההיקפים של כל קורס כזה משתנים ממוסד למוסד.

מסלולי לימוד

להלן כמה ממסלולי הלימוד המוצעים בשוק: מסלול CCNA EXPRESS , CCNA  מנהל תשתיות CISCO, CCNA Safe Track , ניהול ותפעול רשתות תקשורת CCNA, קורס CCNA - Cisco Certified Network Associate וכן הלאה. קורס CCNA מקנה לבוגריו ידע רחב בתחום רשתות התקשרות המרחביות והמקומיות. הלימודים מספקים למשתתפים שליטה בעבודה עם ציוד תקשורת נפוץ במיוחד בסביבות ארגוניות בארץ ובעולם. כל הקורסים בתחום נועדו להכין את הבוגרים לבחינת הסמכת ccna של חברת סיסקו העולמית.

השתלבות במגוון תפקידים

הקורס בנוסף מעניק לתלמידים ידע במגוון רחב של מושגים, מגמות, טכנולוגיות ומערכות בעולם תקשורת הנתונים ומספק להם הכשרה מעשית מקיפה בתחום הכוללת התנסות בעבודה עם ציוד התקשורת. הסמכות מבית סיסקו מצביעות על שליטה והבנה מקצועית בהתקנה, הגדרה, תפעול ואיתור תקלות של רשתות משולבות נתבים ומתגים. על כן בוגרי לימודי CCNA, שברשותם תעודת הסמכה מטעם סיסקו, יכולים להשתלב בשורה ארוכה של תפקידים בתעשיית ההיי טק כמו למשל מנהל רשת, טכנאי רשתות, אנשי תמיכה טכנית ועוד.

מסלולי הלימוד והכשרה מאפשרים ליישם את הידע הנרכש בסביבות מבוססות טכנולוגיות רשת מיצרני חומרה ותוכה מבלי תלות במערכת הפעלה או תוכנה ספציפית.

 

 

כל הסיבות לעבור הסמכת ccna

חברת סיסקו מציעה הסמכת ccna על מנת לאפשר לאנשים להוכיח יכולות שליטה, לאתר תקלות, ובאופן כללי לפעול לטובת יישום בדיקות הפעלה של מגוון חיבורים שמיועדים עבור אתרים ברשת המרחבית.  קורס זה כולל מבחר הגדרות ופרוטוקולים של תוכנות IP, EIGRP, RIPv2, טכנולוגיית Frame Relay, הגדרות של VLAN ומגוון נושאים משלימים נוספים.

פתיחת דלתות

מי שניגש לעבור לימודי הסמכת ccna ייחשף אל מגוון תרגילים שמאפשרים ליישם באופן מוחשי את הכישורים אותם מלקטים במהלך הקורס, כך שמי שמסיים קורס זה זוכה לצאת אל שוק העבודה עם ביטחון ויכולות, שילוב שמעניק פתיחת דלתות רבות בתחום התעסוקה בטריטוריה.

קהל יעד

עבור מי מיועדת הכשרה זו? ובכן עבור מגוון סטודנטים שמבקשים להעמיק בתחום רשתות התקשורת, עבור מי שמבקש לרכוש שליטה פרקטית במגוון הפרוטוקולים שניתן למצוא בסביבת אירגונית, עבור מי שכבר מומחה ואף מחזיק בתעודת הסמכה מטעם סיסקו והוא שואף להתקדם ואף למצוא את מקומו כמנהל רשת, עבור יועץ תקשורת באירגוניים גדולים, עבור טכנאי רשתות וכדומה. מכאן שיש לבוא לקורס זה עם ידע קודם ולהשלים אותו עם מערך יכולות חדשות.

פופולאריות

הקורס ידוע כאחד המסלולים היותר קלים ליישום, לפחות כל עוד מדובר על סביבה מבוססת טכנולוגיה ברשת והוא של יצרני תוכנה וחומרה שונים- וזאת כי אין שום תלות במערכת ההפעלה לבין תוכנה ספציפית. כאשר בוחרים לעבור לימודים שכאלו יש לוודא שהחומר כולל בין היתר גם מערך תרגול מוקפד, כאשר התרגול כולל מעבדה ייעודית ומותאמת כהלכה לצרכי הנדבכים השונים עמם נפגשים במהלך הקורס. עוד יש לוודא שצוות המרצים לא רק בקיא בתחום, אלא גם יודע כיצד להעביר חומר וקשוב לצרכי התלמידים.

תנאי קבלה

מי פונה ללמוד לימודים שכאלו? ובכן ניתן למצוא קהל יעד מורחב, אך בין היתר גם מדובר על בעלי רקע שמחפשים לרכוש מקצוע בתחום תקשורת הנתונים, כאשר יש יתרון לטכנאים, מנהלי מערכות ארגוניות ומנהלי רשתות. כמו כן יש דרישות מקדימות, ולמרות שהן שונות בין מקום למקום, כן ניתן לומר שבאופן כללי יש צורך בשליטה בשפה האנגלית ברמת אם ויש לעבור ראיון אישי.  

הסמכת ccna

Ccna הם ראשי התיבות של CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE, קרי מוסמך תקשורת ורשתות של חברת סיסקו. הסמכת ccna היא הסמכה חשובה ומרכזית בעולם המחשוב, הסמכה המעניקה ידע נרחב בעולם תקשורת הנתונים ובכלל זה לימודים תאורטיים ומעשיים סביב מתגים, נתבים, רשתות, פרוטוקולי IP וכמובן כל נושא ההקמה, תחזוקה, הגדרה, תפעול ותיקון של כל מערכות תקשורת הנתונים של סיסקו, שהיא החברה הדומיננטית ביותר בעולם בתחום זה.

