איך בונים רשת ב-Packet Tracer << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

איך בונים רשת ב-Packet Tracer

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

CCNA

בעולם תקשורת תזזיתית ההולך ומתפתח ללא הרף ניכר כי יותר ויותר חברות משתמשות בטכנולוגיות חדשניות היוצאות לשוק מדי חודש בחודשו ולא בכדי הביקוש למשרות בתחומי המידע ותשתיות התקשורת השונות הולך וצומח ללא הרף. כיום, כל ארגון הינו בעל כלים ייחודיים משלו בהם נעשה שימוש בלתי פוסק ויומיומי ליישום ולהשגת המטרות הארגוניות השונות, תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות וייעולן למטרות החברה.הן הגידול באוכלוסייה והן התקשורת הלוויינית על היבטיה השונים, השוק הסלולרי וחברות הכבלים השונות מעידים כולם על הצורך בקישוריות ויצירת תקשורת ארגונית תוך קישורה הבסיסי לאינטרנט על שלוחותיו. מקצועני תקשורת שונים נדרשים לשימוש בסיסי בטכנולוגיות המתחדשות ללא הרף. השימוש בציוד תקשורתי מתקדם ובמערך תשתיות בארגונים שונים מגדיל את הביקוש ללא הרף. על מנת להתמחות בתחומים אלו, ניתן ללמוד קורס CCNA המעביר את המידע באופן היעיל והמקצועי ביותר. קורס CCNA מעביר את הידע הרלוונטי לעיסוק בתחומים אלו, המבוקשים ביותר בעולם ההייטק והאינטרנט.מומחה תקשורת בוגר קורס CCNA עוסק בתכנון של רשתות תקשורת וניהולן, התקנה של תשתיות שונות בארגון וכן בבקרה שוטפת על תשתיות התקשורת השונות בארגון ובתחזוקה השוטפת שלהן, תוך כדי התייחסות לאפיקי התקשורת השונים בארגון וכן בהתאמה לגידול בתשתיות הארגון. השוק הישראלי שאינו מפגר אחר התפתחויות בעולם כולו בכל הקשור לאינטרנט וליישומיו השונים מביא עימו דרישות חדשות מעובדים ומבוגרי קורסים שונים. במהלך קורס CCNA ניתן לרכוש את המיומנויות הנדרשות לצורך שליטה מלאה, בקרה ותחזוקה שוטפת של תשתיות התקשורת השונות בארגונים וחברות הייטק מהגדולות בארץ ובעולם כולו.בוגרי קורס CCNA עומדים בדרישות לרמה גבוהה ולסטנדרטים בינלאומיים על ידי הוכחת ידע פורמלי נדרש. כיום, בשל ההתפתחות הבלתי פוסקת בתחומי התקשורת השונים והמידע על שלוחותיו השונות ניתן להתמחות בקורסים ייעודיים וייחודיים כגון קורס CCNA Express המכין לקראת הסמכה רשמית לתואר של Routing and Switching  - CCNA Cisco Certified Network Associate. זוהי הסמכה רשמית ובינלאומית המאפשרת לבוגרי קורס CCNA להשתלב בחברות ההייטק והארגונים הגדולים ביותר בעולם כולו ולהתברג בתפקידי מפתח עיקריים.

קורס מנהלי רשת
מהם למעשה מנהלי הרשת? כאשר מדברים על קורס מנהלי רשת, מדברים לרוב על טכנולוגית מיקרוסופט הנכונה ביותר. קורס מנהלי רשת כולל בחינות הסמכה וכל היוצא מכך. לא מעט חברות מאפשרות לעצמן להעסיק יודעי מחשב בזכות קורס מנהלי רשת. כך למעשה ניתן להעריך את העובד הפוטנציאלי שבחר לעמוד בדרישות מיקרוסופט העולמית ולנהל מערכות ורשתות תקשורת על הצד הטוב ביותר.

מה מקנה קורס מנהלי רשת ללומד?

