מבחן CCNA - שאלה על VLAN << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

מבחן CCNA - שאלה על VLAN

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הסמכה של סיסקו ccna
עולם התעסוקה הישראלי הינו דינאמי ובעל לא מעט שינויים המתרחשים מדי חודש. מסיבה זו אין זה פלא כי רבים שואלים את עצמם במה יוכלו לעסוק כך שיבטיחו את הכנסתם וייהנו ממקצוע מתגמל. מגוון האפשרויות המוצעות כיום בשוק הינן אינסופיות ואולם לאור השינויים הקיצוניים בתחום אין זה פלא כי רבים אינם חשים וודאות לגבי המקצוע בו יבחרו.

על מנת להגיע להחלטה חכמה חשוב לבחון את מגוון האפשרויות הקיימות ולבדוק מה מהן היא המתאימה לכם ביותר. מאחר וישנם לא מעט מקומות המציעים הכשרות שונות כדאי להתאזר בסבלנות ולבחון היטב את האופציות השונות הקיימות. כיום ניתן לראות יותר ויותר תנועה רבה מכיוון הלימודים באוניברסיטה לרכישת השכלה באמצעות מכללות שונות. מאחר וישנם לא מעט המוצאים את עצמם ללא עבודה גם כעבור כמה חודשים ואפילו כעבור כמה שנים.

הסמכה של סיסקו CCNA  הינה תחום מבוקש בכל רחבי הארץ והעולם ולכן אין זה פלא כי רבים מחפשים את פרנסתם בתחום. גם כאשר ענפים אחרים סובלים מירידה בביקוש הסמכה של סיסקו CCNA הינה אחד התחומים היותר משגשגים. ישנן לא מעט מכללות המעניקות הסמכה של סיסקו CCNA אולם חשוב ביותר לבחור נכונה את המכללה המתאימה לכם ביותר. מאחר וישנן לא מעט מכללות בארץ המעניקות הסמכה בתחום זה ואחרים, בדיקה מעמיקה של המכללות השונות על איכויותיהן והוותק שלהן בתחום יכולה לסייע בידכם לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר.

המכללות השונות מאפשרות לתלמידים להיכנס ישירות לשוק העבודה  ומאחר ובימינו ישנו ביקוש משמעותי לבוגרי הסמכה של סיסקו CCNA אין ספק שמדובר בתחום פופולארי גם במכללות השונות. אצלנו תוכלו למצוא את המענה המושלם לכל הלבטים והשאלות העולות בקרביכם. אם חשבתם לקבל הסמכה של סיסקו CCNA הרי שמדובר בהזדמנות פז לקבל את כל הנתונים והפרטים בדרככם אל קריירת החלומות שלכם.

אנחנו בפרקטיקיו מעניקים לתלמידים שלנו את ההכשרה המלאה לקראת כניסה לשוק העבודה. כל הקורסים שלנו מועברים היישר אליכם הביתה כך שאינכם צריכים להגיע עד למכללה אלא פשוט להתרווח בכיסא וללמוד.
קורס CCNA לתעודת מוסמך של סיסקו

מטרת  קורס CNNA להכשיר את בוגריו לקראת מבחן ההסמכה של סיסקו, חברה זו היא המובילה בתחום שרתי נתבים ומתגים החיונים לפעולת רשתות תקשורת ארגוניות, ולכן סביבת העבודה של שרתיה היא הנפוצה בסביבה העסקית. קורס CCNA מועבר על ידי כמה בתי ספר המלמדים קורסים במקצועות טכנולוגים, כמו ג'ון ברייס, רשת אורט, ועוד. על מנת לבחור בבית הספר המתאים לכם מומלץ לבחון כמה פרמטרים, חלקם מתחלקים לאיכות הלימוד בתשתיות בית הספר בכלל, וחלקם לתכנית הלימוד עצמה.