מסלולי הסמכה מגוונים

הסמכת ccna ניתנת במספר מסלולים שונים הנבדלים זה מזה בדגשים של הקורס ומעגלי הידע, דגשים על ניהול רשתות מול דגשים של ניהול תשתיות תקשורת ועוד, אך בסך הכל כל ההסמכות מעניקות לכם את הידע הכולל הדרוש לכם כדי לקבל את ההסמכה הנדרשת ולהתחיל לעבוד בתחום. במסגרת הקורס תלמדו על כל מערכות הנתונים של סיסקו, ותפתחו שליטה בהתקנת המערכות, תחזוקה שלהן, איתור תקלות, הגדרת מערכות ותיקון תקלות על פי הצורך.

בחירת מסלול הלימודים המתאים לכם

את ההסמכה ניתן לקבל במספר מוסדות לימוד המציעים לימודי תעודה בעולם המחשוב, אם כי כאמור, כל מוסד לימוד מעביר את הקורס עם דגשים שונים, ועליכם לבחון מה הוא מוסד הלימוד המתאים ביותר לצרכים שלכם. במידה ואתם מגיעים מרקע של עבודה בתחום הרשתות ורוצים להרחיב את מעגלי הידע שלכם ולבנות התמחות בתחום זה, ייתכן שתזדקקו למסלול לימודים מסויים השונה ממסלול הלימודים המתאים לאדם העושה את צעדיו הראשונים בתחום כנתיב הכניסה שלו אל תוך עולם המחשוב והרשתות.

בחירת מוסד הלימוד המתאים

בכל מקרה, בין שכך ובין שכך, אתם רוצים להתייעץ עם אנשי מקצוע המכירים את עולם הרשתות ותקשורת הנתונים, אנשים בעלי הסמכת ccna שמכירים את התחום ויכולים לספק לכם מידע לגבי מסלולי הלימוד השונים, הביקוש למסיימי הקורסים השונים במוסדות הלימוד השונים וכדומה. מידע זה יוכל מאוד לסייע לכם לעשות בחירה נכונה יותר של מוסד הלימוד המתאים, ומעבר לכך, להבין האם זה הוא תחום הלימודים שבו אתם רוצים להתמקד, וממנו אתם רוצים להתפתח הלאה אל תוך עולמות שונים ומגוונים בעולם המחשוב.

 

קורס הסמכת ccna

ראשית נציין שלימודי הסמכת ccna הם חלק מקטגוריית קורסי הסמכה מטעם חברת סיסקו בהסמכה ובתקשורת נתונים. קורס זה מציע ידע מעמיק הן בנישה התיאורטית והן בנישה המעשית שבין היתר כוללת תחזוקה, התקנה, הגדרה, טיפול במתגים, תיקון רשתות, תפעול רציף והיכרות מלאה עם פרוטוקול IP. כמו כן קורס הסמכת ccna מאפשר הכנה מרבית אל עבר מגוון מבחני ההסמכה מבית חברת סיסקו הידועה בכול העולם, ואלו שעוברים בהצלחה את אותם מבחנים חיצוניים זוכים לתעודה הנכספת, זוכים להחזיק בתעודת CCNA- CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE שידועה כהסמכה שפותחת לא מעט דלתות.

הכרה בינלאומית

למי שטרם מכיר את התעודה ומה שעומד מאחוריה, נציין שמדובר על תעודה בעלת הכרה בינלאומית והיא מהווה עדות ליכולות מפותחות של אותו איש מחשבים שזוכה להחזיק בה ועל כן מי שמחזיק בתעודה זו זוכה להשתלבות הרבה יותר חלקה בתחום העבודה. מי שטרם מכיר, חברת סיסקו הינה חברה אמריקאית שההתמחות העיקרית שלה סבה סביב פתרונות תקשורת וכיום היא ללא ספק נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם.

הבדלים

כמו כן מדובר על חברה גדולה ועל יתרון משמעותי שהתעודה של החברה מקנה. ניתן למצוא בארץ מגוון חברות שיודעות להציע קורסי הסמכת ccna. עם זאת אין לטעות שכל קורס זהה לשני וזאת כי יש לא מעט הבדלים בין הקורסים השונים, הבדלים שבאים לידי ביטוי הן בהיקף השעות והן בתוכן הלימודי שמועבר. כך למשל ניתן למצוא מקום שמתמקד בניהול תשתיות, מקום שמתמקד בניהול ותפעול רשתות תקשורת וכדומה.

השקעה וגמול

באופן כללי מדובר  על כמה נושאי לימוד כאשר שני החלקים המרכזיים שחוזרים על עצמם הם ICND1, ICND2. כמו כן יש לציין שמדובר על קורס שיחסית ארוך לקורסים אחרים ולרוב מדובר על מערך של 100-250 שעות לימוד. על מנת להתקבל לקורס יש להחזיק בידע בתחום המחשבים והוא בעיקר מיועד עבור טכנאים, אנשי תמיכה ולמגוון האנשים שבקיאים בתחום אך מבקשים להעמיק את הידע. לבסוף נציין שאומנם מדובר בקורס שדורש הרבה השקעה, אך יחד עם זאת טוב לדעת שבסופו ניתן לזכות בתעודה המיוחלת מטעם המוסד הלימודי הנבחר.

