קורס Javascript כולל JQuery << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס Javascript כולל JQuery

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס  JAVA SCRIPT למתחילים -לחץ כאן לתלמידי המכללה בלבד

להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס  JAVA SCRIPT למתקדמים- לחץ כאן לתלמידי המכללה בלבד
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מבוא ל-Javascript Hello World משתנים ב-Javascript תנאי If-Then-Else ב-Javascript לולאות ב-Javascript פונקציות ב-Javascript Chars מערך Array ב-Javascript Matrix עבודה עם טקסטים - String עבודה עם תאריכים ב-Javascript פעולות מתמטיות ב-javascript אובייקט מסוג Boolean אובייקט מסוג מספר- Number פונקציות כלליות ב-Javascript אובייקט Screen אובייקט Navigator אובייקט History אובייקט Location (שורת URL) אובייקט Window (דפדפן עצמו) אירועים - Event ב-Javascript DOM RegEx in JavaScript Validations Images Threads Cookies Exception Handling AJAX JSON OOP jQuery Debugging in JavaScript מבוא - Hello World HTML - מבנה דף תרגילים 1-3 HTML - תגיות פלט ng-bind תרגיל 4 מבוא ל-controller HTML - תגיות קלט תרגילים 5-7 CSS - מושגי יסודות קורס אנגולר - מערך - Array תרגילים 8-9 מודול - Module Selector - CSS תרגילים 10-11 Combinations - CSS Directives

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס javascript מתקדם, האם זה כדאי?

בשביל לבנות אתר אינטרנט אינטר – אקטיבי חשוב מאוד ללמוד קורס javascript מתקדם. כיוון שמדובר בשפת תוכנה רווחת מאוד בעולם כולו. אתרים רבים בעולם מבוססים עליה ופועלים בצורה זו. אם אתם רוצים להתקדם הלאה בבניית אתרים ותוכנה אכן מומלץ ללמוד קורס כזה שייתן לכם כלים להתמקצע ולבנות אתרים שונים כולל אתרים אינטר אקטיביים.

האם זה מתאים לי?

בשביל להחליט לקחת קורס javascript מתקדם אתם צריכים קודם לכל להחליט האם אכן התחום מתאים לכם. אם אתם בוני אתרים ועוסקים בתחום מסתבר שגם את השפה הזו תוכלו לרכוש בקלות רבה. כך שלא תצטרכו להתלבט הרבה אלא פשוט לראות אם זה כדאי וללכת ללמוד. אם אין לכם ידע בתחום עליכם לבדוק מספר דברים. ראשית יש לוודא כי יש לכם יכולות לוגיות לצורך הלמידה והעבודה בתחום. את זה תוכלו לברר על ידי ייעוץ תעסוקתי או מבחן פסיכומטרי שייתן לכם ציון בדבר היכולות שלכם. כמו כן יש לברר מהו הידע הקודם שצריך להיות לכם כדי שתוכלו להצליח ברכישת השפה הנוספת הזו.

כמה זה יעלה לי?

קורסים מקצועיים הם דבר יקר. וזה הגיוני ומתקבל על הדעת. כיוון שבסופו של דבר מקנה הקורס לכל לומד את האפשרות להשתכר בעתיד. כך שמדובר בהוצאה שחזירה את עצמה בגדול. אבל בכל זאת יש לברור את מקום הלימודים שייתן לך בעד תשלום סביר תמורה הולמת. ויש מספר אפשרויות. כאשר המטרה בסופו של דבר היא לגשת למבחן חיצוני של מיקרוסופט ולעבור אותו בהצלחה. זה אומר שצורת הלמידה והמחיר שתשלמו בגינו לא תמיד משמעותי. אפשר ללמוד באופן עצמי או בעזרת סירטונים ואפשר לקחת קורס יסודי ומקיף. מה שחשוב בסופו של ענין הוא הידע המקצועי ותחושת הביטחון שלכם בדבר הידע שרכשתם.

איפה כדאי לי?