כיצד נדע באיזה בית ספר לבחור


-          בדקו האם בית הספר מקצה מחשב לכול תלמיד, בדקו האם יש חדר תרגול זמין, מה הכשרת המורה- ועדיף שלכול הפחות היא תהיה של מוסמך CCNA, בדקו מהי שביעות הרצון של מי שכבר לומד בקורס.


-          חלק מבתי הספר מעניקים אפשרות תשלום כנגד מענק השחרור, חלק מעניק הנחה בפנייה דרך משרד התעסוקה, בדקו אלו הטבות עומדות לפניכם במצבכם האישי.


-          תכנית הלימוד צריכה להתחלק בין חלק של הרצאה פורמלית של המורה, תרגול כיתה וסימולציות, תרגול בית, ומבחנים, חומרי הלימוד צריכים להיות מורכבים ממצגות שזמינות לצפייה גם בבית, מחומר עיוני המתבסס על נושאי המבחן והמבחן עצמו.


-          הלימודים כוללים הבנת מושגי מפתח בשפת רשתות נתונים מבוססי מיתוג ונתבים, הכרת פרוטוקולים כמו    WAN ועוד, יכולת התקשרות WLAN, WAN.


-          התרגול צריך לכלול סימולציית קונפיגרציה של רשת נתונים קיימת והקמת רשת תקשורת נתונים מבראשית.


מה תעודת CCNA  נותנת


לאחר ההצלחה במבחן תקבלו תעודת הסמכה CCNA  שתקפה בינלאומית, זוהי תעודה נחשבת המאפשרת לכם לאייש משרת טכנאי ואיש שירות של ברשת תקשורת של סיסקו. לחברות רבות וארגונים קטנים ובינונים נדרש מקצוען בתחום הרשתות של סיסקו, ועבורכם זו אפשרות לאייש משרה טנולוגית, מאתגרת ומלמדת. האחריות שבטיפול ותיקון רשתות, התאמתן למשאבי ומשימות הארגון היא מרכזית בקיום הבריא והמתפתח של כול ארגון. משך לימוד קורס CNNA נע בין 100-200 שעות, תלוי בתכנית הלימודים, הרקע הקודם של הסטודנט בתחום, ושעות התרגול בבית, והקורסים מכוונים לשם מעבר מוצלח של המבחן וקבלת ההסמכה לעסוק בתחום.


לימודי מחשבים בקצב שלכם
אין  ספק- המחשבים תופסים חלק נכבד מאוד בעולמנו. מהלכים רבים בכל התחומים מתרחשים בזירה הוירטואלית. התקשורת האינטרנטית הפכה להיות התקשורת המרכזית בעולם. המסחר האלקטרוני גם הוא בעל יתרונות רבים וחוסך עלויות רבות באחזקת חנות ממשית. לימודי מחשבים, אם כך, נוגעים היום לכולם. ואם כבר אנו עוסקים בזירה הוירטואלית, מדוע שלא ללמוד מחשבים גם בדרך זו?

מהו קורס אונליין?

אם התרחשויות רבות בעולמנו מתבצעות על גבי מסך המחשב, גם לימודי מחשבים יכולים להתבצע בין כתלי המחשב. מכללת פרקטיקיו הבינה זאת והיא מציעה קורסים רבים בתחום המחשבים בתור קורסי אונליין. קורסי אונליין נלמדים מהבית, ללא הצורך להגיע אל המכללה מדי שבוע או אפילו יותר מכך. כמובן שקורסים מסוג זה אינם פוטרים את הסטודנטים מהגשת מטלות, תרגילים ופרויקטי גמר. אם קיוויתם לכך- צר לנו לאכזב.

מהן היתרונות שבקורס אונליין?

קורס אונליין מאפשר לכם ללמוד בשעות הנוחות לכם. לימודים כשאתם כבר עובדים במשרה מלאה ובעלי משפחה אינם קלים בכלל, על אחת כמה וכמה אם נדרש לצורך כך לצאת מהבית למספר שעות. קורס אונליין יאפשר לכם ללמוד בראש שקט כשכל הבית ישן או ביום שבת כשכולם יצאו מן הבית. יתרון נוסף הוא קצב הלימוד שאותו אתם בוחרים. תוכלו ללמוד ארבע שעות ביום או שעתיים בשבוע. התשלום יקבע על פי תקופת הלימודים, תשלום חודשי קבוע, כך שניתן לשלם על הקורס תשלום סמלי בהחלט.

