שלב 11 - Reporting Services << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 11 - Reporting Services

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס מנהל מערכות מידע

מערכות מידע הינו אחד התחומים היותר מבוקשים ופופולאריים בשנים האחרונות, ולא בכדי. מאז תחילת עידן המידע בו חשיבותו של המידע עולה על חשיבותו של כל נכס חומרי אחר, ישנו צורך הולך וגובר באנשי מקצוע אשר יעניקו את המענה המלא לארגונים ולחברות שונות המתמודדות עם כמויות עצומות של מידע מדי יום ביומו. כל חברה, כל ארגון, כל מוסד או מפעל הינם מבוססי מערכת ממוחשבת הכוללת בתוכה מאגרי נתונים עצומים שהלכו והצטברו במשך שנים ארוכות. בין שמדובר במידע אודות לקוחות ובין אם מדובר במידע חשוב אודות סחורה הרי שפריצה למידע זה עלולה לגבות עמה הפסדים כלכליים עצומים.

 

מערכות המידע השונות בכל ארגון וארגון מצריכות הגנה וגיבוי יומיומי. כמו כן בכל ארגון עולה הצורך בשליפה של נתון זה או אחר מתוך מאגר מידע עצום. על כל אלו מופקדים מומחי מערכות המידע המיומנים בשימוש בתוכנות השונות המשמשות לאחסון המידע על היבטיו השונים ולשימוש יעיל וחכם בו למטרות הארגון. מערכות מידע בארגון הן אלו המכתיבות את אופן פעילות הארגון לעתיד ומשפיעות על כל ישיבת צוות. לא בכדי, חשיבותו של המידע הולכת ועולה משנה לשנה. מומחי מידע דרושים כיום בכל ארגון וחברה ומשתלבים בתפקידים המבוקשים ביותר.

 

על נמת ללמוד קורס מנהל מערכות מידע יש צורך בחוש טכני בסיסי וכן באחריות וראש גדול משום שהאחראי על חיסיון המידע הינו אחד מאנשי המפתח החשובים ביותר בארגון. קריסה או דליפה של המידע, פריצה או חדירה למאגרי המידע ואובדן של נתונים חשובים עלול להיות בעל נזק כלכלי רב ולכן חברות רבות אינן מקבלות כל אחד לתפקיד זה אלא רק בעלי מקצוע אמינים ובעלי ראש גדול ואחריות. כמו כן, מצריך התפקיד של ניהול מערכות מידע יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, יכולת תמרון וכן חשיבה מופשטת שיכולה להיות מנוצלת במצבים של תקלות לא ברורות וצורך במתן מענה מיידי לתקלות אלו.

 

קורס מנהל מערכות מידע מעניק ללומדים את היכולת להתמודד עם בעיות שונות בארגון כאשר במהלך הקורס מתמודדים הסטודנטים עם נושאים כגון תוכנה וחומרה, מערכות הפעלה שונות ומסדי נתונים, ניתוח ועיצוב מונחה עצמים, ניהול, מערכות הפעלה ועוד.

לימודי מערכות מידע

עידן המידע מביא עמו לא מעט שינויים לחיינו וחברות רבות ניצבות בפני אינספור שינויים ועדכונים שעד אתמול לא ניתן היה לצפות אותם. בשנים האחרונות הולך ומקבל המידע על היבטיו השונים חשיבות מרכזית וערכו עולה אפילו יותר מנכסים חומריים אחרים. מאגרי מידע עצומים הנאגרים אצל חברות וארגונים ברחבי העולם מצריכים תוכנות חכמות לניהול המידע ולעיבודו, לניתוח שלו וכן לצורך פיתוח עתידי של החברה. מאחר ותחום המידע הולך ומתפתח אין זה פלא כי הצורך בתוכנות חכמות שונות לניהול המידע באופן אחראי ויעיל הולך גם הוא ומתחזק וכן הביקוש לכוח אדם איכותי בתחומי המידע השונים.

 

לימודי מערכות מידע כוללים תחומים שונים ומגוונים שעיקרם ניתוח ואפיון, עיצוב ותכנות של מערכות מידע הכוללות את המידע המשמעותי של הארגון. במאה האחרונה אנו עדים למגמה של התחזקות חשיבותו של המידע בארגונים שונים וכיום כבר אין חברה או ארגון, מוסד או יוזמה שאינם מבוססים על מערכות מידע ממוחשבות שונות. בין שמדובר במידע אודות לקוחות ובין אם מדובר במידע על ספקים או על סחורה, פטנטים או פיתוחים עתידיים הרי שחשיבותו של המידע הינה קריטית. מסיבה זו מרבית החברות אינן ממהרות לבחור איש מקצוע מתחום של מערכות מידע אלא בודקות היטב את המתמודדים השונים.

 

בין אם תהיה זו פריצה או גניבה, בין אם תהיה זו חדירה לא רצויה למאגרי מידע ובין אם נזק אחר – פעולות אלו עלולות לעלות לארגון הון תועפות במידה ואכן יתרחשו ולכן השמירה על המידע הינה קריטית. לימודי מערכות מידע כוללים הכנה לקראת השתלבות בחברות הגדולות ביותר בתחומים השונים כאשר במהלך הלימודים מתנסים הסטודנטים במקרים שונים ובתרגילים מעשיים המאפשרים הכנה יעילה להשתלבות בשוק העבודה.

 

במהלך לימודי מערכות מידע רוכשים התלמידים ידע בניתוח ואפיון, עיצוב ותכנות, עדכון ועיבוד של מערכות מידע מתקדמות לארגונים. מאחר וכיום כמעט ואין חברה אשר אין לה מחלקת מידע מפותחת, הצורך באנשי מקצוע אמינים ואיכותיים מתחום אבטחת המידע על שלוחותיו השונות הולך ונעשה קריטי יותר ויותר. בוגרי לימודי מערכות מידע הם אלו אשר יודעים לדעת לגשת למאגר המדויק על מנת לשלוף נתון זה או אחר ולכן חשוב לבחור במכללה איכותית.