בשביל לבחור את המקום הנכון ללמוד בו עליכם לשוחח עם בוגרים של קורסים שונים ולשמוע מהם על חווית הלמידה. תוכלו גם לקבל מידע בדבר אפשרויות ההשמה והיכולת למצוא עבודה טובה ומשתלמת ולהחליט על פי הנתונים אם ללמוד קורס javascript מתקדם.

מה מעניק קורס javascript מתקדם לבוגרים

על מנת להציג אפשרות לעבוד עם תוכנה מסוימת או עם מערכת מחשוב כלשהי יש להכיר שפות תכנות שונות. היום יש מספר לא קטן של שפות תכנות המיועדות לכתיבת פונקציות למחשבים מסוימים, לכתיבת תוכנות, לפיתוח בסביבות מחשוב שונות, וליצירת אתרי אינטרנט עבור כל דורש ובכל רמה וסגנון.

 

בין השפות היותר מוכרות שקיימות היום בתחום המחשבים אנו יכולים למצוא את ה-javascript שנחשבת למאוד פופולארית ונעשה בה שימוש נרחב מאוד על ידי לא מעט מתכנתים בלא מעט מדינות בעולם. ניתן להגיד כי שפת תכנות זו היא לא פחות מאשר כוח משמעותי מאחורי כל אתר אינטרנט אינטר-אקטיבי.

 

לימוד של פונקציות נרחבות יותר בצורה מאוד מעמיקה

ישראלים רבים שרוצים להכיר היום שפת תכנות מרתקת ולהתמקצע בה ברמה גבוהה יותר מאשר בדרך כלל, ישמחו להכיר את האפשרות שמציע קורס javascript מתקדם במוסד לימודים רציני. במסגרת ייחודיות ומרתקת זאת יכול כל אדם רציני להכיר לעומק את שפת התכנות הזו ולעבוד איתה בצורה מתקדמת יותר.

 

כך מדובר לא רק על לימוד בסיסי של פונקציות שונות, אלא במיוחד על הפונקציות שמהוות את היסוד לשימוש חוזר בקוד. כך המפתחים לעתיד מבינים לעומק איך לעבוד כשהם רוצים לנהל את מרחב השמות ולהציג רמה גבוהה של תכנות מונחה עצמים בדרך ליצירת תוצאה מאוד מרשימה בכל קנה מידה.

 

סיום מוצלח הרבה יותר של רכישת הידע

קורסים שונים מוצעים בצורה מאוד נרחבת היום בלא מעט מקומות. כך אנו רואים כיצד מי שבאמת רוצה כל כך לרכוש מקצוע מסוים בתחום המחשבים ולעבוד לאחר מכן, יכול לעשות זאת אם הוא מתייחס להבדלים השונים בין בתי הספר ולסיכוי שהם יוצרים לגבי האפשרות לסיים קורס בצורה מוצלחת ולהיות איש מקצוע מבוקש.

 

אם אנו מדברים על איכות גבוהה של קורס javascript מתקדם הרי שאנו רואים כיצד בוגר הקורס יכול ליהנות מיתרון מקצועי גדול אל מול אחרים שמתחרים בו על מקומחת עבודה שונים. אך גם אם הבוגר יחליט לעבוד עצמאית, הרי שהיכולות המקצועיות שלו ימשכו אליו כמה שיותר לקוחות שייהנו מעבודתו.

 

 

למה ללמוד קורס JAVASCRIPT?

בעידן המודרני בו אנו חיים, הכול מתנהל על ידי האינטרנט. דברים שרבים שהיינו עושים בעבר בדרכים המסורתיות אנו עושים היום בכמה קליקים. דוגמאות לכך לא חסר, הראשונה היא שליחת דואר – בעבר היינו צריכים לכתוב מכתב, להכניס אותו למעטפה לאחר שהיינו קונים אותה, ללכת לדואר ולשלוח ולקוות שהוא יגיע. היום בכמה קליקים פשוט שולחים אימייל וזהו, החומר מועבר בשניות לקצה העולם. עוד דוגמה היא קנייה, מה שפעם היינו מכתתים רגלינו לחנויות בשבילו, היום במקרים רבים אנו מזמינים במספר קליקים. אין ספק שהאינטרנט הוא הדבר הדרמטי ביותר שקורה בעידן שלנו.