קורס מנהלי רשת מקנה לכל דורש להתעדכן באופן שוטף בכל טכנולוגיה כזו או אחרת. הכול בהתאם ותחת חסות של חברת החברות העולמית, מיקרוסופט. הדברים באים לידי ביטוי בכניסה לאתרי אינטרנט ייחודיים המעניקים כניסה ללומדי הקורס בלבד, כך גם זכאות באשר להטבות המאפשרות להיות במקום הראשון נוכח ידעני ומומחי מיקרוסופט וכד'. את הלימודים אפשר לקיים בכל רחבי הארץ כאשר שעות הלימוד באות לידי ביטוי לפחות ב250 שעות הוראה. תנאי הקבלה הבסיסיים יבואו לידי ביטוי בידע בסיסי במחשבים, יכולת קריאה והבנה של שפת האנגלית הטכנית, יכולות התאמה על ידי מבחנים ואפילו ראיון אישי. ההסמכה אשר תתקבל במסגרת קורס מנהלי רשת, תהיה של mcitp. הסמכה המוכרת ביותר מבית מיקרוסופט ואשר תסייע למציאת עבודה בכל תחום וכל מקום.

מה לומדים במסגרת קורס זה?

לימודי ניהול רשתות הפך בשנים האחרונות להצלחה בלתי נתפסת. נכון להיום יש יותר ויותר דרישות באשר לעליה משמעותית בהטמעת רשתות בארץ ובפרט בעולם. השינוי וההצלחה בא לידי ביטוי בקדמה באשר למבנה הארגון ומערך ניהול החברות. הטכנולוגיה מתפתחת במהירת וכך גם מוצרים חדשים אשר דורשים למעשה את תפקודו של מנהל הרשתות. ניהול רשתות בא לידי ביטוי בארגון המחייב ניהול, אחזקה, מקצועיות, ידע וכל הקשור בפתרון תקלות בצורה החכמה ביותר ובזמן אמת. מקצועיותו של מנהל הרשת תידרש כגבוהה ביותר וכך למעשה יחסוך הארגון עלויות וכספים באופן משמעותי. מכאן תפקידו של מנהל הרשת אשר תפס תאוצה ודרש מיומנויות שאין לוותר עליהן, מיומנויות אשר תתקבלנה רק ובאמצעות קורס מקצועי אשר ילמד את רזי המקצוע על הצד הטוב ביותר.
מוסמך CCNA מבוקש במשק

סיסקו היא חברת ענק הפונה אל המגזר העסקי, החברה ידועה ובעלת מעמד בכיר ומוביל בהקמת רשתות תקשורת מבוססות נתונים עבור חברות עסקיות. לכן מוסמך CCNA המעיד על הכרת עולם הרשתו של סיסקו ועמידה במבחן האסמכה של החברה הוא מבוקש במשק, בעיקר בקרב חברות בגודל קטן עד בינוני, שמהוות את רובו של המשק הישראלי. לימוד התחום נעשה במסגרות אפשריות רבות, כאשר כולן שמות את יהבן על מעבר התלמיד את מבחן האסמכה וכניסתו לתחום, חלק מהחברות המלמדות לקראת מבחן CCNA אף מעניקות שירות מלווה של השמה לבוגרים שעברו את מבחן אסמכה בהצלחה.


כיצד לבחור בחברה טובה ללימוד והוראת CCNA


טיפ ראשון- בדקו מהו הרקורד של החברה, מי הם המורים בה? ישנן בארץ חברות שרק מתחילות את דרכן בתחום ההוראה הטכנולוגי, ואחרות ששמן ידוע ומכובד ולהן ניסיון עשיר בתחום, אנו מציעים לבחור במנוסים אשר כבר העבירו מספר גדול של מחזורי תלמידים את מבחן ה CCNA באחוזי הצלחה גדולים.


טיפ שני- חלק מהחברות מציעות תנאים מפתים לדמוגרפיות ספציפיות כמו האפשרות ללמוד על חשבון המענק לחיילים משוחררים, או הנחות ניכרות למחפשי העבודה הנשלחים מטעם לשכת התעסוקה.


טיפ שלישי- בדקו את תנאי ההוראה בבית הספר עצמו, האם יש עמדת מחשב לכול תלמיד, מהי כמות השעורים, האם יש חדר לימוד ותרגול, ומה מצב שאר תשתיות בית הספר התומכות בלימוד?


טיפ רביעי- האם חומרי הלימוד הם מספרי סיסקו להצלחה במבחן? ככול שהקשר בין נושאי אופן הלימוד לנושאי המבחן גדול יותר, כך גם עולים סיכויי הצלחתכם.


