מידע כללי על פרויקט גמר בתקשוב << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

מידע כללי על פרויקט גמר בתקשוב

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הסמכות ccna סיסקו
המציאות היומיומית מכתיבה לרבים מאיתנו לא מעט התלבטויות ומכשולים ואילו על מנת למצוא את מקור ההכנסה הבטוח עלינו להשקיע לא מעט מחשבה. מי מאיתנו לא עבר תחום או ביצע הסבה בשלב זה או אחר? אין ספק שלכל הפחות אנו מכירים מישהו שעשה הסבה או חושבים על הרעיון. המציאות היומיומית מכתיבה לנו לא מעט חששות ודאגות, מחשבות ותכנונים לגבי העתיד. על מנת ללמוד את המקצוע שיהיה מבטיח מבחינה כלכלית חשוב ביותר לעבור תהליך יסודי של בירור לגבי המקצוע המתאים לנו ביותר, זה שיעניק לנו את ההכנסה הוודאית וגם יתגמל אותנו מבחינה נפשית.

המגוון הגדול של תחומי העיסוק הקיימים כיום הינו כמעט אינסופי ואולם על מנת להגדיר לעצמנו מה אנחנו מחפשים בדיוק נדרש תהליך. חשוב לפנות זמן ראוי לתהליך זה על מנת שלא נבצע בחירה שאינה תואמת את האישיות שלנו או את ההחלטות שלנו. בין המקצועות השונים אותם תוכלו למצוא כיום בתחום ישנם לא מעט המעמידים את עצמם לרשותכם אולם חשוב ביותר לבצע בחירה חכמה.

יותר ויותר מבינים כי האקדמיה אינה מבטיחה כרטיס כניסה לעולם התעסוקה ולכן עוברים לרכוש את השכלתם במכללות או במכינות, פרטיות או ציבוריות. במכללות הללו תוכלו למצוא הסמכות למקצועות כגון טכנאי מחשבים ותכנות מחשבים, הדרכה לניהול בסיסי נתונים וניהול מערכות מידע, קידום ובניית אתרים ועוד. אין ספק שמדובר בתחומים היכולים לספק הכנסה משמעותית לטווח הארוך וכן ביטחון כלכלי ותעסוקתי.

משום שישנן לא מעט מכללות המציעות שירותים של הסמכות ccna סיסקו וקורסים אחרים בתחום חשוב ביותר לעשות סקר שוק ולבחון את ההצעות השונות המגיעות אליכם. לא כל החברות מציעות את אותם התחומים ברמת לימוד גבוהה. אם אתם רוצים לקבל הכוונה וייעוץ בנוגע לתחום הלימודים הרצוי לכם תוכלו ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ואנחנו בפרקטיקיו נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים והאיכותיים ביותר בתחומם.

הלומדים אצלנו אפילו לא צריכים לצאת מהבית על מנת לרכוש את המקצוע הרצוי להם. אצלנו בפרקטיקיו תוכלו לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם וההכוונה הנדרשת על מנת למצוא את המקצוע המתאים וכן לרכוש את התפקיד הבא שלכם – מהבית!
תקשורת מחשבים ברשת מתוכננת היטב

תקשורת מחשבים הוא המארג המקשר בין מחשבים שונים ומרובים ושאר פונקציות אלקטרוניות כמו מדפסת, מסכים, שרתים וכדומה. תקשורת מחשבים אינה ברורה מאליה במיוחד בעסק, ומכמה סיבות, אחת- לכול מכשיר הדרישות השונות המיוחדות לו, הן מבחינת החומרה ויתכן גם שמבחינת התוכנה, כאשר לא פעם מערכות ההפעלה שונות ואינן ''משוחחות'' בינהן ללא התערבות של מנהל הרשתות ומציאת פתרון קבע, שנית- משום שבמרכיבים השונים במערכת הרשת משתמשים אנשים שונים, כול אחד לפי הרגליו, הגדרת תפקידו והעומסים שעליו, לכן רשת המחשבים נחשפת לעומסים לא שווים, ולאופני שימוש לא אחידים, ושלישית משום שמדובר ברכיבים שיכולים להתקלקל וחשופים לבלאי ורגישות מתחי חשמל משתנים, מסיבות אלו תקשורת מחשבים זורמת והרמונית המאחדת בין רכיבים שונים מעידה על מנהל רשת מוצלח שמכיר את עבודתו.


חשיבות תקשורת מחשבים בריאה


-          עסק חייב ברשת תקשורת שאינה מגומגמת ומספקת תוצאות טובות יום אחר יום, רשת זו בנויה ממרכיבים שונים המעבירים בינהם נתונים, זה יכולה להיות המדפסת מקבלת פקודת הדפסה ממחשב בעמדה מרוחקת, תפקוד איכותי של הרשת מאפשר לעסק לפעול באופן אפקטיבי ומסונכרן בין חלקיו.