מה חשוב לדעת על הסמכת ccna

לחברת סיסקו פתרונות רבים בתחום של תקשורת הנתונים, והיום היא בהחלט נחשבת לאחת מבין חברות התקשורת הגדולות ביותר בעולם. קבלת הסכמת  ccna הינה למעשה קבלת הסמכה מטעם חברת סיסקו עצמה, אשר מאפשרת למקבלי ההסמכה להשתלב במגוון רחב של תפקידים וחברות בכל רחבי העולם. על מנת לזכות בהסמכת ccna יהיה עליכם לעבור קורס ייעודי אשר משלב בין תיאוריה לבין טכניקה ותפעול של רשתות ccna. אלו, אשר יעברו את מבחני ההסמכה  יוכלו למצוא את עצמם משתלבים במגוון רחב של תחומים, כמו, מנהלי רשתות, טכנאי רשתות, יועצי תקשורת בחברות וארגונים ועוד.

קורסי הסמכת ccna

ניתן היום למצוא קורסים שונים אשר נועדו לסייע לתלמידים לעבור את מבחני ההסמכה של ccna, למעשה, ללא למידה בקורס שכזה, יהיה קשה מאוד לעבור בהצלחה את המבחן, שהינו אחיד בכל רחבי העולם. מהלך הקורס מתמקד בלימוד של רשתות התקשורת השונות, מושגי יסוד, מערכות של תקשורת נתונים, טכנולוגיה של תקשורת נתונים ועוד. כל נושאי הלימוד למעשה מתמקדים בתחום של ccna ובאים לסייע לתלמידים לא רק לעבור את מבחן ההסכמת ccna אלא גם לעבוד בתחום בצורה הטובה ביותר, ואף לזכות במשרה נחשקת באחת מן החברות או הארגונים המבוקשים ביותר.  הקורסים עצמם נעים בין 120-180 שעות לימוד, כאשר לקראת סוף הקורס ישנם סימולציות שונות של המבחן, על מנת להתכונן באופן אפקטיבי.

מציאת עבודה בתחום

לאחר קבלת הסמכת ccna ניתן יהיה למצוא עבודה נחשקת בתחומים של אנשי תמיכת שרתים, רשתות תקשורת ואף מנהלי מערכות ובעלי תפקידים בכירים יותר. קבלת הסמכת ccna מטעם סיסקו בהחלט הופכת לאחד מן הכלים המשמעותיים ביותר בתחום בזכות היכולת של הבוגרים והמוסמכים להיות אטרקטיביים יותר בשוק העבודה.

בכדי ליהנות מקבלת הסמכת ccna  מומלץ מאוד לעבור קורס הכנה מתאים, אשר נוגע בכל התחומים השונים של המערכת, כמו גם מערכות הבאות במגע עם מערכת זו. עם קבלת ההסכמה ניתן להשתלב בשוק העבודה במשרה איכותית, כזו שגם תאפשר קידום רציני.

 

 

 

 

 

 

מידע חשוב אודות הסמכת ccna

כאשר מדובר על הסמכת ccna בעצם מדובר על הסמכה מבית סיסקו- אחת החברות המובילות בימים אלו בטריטוריית הרשת וזאת כיוון ש88% מכלל רשתות התקשורת מושתתות על סמך הטכנולוגיה מבית סיסקו. ההסמכה מוכרת בעולם והיא מועברת גם בישראל. מי שמעוניין להחזיק בהסמכה צריך לעבור קורס ccna וזאת ניתן ללמוד במגוון מוסדות מובילים בארץ העוסקים בתחום המחשבים. מדובר על החוליה הראשונה של שרשרת המקצועות וזאת כיוון שסה"כ מדובר על הסמכה בסיסית, ועל כן אם מבקשים להתברג אל מגוון עבודות מובילות בתחום, הרי שגם יש צורך לעבור הסמכות נוספות, הסמכות כגון  ,CCSA FCNSPאו קורס    MCITPמבית מייקרוסופט, כך שלא ספק מדובר על נדבך בסיסי בדרך אל הכשרה יותר רחבה.

קהלי יעד

יש לא מעט קהלים שמתאימים לעבור הסמכת ccna וששלב זה נכון עבורם. אלו יכולים להיות אנשים שמחזיקים ברקע טכנולוגי בלבד, אנשים בעלי ידע בעולם הרשתות והתמיכה, אנשים בעלי יכולת טכנית מקצועית שרק מחזיקים ברקע בסיסי וכדומה. לכל מוסד לימודי ישנן הדרישות שלו ואילו הסיבות שמושכות אנשים לעבור הסמכה שכזו הן מגוונות, אך המכנה המשותף אצל רוב התלמידים זה שהם מבקשים להבטיח את דרכם בתחום ועל כן מבינים שיש להתחיל מהבסיס.

על הפרק

מי שניגש ללמוד קורס זה עומד להכיר מקרוב את ציוד טריטוריית התקשורת מבית סיסקו. עתיד ללמוד כיצד בונים נכון רשת תקשורת, כיצד מטפלים בכלים בתחום, כיצד ניגשים אל מגוון ממשקים ומודולים, כיצד מחליפים שרתים, לומד לעומק מהם מתגים, מהי רשת בעלת יכולת הגנה עצמית וכדומה. כל אלו ביחד מרכיבים את הידע הנחוץ על מנת לעבור הסמכת ccna מבית סיסקו.