טיפ חמישי- בדקו את תוכנית הלימודים על פי חלקותה לנושאים, בדקו איזה מוסד לימודי מעניק לכם חשיפה גדולה יותר לתחוצי הלימוד הרלוונטים, לעיתים מספר שעות גדול יותר אינו מעיד דווקא על השקעה אמיתית ומשתלמת לתלמיד, הריכוז, הגדרת המטלות הלימודיות והתרגילים, אופן ההוראה וניסיון המורה הם בעלי תפקיד גדול יותר בהצלחתכם.


מה מקבלים?


הקמת רשתות נתבים לחברות קטנות ובינוניות נדרשת תמיד בשוק שנשען על טכנולוגיית העברה וקבלת נתונים, היכולת לתפקד בסביבת העבודה של סיסקו תוך התאמתה לדרישות ההתקשרות ומימדי העסק חיונית לפעולה אפקטיבית של העסק, לכן מסיימי הקורס והעומדים בהצלחה במבחן מבססים לעצמם דריסת רגל חשובה בשוק המקומי והבינלאומי, וזוכים במשרות של טכנאי רשתות, ואנשי תמיכה ברשתות התקשורת של העסק. בנוסף הלימוד מגדיל את יכולות ההבנה וההפעלה בשרתי סיסקו, ומהווה שלב חשוב בהתקדמות בתוך תפקיד קיים, למהנדס הרשתות ולטכנאי הרשתות שכבר מועסקים בתחום.

שאלות ותשובות על קורס תקשורת מחשבים
תקשורת מחשבים היא תחום שנמצא בתאוצה אדירה. לא ניתן היום לתאר את החיים שלנו ללא האפשרות לקבל מידע מיידי מרשת האינטרנט הקווי או האלחוטי. אדם אשר מומחה בתחום, בוודאי אם קיבל הסמכה מטעם החברות המובילות כמו סיסקו או מייקרוסופט יהיה מבוקש ברוב המוסדות הגדולים בהם התקשורת מבוססת על רשתות מחשבים.

קהל היעד ותנאי קבלה לקורס

תנאי הקבלה בקורס משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. ברובם יש להיות בעל תעודת בגרות מלאה, אנגלית ברמה גבוהה, ידע בשפת תכנות אחת לפחות ובעל הכשרה של טכנאי PC . ישנם מוסדות בהם ניסיון ללא תעודות יספיק.

היכן נלמד הקורס וכמה זמן נמשך?

היקפו של קורס תקשורת מחשבים הוא כ- 150 שעות אקדמיות. הוא נלמד במכללות העוסקות במיחשוב או לימודי חוץ במוסדות אקדמיים. אם אתם מתכננים לשלב את הלימודים עם חיי עבודה ומשפחה, מכללת פרקטיקיו מציעה לכם בנוסף לשיעורים הפרונטאליים גם סרטונים על פי נושאים שיסייעו להטמיע את חומר הלימוד. בנוסף תצטרכו כמובן לתרגל ולהגיש עבודות ופרויקטים.

תוכן הקורס

תכני הקורס יכולים להשתנות במידה מסויימת בין מוסד לימוד אחד לאחר. עם זאת ישנם נושאים הנלמדים בכל המוסדות והם: מושגי יסוד בתחום של רשתות תקשורת, הקמת רשת תקשורת קווית ואלחוטית (LANWAN) , אבטחת מידע, טופולוגיות רשת שונות, עבודה ברשת מול קבוצות מחשבים, שחזור וגיבוי מידע, תקלות אפשרויות בתחום ודרכים להתמודד איתן, הגדרת מחשבים ומשתמשים, ניהול מצבי קריסה, נתבים, תמיכה מרחוק, ניהול משתמשים ונושאים נוספים.

אפשרויות תעסוקה לאחר הקורס

תעודת הסמכה בתחום מטעם חברת סיסקו או מיקרוסופט תפתח לכם דלתות רבות. תוכלו לעבוד בחברות רבות כמנהלי רשתות תקשורת מחשבים. התחום הוא תחום מבוקש במיוחד בחברות גדולות דוגמת חברות הייטק, משרדי עורכי דין או רואי חשבון גדולים, בנקים, חברות ביטוח, קופות חולים. . בחברות כאלה קריסה של המערכת לא תאפשר עבודה בשל חוסר התקשורת שנוצר בין העובדים בסניף ובין סניפים. מומחה בתחום שידע כיצד לתחזק את הרשתות וגם לטפל במקרי תקלה הוא חיוני מאוד עבורן.
כל המידע אודות CCNA
CCNA הוא קיצור של  Cisco Certfied Network Associated. זוהי תעודת הסמכה מטעם חברת סיסקו המכירה באדם כמומחה מטעמה בתחום תקשורת הנתונים ואבטחת מידע. על מנת לקבל את התעודה הזו יש צורך לעבור מבחנים מטעם החברה והתעודה המתקבלת היא בינלאומית . להלן מידע על התחום

מהי מתכונת הלימודים והיקפם?

