התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

התקנת GNS3 וחיבור ל-VirtualBox

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

לימודי ccna
מי מאיתנו אינו מעוניין במקצוע נחשק שיוכל לקדם אותו לתחומים נוספים ולפתוח את מגוון האפשרויות הכלכליות העומדות לרשותו? אין ספק שמגמת התקשורת ההולכת ומתגברת מביאה עמה ביקוש גבוה לבעלי ידע בכל הקשור לתשתיות תקשורת שונות, שימוש בציוד רלוונטי ויכולת התפעול של מערכות המידע השונות בארץ ובעולם בכלל. הצורך בקישוריות הולך וגובר ועמו אנשי מקצוע שיוכלו לתפעל כהלכה את המערכות השונות.

הצורך בקישוריות נולד בעקבות כניסתה של הטלוויזיה הרב ערוצית אל האינטרנט וכן בשל הצורך בתקשורת לוויינית, גדילתו של השוק הסלולארי, חברות הכבלים על שימושיהן השונים ועוד. בנוסף, הולך וגובר הצורך בבניית רשתות תקשורת ארגוניות ויצירת קישורים חיצוניים לאינטרנט. כל אלו מביאים לצורך באנשי מקצוע המכירים את תשתיות התקשורת השונות ויכולים לתפעל אותן כהלכה ולתעל אותן למטרות הארגון. השימוש והשליטה בפלטפורמות השונות מאפשרים לבוגרי לימודי ccna להשתלב בתחומים שונים לטווח הרחוק ולרכוש מקצוע מבוסס.

בוגרי לימודי ccna ולים למצוא את עצמם עובדים בחברות המקצועיות והמנוסות ביותר ברחבי העולם, תוך תרומה משמעותית לפיתוח הארגון ולהבאת הארגון ליישום מטרותיו השונות בצורה הטובה ביותר. מומחה התקשורת יהיה זה שיתכנן את רשתות התקשורת בארגון, ינהל את התשתיות השונות ויתקין אותן כאשר יש צורך. מומחה רשתות תקשורת הוא זה האחראי על הבקרה והן על התחזוקה השוטפת של התשתיות השונות, כמו גם תחזוקה על פי הצורך בגידול בתשתיות הארגוניות השונות.

המשק הישראלי עומד בקצב השוק העולמי ולא בכדי ישנה דרישה מבוגרי לימודי ccna לסטנדרטים בינלאומיים ולידע ברמה גבוהה. לימודי ccna יעניקו ללומדים הכשרה בינלאומית ואפשרות של הסמכה לתואר Routing and Switching  - CCNA Cisco Certified Network Associate התקף בעולם כולו ומאפשר ללומדים להתפתח בעתיד לתחומים מגוונים רבים נוספים. מומחי תקשורת בתחומים השונים זוכים להשתלב ישירות בתפקידים נחשקים ובמגוון חברות בעלות דרישה לכוח אדם חדש ולמוחות מבריקים שיכולים לקחת את החברה לשיאים חדשים ולהגשמת יעדים משמעותיים.

חשוב מאוד לבחור באופן מושכל את המכללה המלמדת על מנת להתקדם בחוכמה ועל מנת שתוכלו להשתלב בעתיד במקצועות מבוקשים.
הסמכות סיסקו אבטחת מידע
הכנסה בטוחה הינה שאיפה שכל אחד מאיתנו מאמץ לעצמו בשלב זה או אחר של הדרך. אין ספק שכלכלה הינה אחד התחומים העיקריים המעסיקים אותנו במהלך חיינו ואלו בינינו הרוצים להעניק לעצמם מקצוע מכניס ומניב נדרשים להשקעה לא מעטה. בימים טרופים כאלה ובמיוחד על רקע המציאות הישראלית ברור הדבר כי הכנסה בטוחה אינה עניין של מה בכך ורובנו עוברים תהליך זה או אחר עד שאנו מגיעים להחלטה הסופית.

רכישת מקצוע מבטיח אינה עניין של מה בכך והיא מחייבת לא מעט רצינות. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההכנסה הבטוחה למשך חייכם חשוב שתשקיעו זמן ומחשבה בתחום הראוי. בין התחומים השונים תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות ועל מנת להתאים לכם את המקצוע הראוי לכם ביותר כדאי לסקור לא מעט תחומים. כיום ניתן לראות תהליך משמעותי במסגרתו רבים עוברים מהאקדמיה למכללות פרטיות ומאחר שיורד ערכו של החינוך האקדמי – רבים מבינים כי משכורת גבוהה והכנסה בטוחה הינן מטרות ברות הגשמה בעיקר במכללות השונות.

