ניהול Switch << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ניהול Switch

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

המדריך השלם לבחירת קורס CCNA שיתאים לצרכים שלכם

היום זה ברור יותר מאי פעם שאנחנו חיים בעידן שכל כולו תקשורת וטכנולוגיה. אם בעבר תקשורת כללה רק שיחות טלפון, הרי שהיום הבסיס לרוב הפעולות שנעשות בחברות ההייטק הגדולות קשורות בדרך כזו או אחרת לאינטרנט. המדריך הבא יבאר לכם איזה קורס כדאי לכם ללמוד כדי שתוכלו גם אתם להשתלב בתחום מבוקש כמו ניהול מערכות תקשורת.

הקורס שמכין אתכם למבחן

התעודה הנחשקת ביותר בעולם ניהול מערכות התקשורת זוהי תעודת ההסמכה של חברת סיסקו, ואם גם אתם מעוניינים בה, הרי שהקורס אותו עליכם לעשות הוא קורס CCNA. הקורס הזה בנוי בצורה מיוחדת כך שהוא גם מלמד את התכנים הדרושים וגם עוסק בהכנה אינטנסיבית לקראת בחינת ההסמכה.

הדרישות לקבלה לקורס

רגע אחד לפני שאתם נרשמים לקורס של CCNA, כדאי לכם לדעת האם אתם אכן עומדים בדרישות הקבלה. הדרישות לרוב הן היכרות עם סביבה ממוחשבת, מערכת ההפעלה חלונות, ובנוסף, דרושה אנגלית ברמה גבוהה . ברוב המקומות צריך לעבור ראיון אישי ולעיתים גם מבחן שבודק את רמת האנגלית שלכם.

בתי ספר מובילים

זה לא סוד שכשיש ביקוש לקורסים מסוימים, ניתן לראות אותם מתקיימים בהרבה מקומות. זה גם מה שקורה עם הקורס הזה, כי לא חסרות מכללות שמציעות קורסים כאלה וגם לא חסרים בתי ספר פרטיים. בחלק מהמקומות מספר שעות הלימוד בקורס מגיע ל100 ובקורסים אחרים מדובר על יותר ממאתיים שעות, כך שהבחירה כמה שעות ואיפה ללמוד היא מאוד אינדיבידואלית.

הכנה לעבודה

קורסים טובים בתחום יכולים להכין אתכם גם לעבודה עצמה על ידי הנושאים הרבים שבהם עוסקים הקורסים. בין אם הנושא שמרתק אתכם הוא Building a Simple Serial Network ובין אם אתם יותר מתעניינים בתחום של TCP/IP's Transport Layer, אין ספק שהחומר הנלמד בקורס הוא רלוונטי לעבודה כך שכדאי להשקיע בלימודים מאוד.

השוו מחירים

כיוון שיש הרבה בתי ספר והרבה מקומות שבהם אפשר ללמוד את הקורסים האלה, כדאי לכם לעשות השוואת מחירים ולראות באיזה בית ספר או מכללה תוכלו לקבל את הטוב ביותר במחיר הכי נוח.


שאלות ותשובות על התחום המרתק של ניהול מערכות תקשורת

תקשורת זה אחד מהדברים שאנחנו כבר לא יכולים לחיות בלעדיו, וזה כלל לא משנה אם מדובר על תקשורת אינטרנטית או סלולארית. בכל חברה ובכל ארגון יש מערכת תקשורת, וזה אומר שבכל מקום כזה צריך גם מישהו שינהל את מערכת התקשורת הזאת. להלן השאלות והתשובות שיכולות לעזור לכם להבין איך אפשר להשתלב בתחום המבוקש הזה.

האם כולם יכולים לעשות קורס בתחום?

באופן כללי ניתן לראות שכדי לעשות קורס של CCNA הדרישות הן יחסית נוחות. צריך להיות מסוגלים לעבוד בסביבה ממוחשבת ולהכיר את מערכת ההפעלה של חלונות. בנוסף, יש צורך לדעת אנגלית ברמה גבוהה כי ללא ידיעה זאת ההשתתפות בקורס וגם במבחן הסופי היא קשה.

האם הקורס מעניק תעודה?