-          תקשורת מחשבים טובה מקיימת בעסק יכולת מורכבת ומשוכללת יותר של עיבוד הנתונים, גיבוש החלטות מושכלות, ושימוש בניסיון הנצבר, זאת באמצעות המידע החשוב המאוחסן על גבי השרתים ומאפשר את שליפתו בכול עת.


-          תקשורת מחשבים לא מגמגמת מאפשרת לעסק לקבל תמונת מצב קרובה מאד לרגע ההתרחשות, ולהגיב בהתאם, זה קריטי לעסקים בתחום הפיננסים, אך גם לעסק הפשוט המעוניין לשמור על יתרון של רלוונטיות.


-          תקשורת מחשבים טובה מאפשרת הקצאת אנרגיה מהירה למטרות משתנות בעסק, כמו כוח חישובי, שימוש בזכרון וכדומה, וזה חיוני מאד לבעלי עסקים שמערכות העיבוד של המערך התקשורת שלהם מצומצם מאד.


-          תקשורת מחשבים חיונית מאפשרת לעסק לבצע אופטימזציה בביצועיו, ולשמור על פריון עבודה גבוה ויציב בקרב העובדים.


תקשורת מחשבים בארגון


רהיטות וקצב תקשורת המחשבים בעסק עומדת על כתפיו של מנהל הרשת, הוא זה שיוצר סטנדרטיזציה אחידה בין מרכיבי החומרה השונים, והתוכנות השונות, אחראי על עדכונם ועל הגנה עליהם, על פתיחת פקקים, והתאמת המערכת מחדש לצרכים משתנים.

כל המידע אודות לינוקס
אמנם רובנו מכירים את מערכת ההפעלה חלונות ומשתמשים בה בבתים הפרטיים, אך חברות הייטק, חברות גדולות אחרות או מוסדות וארגונים גדולים מעדיפים להשתמש במערכת הפעלה לינוקס. מערכת זאת מקנה סביבת עבודה יציבה ונוחה, ניתן להריץ על גבי שרתים של המערכת יותר תהליכים במקביל כך שניתן, למשל, לאחסן על שרת אחד אתרים רבים יותר. יתרונותיה של המערכת על גבי אחרות הפכה אותה כאמור לנפוצה בקרב מקומות עבודה רבים וישנו ביקוש לבעלי הכשרה שעברו קורס המכיר להם היטב את המערכת.

למי מיועד הקורס?

קורס לינוקס מיועד באופן עקרוני לקהל הרחב, בין אם אלה אנשים מתחום המחשבים כמו טכנאי מחשבים למשל המעוניינים להעשיר את הידע שלהם ולתת להם כלי נוסף לעבודה, אנשים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחום המחשבים או חיילים משוחררים שרק מתחילים את דרכם המקצועית. ישנם מוסדות לימוד שכלל לא דורשים ידע, ישנם כאלה שכן דורשים ידע מסויים במחשבים וכן אנגלית ברמה טובה. מכללת פרקטיקיו מחלקת את הקורס לקורס מתחילים אותו הפתוח לכולם ללא תשלום ולקורס מתקדמים.

במה עוסק הקורס?

הקורס מכיר לסטודנטים את המערכת לפרטי פרטים. הוא כולל לימודים ותרגול מעשי רב, כולל הגשת תרגילים ופרויקטים. תוכן הקורס כולל חומר רב הקשור לרשתות וניהולן: מבא לתקשורת ורשתות, סוגי רשתות, טופולוגיות, ניהול משתמשים וקבוצות, הכרת לינוקס לעומק, מודל שכבות OSI, הגדרות המערכת, שירותי אינטרנט ואבטחה, טיפול בתקלות ועוד.

היכן לומדים וכמה זמן?

הקורס נמשך לפחות מספר חודשים וכולל כ- 100 שעות לימוד. היקפו משתנה בהתאם לתכנים שמכניס מוסד הלימודים והזמן המוקדש לכל נושא. מכללת פרקטיקיו מציעה מתכונת לימוד שונה באמצעות קורס אונליין אותו לומד כל סטודנט מהבית בעזרת חומר לימוד רב המצוי באתר המכללה. התשלום הוא על פי זמן הלימוד, כך שככל שזמן הלימוד קצר יותר התשלום נמוך יותר.

היכן ניתן להשתלב לאחר הקורס?