המכללות המציעות את שירותיהן כיום הינן רבות ומגוונות ולכן אין זה פלא שניתן למצוא מגוון עצום של תחומי לימוד והסמכה מקצועית. אם גם אתם רוצים להעניק לעצמכם את ההסמכה הראויה לכם הרי שחשוב לסקור את כל אפשרויות הלימוד השונות בטרם מקבלים החלטה סופית. המכללות הקיימות כיום מציעות מגוון רחב של תחומי הסמכה וחלקן אף מציעות ליווי מלא לכל אורך הלימודים וגם לאחריו – עם הכניסה לשוק.

בין המקצועות אותם תוכלו לרכוש באמצעות לימודים תוכלו למצוא הסמכות למנהלי בסיסי נתונים והסמכות למנהלי מערכות מידע, הסמכות לתכנות וטכנאות מחשבים, ניהול ארגונים, קידום ובניית אתרים, הסמכות סיסקו אבטחת מידע ועוד. חשוב לברר אילו מהמכינות והמכללות השונות מציעות מגוון של תחומים כמו גם ליווי במהלך הלימודים ומה כוללת כל תכנית לימודים.

אצלנו בפרקטיקיו תוכלו למצוא מגוון עצום של מקצועות והכשרות ייעודיות. התלמידים שלנו אינם יוצאים מהבית על מנת להגיע לשיעור מאחר והשיעורים שלנו מגיעים עד לתלמידים. אצלנו תוכלו ללמוד את כל המקצועות מבלי לצאת מהבית.
תקשורת מחשבים קולחת חיונית לארגון
תקשורת מחשבים היא זרימת המידע שבין 2 מחשבים לפחות, ובדרך כלל בין רשת מחשבים ומספר מכשירים נוספים כמו מדפסות, שרתים ועוד. המערכת הרגילה, אפילו של העסק הקטן מורכבת להפליא ולהקמתה נדרש ידע להשוות בין הסטנדרטים השונים של כול מכשיר ומכשיר במערך. מי שאחראי על הקמת רשת תקשורת בעסק שפועלת בתקשורת בהירה וקולחת הוא מנהל הרשתות, לתפקיד זה הוכשר מקצוען ה-IT בכול מה שמרכיב עסק קטן ועד גדול, אם אינכם מכירים את התחום תתפלאו לגלות כמה מורכבת ההרמוניה המרכיבה תקשורת מחשבים בעסק.

תקשורת מחשבים- הפרטים הקטנים

-  תקשורת מחשבים תלויה ברשימת פרטים שונים המרכיבים את החומרה, הראוטר והמודם, הנתבים, והמתגים, כרטיסי הרשת ועוד, חיבור נכון של כול פרט יוצר מפרט המעביר כוח חישובי משותף בין עמדות המחשב השונות במקרה שמדובר ברשת שהיא בתצורת קצה לקצה, או במקרה בו הרשת מחוברת למסוף שירותי אז הזרמת הנתונים מהשרת למסוף בתצורת שרת –לקוח.

- הכרת הפרוטוקולים- לא כול מחשב ואותו רכיב אלקטרוני המחובר לו ברשת מדברים באותה שפה, לכן יש צורך בפרוטוקולים המקובלים על שני המכשירים ומאפשרים תקשורות והזרמת נתונים בינם.

- תקשורת מחשבים מאפשרת לרוב כוח חישובי וזכרון מוגבל בשל מגבלות החומרה, לכן תקשורת מחשבים טובה מאפשרת את הזרמת המשאבים והקצאתם באופן גמיש ומשתנה.

- תקשורת מחשבים בריאה המחוברת לעולם החיצוני מחייבת תחזוק תמידי, ניקוי מוירוסים, רוגלות, ספאם ושאר מרעין דבשין.

- תקשורת מחשבים טובה מאפשרת גם שליטה מרחוק, אלחוטית או WI-FI  כול עוד ההתקנים המעבירים את הנתונים מאובטחים ומותאמים לדרישות הרשת.