לימודי CCNA ניתן ללמוד במסלולי לימוד שונים, הכל כמובן תלוי במוסד הלימודים. ישנם מוסדות שיאפשרו לימודי ערב או ביום שישי וישנם כאלה שיעדיפו להעביר קורס מרוכז מדי יום. בהתאם לכך יהיה אורכו של הקורס. מדובר על טווח של 100-200 שעות לימוד אקדמיות, גם כאן בהתאם לקורס. ישנן דרכים מקוריות ונוחות יותר ללימוד הקורס מלבד מפגשים פרונטלים והם קורסי אונליין כפי שמציעה מכללת פרקטיקיו למשל. לרוב הקורס מחולק לקורס בסיסי וקורס למתקדמים. במכללה תוכלו ללמוד את הקורס הבסיסי ללא תשלום להכרת התחום.

אילו תכנים נלמדים?

נושא תקשורת הנתונים יילמד באופן מעמיק ויכלול נושאים כמו: אבטחת מידע, יסודות התקשורת, תקשורת רשתות, ניהול סביבת רשתות, בניית רשתות, ילמדו מושגים הקשורים בחישובי IP בניהול נתב, כולל ניתוב סטטי וניתוב דינמי, פרוטוקול CDP של סיסקו, פקודות DHCP בסיסיות ומתקדמות, אינטרנט ואן- שרתים של סיסקו, פקודות בנתבי סיסקו ועוד תכנים רבים אחרים שיכינו אתכם לעבור את הבחינה והתמחות בתחום.

לפי מה לבחור מוסד לימוד.

על מנת לבחור מוסד לימוד כדאי להתרשם ממקום הלימודים- להגיע אליו, לבדוק איזה ציוד ישנו, כדאי לבדוק כמה תרגול יש במקום. רצוי למצוא מקום קרוב יחסית למקום העבודה או לבית. אך מה דעתכם על הבית עצמו? מכללת פרקטיקיו תאפשר לכם ללמוד היישר מן הבית באמצעות סרטונים מפורטים בכל נושא ונושא בקורס תוך אפשרות ליצור תמיד קשר עם המנחה ולשאול שאלות. בהחלט הופך את קורס CCNA לנוח ונגיש.

מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר מעבר המבחנים וקבלת התעודה תוכלו לעבוד במקומות עבודה רבים בכל המגזרים והענפים. כמעט בכל חברה או עסק גדול התקשורת נעשית בעזרת רשת מחשבים ולכן מומחה בתחום הוא תמיד מבוקש. חברות הייטק, ארגונים ציבוריים גדולים, מוסדות לימוד, חברות בתעשיה- כל אלה יקבלו אתכם בברכה.
CCNA - תכנית ההסמכה של סיסקו
CCNA הינו קיצור של "עמית רשת מוסמך סיסקו". זוהי תכנית הסמכה ברשתות מחשב, שפותחו על ידי חברת סיסקו. החברה יצרה את  התכנית על מנת להנחיל מיומנות בסיסית בהתקנה ותמיכה של רשתות בגודל בינוני.  ניתן להשיג את עיקר ההסמכה על ידי בחינה בכתב אשר נמשכת 90 דקות בלבד. אין דרישה או צורך בתנאים מוקדמים, אם כי סיסקו וחברות אחרות מציעים קורסי הכשרה פורמאלית מגוונים בכדי לסייע לתלמידים להתכונן.  בנפרד מההסמכה העיקרית סיסקו מספקת גם בחינות נפרדות אשר נקראות CCNA שנועדו להכיר במומחיות בתחומים מסוימים בהתאמה של רשתות מחשב בסיסיות. ההסמכה תקפה לשלוש שנים וסיסקו מציעה גם הסמכות מתקדמות יותר עבור אנשי מקצוע ברשת.