בהחלט כן. מטרת הקורס כולו היא להכין אתכם לקראת מבחן ההסמכה של חברת סיסקו, ואחרי העמידה בהצלחה במבחן אתם תקבלו את תעודת ההסמכה. תעודה הסמכה מאת חברת סיסקו היא תעודה חשובה ביותר, כיוון שאסור לשכוח שחברה זאת אחראית על ייצור ציוד התקשורת.

האם יש אפשרות לגשת רק למבחן עצמו?

אפשר בהחלט לא לעשות קורס CCNA  ועדיין לגשת למבחן, כי כל אחד יכול לבחור ללמוד גם בכוחות עצמו את הנושא. ברשת האינטרנט יש מספיק מידע שיכול להכין אתכם ויש אפילו סימולציות שתוכלו לעשות אונליין, כך שזה אפשרי, ובמקרה כזה התשלום אותו יהיה עליכם לשלם הוא רק עבור מבחן ההסמכה.

מהם התפקידים שמחכים לכם אחרי הלימודים?

בתחום של מערכות תקשורת יש הרבה מאוד תפקידים שבהם תוכלו להשתלב. יש לכם אפשרות להיות מנהלי מערכות תקשורת, להיות טכנאי תקשורת, להיות מגדירים ומתפעלים של מערכות כאלה וכדומה. בנוסף, ישנם גם לא מעט ארגונים וחברות שבהם יש דרישה גם ליועצי תקשורת, כך שגם בעבודה כזאת תהייה לכם אפשרות להשתלב.

לסיכום, אין ספק שהתחום של מערכות תקשורת הוא תחום שיש בו הרבה אופציות ועניין, ואין ספק שאם תהייה לכם הבקיאות והתעודות הדרושות, הרי שגם אתם תוכלו להשתלב בתחום. השכר בהחלט מניח את הדעת והחברות השונות מחפשות תמיד אנשי מקצוע מובילים.


מהי חברת סיסקו?

בס"ד

חברת סיסקו היא חברה שמתעסקת במיוחד במוצרי תקשורת כגון Switches ו-Routers. אנו מייד נסביר כיצד סיסקו תורמת לשוק באמצעות מוצרים אלו - אבל אולי לפני זה נבין מהו תפקידו של איש סיסקו בשוק - ואולי כך ייקל עלינו להבין את תפקיד החברה.

נניח ואנחנו משחקים ב-SimCity ורוצים הקים איזו עיר נחמדה. את הכול אנחנו מתכננים בתוך המשחק - החל בכבישים וכלה בצינורות ניקוז, דרך קביעת אזורי מגורים, אזורי בילוי, תעשייה וכו'. אם נגיד שהרשת שלנו היא כמו עיר במשחק, אז כל עבודת התכנון שייכת למנהל הרשת או למהנדס הרשת. נמצא של-סיסקו אין ממש מה לעשות כאן. מה כבר נותר לאיש סיסקו לתכנן? הרי הכול תוכנן על ידי מנהל הרשת!!

המציאות היא שלאיש סיסקו יש רק דבר אחד "קטן לתכנן", והדבר "הקטן" הזה הופך את עבודתו של איש סיסקו למאוד מאוד חשובה בשוק - הוא קובע את חוקי התנועה בעיר שלנו - למשל: מהירות מותרת, אולי פתיחת נתיבים רק בעבור משטרות וכו'.

כיצד איש סיסקו מיישם את כל זה בשטח אמיתי ולא במשחק? על ידי אותם הרכיבים ששולטים על התקשורת והם Switches ו-Routers.

וזוהי התמחותה של חברת סיסקו :)

אני מקווה שהכול מובן שתיהנו בלימוד בקורס סיסקו, הקורס הוא מאוד מספק ואם בחרתם בחברת PracticU אתם עומדים ליהנות מאוד!!

נ.ב. חברת סיסקו כבר קיימת הרבה שנים בשוק והיא שולטת ברוב השוק שבתחומה! אפשר בהחלט להגיד ש-סיסקו שולטת!!!

 


סיסקו לא מפחיד אותי!

בס"ד

אני לא מפחד מ-סיסקו ולא איכפת לי מה כולם אומרים! סיסקו זה הדבר ואני לא אתן לכמה אנשים שאומרים לי ש-סיסקו זה קשה להבהיל אותי מללכת ללמוד סיסקו! אני אוהב את