אחריותו של מנהל הרשת

ניהול רשתות היא משימה מול אתגרים שאינם פוסקים, המערכת זקוקה לתחזוקה הסדיר, ותמיד ישנם משברים הדורשים תיקון והתאמה מחודשת של הרשת. תקשורת מחשבים המנוהלת ביד רמה וידענית מאפשרת לנתונים הזורמים לעסק להשפיע ולהטיב את ביצועיו. לכן כול עסק המקיים רשת ארגונית, ופה מדובר בכמעט כול עסק שבו יותר משתי עמדות מחשב, צריך לכול הפחות הקמה על ידי מנהל רשתות, ולעסק הבינוני ומעלה כבר תחזוק מתמיד של מערך התקשורת של הרשת וכול אחד מהשרתים.
תפקידיו של מנהל רשת
מנהל רשת הוא למעשה האדם הקרוב ביותר אל רשתות המחשב. הוא מחובר ומעודכן נוכח טכנולוגיה כזו או אחרת ונחשב מבין מקצועות ההייטק הנחשקים ביותר. מנהל רשת ייקח את מלוא האחריות בנוגע לעניין של רשת מחשבים שלמה. כך למעשה יראה הארגון המסוים. הכול יתחיל ויסתיים בנישה של מנהל רשת ובחירה נכונה. מנהל רשת בא לידי ביטוי בעניין של קביעת הגדרות והתקנות של ציוד, תחזוקה ואפילו ניטור פעולה של אותו הציוד. כמו כן, מנהל רשת יכול לנתב נכונה את נושא המחשוב בארגון על פי תפקידים או בירור צרכים של העובדים.

על רשת ועל התפקיד הנסתר

כאשר מדברים על מנהל רשת, מדברים על תפקיד המצוי שלא בקדמת הבמה. אותו מנהל רשת אינו מעורב בכל מה שמתרחש אלא בשמירה וניטור תקין של תשתיות ושרתים. כאשר פונים משתמשים מתוך החברה בטענה כי קיימת תקלה, יקפוץ אותו מנהל רשת מאחרי הקלעים ויתפוס את הבימה. כאן למעשה עולה היתרון על פני כל השאר. מנהל הרשת יטפל בכל תקלה והוא יספק מענה שאפילו אנשי תמיכה רגילים אינם יכולים עליו. הוא למעשה יעלה ביכולותיו על טכנאי הרשת ואפילו על טכנאי המחשבים בפועל. בין פעולותיו של מנהל רשת, יבואו לידי ביטוי עבודות כמו הקצאת כתובות רשת, הגדרת אופן פעולה לרבות פרוטוקולי תקשורת, טבלאות וניתובים כאלה ואחרים. גם אימות משתמשים יהיה חלק ממשימותיו של זה וכאן למעשה תהיה ידו על העליונה.

על מנהלי רשת ותפקידים נוספים

מנהל רשת יבצע בלא מעט מקרים גם ניהול והגדרה של התקנים. זה לא מחייב אם כי יהיה ניתן להיתקל בדברים מדי פעם. תחזוקה של שרתים, שרתי קבצים, שערים ואפילו הגנה מפריצות אבטחה, יהיו רק חלק ממגוון תפקידים שייקח על עצמו איש זה. מנהל רשת יכיר את מבנה הרשת עליה הוא אחראי לרבות הכרת המערכות והתשתיות בהן יהיה שימוש כזה או אחר. בסיכום דבר, פועלו של מנהל רשת גדול ביותר וכאן למעשה בא תפקידו ללמד את האחריות ואת המורכבות היומיומית בתחומי המחשוב והאבטחה.
מידע על קורס CCNA
קורס CCNA מעניק ידע נרחב בתחום תקשורת הנתונים. מטרת הקורס היא להכשיר מומחים בתחום אשר יוכלו להתקין, לתכנן, לנהל ולתחזק רשתות תקשורת בחברות, מוסדות וארגונים גדולים וקטנים כאחד. הקורס מאפשר לסטודנטים לקבל הסמכה ומומחיות מטעם חברת Cisco העולמית שהיא מהחברות המובילות בעולם בתחום תקשורת נתונים. במאמר זה ניתן לכם מידע אודות הקורס, היכן נלמד, משך הקורס ונתונים נוספים.

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין להתמחות בתחום המבוקש הזה שפרץ לשוק בעקבות התפתחות האינטרנט והסתמכותנו הרבה עליו. אל הקורס פונים אנשים שנמצאים רק בתחילת דרכם המקצועית, כאלה שמעוניינים לעשות הסבה לתחום המחשבים וכאלה מתחום המחשבים כמו אנשי תמיכה טכנית או טכנאי מחשבים המעוניינים לשדרג את עצמם ולרכוש מומחיות נוספת. הקורס מיועד לכולם אך רצוי שתהיה הכרה ושליטה בסביבה ממוחשבת ובחלונות. גם אנגלית טובה תסייע מאוד לסטודנט לעבור את הלימודים בהצלחה.

