שלב 3 - טבלאות ו-View << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 3 - טבלאות ו-View

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

ניתוח מערכות מידע

העולם המודרני מביא עמו לא מעט שינויים ואין זה פלא כי המידע הולך וצובר חשיבות שלא הייתה לו קודם לכן. בעידן בו המידע הוא זה אשר אחראי לייצור תוכנות חדשניות וכן לפיתוח יישומי אינטרנט הרי שהמידע הוא בין הנכסים החשובים ביותר עבור כל חברה וארגון. המידע הנצבר במהלך השנים בכל חברה וארגון הינו בעל ערך משמעותי אולם בלא היכולת לארגן את המידע כראוי, הוא יכול לאבד ממשמעותו. תחום מערבות המידע הינו תחום ההולך וצובר תאוצה מוגברת בשנים האחרונות ולא בכדי. בתוך התחום העצום של מערכות מידע, ניתוח מערכות מידע הינו השלב הקריטי ביותר בתהליך המחשוב של המידע.

 

כיום, ניתן ללמוד את מקצוע ניתוח מערכות מידע במגוון רחב של מסגרות שונות ומגוונות ברחבי הארץ כאשר חלק מן המוסדות מאפשרים רכישת תעודה אקדמאית ולימודים לתואר ראשון ובמקומות אחרים ניתן לרכוש את ההשכלה המבוקשת באופן ייעודי באמצעות קורס באחת המכללות בארץ. כיום, יותר ויותר צעירים מבינים כי אין הכרח בתעודה אקדמית על מנת להתמקצע בתחום מסוים ואפילו במקרים מסוימים עדיפה הכשרה מעשית באחת המכללות בארץ על פני לימודים של כמה שנים ארוכות.

 

ניתוח מערכות מידע הינו אחד התחומים המהותיים ביותר בפעילותו של כל ארגון כאשר ארגונים רבים כיום אינם דורשים השכלה אקדמאית אלא השכלה ייעודית בתחום הרלוונטית לדרישות התפקיד. הקורס של ניתוח מערכות מידע מעניק את הידע והניסיון בפעולות כגון הקניית ידע באפיון, ניתוח של מערכות מידע והטמעתן בארגונים השונים ועוד. מדובר באחד התחומים היותר עשירים, דינאמיים ומעניינים שישנם כיום בתחום המחשוב.

 

בתחום של ניתוח מערכות מידע חשוב כי לבעל התפקיד יהיה ראש גדול ויצירתיות על מנת ליישם את הטכניקות הנרכשות במהלך ההכשרה. יישום הטכניקות השונות בארגונים ובמערכות שונות הקיימות בארגון הינה פעולה המצריכה יכולת הבנה מופשטת ויכולת חשיבה אנליטית שאינה קיימת אצל כל אחד מאיתנו. כמו כן, ניתוח מערכות מידע הינו תחום המצריך חוש טכני וגישה לתחום כך שמי שמרגיש שהחלק הטכני שלו מפותח בהחלט יכול לבדוק את עצמו. בקורסים של ניתוח מערכות מידע רוכשים הסטודנטים הכשרה בתחום של סחר אלקטרוני, מחסני נתונים, ERP, מסדי נתונים, CRM ועוד.

קורס SQL וכל מה שרציתם לדעת עליו
לשפת ה- SQL שימוש רב בעבודה עם רשת האינטרנט. היא משמשת לאיתור ושחזור נתונים מן המערכת. דפי אינטרנט רבים מאוחסנים על גבי שרתים ומסדי נתונים מסוג SQL. העבודה עם השפה שכיחה מאוד בתחום ניהול בסיסי נתונים וגם בתיכנות ולכן ישנו יתרון רב בלמידה שלה. זוהי שפה קלה יחסית לשפות מיחשוב אחרות. עבודה עם SQL נעשית אפילו בתחומים רחוקים יותר מתחום המיחשוב פרופר כמו עיצוב אתרי אינטרנט ולכן למידתה תועיל ותפתח דלתות רבות לשוק העבודה.

מהם הנושאים הנלמדים בקורס?

קורס SQL מכשיר את הסטודנטים לעבודה עם מסדי נתונים ולביצוע פעולות על נתונים משוחזרים. בין נושאי הלימוד נכללים: הכרת השפה, שימוש בשאילתות, איחזור ושינוי מידע, תכנון אבטחת מידע במסד נתונים, ביצוע שיחזורים וגיבויים, איחוד וסיכום של מידע וטבלאות, תחזוקת רשת, הרשאות ומשתמשים, פיתוח פרוצדוראלי, שפה ה- PL/SQL, מבוא לארגון קבצים, STORED PROCEDURE ונושאים נוספים שיסייעו לכם להכיר את השפה לעומקה ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלה בתיכנות ובאיתור נתונים מן המערכת.

האם נדרש ידע קודם?

תנאי הקבלה תלויים במוסדות הלימוד. ישנם מוסדות לימוד שאינם דורשים ידע קודם כמו מכללת פרקטיקיו ומעניקים את כל הידע מההתחלה ועד הסוף. הדבר מתאפשר בחלוקת הקורס לשני חלקים- קורס מתחילים וקורס מתקדמים. ישנם מוסדות לימוד שכן דורשים ידע קודם. בכל מקרה רצוי ידע טוב באנגלית.

היכן ניתן ללמוד ומהי מתכונת הקורס

את קורס SQL מעבירים מוסדות לימוד רבים, בעיקר כאלה העוסקים בתחום המחשבים. אורך הקורס משתנה ממוסד למוסד, תלוי האם מדובר בקורס אחד או קורס שכולל רק חלק מהחומר. מדובר על 200-400 שעות לימוד וזמן של מספר חודשים עד שנה. שעות הלימוד הן לרוב שעות הערב. מכללת פרקטיקיו מציעה מתכונת שונה של קורס אונליין.

מהם יתרונותיו של קורס אונליין?

קורס אונליין מאפשר לכם ללמוד את החומר מן המחשב הביתי שלכם ובשעות הנוחות לכם ללא הצורך להגיע למכללה. באתר המכללה מוצג חומר עזר רב בעברית כמו סרטונים ומצגות. את קצב הלימוד רק אתם קובעים. קורס מתחילים ניתן ללא תשלום וקורס מתקדמים מעניק לכם את התעודה. התשלום עבור הקורסים במכללה נעשים על פי קצב הלימוד, כלומר התשלום הוא חודשי ולא עבור קורס, כך שהזריזים ישלמו פחות