ניתוב סטטי - Static Route << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ניתוב סטטי - Static Route

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס CCNA אונליין בחינם
למה לקחת שיעורים מקוונים?

לקיחת קורסים מקוונים מאפשרת את ההזדמנות המבוקשת לעבוד ולהמשיך את הלימודים, תוך שמירה על הרגלי היומיום שלנו כיחידים. לימוד באינטרנט מיועד לספק גמישות לאופקים מקצועיים בקריירה. הסמכתCCNA  מתאימה למומחי אבטחת רשת, מנהלי אבטחה, ומהנדסי תמיכה של אבטחה ברשת. על פי נתוני סקרים ממדינות שונות בעולם העסקת מומחי תמיכה ממוחשבת ומנהלי מערכות צפויה לגדול באחוזים ניכרים עד שנת 2016 ואולי אף מעבר לכך. בעידן בו החיים הופכים ממוחשבים יותר בכל יום, זהו שיקול לגיטימי.

מה צפוי לי כמוסמך התכנית?

על פי אחד הבלוגים של חברת סיסקו (ciscosquad.com)  אותם אנשי מקצוע שמחזיקים את תעודת CCNA  צפויים לראות עלייה בשכרם או רווח פוטנציאלי ודאי. למעשה, מספר אנשי IT הראו עלייה של כ-12 אחוז  בהכנסותיהם לאחר שסיים את הסמכת CCNA. הצלחה בבחינות ההסמכה אינה משימה קלה. סיסקו מבטיחה כי מוסמך קורס CCNA אונליין בחינם יישאר ברמה יוקרתית על ידי שמירת רמת קושי הבחינה ושינוי דפוס הבחינה באופן קבוע. רמת הקושי של התכנית מחייבת את התלמיד להתמקד בנושאים מסוימים יותר מאחרים על מנת להצליח בבחינה.

מהן סוגי השאלות העשויות להופיע בבחינה?

ניתן לצפות למספר אופנים בהם נשאלות שאלות הבחינה: מבחן אמריקאי בעל תשובה נכונה אחת בה נדרש הסטודנט לבחור תשובה אחת מתוך מגוון רחב של אפשרויות, מבחן אמריקאי בעל תשובות מרובות בה נדרש הסטודנט לבחור מספר אפשרויות מתוך מגוון רחב של אפשרויות, שאלות של מלא את החסר:  סטודנט נדרש להקליד את הטקסט החסר כדי להשלים את המשפט,  סימולציה של פתרון בעיות והגדרת נתבים.

עצות וטיפים מועילים

ראשית, יש לקרוא את השאלות לאט, בוחנים רבים אוהבים לנסח שאלות מכשילות לאנשים שקוראים מהר מידי. שנית, אל תשכחו את תהליך האלימינציה. אתם תופתעו כמה פעמים תוכלו "לנחש" את התשובה הנכונה פשוט משום שהתשובות האחרות לא יכולות להיות נכונות בשום מקרה. זכרו את חשיבותה של מנוחת לילה טוב והישארו רגועים. ולבסוף: אין תחליף לידיעת החומר. לימדו בקורס CCNA אונליין חינם, קבלו את כל העזרה הנחוצה, התאמנו ככל האפשר, ובהצלחה!
כל מה שרציתם לדעת על לימודי CCNA

לימודי CCNA אלו לימודים אשר יכולים להעניק לכם ידע רב מאוד בתחום תקשורת הנתונים. לימודים אלו הפכו בשנים האחרונות ללימודים פופולאריים ומבוקשים במיוחד וכיום ניתן לראות רבים אשר פונים אל הלימודים הללו בכדי לקבל תעודה יוקרתית ומבוקשת אשר תאפשר להם למצוא עבודה בחברות גדולות ומובילות במשק ולפתח את עצמם בצורה טובה ונכונה. בחינות ההסמכה בסיום קורס זה הינן של חברת סיסקו העולמית אשר נחשבת לחברת תקשורת הנתונים המובילה ביותר בעולם ותעודה מטעמה יכולה להעניק לכל תלמיד יתרונות רבים מאוד. כמובן, חברת סיסקו גם מפקחת עם הקורס עצמו ועל התכנים המועברים בו כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בקורס מקצועי מאוד.לימודים תיאורטיים בלימודי CCNA


לימודי CCNA אלו לימודים אותם ניתן לחלק לשני חלקים כאשר החלק הראשון הוא החלק של הלימודים התיאורטיים. כמו בתחומי לימוד רחבים אחרים, גם בלימודים אלו ניתן למצוא חומר תיאורטי רב אשר מעניק לתלמידים רקע על התחום ומעשיר את הידע שלהם על מנת שעבודתם בתחום תבוצע בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. הלימודים התיאורטיים חשובים מאוד ולכן אין לזלזל בהם. למרות שיש כאלו שלא מתעניינים בחלקים התיאורטיים, עליהם לזכור כי חלקים אלו עשויים להשפיע על ההצלחה שלהם בלימודים ועל איכות העבודה שלהם לאחר סיום הלימודים.לימודים מעשיים בלימודי CCNA


החלק השני של לימודי CCNA הינה החלק המעשי. חלק זה הינו כמובן הרבה יותר מעניין והרבה יותר מרתק ובו התלמידים עובדים עם מערכות תקשורת נתונים שונות ולומדים כיצד לתפעל אותן, לתקן אותן ולהתקין אותם בצורה נכונה וטובה. הלימודים המעשיים מושכים תלמידים רבים וניתן לראות רבים אשר ממשיכים פרויקט מעשי מסוים גם בבית לאחר הלימודים, בין אם זה לצורך חיזור הידע להם בתחום ובין אם זה כתחביב.


לאחר קבלת תעודת ההסמכה התלמידים יכולים להגיע מועמדות למגוון רחב של משרות בארץ ובעולם ולזכות בתפקיד יוקרתי ומבוקש בחברת מתגמלת המעניקה לו תנאים טובים וכל מה שאי פעם חלם עליו.