שלב 10 - Execution Plan << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 10 - Execution Plan

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מערכות מידע

עידן המידע מביא עמו לא מעט שינויים וכולנו עדים לאינספור המערכות השונות המציפות אותנו במידע מכל כיוון. בכל תחום – בין שמדובר ברפואה או בשיווק, בין אם מדובר במשפטים או בספורט, היסטוריה ולמעשה כל תחום אחר – כל ארגון ומוסד פועלים היום על סביבה ממוחשבת לחלוטין כאשר המידע כולו מגובה על רשת האינטרנט ועובר בין אין ספור אפיקי תקשורת שונים במהלך היומיום. כל ארגון וחברה צוברים במהלך שנות הפעילות מסמכים על גבי מסמכים ונתונים בכמויות עצומות כך שאין זה פלא למעשה כי כעבור שנים מספר הארגון מתמודד עם מידע שלא תמיד ברור כיצד ניתן לנהל אותו.

 

מאחר והמידע הוא זה הכולל את כל הפטנטים המומצאים, התוכנות היוצאות לשוק וכן את אופני הפעולה של כל חברה הרי שמדובר במידע בעל ערך רב. מידע מסווג על לקוחות או על ספקים שונים הינו בעל ערך לא פחות מכל הציוד הטכני המצוי בכל חברה וארגון. מסיבות אלו ניתן להבין מדוע חשיבותו של המידע הולכת ועולה בשנים האחרונות, כאשר עם העלייה בחשיבותו עולה גם הצורך בתוכנות מקצועיות אשר יבטיחו את השמירה המקסימלית על המידע.

 

גורמים חיצוניים שונים מאיימים לחדור למאגרי המידע הסודיים של כל חברה ועלולים לגרום לנזק כלכלי משמעותי. בין שמדובר במתחרים ובין אם מדובר בהאקרים, בין אם וירוסים או כל גורם אקראי אחר, הרי שהשמירה על המידע חשובה מאין כמוה ולכן ישנו צורך באנשי מקצוע מומחים מתחום אבטחת המידע. אבטחת מידע אינה עניין של מה בכך והיא מצריכה ידע מעמיק ולא מעט נכונות להגדיל ראש. על מנת לשמור על המידע ישנו צורך באפיון כולל של המידע ושל המערכות השונות, ניתוח שלו ועיבודו מחדש.

 

כיום ניתן ללמוד מערכות מידע בכמה מסלולים. מאחר ויותר צעירים מבינים כי תואר ראשון אינו הכרחי לצורך הצלחה אקדמאית, ניכר כי רבים בוחרים במסלול של קורס מערכות מידע המכשיר את הלומדים לעבודה בתחום בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם.

לימודי ניהול מערכות מידע

העידן המודרני מביא עמו לא מעט שינויים ועדכונים ייחודיים המאפיינים את התקופה הנוכחית וכאלה אותם לא היה ניתן לצפות קודם לכן. כמויות המידע העצומות המציפות את השוק מביאות חברות רבות להכרח להיות מעודכנות ולשמור על רמת חסינות גבוהה של המידע מפני פריצה או חדירה לא רצויה למאגרים השונים שלו בחברה. בין שמדובר במידע על לקוחות ובין אם מדובר במידע על סחורה או תוכנות, פטנטים או פיתוחים שונים הרי שהמידע הינו בעל חשיבות גבוהה, במקרים רבים בעל חשיבות גבוהה הרבה יותר מאשר של הנכסים אותם מחזיקה החברה.

 

בשל כך אין זה פלא כי החברות השונות מחפשות אחר אדם מקצועי ואמין והתפקיד של ניהול מערכות מידע אינו ניתן כלאחר  יד. בעלי התפקיד נבדקים לאחריותם ולאמינותם והחברות השונות אינן מקלות ראש בקבלה לתפקיד זה. אבדן, גניבה, פריצה או חדירה למאגרי מידע באופן לא רצוי עלולות להביא לנזקים כלכליים עצומים של מאות אלפי שקלים ועל מנת להימנע ממצבים אלו על החברה למסור את תפקיד ניהול מערכות מידע לידי ידיים מיומנות ואמינות בלבד.

 

לימודי ניהול מערכות מידע מתאפשרים כיום בכמה וכמה מסלולים כאשר כל אחד מהמסלולים השונים מתאים למטרות או לאוכלוסיות כאלה ואחרות. ישנה אפשרות של לימודי ניהול מערכות מידע באמצעות קורסים המועברים על ידי המכללות השונות ברחבי הארץ או לימודים לתואר ראשון הנמשכים כארבע שנים ובסופן מקבלים התלמידים תעודה רשמית. במהלך לימודי ניהול מערכות מידע מתנסים התלמידים בניתוח ואפיון, עיצוב ותכנות של מערכות מידע ממוחשבות הכוללות את מאגרי המידע של הארגון.

 

מאחר וכיום ניהול מערכות מידע הינו אחד התחומים המרכזיים בכל חברה וארגון, ההחלטות המתקבלות בכל ישיבת צוות או בארגונים השונים מונחות במקרים רבים במחלקה של אבטחת המידע ומערכות המידע השונות. הביקוש לבוגרי לימודי ניהול מערכות מידע הולך וגובר ולא בכדי. אנשי מקצוע אשר יוכלו לגשת למערכות המידע השונות תוך דקות מספר ולשלוף את המידע הספציפי הרצוי הינם בעלי חשיבות רבה לתפקודו התקין של הארגון לטווח הארוך.