השלב הבא

לאחר שמחזיקים בהכשרה הרצויה, מדובר על כמה דלתות שעשויות להיפתח, כאשר סולם העמדות תלוי ביכולת של כל מועמד. בין החברות שמחפשות לחטוף בוגרי הסמכה נמצאות חברות הלווין, והכבלים, תחום אבטח המידע, חברות הייטק ועוד. לבסוף יש לקחת בחשבון שככול שממחזיקים ביותר ידע משלים בתחום, כך הסיכויים להיחטף אל שוק העבודה יותר גדולים ועל כן שווה לעבור מגון קורסים נוספים.  

מי צריך הסמכת ccna

לפני שבכלל מתחילים לדבר על קורס ccna ולהסביר במה מדובר, חשוב לדעת שמדובר בראשי התיבות של הביטוי CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE ומדובר בהסמכה רשמית ומורשית על ידי חברת סיסקו העולמית. קורס או הסמכת ccna קשורים בתחום של תקשורת נתונים ולומדים בהם כיצד לעבוד במערכות משותפות של תקשורת, תפעול של מתגים שונים, תיקון והקמת רשתות נתונים ועבודה עם פרוטוקולים של IP. הקורסים השונים המוצעים בתחם זה מכינים את הלומדים למבחן ההסמכה הרשמי הנערך מטעם חברת סיסקו העולמית.

חשוב לדעת שחברת סיסקו נחשבת לחברת תקשורת הנתונים הגדולה והמובילה בעולם, כך שמי שמסיים בהצלחה את הקורס ועובר בהצלחה את מבחן ההסמכה הרשמי מטעמה, יש לשער שמדובר באדם בעל יכולות יוצאות מן הכלל בתחום זה ויש בזה כדי להעיד על האופי והיכולות שלו בתחום המחשבים בכלל ותקשורת הנתונים בפרט. כאשר בוגר הקורס מחזיק תעודת הסמכה מטעם סיסקו – יהיה לו קל מאד להתקבל לעבודה בארגונים וחברות רבות ולהשתלב בקלות בכל תפקיד שיוצע לו.

למי מתאימה הסמכת ccna

הנושא של תקשורת נתונים הינו רחב וכולל בתוכו נושאים ותחומים רבים נוספים. לכן הקורס מתאים לכל מי שקשור לעולם המחשבים – אנשי IT, טכנאים מחשבים, אנשי תמיכה טכנית, מתקיני חומרה ו/או תוכנה ובעצם כל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו ולהרחיב את האופקים גם לתחום של תקשורת נתונים. כמובן שמי שמחליט לעשות כך ייגש לקורס או הסמכת ccna רשמית של סיסקו. אין טעם ללמוד בקורס שאינו מוכר על ידי חברה גדולה ומוכרת, שהסמכה שלה מאפשרת כרטיס כניסה לארגונים וחברות רבים וגדולים, כאמור.

ברחבי הארץ ניתן ללמוד קורסי ccna בכמה מכללות ומוסדות אקדמיים. האורך ותכנים הקורס משתנים בין מוסד אחד למשנהו אך עקרונות הקורסים כמובן זהים ומתבססים על החומר שעל הסטודנט לדעת לפני מבחן ההסמכה הרשמי מטעם סיסקו. בנוסף בקורס לומדים נושאי בסיס שונים הקשורים לעולם המחשבים לפני שנוגעים ישירות בנושא של תקשורת נתונים והיישום שלה במחשבים ושרתים של חברות קטנות, בינוניות או גדולות במשק.  

טיפים ללימודים בתחום של ניהול מערכות תקשורת

אם החלטתם שיש לכם כוונה ללמוד תחום כמו מערכות תקשורת, עליכם למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה לכם ללימודים. יש מספר דרכים שונות ולהלן כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

אל תוותרו על תעודת הסמכה של חברת סיסקו

אחד מהדברים החשובים ביותר שצריכים להיות ברורים לכם כבר מההתחלה, כלומר עוד לפני שאתם מתחילים את הלימוד, זה הנושא של התעודה. בימינו רוב ציוד התקשורת בישראל, ובעולם כולו, הוא של חברת סיסקו, מה שאומר שאם תהייה לכם תעודת הסמכה של חברה זאת, הרי שגם תהייה לכם הרבה עבודה.

קורסים מקצועיים זו אופציה טובה

על מנת שתוכלו לעבור כבר בפעם הראשונה את מבחן ההסמכה של חברת סיסקו, ישנה אופציה של לעשות קורס CCNA, ואם תשאלו את מי שעובד בתחום, רבים יגידו לכם שהם אכן עשו קורס מקצועי כזה. מה שטוב בקורס כזה הוא שאתם לא צריכים להתאמץ, כי הכול מגיע אליכם. בין אם זה תכנים שונים ובין אם אלה הן הדמיות של המבחן, הכול ניתן לכם כבר מוכן.

אפשר ללמוד לבד

האפשרות השנייה שבעזרתה אתם יכולים להכין את עצמכם למבחן ההסמכה של חברת סיסקו, זה על ידי כך שתעשו למידה עצמית. יש היום הרבה מאוד חומר ברשת שאפשר להשיג בנושא של CCNA, כך שאין זו חובה להירשם ללימודים מקצועיים. תוכלו גם לבד לגשת לבחינה ולעבור אותה כמו שצריך.

