איך בונים רשת ב-Packet Tracer << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

איך בונים רשת ב-Packet Tracer

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

CCNA

בעולם תקשורת תזזיתית ההולך ומתפתח ללא הרף ניכר כי יותר ויותר חברות משתמשות בטכנולוגיות חדשניות היוצאות לשוק מדי חודש בחודשו ולא בכדי הביקוש למשרות בתחומי המידע ותשתיות התקשורת השונות הולך וצומח ללא הרף. כיום, כל ארגון הינו בעל כלים ייחודיים משלו בהם נעשה שימוש בלתי פוסק ויומיומי ליישום ולהשגת המטרות הארגוניות השונות, תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות וייעולן למטרות החברה.הן הגידול באוכלוסייה והן התקשורת הלוויינית על היבטיה השונים, השוק הסלולרי וחברות הכבלים השונות מעידים כולם על הצורך בקישוריות ויצירת תקשורת ארגונית תוך קישורה הבסיסי לאינטרנט על שלוחותיו. מקצועני תקשורת שונים נדרשים לשימוש בסיסי בטכנולוגיות המתחדשות ללא הרף. השימוש בציוד תקשורתי מתקדם ובמערך תשתיות בארגונים שונים מגדיל את הביקוש ללא הרף. על מנת להתמחות בתחומים אלו, ניתן ללמוד קורס CCNA המעביר את המידע באופן היעיל והמקצועי ביותר. קורס CCNA מעביר את הידע הרלוונטי לעיסוק בתחומים אלו, המבוקשים ביותר בעולם ההייטק והאינטרנט.מומחה תקשורת בוגר קורס CCNA עוסק בתכנון של רשתות תקשורת וניהולן, התקנה של תשתיות שונות בארגון וכן בבקרה שוטפת על תשתיות התקשורת השונות בארגון ובתחזוקה השוטפת שלהן, תוך כדי התייחסות לאפיקי התקשורת השונים בארגון וכן בהתאמה לגידול בתשתיות הארגון. השוק הישראלי שאינו מפגר אחר התפתחויות בעולם כולו בכל הקשור לאינטרנט וליישומיו השונים מביא עימו דרישות חדשות מעובדים ומבוגרי קורסים שונים. במהלך קורס CCNA ניתן לרכוש את המיומנויות הנדרשות לצורך שליטה מלאה, בקרה ותחזוקה שוטפת של תשתיות התקשורת השונות בארגונים וחברות הייטק מהגדולות בארץ ובעולם כולו.בוגרי קורס CCNA עומדים בדרישות לרמה גבוהה ולסטנדרטים בינלאומיים על ידי הוכחת ידע פורמלי נדרש. כיום, בשל ההתפתחות הבלתי פוסקת בתחומי התקשורת השונים והמידע על שלוחותיו השונות ניתן להתמחות בקורסים ייעודיים וייחודיים כגון קורס CCNA Express המכין לקראת הסמכה רשמית לתואר של Routing and Switching  - CCNA Cisco Certified Network Associate. זוהי הסמכה רשמית ובינלאומית המאפשרת לבוגרי קורס CCNA להשתלב בחברות ההייטק והארגונים הגדולים ביותר בעולם כולו ולהתברג בתפקידי מפתח עיקריים.

קורס מנהלי רשת
מהם למעשה מנהלי הרשת? כאשר מדברים על קורס מנהלי רשת, מדברים לרוב על טכנולוגית מיקרוסופט הנכונה ביותר. קורס מנהלי רשת כולל בחינות הסמכה וכל היוצא מכך. לא מעט חברות מאפשרות לעצמן להעסיק יודעי מחשב בזכות קורס מנהלי רשת. כך למעשה ניתן להעריך את העובד הפוטנציאלי שבחר לעמוד בדרישות מיקרוסופט העולמית ולנהל מערכות ורשתות תקשורת על הצד הטוב ביותר.

מה מקנה קורס מנהלי רשת ללומד?

קורס מנהלי רשת מקנה לכל דורש להתעדכן באופן שוטף בכל טכנולוגיה כזו או אחרת. הכול בהתאם ותחת חסות של חברת החברות העולמית, מיקרוסופט. הדברים באים לידי ביטוי בכניסה לאתרי אינטרנט ייחודיים המעניקים כניסה ללומדי הקורס בלבד, כך גם זכאות באשר להטבות המאפשרות להיות במקום הראשון נוכח ידעני ומומחי מיקרוסופט וכד'. את הלימודים אפשר לקיים בכל רחבי הארץ כאשר שעות הלימוד באות לידי ביטוי לפחות ב250 שעות הוראה. תנאי הקבלה הבסיסיים יבואו לידי ביטוי בידע בסיסי במחשבים, יכולת קריאה והבנה של שפת האנגלית הטכנית, יכולות התאמה על ידי מבחנים ואפילו ראיון אישי. ההסמכה אשר תתקבל במסגרת קורס מנהלי רשת, תהיה של mcitp. הסמכה המוכרת ביותר מבית מיקרוסופט ואשר תסייע למציאת עבודה בכל תחום וכל מקום.

מה לומדים במסגרת קורס זה?

לימודי ניהול רשתות הפך בשנים האחרונות להצלחה בלתי נתפסת. נכון להיום יש יותר ויותר דרישות באשר לעליה משמעותית בהטמעת רשתות בארץ ובפרט בעולם. השינוי וההצלחה בא לידי ביטוי בקדמה באשר למבנה הארגון ומערך ניהול החברות. הטכנולוגיה מתפתחת במהירת וכך גם מוצרים חדשים אשר דורשים למעשה את תפקודו של מנהל הרשתות. ניהול רשתות בא לידי ביטוי בארגון המחייב ניהול, אחזקה, מקצועיות, ידע וכל הקשור בפתרון תקלות בצורה החכמה ביותר ובזמן אמת. מקצועיותו של מנהל הרשת תידרש כגבוהה ביותר וכך למעשה יחסוך הארגון עלויות וכספים באופן משמעותי. מכאן תפקידו של מנהל הרשת אשר תפס תאוצה ודרש מיומנויות שאין לוותר עליהן, מיומנויות אשר תתקבלנה רק ובאמצעות קורס מקצועי אשר ילמד את רזי המקצוע על הצד הטוב ביותר.
מוסמך CCNA מבוקש במשק