מהו היקף הקורס

חלק מהמוסדות מחלקים את הקורס לשני חלקים: קורס מתחילים וקורס מתקדמים בגלל הנושאים הרבים הנלמדים בו והיקף התחום. אם ברצונכם להכיר את התחום ולדעת האם זהו התחום בו אתם קרוצים להתמקצע, ישנה אפשרות נהדרת של לימוד קורס מתחילים אשר מכללת פרקטיקיו מאפשרת לכם ללמוד ללא תשלום. כמו כל הקורסים במכללה, גם קורס CCNA הוא קורס אונליין. באופן כללי, היקף הקורס משתנה בין מוסד למוסד והוא נע בין 100 ל- 250 שעות לימוד, תלוי בהיקף ובכמות הנושאים.

אילו נושאים נלמדים בקורס?

  • קורס CCNA מכשיר אתכם, כאמור, להיות מומחים בתקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו העולמית ובשל העובדה שאתם אמורים לעבור מבחנים לא קלים מטעם החברה הוא כולל נושאים רבים. קורס מתחילים של מכללת פרקטיקיו למשל עוסק בחישובי IP ובניהול נתב. תלמדו בקורס על מבנה כתובתIP, Switch לעומת Router, חלוקה לתתי רשתות, חישובים בינאריים, טבלת ניתוב וכל הקשור לניהול נתב. את כל המידע הזה תוכלו לקבל בחינם. בקורס מתקדמים תלמדו את ניהול הנתב באופן מעמיק יותר, ניהול SWITCH  ואינטרנט וואן.


מהן אפשרויות התעסוקה בעתיד

לאחר שתעברו את מבחניה של חברת סיסקו ותהיו נחשבים למומחים בתקשורת נתונים מטעמה יפתחו לפניכם דלתות רבות. כל ארגון, מוסד או חברה זקוקים למומחה בתחום שינהל את רשתות התקשורת בהם. תוכלו לעבוד בחברות הייטק, ארגונים, מוסדות,חברות תעשיה ועוד.
קורס שרתי דואר
מי צריך שרת דואר?

כל עסק שרוצה להשיג תיאום מלא בין כל המחשבים והעובדים, בלי קשר לטכנולוגיה עליה הם עובדים- המחשב בעסק, מחשב נייד, פלאפון או טאבלט- יכול להשיג את התיאום הזה באמצעות שרת Exchange. השרת מאפשר לבצע שיתוף יומנים ולוחות שנה ושיתוף קבצים. השרת מתאים לכל ארגון ממוחשב אשר משתמש הרבה בתכתובות דואר אלקטרוני וזקוק למערכת תומכת שתסייע לעבודה יעילה יותר.

שרת Exchange מרכז עבור העסק תיקיות ציבוריות מסוגים שונים- מיילים, רשימות של אנשי קשר, לוחות זמנים ועוד, אשר זמינות למספר עובדים לפי הרשאות מתאימות. בצורה זו הגישה לחומר המוגדר כציבורי מתבצעת מכל מחשב או סמארטפון באמצעות האינטרנט בצורה פשוטה ומהירה, מבלי שהעובדים צריכים להיות כבולים למחשב שולחני במשרד. שרת Exchange מרכז עבור הארגון את כל הנתונים בצורה הפשוטה והיעילה ביותר.

השימוש ההולך וגובר בדואר אלקטרוני והמקום המרכזי שהוא תופס בסביבה העסקית, גורמים לכך שארגון גדול הנעזר בשרת דואר, חייב לדאוג לכך שתהיה לו נגישות לאיש מקצוע זמין שידאג לאחזקה שוטפת של השרת ויוכל לפתור כל תקלה בשרת בזמן הקצר ביותר.

מהו קורס שרתי דואר?

קורס שרתי דואר מעניק למשתתפים ידע נרחב על הדרכים השונות לנהל שרת Exchange, כיצד להקים שרת דואר חדש, כיצד לנהל תיבות דואר קיימות, דרכים להילחם בדואר זבל, פתרונות שונים לגיבוי ושחזור של השרת, בניית רשימות תפוצה ועוד. הקורס מכשיר את משתתפיו להשתלב בשוק העבודה כמנהלי שרתי דואר מקצועיים.