הישארו פתוחים לאופציות שונות

בתחום של מערכות תקשורת יש הרבה עבודות, ואפילו אם בהתחלה רציתם להיות יועצי תקשורת של ארגונים בינוניים, אין ספק שיש לכם עוד אופציות שקיימות בפניכם. תוכלו להתחיל את הקריירה בתור מפעילים, מגדירים או טכנאים של מערכות תקשורת, וכך גם תוכלו לסלול את דרכם בבטחה לתפקידים אחרים תוך רכישת ניסיון תעסוקתי.

חברו חברות מובילות

כיוון שניהול מערכות תקשורת זו עבודה דרושה, סביר להניח שתהייה לכם אופציה לבחור איפה אתם רוצים לעבוד. כדאי לכם לנצל את האפשרות שלכם ולבחור  לעבוד חברות מובילות שיכולות לתת לכם אפשרויות כלכליות טובות וגם אפשרויות של עניין בעבודה.


שאלות ותשובות לקראת קורס CCNA

אם גם אתם חולמים להיות יום אחד מנהלי מערכות ואם אתם באמת טובים בכל מה שקשור לתחומי המחשבים השונים, הרי שכדאי לכם ללמוד את התחום לעומק. אומנם זה נכון שאפשר להשתלב בעבודה במחשבים גם ללא תארים שונים, אך אין ספק שלעשות קורס כמו CCNA זה בדיוק מה שמומלץ לכם. אם זה הכיוון שלכם בוודאי יש לכם לא מעט שאלות שעולות במוחכם לקראת הלימודים, והינה כאן מובאות לפניכם התשובות לשאלות הנפוצות ביותר בתחום.

האם אלה הם לימודים שמתאימים לכולם?

התשובה לכך היא בפירוש לא. אנשים שאין להם גישה למחשבים ולא בקיאים בתחום הזה מעבר לשימוש היום יומי שלהם, יתקשו מאוד להבין את שפת הלימוד ולכן כן דרושה זיקה מיוחדת. כמו כן, אנשים שאינם בקיאים בשפה האנגלית ברמה גבוהה עלולים למצוא את עצמם בבעיה, כיוון שכאשר עושים קורס כמו CCNA אחד מהדברים שצריך זה לדעת אנגלית.

האם הקורסים הללו פתוחים לקהל הרחב?

באופן כללי ניתן לראות שבכל מוסד לימודים ישנם תנאי קבלה אחרים, כאשר מה שצריך להוכיח בדרך כלל הוא את הזיקה לתחומי המחשבים השונים. כמו כן, לרוב מתקיימים שאלונים אישיים בתחילת הקורס כך שאתם צריכים להכין את עצמכם גם לאפשרות כזאת.

האם ישנה אפשרות טובה להשתלב בעבודה?

העידן שבו אנחנו חיים מאופיין ברמת טכנולוגיה מאוד גבוהה, ואין ספק שמי שרוצה להשתלב בתחומי הטכנולוגיה השונים צריך להיות בקיא בתחומים כמו ניהול מערכות. אחרי קורס כזה תהייה לכם אפשרות נפלאה להשתלבות בעבודה בכל מיני חברות וארגונים גדולים, כיוון שבכל אחת מהחברות הגדולות ובכל אחד מהארגונים כן דרושים מנהלי מערכות שהם בוגרי קורסים כאלה.

מה משך הלימודים בקורס?

העניין משתנה ממקום אחד לאחר כיוון שיש מכללות ומוסדות לימוד שבהם הקורסים משכים כמה שבועות ובמקומות אחרים הקורסים נפרסים על פני חודשים אחדים. בדרך כלל הממוצע של מספר שעות הלימוד הוא בין 100 ל250 שעות. קשה לקבוע איפה הכי כדאי ללמוד כיוון שלכל אחד מהאנשים שרוצים לעשות קורסים כאלה ישנן עדיפויות של לוחות זמן וגם מיקום.


טיפים שיהפכו את הלימודים שלכם לתעודת ההסמכה של סיסקו למוצלחים

לקחת חלק בניהול של מערכות תקשורת זה עניין שהרבה אנשים היו רוצים לעשות ולהתקבל בתחום כזה לעבודה, אך למרות הביקוש, זה לא תחום פשוט. על מנת שתוכלו גם אתם לדעת איך עובדים עם כל הציוד של חברת סיסקו, שזוהי החברה שרוב הארגונים והחברות משתמשים בציוד שלה, עליכם ללמוד את הדברים לעומקם. להלן מספר טיפים שיהפכו את הלימודים שלכם בתחום להרבה יותר יעילים.

הציבו לעצמכם מטרה

להחליט שאתם לומדים באופן עצמאי את התחום של CCNA זה לא דבר ריאלי עבור רוב האנשים, כי אם אתם רוצים ללמוד אותה, צריכה להיות לכם מטרה. מטרה בלימודים הופכת אותם ליותר יעילים ואפשריים, והמטרה הטובה ביותר היא לעבור את המבחן שיעניק לכם את תעודת ההסמכה של סיסקו.

אל תוותרו על קבלת התעודה

אי אפשר להתכחש לעובדה שיש חברות וארגונים שבהם תוכלו להתקבל לעבודה בתחום של מערכות תקשורת אפילו אם לא תציגו את תעודת ההסמכה של סיסקו. יחד עם זאת, לא באמת כדאי לכם לוותר עליה. תעודת ההסמכה הזאת כן תפתח לכם עוד דלתות ומעבר לכך, הרצון להשיג אותה ידרבן אתכם ללמוד.

