שלב 6 - פקודות - שפת T-SQL << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

שלב 6 - פקודות - שפת T-SQL

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס ניתוח מערכות מידע

 

בתקופה בה המידע הופך חשוב יותר מערכם של נכסים חומריים אחרים, עידן בו המידע מקבל חשיבות גבוהה יותר מכל תקופה אחרת בעבר, עידן בו כל חברה וכל ארגון, מוסד או יוזמה כלכלית אחרת – כולם מבוססים על מערכות מידע מתקדמות – אין זה פלא כי ערכו של המידע הולך ועולה עם השנים ועמו גם הצורך באנשי מקצוע מנוסים ואחראיים אשר ינהלו את המידע באופן אמין ואיכותי. חברות וארגונים ברחבי העולם כולו צוברים כמויות עצומות של מידע במהלך שנות הפעילות הארוכות ולכן ישנו צורך במערכות מידע משוכללות ומפותחות אשר יאפשרו את המשך הפעילות התקין של הארגונים השונים.

 

תחום מערכות המידע לפיכך הינו תחום שהתפתח לאין שיעור בשנים האחרונות ולא בכדי. קורס ניתוח מערכות מידע הינו החלק האחראי על השלב המהותי והמשמעותי ביותר בתהליך המחשוב ואחסון המידע של כל ארגון וארגון ולכן אין זה פלא כי הביקוש לאנשי מקצוע אמינים ואחראיים בוגרי קורס ניתוח מערכות מידע הינו בעלייה מתמדת. מאחר ויותר ויותר צעירים מבינים כי אין הכרח בתארים אקדמאיים שונים על מנת להתפתח מבחינה כלכלית ואפילו ההיפך הוא הנכון – תואר אקדמאי עלול לעכב את ההתפתחות הכלכלית,  רבים מעדיפים להתמקצע באמצעות קורסים ייעודיים המעניקים תעודת הכשרה לעסוק במקצוע מסוים.

 

קורס ניתוח מערכות מידע מעניק את ההסמכה ואת הידע הדרושים על מנת להשתלב בחברות הגדולות ביותר בעולם כולו כאשר במהלך הקורס נלמדים תחומים העוסקים באפיון והטמעה, ניתוח ועדכון מערכות מידע הכוללות את הנתונים השונים של כל חברה. מאחר ואבטחת המידע אינה עניין של מה בכך היא מצריכה מאנשי המקצוע המנוסים בתחום ראש גדול והרבה אחריות. אבטחת מידע אינה נעשית מעצמה אלא מצריכה את היכרות המאגרים השונים ואופיו של המידע, ניתוח המידע והיכולת לעבדו בצורה מקצועית ועוד. מסיבה זו – חשיבותו של ניתוח המידע הינה ראשונה במעלה.

 

ישנם כמה מוסדות שונים בהם ניתן ללמוד קורס ניתוח מערכות מידע וחשוב יותר מכל לבחור מוסד אשר מעניק את ההסמכה הראויה והמתאימה לצורך השתלמות והשתלבות במקומות העבודה הנחשקים ביותר בארץ ובעולם כולו.

מהנדס מערכות מידע
מערכות מידע הינו אחד התחומים היותר מבוקשים ופופולאריים בימינו ולא בכדי. בעידן בו המידע מקבל חשיבות מרבית וערכו אף עולה על ערך החפצים או הנכסים היקרים ביותר שלנו, אין זה פלא כי כל חברה וארגון עושים כמיטב מאמציהם על מנת לארגן ולעבד את המידע הנאגר מדי שנה בכל ארגון. מאגרי מידע עצומים המצטברים עם השנים הופכים קשים יותר לניהול ובבואנו לשלוף פריט ספציפי מתוך מאגר תוכן ענק נתקלים הארגונים השונים בקשיים.

הכמויות העצומות של המידע הביאו לפיתוח עוד ועוד יישומים שונים שנועדו לארגן את המידע על צורותיו השונות וייעודיו השונים. מהנדס מערכות מידע הינו אדם אשר מיומן ומכיר את הטכנולוגיות השונות הקיימות לצורך ארגון המידע וסידורו באופנים הנכונים כך שיתאפשר פיתוח הארגון לרמות חדשות. כיום ניתן ללמוד למקצוע מהנדס מערכות מידע בכמה מסלולים שונים. האחד הינו של תואר ראשון עבור מקצוע מהנדס מערכות מידע והוא נמשך כארבע שנים. במהלך תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע מקבלים התלמידים ידע כללי על ניהול ועל מדעי המחשב. בסיום התואר התלמיד יכול להירשם בפנקס המהנדסים הרשמי.

התואר המיועד למקצוע מהנדס מערכות מידע מתמקד בעיקר בצד ההנדסי של התחום ומשלב גם את הפן הניהולי כך שלמעשה עם סיום התואר יכולים התלמידים להשתלב בתפקידי מפתח בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם בתפקידים מרכזיים של ניהול מערכות מידע שונות בארגון על שלוחותיו. אין ספק כי הלומדים למקצוע מנהל מערכות מידע יכולים להשתלם במגוון רחב של נושאים ולהבטיח את עצמם מבחינה כלכלית לאחר סיום התואר.

הלימודים לתואר ראשון במקצוע מנהל מערכות מידע כוללים נושאים כמו מדעי המחשב ומתמטיקה, סטטיסטיקה וחומרה, מבני נתונים ואלגוריתמים, לוגיקה ומערכות הפעלה שונות, מסדי נתונים וכלכלה, מערכות מידע וניהול, ניתוח ועיצוב מערכות מידע שונות ועוד. בתום הלימודים נדרשים הסטודנטים להגיש פרויקט גמר המעיד על יכולתם להשתלב בחברות ההייטק השונות בתחום של הנדסת מערכות מידע ויכולת התמודדות עם בעיות בשטח. ישנם מוסדות לימוד בהם פרויקט הגמר כולל עבודה מקיפה ובאחרים מוגש פרויקט שדה.