שלב 2 - פקודות Insert / Update / Delete << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 2 - פקודות Insert / Update / Delete

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס ניתוח מערכות

בעולם המודרני מידע הינו אחד הנכסים החשובים ביותר שישנם לכל חברה וארגון. אין פלא כי חברות רבות מוצאות עצמן מתמודדות עם כמויות עצומות של מידע בתצורות שונות והביקוש לאנשי מקצוע מנוסים ואמינים מתחום המידע הולך וגובר. בעידן בו המידע הינו נכס יקר יותר מאשר נכסים פיזיים, בעידן בו המידע הולך ומצטבר מיום ליום והופך יותר ויותר משמעותי ובעל ערך הרי שאין זה פלא כי התוכנות להגנה על המידע והדרישה לאנשי מקצוע שידעו להתמודד עם כמויות המידע בחכמה  - הולכים גם הם וגוברים משנה לשנה.

 

קורס ניתוח מערכות הינו אחד המסלולים היותר מבוקשים בשנים האחרונות ולא בכדי. ניתוח מערכות מידע הינו אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך המחשוב של מידע על היבטיו השונים ולכן כל ארגון וחברה מעניקים משקל משמעותי לבחירת האדם המתאים ביותר למילוי תפקיד זה. הבחירה באיש המקצוע המתאים מחייבת קורס ניתוח מערכות וכן אחריות וראש גדול, אמינות ומיומנות. במהלך קורס ניתוח מערכות רוכשים התלמידים את המיומנויות השונות להתמודדות עם מצבים לא צפויים במהלך העבודה ולאחריה.

 

גניבת מידע, חדירה למאגרי המידע, פריצה למידע קיים או גרימת נזק למאגרי המידע של החברה עלולה לגרור הפסדים כספיים עצומים שביכולתם לפרק אפילו את החברות הגדולות ביותר. מסיבה זו, אף אחת מהחברות אינה מוכנה לקחת את הסיכון שבהעברת האחריות על מאגרי המידע השונים למי שאינו מיומן דיו או אינו בעל אחריות מספקת.  הבחירה באיש המקצוע המתאים מתבססת על כשרון אולם לא פחות מכך על נתוני האישיות.

 

כיום אין בהכרח צורך של תואר אקדמי על מנת לעסוק בתחום של אבטחת מידע או ניהול רשתות, ניתוח מערכות או הנדסת מערכות. קורס ניתוח מערכות הינו אחד הקורסים היותר פופולאריים ולא בכדי. רבים יכולים ליהנות מתפקידים מבוקשים ואיכותיים שונים בחברות המצליחות ביותר בעולם ללא תואר אקדמאי ובמידה ואכן עברו את ההכשרה המתאימה במכללה מוכרת המעניקה את ההסמכה הבינלאומית המוכרת והראויה. במהלך קורס ניתוח מערכות רוכשים ידע באפיון, הטמעה וניתוח של מערכות מידע כך שבתום הקורס יכולים התלמידים להשתלב בתפקידים מבוקשים בחברות השונות.

DBA אפליקטיבי

העולם המודרני הינו עולם עמוס בנתוני מידע ומאגרי מידע שונים כאשר כל חברה וארגון צוברים במהלך שנות פעילויותיהם הרבות נתונים על גבי נתונים ואחרי שנים של פעילות עולה הקושי בארגון המידע. בעידן בו המידע הולך ומצטבר מעונה לעונה וארגונים רבים מוצאים את עצמם נבוכים מול כמויות עצומות של נתונים שאינם קלים לניהול. שליפה של נתונים מסוימים מתוך מאגרי המידע העצומים, עיבוד המידע וניהולו בצורה מקצועית מצריכה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיכולים להעניק את המענה המלא לצרכיו של כל ארגון וחברה.

 

מאחר ויותר ויותר צעירים מבינים כי תואר ראשון או שני אינם בהכרח מעניקים את ההבטחה להצלחה כלכלית מסחררת ואפילו מעכבים את ההתפתחות הכלכלית במקרים רבים, ישנו ביקוש הולך וגובר לקורסים ייעודיים המכשירים את התלמידים להשתלבות בתחומי ההייטק השונים. היתרון הגדול של קורסים המייעדים תלמידים להשתלב בתחומי ההייטק השונים ובתחומי המחשוב הינו באפשרות לשלב את הלימודים עם מחויבויות אחרות של החיים, מה שקשה עד בלתי ניתן ליישום במקרים רבים כאשר לומדים לתואר אקדמאי.

 

במרבית חברות ההייטק הקיימות כיום אין הכרח לתואר אקדמאי אולם בהחלט נדרש ראש גדול  ואחריות כאשר מרבית החברות אינן מקלות ראש בבחירת אנשי המקצוע המתאימים. עיסוק במידע הינו תחום פעילות רגיש ביותר ולכן האחריות המונחת על כתפיו של בעל התפקיד הינה גדולה.  DBA אפליקטיבי הינו השדרוג האמתי והאיכותי ביותר לכל תוכניתן או מנהל תשתיות, מנתח מערכות וכל מי שידו נוגעת בתחום ורוצה להתפתח ולהרחיב את תחומי הפעילות שלו. מסלול ההכשרה של DBA  אפליקטיבי מכשיר את הסטודנטים לסביבת בסיס הנתונים Oracle Database 11g/12c ומשלבת מודול ייחודי של היכרות עם עולם ה-Big Data ו-NoSQL.

 

הקורס פותח ונבנה עבור אנשי מקצוע המגיעים מהתחום עצמו ומעוניינים לפתח את הקריירה שלהם. קורס DBA אפליקטיבי מלווה את התלמידים החל מהשלבים הראשוניים ביותר של פיתוח ה-SQL, תוך לימוד של המשימות האדמינסטרטיביות השונות ב DBA  וכמו כן תחזוקה והתקנה של נתונים, תכנון ובנייה של נתונים, ביצוע גיבויים ושחזורים, תחזוקת הרשת, הקניית יכולות ניהול ועוד.