התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי ccna
מי מאיתנו אינו מעוניין במקצוע נחשק שיוכל לקדם אותו לתחומים נוספים ולפתוח את מגוון האפשרויות הכלכליות העומדות לרשותו? אין ספק שמגמת התקשורת ההולכת ומתגברת מביאה עמה ביקוש גבוה לבעלי ידע בכל הקשור לתשתיות תקשורת שונות, שימוש בציוד רלוונטי ויכולת התפעול של מערכות המידע השונות בארץ ובעולם בכלל. הצורך בקישוריות הולך וגובר ועמו אנשי מקצוע שיוכלו לתפעל כהלכה את המערכות השונות.

הצורך בקישוריות נולד בעקבות כניסתה של הטלוויזיה הרב ערוצית אל האינטרנט וכן בשל הצורך בתקשורת לוויינית, גדילתו של השוק הסלולארי, חברות הכבלים על שימושיהן השונים ועוד. בנוסף, הולך וגובר הצורך בבניית רשתות תקשורת ארגוניות ויצירת קישורים חיצוניים לאינטרנט. כל אלו מביאים לצורך באנשי מקצוע המכירים את תשתיות התקשורת השונות ויכולים לתפעל אותן כהלכה ולתעל אותן למטרות הארגון. השימוש והשליטה בפלטפורמות השונות מאפשרים לבוגרי לימודי ccna להשתלב בתחומים שונים לטווח הרחוק ולרכוש מקצוע מבוסס.

בוגרי לימודי ccna ולים למצוא את עצמם עובדים בחברות המקצועיות והמנוסות ביותר ברחבי העולם, תוך תרומה משמעותית לפיתוח הארגון ולהבאת הארגון ליישום מטרותיו השונות בצורה הטובה ביותר. מומחה התקשורת יהיה זה שיתכנן את רשתות התקשורת בארגון, ינהל את התשתיות השונות ויתקין אותן כאשר יש צורך. מומחה רשתות תקשורת הוא זה האחראי על הבקרה והן על התחזוקה השוטפת של התשתיות השונות, כמו גם תחזוקה על פי הצורך בגידול בתשתיות הארגוניות השונות.

המשק הישראלי עומד בקצב השוק העולמי ולא בכדי ישנה דרישה מבוגרי לימודי ccna לסטנדרטים בינלאומיים ולידע ברמה גבוהה. לימודי ccna יעניקו ללומדים הכשרה בינלאומית ואפשרות של הסמכה לתואר Routing and Switching  - CCNA Cisco Certified Network Associate התקף בעולם כולו ומאפשר ללומדים להתפתח בעתיד לתחומים מגוונים רבים נוספים. מומחי תקשורת בתחומים השונים זוכים להשתלב ישירות בתפקידים נחשקים ובמגוון חברות בעלות דרישה לכוח אדם חדש ולמוחות מבריקים שיכולים לקחת את החברה לשיאים חדשים ולהגשמת יעדים משמעותיים.

חשוב מאוד לבחור באופן מושכל את המכללה המלמדת על מנת להתקדם בחוכמה ועל מנת שתוכלו להשתלב בעתיד במקצועות מבוקשים.
הסמכות סיסקו אבטחת מידע
הכנסה בטוחה הינה שאיפה שכל אחד מאיתנו מאמץ לעצמו בשלב זה או אחר של הדרך. אין ספק שכלכלה הינה אחד התחומים העיקריים המעסיקים אותנו במהלך חיינו ואלו בינינו הרוצים להעניק לעצמם מקצוע מכניס ומניב נדרשים להשקעה לא מעטה. בימים טרופים כאלה ובמיוחד על רקע המציאות הישראלית ברור הדבר כי הכנסה בטוחה אינה עניין של מה בכך ורובנו עוברים תהליך זה או אחר עד שאנו מגיעים להחלטה הסופית.

רכישת מקצוע מבטיח אינה עניין של מה בכך והיא מחייבת לא מעט רצינות. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההכנסה הבטוחה למשך חייכם חשוב שתשקיעו זמן ומחשבה בתחום הראוי. בין התחומים השונים תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות ועל מנת להתאים לכם את המקצוע הראוי לכם ביותר כדאי לסקור לא מעט תחומים. כיום ניתן לראות תהליך משמעותי במסגרתו רבים עוברים מהאקדמיה למכללות פרטיות ומאחר שיורד ערכו של החינוך האקדמי – רבים מבינים כי משכורת גבוהה והכנסה בטוחה הינן מטרות ברות הגשמה בעיקר במכללות השונות.

המכללות המציעות את שירותיהן כיום הינן רבות ומגוונות ולכן אין זה פלא שניתן למצוא מגוון עצום של תחומי לימוד והסמכה מקצועית. אם גם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההסמכה הראויה לכם הרי שחשוב לסקור את כל אפשרויות הלימוד השונות בטרם מקבלים החלטה סופית. המכללות הקיימות כיום מציעות מגוון רחב של תחומי הסמכה וחלקן אף מציעות ליווי מלא לכל אורך הלימודים וגם לאחריו – עם הכניסה לשוק.

בין המקצועות אותם תוכלו לרכוש באמצעות לימודים תוכלו למצוא הסמכות למנהלי בסיסי נתונים והסמכות למנהלי מערכות מידע, הסמכות לתכנות וטכנאות מחשבים, ניהול ארגונים, קידום ובניית אתרים, הסמכות סיסקו אבטחת מידע ועוד. חשוב לברר אילו מהמכינות והמכללות השונות מציעות מגוון של תחומים כמו גם ליווי במהלך הלימודים ומה כוללת כל תכנית לימודים.

אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא מגוון עצום של מקצועות והכשרות ייעודיות. התלמידים שלנו אינם יוצאים מהבית על מנת להגיע לשיעור מאחר והשיעורים שלנו מגיעים עד לתלמידים. אצלנו תוכלו ללמוד את כל המקצועות מבלי לצאת מהבית.