למדו בדרך שנוחה לכם

יש אנשים שרוצים לעשות קורס של CCNA במכללות שונות או בכל מיני בתי ספר, אך האמת היא, שיש עוד כמה דרכים שיכולות להיות יעילות. אתם יכולים לבחור לא לעשות קורס כזה ורק ללמוד את הנושא לבד, כי היום יש מידע רב ביותר ברשת.

החליטו על התפקיד בו תרצו לעסוק

כאשר אתם מציבים לעצמכם מטרה כמו להשיג את תעודת ההסמכה של סיסקו או תפקיד שבו אתם רוצים לעבוד, יותר קל לכם לעשות את המוטל עליכם כי יש לכם למה לשאוף. בתחום כמו מערכות מידע אפשר להיות מתפעלים, טכנאים וכדומה, כך שכדאי לכם לבחור את התחום שנראה לכם הכי מעניין לעבודה.

הגישו מועמדות בכל מקום

אין הגבלה על מספר קורות החיים שאתם יכולים לשלוח וכדאי לכם לנצל את הידע ואת התעודה שהשגתם ופשוט לשלוח קורות חיים לכל חברה שבה דרושים אנשי תקשורת.


טיפים לגבי תקשורת מחשבים

תקשורת מחשבים היא תחום נפוץ מכיוון שהשימוש במכשירים ווירטואליים גדל ומשמש המון אנשים בחיי היום יום, ובמיוחד בחברות ובארגונים קטנים עד גדולים, לכן אין פלא שיש ביקוש רב בתחום. על מנת להתעסק בתחום עליכם לעבור קורס תשורת מחשבים. אז איך בוחרים קורס בצורה נכונה? ומה אפשר לעשות על מנת לעבור את התהליך בצורה טובה יותר? כל הטיפים במאמר הבא :

 • פגישת ייעוץ- חשוב שתקבע פגישת ייעוץ עם מוסד הלימודים שמעביר את הקורס על מנת להתרשם ממנו, מדרך הלימוד, ומהמורים שמלמדים בו. פגישת ייעוץ תעזור לכם להחליט האם מוסד הלימודים שלגביו אתם מתלבטים מספיק טוב עבורכם ולעשות את ההחלטה בצורה נכונה יותר.
 • בקשו המלצות- על מנת לעבור את התהליך ביעילות גדולה יותר בקשו המלצות מאנשים שיש להם ניסיון בתחום על מנת שייעצו לכם לגבי מקום לימודים מסוים שלימד אותם את החומר בצורה טובה, ושהיו מרוצים מהמקום באופן כללי.
 • מוטיבציה- חשוב שתבואו ללימודים עם מוטיבציה גדולה להצליח. תקשורת מחשבים היא תחום שצריך לבוא עם ידע מסוים ולפתח אותו לכיוונים גדולים יותר. אם תבואו שאננים וחסרי כוח ללימודים שום דובר טוב לא יצא מזה, לא עכשיו ולא בעתיד. יהיו בעלי מוטיבציה ואני מבטיחים לכם שכל התהליך יעבור בצורה הרבה יותר קלה ומהנה.
 • טיפים- אין דרך יותר טובה לעבור את תקופת הלימודים מטיפים של אנשים וותיקים בתחום. בקשו טיפים מתלמידים לשעבר בנושא תקשורת נתונים. אנשים שלמדו בעבר את התחום יודעים מה אפשר לעשות על מנת ללמוד את החומר בצורה טובה וקליטה ולכן חשוב לבקש מהם עצות.
 • נוחות- חשוב שתבחרו קורס שמציע לכם שעות נוחות ולא פוגע בחיי היום יום שלכם או בזמינותכם בעבודה, כלומר בחרו קורס תקשורת מחשבים שתואם את הזמנים שנוחים לכם, ואת מקום המגורים שלכם.

לסיכום לפני שאתם ממהרים לחתום על עסקה מסוימת ולסגור קורס לימודי מחשבים, בדקו האם הקורס עומד בכל הקריטריונים והציפיות שלכם, על מנת להיות בטוחים שבחרתם במקום טוב ואמין. כמדובר בלימודים שלכם, לא כדאי שתיקחו סיכונים.שאלות ותשובות לגבי כדאיות קורסים כמו CCNA

מתוך הרבה מאוד מקצועות שאתם יכולים לבחור להשתלב בהם בתחום המחשבים, אין מקצוע מעניין ומרתק כמו זה של מנהל מערכות תקשורת. לכל חברה ולכל ארגון יש בימינו מערכת תקשורת משוכללת מאוד שזקוקה למנהל, לכן, אם אתם רוצים קריירה טובה ומבוקשת, כדאי שתלכו ללמוד משהו שיוביל אתכם לתחום זה.

מהן האופציות הכדאיות ביותר?

מתוך הרבה קורסים שתוכלו לבחור, אין ספק בכך שקורס כמו CCNA אשר בסופו תעברו מבחן של חברת סיסקו, הינו קורס מוצלח ביותר. כל המטרה של הקורס היא להכין אתכם לקראת המבחן הסופי אשר אם תעברו אותו, יעניק לכם את תעודת ההסמכה הנחשקת ביותר בתחום ניהול מערכות תקשורת.

מה כולל הקורס?

קורס כמו CCNA הינו קורס שיש בו תכנים רבים והוא מחולק לרוב לנושאים שונים. נלמדים בו נושאים החל מ Networking Basics ועד Protocols WAN, כאשר המטרה העיקרית היא תמיד ללמוד בהכוונה למבחן. יש קורסים רבים בתחום אשר כוללים לא מעט סימולציות שיכולות להכין אתכם טוב יותר למבחן הסופי, ואין ספק שזה יכול להיות חיוני מאוד.