מהי דרך הלימוד בקורס אונליין?

לימודי מחשבים בקורס אונליין נעשים בעזרת חומרי עזר רבים המצויים באתר המכללה. ישנם סרטונים מפורטים באשר לנושאים הנלמדים בכל קורס וקורס. יתרון בולט הוא שניתן להריץ את הסרט ולשמוע אותו הסבר שוב ושוב, מה שקצת קשה לעשות עם מרצה בשיעור פרונטלי במכללה. נוסף על סרטונים ישנן מצגות רבות, תרגילים וכמובן שניתן ליצור קשר עם אחראי הקורס או עם סטודנטים אחרים בעזרת הפורום.

האם בקורס אונליין מקבלים תעודה סטנדרטית?

מכללת פרקטיקיו מאפשרת לכם לבחור באחד משני מסלולי לימוד: מסלול העשרה ומסלול לימודי תעודה. במסלול לימודי העשרה אינכם מגישים מטלות ולכן גם לא מתקבלת תעודה בסופם. מסלול לימודי תעודה יחייב אתכם בהגשת כל המטלות ועמידה בדרישות הקורס והתעודה תהיה זהה לזו המתקבלת בקורס רגיל.
מידע חשוב למעוניינים לקבל תעודת CCNA
חברת סיסקו נחשבת לחברה המובילה בתחום תקשורת נתונים, כאשר אחוז גבוה מאוד מרשת תשתית האינטרנט בעולם כולו מבוססת על הציוד שלה. לכן, אם אתם מומחים בתחום מטעם החברה, הדבר נחשב למדד מדוייק למקצועיות, לידע ולהבנה שלכם בתחום. חברת סיסקו מעניקה תעודת CCNA לכל העובר מבחני הסמכה מטעמה. רצוי לעבור לפני כן קורס אשר מכין אתכם למבחן ובו תלמדו את תחום תקשורת נתונים לעומקו.

האם ניתן לעבור את מבחן ההסמכה ללא קורס?

יתכן שיהיה מי שיאמר לכם שניתן להצליח בבחינות CCNA ללא קורס בלימודים עצמיים בלבד. לשם כך יש צורך בשני דברים שאין לכל אחד: ידע והבנה במחשבים מעבר למה שנדרש בקורס בשל הצורך להבין את כל המושגים והעבודה המעשית מקריאה, וכמובן צריך משמעת עצמית ברמה גבוהה מאוד, כיוון שבלימודים עצמיים אין חובה בדבר כמו בקורסים. עם זאת, ניתן למצוא דרך ביניים והיא קורסי אונליין.

מהם היתרונות של קורסי אונליין

מכללת פרקטיקיו מספקת לכם קורס CCNA מפורט ומסודר באמצעות סרטונים, כולל תרגולים ומשימות להגשה. את הקורס תעברו באמצעות המחשב הביתי שלכם. הדבר חוסך לכם הרבה בזבוז זמן על הגעה למקום הלימודים. כך אתם יכולים ללמוד בכל שעה שברצונכם ללמוד ללא כל מגבלה. מה גם שישנה אפשרות ללמוד את קורס המתחילים ללא תשלום ולהתוודע אל התחום ולבחון עד כמה התחום מתאים לכם.

מהו תוכן הקורס?

כאמור, כאשר הלימודים הם מעמיקים, הם מחולקים לקורס מתחילים וקורס מתקדמים. עם הנושאים הנלמדים בקורס נמנים: , יסודות התקשורת, רשתות תקשורת, אבטחת מידע, תכנון רשת פשוטה, פיתוח גישות והגדרת משתמשים על פי צרכי הלקוח, הגדרות והפעלת ראוטרים על פי פרוטוקול לקוח, הגדרת רשתות על פי מודולים, בקרת איכות ובקרת ביצועים של רשתות, אינטרנט WAN ועוד.