הכנה לבחינות ההסמכה

תעשייה שלמה סובבת את התכנית על מנת לעזור לתלמיד להתכונן לבחינות ההסמכה. דרך אחת ללמוד לבחינה הינה לאתר שותפי למידה של סיסקו הרשמית. ארגונים שכאלה מספקים קורסי הכשרה "חיים" וחומרים לסטודנטים פוטנציאליים.  ניתן גם ללמוד לבחינת ההסמכה באינטרנט כמו גם להיכנס למאגרים של חומר לימוד ותרגול מבחנים בחינם ברשת. מדריך סיסקו מכיל קישורים רלוונטיים למספר בחינות באיכות גבוהה ללא תשלום בפועל.

דרך הבחינה

הבחינות נמשכות כשעתיים ולא קיימים תנאים מוקדמים על מנת להיבחן. כיום בחינת ה- CCNA מכילה כ-78 שאלות. בגרסאות מוקדמות יותר הבחינה כללה רק 65 שאלות ומשך הבחינה היה קצר יותר אך בעקבות מגמת הרחבת היקף הבדיקה, סיסקו שינתה את המתכון. יש לענות על כ-80 אחוז של השאלות בצורה נכונה בכדי לעבור את המבחן. התכנית הינה ראשונה בסדרה של שלוש תכניות הסמכה בניתוב ומיתוג, במסלול הקריירה של סיסקו.

בסיכומו של עניין

רבים טוענים כי אין צורך בניסיון מעשי על מנת לעבור את הבחינה. ערכה של הבחינה ממשיך להיות מוטל בספק, הדעה הרווחת כיום בעולם הממוחשב היא שהפקת התועלת מהבחינה הינה יותר כהשלמה להשכלה ממקורות אחרים וניסיון פרקטי ברשת. בסך הכול התכנית גדלה באופן משמעותי בפופולאריות שלה וראויה להיכלל בקורות החיים של אנשי מקצועות המחשבים ברשת אך היא אינה מחליפה תואר אקדמאי או ניסיון עבודה מעשי.
מדוע לבחור בקורס CCNA?

בס"ד


שלום כולם, היום נדון בשאלה המוכרת - מדוע לבחור ב-קורס CCNA. רבים שואלים מדוע לבחור ב-קורס CCNA, הרי יש קורסים רבים אחרים. אותם אלו ששואלים את השאלה הזו כנראה אינם מכירים לגמרי את כל הייתרונות העצומים שיש בללמוד קורס CCNA. מטרת המאמר הקצר הנ"ל הוא לתת קצת מבט מרוכז על התועלות הרבות שיש ב-קורס CCNA.


ראשית כל בואו נסביר בשביל מה בכלל ניגשים סטודנטים ל-קורס CCNA. סטודנטים ניגשים ל-קורס CCNA כדי לקבל את ההסמכה של סיסקו שתאפשר להם כניסה לעולם התקשורת. מכיוון שמדובר בכרטיס כניסה ממש לעולם התקשורת, די בכך בשביל לזהות את הפוטנציאל העצום שבלימוד קורס CCNA, אך זה לא הכול.


כידוע, סיסקו שולטת בשוק הראוטרים והסוויצ'ים ביד רמה! אי לכך ובהתאם לזאת, קורס CCNA לא מכין אתכם לקבל ידע של איזו חברה שולית ואיזוטרית, אלא מאפשר לכם ממש כניסה אל עיקר העבודה בתחום. גם זוהי תועלת גדולה שמתקבלת מ-קורס CCNA.


מגוון העבודות הקיימות בשוק לבוגרי קורס CCNA הן לא מעטות, וחברות התקשורת השונות, כמו גם האינטנרט, צמאות ל"דם חדש", סטודנטים שזה עתה יצאו מ-קורס CCNA עם מוטיבצייה גבוהה וצמא לידע. זה נכון שהמשכורת ההתחלתית היא לא כמו המשכורת אחרי עשר שנות ניסיון (מן הסתם) - אבל כך תוכלו להתחיל בעבודה כבר מיד בתום קורס CCNA, בדומה לסטאז'.


בנוסף, קורס CCNA הוא קורס מעניין מאוד, מעשיר, מחכים - ובקיצור, הסיבות ללמוד קורס CCNA הן רבות מאוד. אנימאחל לכל התלמידים החדשים של קורס CCNA המון בהצלחה!