איך לבחור את מוסד הלימודים?

אם תעשו חיפוש אונליין אתם תראו שלא חסרים בתי ספר ומכללות שונות שבהן אפשר ללמוד קורס של CCNA, אך כמו שקורה בתחומים אחרים, גם התחום הזה ישנם הבדלים בין מוסדות הלימוד השונים. ההבדלים נובעים מהוותק שיש לכל בית ספר, מרמת המורים שיש בו ומרמת הפרקטיות של הקורס. כדאי לכם לדבר עם בוגרים של קורסים כאלה כדי לראות האם הם יצאו מרוצים מהאופן שבו נלמדו התכנים או לא.

האם זה עוזר במציאת עבוד?

התשובה לשאלה הזאת היא בהחלט חיובית. מי שמחזיק בתעודה מטעם חברת סיסקו הינו אדם שיש לו הבנה ויש לו יכולת של ניהול מערכות תקשורת, ואתם יכולים להיות בטוחים שידרשו מכם להציג את התעודה עם קבלתכם לעבודה. התעודה הזאת מוכיחה שאתם מוסמכים לעסוק בתחום וכי יש לכם את הכישורים ואת הידע הנדרש, כך שאין ספק שזו תעודה שפותחת לא מעט דלתות בעולם ההייטק הנחשק והמכניס כל כך.קורס סיסקו

שלום לכולם !!

הרבה אנשים עדיין לא יודעים או מכירים מה זה קורס סיסקו , אז חשוב להבין שכמו שמיקרוסופט מובילה את שוק מערכות ההפעלה , סיסקו עושה זאת  בציוד תקשורת. כדי להיות מקצוען אמיתי כדאי לכן לקחת קורס סיסקו. כמובן שאת קורס סיסקו הכי מומלץ לעשות במכללה המדהימה הלא היא מכללת פרקטיקיו. המכללה מתמחה בעיקר בקורסים באמצעות סרטים וביניהם גם קורס סיסקו. השיטה מאוד איכותית ותורמת רבות לסטודנט. גם תלמיד שמעולם לא נגע בציוד של סיסקו או שמעולם לא השתתף בקורס סיסקו יוכל בעזרת קורס סיסקו של מכללת פרקטיקיו להגיע ליכולות מדהימות בתחום.

אז מה בעצם זה סיסקו ? ומה אפשר ללמוד בקורס סיסקו? סיסקו היא החברה המובילה בעולם בציוד תקשורת דוגמת :נתבים,מתגים, ציוד לרשתות תקשורת, ציוד אבטחה,מוצרים ביתיים ועוד.

מה לומדים בקורס סיסקו ?

האם לומדים חישובי IP והבדלים בין נתב למתג ? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים מבנה של כתובות IP ? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים את מודל שבע השכבות ? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים SUBNETTING ? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים לעבוד ב-PACKET TRACER .? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים ניתובים סטטים ודינאמיים ? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים על החומרה של נתבים ? לומדים בקורס סיסקו !!

האם לומדים על סוגיי כבלים לתקשורת ? לומדים בקורס סיסקו !!

זו רק רשימה חלקית, בכתבות הבאות נמשיך את הרשימה

ואחרי שרואים שלומדים כלכך הרבה בקורס סיסקו האם תוותרו על קורס סיסקו ?

אני כמובן שלא הייתי מוותר ואני בטוח שגם אתם לא.

במיוחד במיוחד שיודעים שיש מרצים ממש מדהימים במכללת פרקטיקיו שילמדו אתכם בקורס סיסקו הכי טוב שרק אפשר.

 

 

 

 


קורס סיסקו - CCNA

בס"ד

שלום חברים, וברוכים הבאים למאמר הראשון בנושא של קורס סיסקו - CCNA. באמת מדובר בתחום מרתק, אז אני מציע שתתרווחו ותביאו את הגלידה האהובה עליכם, כי ממה אוטוטו אנחנו מתחילים לדבר על קורס סיסקו-CCNA. ובכן, בטרם נתחיל אני מעוניין לשאול לשלומכם. אתם מרגישים טוב ושמחים היום על הבוקר? אולי אצלכם זה לא בוקר עכשיו, אבל אצלי זה בוקר ולכן אני מתייחס כאילו גם אצלכם זה אותו הדבר, בסדר? אם זה לא בסדר לכם אז אני מתנצל מראש, לא התכוונתי כמובן. ובכן, אני מקווה שאתם שמחים וטובי לב ויש לכם הרגשה חזקה כזאת שמשהו טוב עומד לקרות היום, כי אתם צודקים – היום אנחנו תחילים סוף סוף לדבר על קורס סיסקו-CCNA!

אני מאוד מבקש, אני לא רוצה לשמוע שאתם כבר יודעים כל מה שיש לדעת על קורס סיסקו-CCNA, גם אני וגם אתם יודעים שזה פשוט לא נכון. לא רק שאתם לא יודעים כל מה שצריך לדעת, אתם אפילו לא יודעים כל מה שצריך לדעת בשביל השיעור הראשון! היה לי פעם סטודנט (אמנם לניהול רשתות, אבל העיקרון דומה) שהחליט בטרם שהקורס נפתח שהוא לא צריך ללמוד על Client. הוא יכול להתחכל משרתים. בדקתי מה הוא יודע, וחברים – הבלוק הזה לא ידע כלום אבל פשוט כלום, הודעתי לו בדיוק את מה שהודעתי לכם – שלא רק שהוא לא יכול לפספס מודול שלם של Clients, אלא הוא לא יכול להרשות לעצמו אפילו לפספס שיעור אחד! וזה גם המצב שלכם עם קורס סיסקו-CCNA אז אל תדבר דברים שאין להם שחר בבקשה!