לימוד בניית אתרים

בגלל שהאינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו והוא נוגע בנו בכל תחום, יש עוד ועוד אתרי אינטרנט שקמים כל הזמן, ולמעשה יש כבר מיליונים רבים כאלו בעולם ובכל יום מתווספים עוד כמה אלפי אתרים. אחד המקצועות החמים ביותר כיום הוא בניית אתרים, ומי שעושה קורסים מתקדמים בבניית אתרים כמו קורס JAVASCRIPT ואחרים מוצא לא מעט פרנסה. היום יותר מתמיד כדאי להתמקצע בכל מה שקשור לאתרי אינטרנט ולוירטואליזציה בכל, מכיוון שזה תחום שרק ילך ויתפתח ונראה שעוד שנים רבות הוא ילווה אותנו בכל דבר שנעשה.

איפה לומדים בנית אתרים?

בניית אתרים בכלל כמו גם קורסים ספציפיים בתחום כדוגמת קורס JAVASCRIPT ואחרים, ניתן ללמוד במכללות שונות, מכללות אשר חרטו על דגלן הכשרת אנשי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם רוצים ללמוד את התחום כל מה שעליכם לעשות הוא לברר על המכללה הקרובה לביתכם, לבדוק מה היא מציעה מבחינת סילבוס ולמה דווקא לפנות אליה. אם יש לכם המלצות מה טוב, ואם אלו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם אז עוד יותר טוב.

ללמוד באופן וירטואלי

עוד אופציה ללימודים ולקורסים היא באופן וירטואלי, מה שאומר לקחת קורסים דרך האינטרנט בשביל ללמוד את החומרים הללו, ולאחר מכן לגשת לבחינות במכללות שמציעות את האופציה הזו. זו היא אופציה שחוסכת המון כסף, ובעיקר היא נוחה למי שלא יכול רק ללמוד אלא גם עובד או עושה כל דבר אחר.

כל מה שרציתם לדעת על קורס javascript

שולטים ב – javascript? רוצים לדעת יותר? לקבל יותר ידע וכלים? ליהנות משליטה מתקדמת ולהוביל פרוייקטים משמעותיים בתחום? הצטרפו אל קורס javascript מתקדם באחד מבתי הספר המובילים ותוכלו גם אתם להפוך לחלק מנבחרת המתכנתים המובילים בתחום. כל מה שצריך לדעת על הקורס ממש כאן במאמר שלפניכם, הכירו אותו לעומק ורוצו להירשם.

למה כדאי ללמוד דווקא קורס javascript ולא אחר?

קורס זה הוא קורס ייחודי, מרבית משירותי האינטרנט והממשקים המובילים טכנולוגית בעולם מבוססים על החומרה והתוכנה של javascript ועושים בה שימוש. אם יש לכם ידע קודם בתחום הרי שאך טבעי שרצו להעמיק אותו ולקבל התמחות בדרגה גבוהה ומשמעותית יותר. המשיכו להתמקצע והתוצאות יניבו לכם מגוון הצלחות.

מי יכול ללמוד קורס javascript מתקדם?

על מנת ללמוד את הקורס המתקדם עליכם להיות בעלי ידע מוקדם ב – javascript, במידה ואין לכם ידע זה כדאי שרכשו אותו באמצעות הצטרפות לקורס בסיסי ב – javascript. מכיוון שהלימודים מבוססים על ידע רב בנלמד בשפה האנגלית עליכם לדעת לקרוא אנגלית טכנית.בחלק ממוסדות הלימוד ידרשו מכם לעבור איזה שהוא מבחן סף, בו ייבדק מרחב הידע שלכם ותוכלו לבחון האםיש לכם את הרקע המתאים להשתלב דווקא בקורס המתקדם.

