שלב 1 - יצירת מסד נתונים + פקודת Select << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 1 - יצירת מסד נתונים + פקודת Select

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס DBA

העולם המודרני מביא עימו לא מעט שינויים וכיום ידוע כי המידע הינו בעל חשיבות גבוהה הרבה יותר מאשר כל נכס אחר. בעידן זה כל חברה וכל ארגון, כל מוסד או יוזמה מקצועית אחרת מבוססים על מערכות מחשוב מורכבות הכוללות מאגרי נתונים עצומים הנאגרים במשך שנים על גבי שנים. חבורת שונות אוגרות את המידע העצום וכעבור שנים מספר אין זה פלא כי חברות אלו מוצאות את עצמן נבוכות מול כמויות המידע העצומות שנאגרו במשך הזמן. על מנת לנהל את המידע באופן יעיל הולך וגובר בצורך באנשי מקצוע איכותיים ומנוסים בעלי היכרות עם עולם ההייטק.

קורס DBA הינו השדרוג האמתי והאיכותי ביותר המיועד לאנשי מקצוע כגון תכניתנים ומנהלי תשתיות, מנתחי מערכות ועוד. קורס DBA מעניק הכשרה להיכרות עם סביבת בסיס הנתונים Oracle Database 11g/12c ומשלבת מודול ייחודי של היכרות עם עולם ה-Big Data ו-NoSQL. קורס DBA כולל כיום את כל הנושאים העדכניים ביותר בתחום ומלווה את התלמידים החל משלב הלימודים הראשוני ועד להשתלבות בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם כולו.

 

מאחר ויותר ויותר צעירים מבינים כיום השכלה אקדמאית אינה הכרחית לצורך פיתוח מקצוע משתלם ויציב מבחינה כלכלית, נהפוך הוא. בוגרי תארים ראשון ושני מוצאים את עצמם מובטלים לא אחת ולכן הולכת ומחלחלת ההבנה כי קורס DBA וקורסים ייעודיים אחרים בתחום ההייטק יכולים להעניק את ההכשרה הראויה והמתאימה לצורך השתלבות ישירה בשוק העבודה ובמקצוע מבוקש ויציב מבחינה כלכלית, מה שמאפשר ללומד להתפתח בעתיד למקצועות קרוסים.

 

קורס DBA מעניק לתלמידים הכשרה המאפשרת בתום הקורס להשתלב ישירות בתפקידים הנחשקים ביותר בחברות הגדולות בארץ ובעולם כולו, כאשר התלמיד מקבל כלים מהשלב ההתחלתי של פיתוח ה- SQL, דרך פיתוח פרוצדוראלי כולל שימוש בשפת ה- PL/SQL, המשך בלימוד המשימות האדמיניסטרטיביות השונות של ה- DBA, תכנון ובנייה של בסיסי נתונים, התקנה ותחזוקה שוטפת, ביצוע פעילויות גיבויים ושחזורים, תחזוקת הרשת, הקניית יכולות ניהול וטיפול בתקלות, כוונון בסיס הנתונים והאפליקציה וכן לימוד נושאים משלימים לתחום.

קורס SQL
כיום אין כמעט תחום בענף ההיי טק שאינו תלוי בין היתר גם במומחי SQL. SQL היא שפת מחשבים המאפשרת קשר בין התוכנה לבין מסד הנתונים עליו היא נשענת. לדוגמא: רשת חברתית צריכה גישה מתמדת למאגר נתונים דינמי הול וגדל ובו פרטי החברים הרשומים בה. מטבע הדברים ניתן להתרשם מדוגמא זו כי ה SQL צריך להיות מסוגל לרשום חומר חדש לתוך מאגר הנתונים במקרה שמצטרף חבר חדש לרשת וכן לשלוף חומר קיים ממסד הנתונים כאשר מישהו ברשת מחפש למשל חבר על פי שם או גיל או כל נתון אחר שקיים במאגר הנתונים. מסיבה זו מומחי SQL הם מצרך מבוקש בעולם ההיי טק והדרך להפוך לאחד כזה היא קודם כל לקחת קורס SQL. לפני שאפשר ממש להירשם לקורס SQL מומלץ לקחת בחשבון מספר שיקולים שהקפדה עליהם תעזור לכם למצוא קורס SQL איכותי שייתן לכם את הכלים לפלס את דרככם בעולם ההיי טק עתיר הביקוש והתחרות כאחד.

בבואכם לסקור קורס כזה שימו לב לדברים הבאים

  1. המכללה – ישנן הרבה מכללות המציעות קורסים כאלה. שימו לב שמדובר במכללה מקצועית. אל תסתפקו בלקרוא לגביה באינטרנט אלא גשו לקמפוס ותתרשמו מהאווירה שישנה שם. אל תתביישו לשאול תלמידים של המכללה איך זה ללמוד שם ומה הם אוהבים ומה פחות בחיים הסטודנטיאליים שם. מה שתלמדו מהם עשוי להפתיע אתכם ועדיף להיות מופתע עכשיו ולא לאחר שהוצאתם כסף רב.

  2. היצע קורסים – התרשמו מהיצע הקורסים של המכללה. האם היא מציעה לתלמידיה קורסים עדכניים בנושאים החדשים ביותר בשוק או שמא היא ממשיכה להציע את אותם קורסים שנה אחרי שנה. פרמטר זה הוא חשוב מאוד כשהדבר נוגע למכללה מקצועית וביתר שאת כאשר מדובר על תחום ההיי טק.

  3. מורה – התעניינו מי המורה שאפו לפגוש אותו בטרם תירשמו. עליכם לנסות ולהתרשם מהניסיון המקצועי שלו בתחום ההוראה כמו גם בתחום הנלמד.

  4. מחיר – השוו בין המכללות השונות בהיבט של מחיר ואל תפחדו לבקש הנחה במקום שבו אתם מעדיפים ללמוד גם אם הוא יקר יותר. ככל שמתקרבים אל מועד תחילת הלימודים יש גמישות רבה יותר בפרמטר המחיר.