ניתן להשתלב לאחר הקורס במקומות עבודה רבים. כפי שציינו קודם, מרבית החברות ובתי העסק משתמשים בלינוקס, בוודאי חברות מתחום ההייטק, כך שלמומחים במערכת ההפעלה יש מקום בכל אחת מאותן חברות.
כל מה שתרצו לדעת על קורס CCNA
קורס CCNA מכשיר אנשי תקשורת מומחים מטעם חברת CISCO, חברה אמריקאית מובילה בתחום רשתות התקשורת והאינטרנט. מטרת הלימודים היא להכין את התלמיד למבחני ההסמכה מטעם החברה אשר מעניקים להם תעודת: Cisco Certfied Network Associate . כמו בקורס פסיכומטרי, קורס CCNA אינו חובה אך רצוי מאוד למי שרוצה לעבור את המבחנים בהצלחה. בשל מומחיותה של החברה בתחום מעבר מבחן מטעמה מהווה מדד לידע ומקצועיות בתחום תקשורת נתונים.

האם ישנם תנאי קבלה?

לא, אין תנאי קבלה לקורס. כל המעוניין לקבל הסמכה מטעם החברה ולעסוק בתחום מוזמן לעשות זאת. הקורס מתאים הן למי שרק מתחיל את דרכו בעולם העבודה, הן לאדם מתוך תחום המחשבים המעוניין להתמקד ולהתמקצע בתחום מבוקש זה והן לאדם המעוניין לעשות הסבה מתחום שונה. רצוי ידע בסיסי במחשבים ואנגלית ברמה טובה.

מהי המתכונת ללמידת הקורס?

קורס CCNA נלמד במוסדות לימוד שונים. לרוב מדובר על 150-200 שעות לימוד אקדמיות. מסלולי הלימוד יכולים להיות מסלול ערב, מסלול יום או ימי שישי- תלוי במוסד. ישנה דרך נוספת שיכולה להתאים לרבים והיא קורס אונליין. מכללת פרקטיקיו לדוגמה מעבירה את הקורס, כמו קורסים רבים אחרים בתחום המיחשוב באמצעות סרטונים שתראו במחשב הביתי שלכם, בזמנכם הפנוי. כדי לאפשר למתעניינים לקבל מידע בסיסי בתחום ולראות האם התחום מתאים, המכללה מאפשרת ללמוד את הקורס הבסיסי ללא תשלום.

מהו תוכן הקורס?

בקורס ילמדו נושאים רבים בתחום תקשורת הנתונים והוא יקנה הכרה של כלים ומושגים ברשתות מחשבים ומיומנויות : תקשורת רשתות, אבטחת מידע, יסודות התקשורת, מערכת שליטה ובקרה, בניית רשת מחשבים, אבחון בעיות תקשורת. ישנם מוסדות כמו מכללת פרקטיקיו אשר מעוניינים לתת לכם את המידע באופן מעמיק ולכן מחולק הקורס לקורס למתחילים וקורס למתקדמים. בקורס המתקדם תלמדו כיצד לעבוד עם נתבים, פקודות DHCP בסיסיות ומתקדמות וניהול SWITCH.

מה מקבלים בסיום הקורס

עם סיום הקורס מקבלים תעודה מטעם מוסד הלימודים בו למדתם, זאת כמובן לאחר הגשת כל המטלות הנדרשות ולאחר מעבר המבחנים מטעם חברת סיסקו תקבלו את התעודה הנכספת מטעמה אשר תאפשר להתחיל לעסוק בתחום.
קורס CCNA: ללמוד מקצוע מבוקש
קרוב ל-90 אחוזים מתשתיות התקשורת באינטרנט בעולם כולו מבוססות על ציוד של חברת סיסקו (CISCO).

בעקבות זה, גדל הביקוש להכשרת אנשי תפעול רשתות מקצועיים ואיכותיים שלמעשה יוכלו לעבוד בצורה בינלאומית בכל מקום בעולם וקורס CCNA הפך לשם קוד בכל מה שקשור ליוקרה ומקצועיות בעולם רשתות התקשורת.

להשתלב בתעשיית התקשורת ברמה בינלאומית

נושאי הלימוד בקורס CCNA מתמקדים בתחום רשתות התקשורת המקומיות והמרחביות. התלמידים לומדים לעבוד עם הציוד של סיסקו מבחינות רבות: התקנה, תחזוקה, הגדרה, טיפול בנתבים, הגדרת כתובות IP ועוד. חשוב לציין שהקורס מכין למבחני ההסמכה של חברת סיסקו העולמית ויכולים להשתלב בתפקידים מגוונים בתעשיית ההיי טק ובחברות התקשורת: מנהלי רשת, טכנאים, אנשי תמיכה טכנית ועוד, וכל אלה כאמור בארץ

ובעולם.

קורס CCNA נלמד כיום במגוון מכללות ברחבי הארץ והיקפו בין 150-250 שעות לימוד. הקורס מתאים לאנשי מחשבים וטכנאים וגם אנשים אשר רוצים להעשיר את הידע שלהם בתחום. ישנן דרישות קבלה שונות כגון היכרות עם ווינדוס ואנגלית גבוהה ולעיתים ישנו צורך בראיון קבלה ומבחן באנגלית.