היכן עוברים את המבחן?

את מבחן ההסמכה מטעם חברת סיסקו ניתן לעבור במוסדות מורשים להעביר את הבחינה ברחבי הארץ כמו מכללת פרקטיקיו לדוגמה. המבחן אורך כשלוש שעות. יש צורך להרשם ולשלם מראש עבור הבחינה. ממש כמו למבחן פסיכומטרי כדאי להגיע מרוכזים. ככל שתשקיעו זמן ומאמץ בקורס ותבחרו בקורס איכותי כך תעברו את המבחן ביתר קלות.
קורס CCNA אונליין בחינם – בדרך לקריירה משתלמת!

הביקוש עבור עובדים המתמחים בטכנולוגיות IT הולך וגדל ברחבי העולם הודות לשוק התחרותי שפרץ את הגבולות בקרב חברות וארגונים בכירים בכל רחבי הגלובוס המבקשים להישאר עם היד על הדופק. כדי לקבל את הסמכת CCNA המכובדת והיוקרתית מטעם חברת סיסקו הבינלאומית, יש ללמוד באופן מעמיק ולעבור מבחנים מטעם החברה. אחת הדרכים הנגישות והזמינות ביותר ללמוד לקראת מבחני ההסמכה היא קורס CCNA אונליין בחינם. למה לבחור ב-CCNA, מה אפשר ללמוד בקורס החינמי ולמי הקורס מיועד?

בגלל שזה משתלם ובעיקר... חינם!!!

לא משנה איך תקראו את זה, קורס CCNA אונליין בחינם משמעותו שאתם מקבלים את הידע החיוני והנחוץ בכל זמן שתבחרו, בלי לצאת מהבית והכי חשוב – בלי לשלם. פשוט מקליקים עם העכבר ומתחילים לספוג ידע ממומחים מובילים בתחום. קורס CCNA אונליין בחינם מהווה את השלב הראשון בדרך שתסלול לכם חיים מקצועיים משתלמים בזכות הדרישה הגבוהה מצד מעסיקים לקבל ולהכשיר עובדים עם CCNA, כך שאתם גם נהנים מקורס ללא עלות וגם מרוויחים בגדול הזדמנות להתקבל לתפקידים עם שכר גבוה, אפילו בלי ניסיון קודם בתחום.

מה אפשר ללמוד בקורס האונליין החינמי?

הקורס מקנה הכרה פרטנית עם כלים ומושגים רבים בתחום רשתות המחשבים ומפתח מיומנויות נרחבות ומקצועיות בטכנולוגיות מידע התורמות להשתלבות בסביבה הארגונית של כל חברה וארגון מתקדמים. הקורס הבסיסי מתחיל ביסודות, למשל מהי כתובת IP, מה זה DNS, DHCP, APIP או NAT, איך ליצור רשת מחשבים בבית או במשרד, אבחון בעיות תקשורת ועוד. בנוסף לכך, קיים גם קורס למתקדמים שיעשיר עבורכם את הידע הבסיסי מהקורס האונליין החינמי אשר יספק לכם ידע מקצועי ומקיף הכולל, בין השאר, עבודה עם נתבים, פקודות DHCP בסיסיות ומתקדמות, ניהול SWITCH ויישומים נחרבים עם אינטרנט WAN.

למי מיועד קורס CCNA?

למי לא?! בין אם אתם צעירים חסרי ניסיון בתחום שרוצים להתחיל קריירה מספקת אישית וכלכלית, או שאתם עובדים ותיקים עם רקע בענף שמעוניינים להתקדם הלאה מבחינת שכר ותפקידים, הקורס החינמי מיועד עבורכם לחלוטין ובנוסף, אינו מגביל אתכם לחיפוש עבודה ברמה הארצית הודות לתכנים הבינלאומיים.  הקורס משמש כהכנה לקב