אם בכל זאת אתם חושבים שיש לכם איזשהו עניין לחשוב שאתם יודעים כל מה שצריך לדעת על קורס סיסקו-CCNA ואין לי עוד מה לחדש לכם, אז באמת שאתם יכולים לסגור את המאמר הזה, לי זה בכלל לא מפריע. אני רק רציתי להזהיר אתכם שזה לא המצב וחבל אם לא תמשיכו לקרוא. חוץ מזה, אני חושב שאני כותב מאמרים ממש יפים ומסוגננים היטב וחבל שלא תקראו אותם מהתחלה ועד סוף בעיון רב. אולי תפיקו מזה משהו שלא חשבתם עליו? אתם לא חושבים שיש לפחות סיכוי שזה יקרה? למה אתם מעליבים אותי ככה? יש לי הרבה מה לכתוב על קורס סיסקו-CCNA ואין סיבה שככה אתם תתנהגו איתי, ברור??

אתם יודעים מה, ממש לא איכפת לי! מצידי שנהיה ברוגז כל החיים. אם אתם ככה חושבים שאני לא שווה שום דבר, למרות שאני יודע מה לכתוב על קורס סיסקו-CCNA – אז אין לי בעיה שגם תחרימו אותי אפילו. ואל תחשבו שאני הולך לבוא מחר ולהתנצל או משהו כזה. תשכחו מזה! אני פה המומחה ל- קורס סיסקו-CCNA ולא אתם, אז אל תקפצו יותר מדי באוויר!

בכל מקרה, רציתי להגיד שממש כיף לי אם הגעתם עד כאן, כי זה אומר שכן קראתם את המאמר שלי, אבל עכשיו הגיע הזמן להודות על האמת. דווקא החכמים הפסיקו לקרוא לפני – שהרי למען האמת, באמת לא כתבתי כאן שום דבר משמעותי. אהה קראתם עד כאן? חחחחח אני מקווה שלפחות ב- קורס סיסקו - CCNA תהיו יותר בעלי שכל ואינטואיצייה!

בהצלחה!


קורס סיסקו - CCNA

בס"ד

שלום כולם, נכון שהנושא של קורס סיסקו - CCNA הוא הנושא הכי מעניין בעולם? מה, אתם חושבים שלא? אה, חשבתי שאולי שמעתי לא טוב! לרגע באמת חשבתי שאמרתם שאתם לא מתעניינים בכלל ב-קורס סיסקו-CCNA ושאתם חושבים שכל הקורס הזה הוא שטות אחת גדולה. אם הייתם חושבים ככה אז לא הייתה לי ברירה אלא להוכיח אתכם. ותאמינו לי שאם הייתי מוכיח אתכם לא הייתם אוהבים את זה. הייתם מיד מבינים את הטעות הגדולה שלכם והייתי מתביישים מאוד שככה חשבתם!

אבל מכיוון שלא חשבתם ככה אז אנחנו בסדר ומצידי אין בעיה שתמשיכו לקרוא. אני מאוד מקווה שאתם נהנים דרך אגב, כי אם לא אז תקראו שוב את דברי התוכחה שבהם פתחתי. מי שלא נהנה מהמאמרים שלי, ובפרט מאלו שעוסקים ב-קורס סיסקו-CCNA באמת זקוק להסתכלות פסיכיאטרית. המאמרים שלי הם יפים ביותר ואם תשכילו לקרוא את הדברים שיש בהם לאשורם אז אתם תבינו את זה גם ובקלות. בכל אופן, אני לוקח בחשבון שלא לכולם יש טעם טוב במאמרים על קורס סיסקו-CCNA ויש אנשים שלא יבינו את המציאות. אין מה לעשות, אלה החיים ואני, כמובן, מכיר בזה.

ובכן, מדוע כדאי ללמוד קורס סיסקו-CCNA? הסיבה היא פשוטה. כי אמרתי. אני לא צוחק, אתם צריכים לסגל לעצמכם את הרעיון שאם אני אומר משהו, אני די בוודאות יודע על מה אני מדבר. ואם אני אמרתי שכדאי ללכם ללמוד קורס סיסקו-CCNA אז כדאי לכם ללמוד אותו וזה הכול. ואם יש לכם שכל אז לא תתווכחו. אתם מתווכחים?? למה על כל דבר יש לכם מה להגיד?? אתם לא מבינים שאני איש מקצוע ושאני יודע טוב מאוד מה אני עושה? נו ברצינות!!

האמת שזה ממש מתסכל לראות אנשים שסתם מגבשים דעה על אנשים אחרים וזה בלי שהם בכלל מכירים אותם. למה שאנשים יעשו את זה, אני לא יודע. פעם חשבתי שיש לזה סיבה, אבל היום אני יודע שזאת שטות אחת גדולה. ומי שחושב שאני לא יודע על מה אני מדבר הוא בבעיה ולא אני! אני דווקא נורמאלי לגמרי וכל הידע שלי הוא רציני ומבוסס, ואני לא צריך להוכיח את זה לאף אחד. אז מה אם אף אחד לא מקבל אותי לעבודה? אז זה אומר שאני לא טוב? פשוט אף אחד עוד לא גילה אותי