מבחן CCNA - שאלות מתוך הבחינה << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

מבחן CCNA - שאלות מתוך הבחינה

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס system center – האם זה כדאי?

אנו חיים בעולם מודרני, עולם בו כל דבר ודבר נשלט על ידי מחשבים ואינטרנט. אפשר להתווכח האם זה טוב או לא והאם התקדמנו כחברה או שלא אך דבר אחד ברור, אנו חייבים להתאים את עצמנו לעידן בו אנו חיים ואם אנו רוצים גם להיות חלק מהתפתחות הטכנולוגיה המדהימה הזו יכולים ללמוד אחד מהמקצועות הרלוונטיים ולהתחיל לעסוק בהם. ישנם אין ספור קורסים מקצועיים המכשירים במגוון תחומים, כשאחד מהקורסים הללו הוא קורס system center אשר מקנה לעוברים אותו הסמכה במוצרי מייקרוסופט.

לימודים פעם והיום...

לכולנו יש לפחות צד אחד פולני, צד שאומר לנו שאנו חייבים ללכת וללמוד לימודים אקדמאיים, לימודים של מספר שנים שלאחריהם נתקבל לעבודה טובה ונישאר בעבודה הזו עד לפנסיה. פעם זה היה נכון ואנשים שהיו מתחילים לעבוד בחברה מסודרת מיד לאחר שחרורם מהצבא היו נשארים בה עד יום העבודה האחרון שלהם, אך כיום הכול השתנה, ההייטק נכנס לחיינו וכבר אין ביטחון בעבודה, ומי שרוצה לפתוח לעצמו אופציות נוספות חייב ללכת ולעשות קורס system center או קורסים אחרים בשביל לפתוח לעצמו כמה שיותר אופציות לעבודות מגוונות.

למה דווקא תחום המחשבים?

בין אם אתם בוחרים לעשות קורס system center או כל קורס אחר אתם בכיוון הנכון. כפי שציינו העולם המודרני נשלט על ידי מחשבים ועל ידי תוכנות והוא רק ילך ויתפתח, ולכן אנו חייבים דריסת רגל בתחום המחשבים, כמובן במידה שאנו אוהבים לעסוק בכך או חושבים שאנו אוהבים. כל מקצוע אחר הוא אכן חשוב, אך מי שרואה את עצמו מתקדם בחיים צריך לקחת החלטה ולהיכנס בדרך זו או אחרת לתחום המחשבים. בסופו של דבר כולנו רוצים משכורת מכובדת ויכולת להתקיים ובחירה באחד מהקורסים הללו תשיג עבורנו את זה.

תחום המחשבים וההייטק בכלל נראה מרתיע למי שמביט בו מבחוץ, תחום שרק "יחידי סגולה" יכולים לעסוק בו. אין דבר רחוק יותר מן האמת במקרה כזה, ועם קצת שינוי בחשיבה אפשר להגיע למקומות מצוינים ולעשות את זה מצוין.

 

המדריך להשתלבות בעבודת ניהול מערכות תקשורת

אם נראה לכם מעניין לעסוק בתחום של ניהול מערכות תקשורת, אז למען האמת מה שאתם חושבים עליו הוא אחד מהתחומים היותר חמים ומבוקשים בעולם ההייטק. להלן המדריך שיעזור לכם להבין כיצד לפלס את הדרך שלכם אל תפקיד מעניין כמו טכנאי או יועץ תקשורת של ארגונים שונים.

זהו האם התחום מתאים לכם

עוד לפני שאתם בוחרים ללכת וללמוד קורסים שונים כמו CCNA, כדאי לכם לנסות להבין האם זה תחום שהולם אתכם. האם אתם מבינים כיצד עובדות מערכות תקשורת? האם זה מעניין אתכם? האם יש לכם גישה למחשבים והאם לעסוק בתחום הזה זה אחד מהחלומות שרציתם להגשים?

וודאו מהן דרישות הקבלה לעבודה

פעמים רבות כדי להתקבל לתפקידים חשובים כמו מנהלי מערכות תקשורת, הדבר הראשון שרוצות לראות חברות ההייטק, זוהי תעודת הסמכה מאת חברת סיסקו. חברת סיסקו היא החברה המובילה בתחום שקשור לייצור של ציוד לתקשורת, ולכן, אם אתם רוצים להיות מנהלי תקשורת אתם חייבים להכיר את הציוד הזה וגם לדעת איך הוא עבוד בדיוק.

למדו כדי להשיג את תעודת ההסמכה

על מנת שתוכלו גם אתם לקבל את תעודת ההסמכה של חברת סיסקו אתם צריכים לעשות קורס CCNA אשר המטרה שלו היא גם ללמד אתכם את הדברים וגם להכין אתכם למבחן ההסמכה. מדובר על מבחן הסמכה שהרבה מאוד אנשים רוצים לעבור אותו כדי לזכות תעודה הנחשקת, כך שאתם צריכים ללמוד בצורה רצינית ובאחד מבתי הספר המובילים בתחום.

השקיעו בסקר שוק לגבי מקומות לימוד שונים

כיוון שהקורס צריך להכין אתכם למבחן הסופי, אין ספק שלא כדאי לכם לקחת סיכונים. כדאי שתדעו היטב איפה אתם רוצים ללמוד ומה מציע לכם כל בית ספר, בין אם זה מבחינת דרישות הקבלה ובין אם זה מבחינת מה שמציעים לכם בקורס.

הגדירו את התפקיד המועדף עליכם

כיון שאדם שיש לו תעודת הסמכה של חברת סיסקו יכול להשתלב בעבודות