קורס CCNA  של פרטיק יו-מגוון יתרונות

מכללת פרקטיק יו היא בין היחידות בארץ אשר מפשטת את הלימוד למעוניינים ללמוד CCNA . אצלנו תוכלו ללמוד את הקורס מהבית-כן, מבית- בעזרת מערכת של סרטונים אשר מצויה באתר המכללה ולא רק זה, המערכת הינה חינמית לגמריי לכל המעוניין להעשיר את ידיעותיו בתחום. אנו מאפשרים לכל אחד להתמחות במקצוע יוקרתי ומבוקש בשוק, ללא הגבלה, ללא ראיונות קבלה וללא תשלום.

במכללת פרטיק יו ניתן ללמוד קורס זה בין אם אתם מעוניינים להעשיר את הידע כאנשים אשר מגיעים מהתחום ובין אם אתם מעוניינים להוציא תעודה מקצועית. לצורך קבלת התעודה יש צורך במעבר מבחן הסמכה חיצוני של סיסקו. בנוסף, אם אתם מעוניינים קיימת האפשרות גם לקבל הסמכה של חברת מיקרוסופט על ידי מעבר בחינת הסמכה שלהם. אנו מעודדים כל אחד אשר רוצה להעשיר את הידע שלו לקחת חלק עוד היום, להכנס לאתר הבית שלנו ולהתנסות במגוון הסרטונים באתר. בהצלחה!
קורס CCNA - יומן דמיוני (חלק 2)

בס"ד


יומן יקר,


ובכן, לפני יומיים היה היום הראשון שלי ב-קורס CCNA וכמו שהבטחתי לך, הנה אני כותב לך כאן. רציתי לספר לך בדיוק מה היה והאמת שאני לא יודע מאיפה להתחיל.


יש לי כל כך הרבה מה לומר! הרגשת פעם את ההרגשה הזאת שיש לך כל כך הרבה מה להגיד, שאתה פשוט לא יודע מאיפה להתחיל?אולי שמת לב שממש התרגשתי לפני שנכנסתי ל- קורס CCNA, ובאמת מאוד התלהבתי מהעניין, אבל תדע לך שלא התלהבתי מספיק. כמה שלא הייתי "שרוף" על ה- קורס CCNA הזה, המציאות הייתה מדהימה הרבה יותר ממה שיערתי. יומן יקר, איזה קורס מדהים! אם היה לי מושג שזה יהיה ככה לא היו לי חששות בכלל. ווואאיי אני זוכר איך שאלתי את עצמי ככה ביני לבין עצמי אם באמת אני אהנה.. זה לא שחשבתי שיהיה גרוע ח"ו, אבל לא ידעתי עד הסוף אם זה בשבילי. איך ירדה לי אבן מהלב, יומן יקר.


קודם כל השיעור התחיל בדיוק בזמן, ואתה יודע שזה דבר שהוא מאוד חשוב לי. אני לא מוכן להגיע לשיעור (ועוד ב- קורס CCNA שנחשב לקורס יוקרתי) ולחכות למרצה עד שיגיע, ואחר כך לחכות עד שיתחיל ללמד. הזמן שנקבע זה הזמן שנקבע. וודאי שיכולות להיות תקלות, זה ברור, אבל כעיקרון אין סיבה לאחר בכלל. ומאוד שמחתי שבאמת השיעור התחיל בדיוק מופתי על הזמן.


יתרה מכך, המרצה שלנו ב- קורס CCNA עושה רושם כזה של איש מלומד. הוא מגיע לבוש בחליפה, מסודר. רואים שהוא איש הייטק שמרוויח המון כסף. שיהיה לו לבריאות. מהרגע שהוא התחיל לדבר ידעתי שנפלתי טוב. בן אדם על רמה, שלא סתם מדבר סביב סביב.יש לו יכולת ממש מדהימה להסביר כל דבר עם משלים, ככה שהכול יוצא ברור. אני לא יודע איך הוא עושה את זה, אבל זה ממש עוזר!


החבר'ה ב- קורס CCNA הם חבר'ה איכותיים מאוד. יש שם אפילו כמה שעובדים כבר בתחום הרשתות הרבה אנשים והם פשוט מעוניינים לעשות הסבה לניהול IP. ואל תגיד, יומן יקר, שהם רק מקצוענים אבל אולי אנשים לא טובים, אלא הם גם אנשים מאוד נחמדים. צחקנו הרבה בהפסקה, ונראה לי שיש מצב טוב שמצאתי חברים חדשים!


אם היית יכול להרגיש, יומן יקר, עד כמה אני שמח שכל הדברים ככה הסתדר