מטרות הקורס

מטרת הלימודים בקורס שרתי דואר הינה מתן כלים שימושיים וידע מקצועי לניהול שרת דואר והכנה למבחן ההסמכה של חברת מייקרוסופט-  Microsoft Certified Technology Specialist. בין הנושאים שנלמדים בקורס:

הכנת תשתית, הגדרה והתקנה של שרת חדש, חוקים ונהלים בהתקנת השרת, הגדרת אנטי וירוס וחומת אש, הנפקת דו"ח שרתים, שיחזור של תפקודי השרת והגדרת גיבויים, ביצוע מעקב אחרי הודעות ועוד נושאים רבים.

למי מיועד הקורס?

בדרך כלל מיועד קורס מנהלי רשת דואר לאנשי מחשבים עם ידע מקדים בתחום, מהנדסי רשתות או בוגרי קורס מנהלי רשתות. הלימודים בקורס ומעבר מבחן ההסמכה של מיקרוסופט דורשים ידע מוקדם במחשבים ואנגלית בסיסית.
CCNA

קורס CCNA הנקרא גם קורס סיסקו נחשב לאחד הקורסים המתקדמים ביותר בתחום לימודי המחשבים. הקורס מעניק לבוגרים שלו תעודת הסמכה לעסוק במקצעות המבוקשים והמשתלמים ביותר במשק ששכרם גבוה במיוחד. הקורס מיועד לטכנאי מחשבים מוסמכי קורס טכנאי מחשבים המעוניינים לקבל תעודת הסמכה כמוסמכי סיסקו. מטרת הקורס היא להכשיר את התלמידים להקים רשתות תקשורת מתוחכמות ומתקדמות ולפתור תקלות ברשתות תקשורת מסוגים רבים.
ללמוד במקום הנכון
קורס CCNA מתקיים במכוני הלימודים הטכנולוגיים השונים המקיימים את הקורסים לאנשי מחשבים וטכנאי מחשבים. בנוסף לבתי הספר למקצועות הטכנולוגיה, לימודי CCNA באופן מקוון היא הדרך הטובה ביותר לעבור את הלימודים. ללימודים און ליין יש יתרונות רבים ובהם היתרון של לימודים בזמן של התלמיד ובקצב המתאים לו. בנוסף, הלימודים מתאימים במיוחד בעבור אנשים עובדים המעוניינים לשלב בין עבודה ללימודים וללמוד בשעות הפנאי שלהם.
מבחינה טכנולוגית, ללימודים מקוונים יתרונות גדולים מאחר והתכנים מוגשים לתלמיד בצורה המדמה את סביבת העבודה ומאפשרים הדמיה של הטכנולוגיות שנעשה בהם שימוש. לימודים באמצעות סרטונים, מצגות דינמיות ולומדות מתוחכמות מאפשרות הטמעה של החומר בצורה הטובה ביותר. בנוסף, התרגולים בסוף הלימודים מאפשרים לתלמידים להתנסות הלכה למעשה בשאלות שיישאלו במבחני ההסמכה והתכונן אליהן בצורה המיטבית.
תכולת התפקיד של מנהל הרשת
מנהלי הרשתות הם בעלי תפקידים בכירים בארגונים ובחברות המחזיקות ברשתות תקשורת נתונים. במסגרת התפקיד שלהם הם אחראיים על כל נושא ההתקנה וההטמעה של רשתות במשרד החל מהתקנה של החומרה ועד להדרכה של המשתמשים הסופיים. בנוסף, מנהלי הרשתות אחראיים על האבטחה של הרשת על ידי בניית חומת הגנה שתחסום גורמים עוינים מלהיכנס ולצפות בנתונים שברשת.
השתלבות בשוק התעסוקה
לאור הביקוש הגובר של חברות וארגונים לאיש תקשורת שיהיה אמון על כל נושא תקשורת הנתונים של החברה, הביקוש עבור מוסמכי CCNA שעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הוא גדול. מנהלי הרשתות יכולים להשתלב בחברות כמנהלי רשת קבועים בחברה או לעבוד כפרילנסים נותנים שירותי ייעוץ ותחזוקה של רשתות לעסקים קטנים. מבחינת שכר העבודה, מרוויחים מנהלי הרשת המוסמכים והמנוסים שכר מהגבוהים בתחום במשק.