מה לומדים בקורס?

בין הנושאים שנלמדים בקורס: ניתוח מערכות WEB, תכנות מונחה עצמים, עיצוב UML, קודים, בסיס נתונים MONGODB, כלים שונים לביצוע מגוון בדיקות ועוד נושאים רבים אחרים. כל הנלמד בקורס יגובה על ידי ניסיונות שונים ומגוונים בסביבה פעולה. מלבד זאת יידרשו הסטודנטים בקורס לבצע משימות שונות בבית וללמוד גם מחוץ לשעות הלימודים בקורס.

אורך הקורס ופרטים חשובים נוספים

קורס javascript רחב מאד ומעניק ידע עצום בתחום בעיקר לבעלי רקע. אורך הקורס בממוצע כשני סמסטרים, בסביבות 150 שעות אקדמאיות המתפרשות על כ – 30 מפגשים. חשוב מאד לבחור במוסד אקדמאי מוכר ובעל אסמכה להעניק תעודות רשמיות של חברות שונות, מאד לא מומלץ לבחור בקורס שאינו מוכר.

ניתן לשלב לימודי מחשבים עם כמה קורסים במקביל, בדקו את האפשרות ותוכלו לקבל בתוך שנה בלבד הסמכות מקצועיות שיובילו אתכם היישר להשתלבות במעגל העבודה בתחום.

קורס JavaScript מתקדם

אם תהיתם מה עושים בקורס JavaScript מתקדם, התשובה – לפניכם. בשונה מהג'אווה סקריפט הפשוט, שיכול לעתים להילמד בקורסי HTML בהינתן שהפונקציה קלה ליישום וקשורה לחומר הלימוד בשפת המבנה, כאן לומדים ממש לבנות אפליקציות שג'אווה סקריפט מיישם. מהן סוגי האפליקציות שניתן ליישם בג'אווה סקריפט? כל אפליקציה שלא מצריכה קריאה לשרת. נתוניה ידועים ומוכרים והיא רק מפעילה פונקציה שמשתמשת בהם. דוגמאות:

·         חישוב תרגיל אריתמטי.

·         הזזת תמונת מעצבים באנימציה תכנותית.

·         המרת מידות ומשקלות מהמדידה האירופאית לאמריקאית ולהיפך.

מהן, אם כן, פונקציות שקוראות לשרת? פונקציות המצריכות קבלת מידע מהאינטרנט: מעבר לדף הבא, מעבר לדף הבא באופן חלקי תוך השארת FRAMES מהדף הקודם (מצריך קריאה חלקית לשרת בשיטת AJAX), מעבר לדף הבא בהינתן מילוי שדות בטופס, חיוב כרטיס אשראי בהינתן לחיצה על כפתור. יש לציין שפונקציות אלה לא  יילמדו בקורס JavaScript מתקדם משום שאלו פקודות C#, שפה שעמה בלבד ניתן ליישם פקודות מבוססות-שרת.

JavaScript – כרטיס ביקור

סוג השפה: דינאמית. מטרת השפה: פונקציונלית. יוצרים לולאות, התניות ושורות תכנות נוספות המקדמות תהליכים, בשונה מ- HTML שהיא שפת מבנה. בשונה מהג'אווה סקריפט הפשוט, קורס JavaScript מתקדם מציע להתמודד עם הבעיות האקוטיות באמצעות ג'אווה סקריפט, ובכך לחסוך קריאה לשרת אם אפשר ליישם את אותה פונקציה בלי לקרוא לו: הרבה יותר פשוט לתכנות והרבה יותר מהיר בביצועים. ברור שלא ניתן ליישם פקודה כמו "עבור לדף האינטרנט הבא" עם ג'אווה סקריפט, אבל מחשבון אינטרנטי ניתן לתכנת הן בשפת שרת כמו C# והן בג'אווה סקריפט מבלי לקרוא לשרת. בשיטה השנייה המחשבון כמובן יהיה הרבה יותר מהיר.

יחסי הגומלין בין ג'אווה סקריפט ו-