קורס Javascript כולל JQuery << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס Javascript כולל JQuery

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס  JAVA SCRIPT למתחילים -לחץ כאן לתלמידי המכללה בלבד

להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס  JAVA SCRIPT למתקדמים- לחץ כאן לתלמידי המכללה בלבד
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מבוא ל-Javascript Hello World משתנים ב-Javascript תנאי If-Then-Else ב-Javascript לולאות ב-Javascript פונקציות ב-Javascript Chars מערך Array ב-Javascript Matrix עבודה עם טקסטים - String עבודה עם תאריכים ב-Javascript פעולות מתמטיות ב-javascript אובייקט מסוג Boolean אובייקט מסוג מספר- Number פונקציות כלליות ב-Javascript אובייקט Screen אובייקט Navigator אובייקט History אובייקט Location (שורת URL) אובייקט Window (דפדפן עצמו) אירועים - Event ב-Javascript DOM RegEx in JavaScript Validations Images Threads Cookies Exception Handling AJAX JSON OOP jQuery Debugging in JavaScript מבוא - Hello World תרגילים 1-3 התקנה של אנגולר 4 על Visual Studio ng-bind תרגיל 4 פרויקט חדש Visual Studio ל-Angular 4 מבוא ל-controller תרגילים 5-7 הוספת Bootstrap ל-Angular 4 קורס אנגולר - מערך - Array תרגילים 8-9 רכיבים - components מודול - Module תרגילים 10-11 עיצוב של תפריט עליון עם Bootstrap Directives תרגילים 12-14

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס javascript מתקדם, האם זה כדאי?

בשביל לבנות אתר אינטרנט אינטר – אקטיבי חשוב מאוד ללמוד קורס javascript מתקדם. כיוון שמדובר בשפת תוכנה רווחת מאוד בעולם כולו. אתרים רבים בעולם מבוססים עליה ופועלים בצורה זו. אם אתם רוצים להתקדם הלאה בבניית אתרים ותוכנה אכן מומלץ ללמוד קורס כזה שייתן לכם כלים להתמקצע ולבנות אתרים שונים כולל אתרים אינטר אקטיביים.

האם זה מתאים לי?

בשביל להחליט לקחת קורס javascript מתקדם אתם צריכים קודם לכל להחליט האם אכן התחום מתאים לכם. אם אתם בוני אתרים ועוסקים בתחום מסתבר שגם את השפה הזו תוכלו לרכוש בקלות רבה. כך שלא תצטרכו להתלבט הרבה אלא פשוט לראות אם זה כדאי וללכת ללמוד. אם אין לכם ידע בתחום עליכם לבדוק מספר דברים. ראשית יש לוודא כי יש לכם יכולות לוגיות לצורך הלמידה והעבודה בתחום. את זה תוכלו לברר על ידי ייעוץ תעסוקתי או מבחן פסיכומטרי שייתן לכם ציון בדבר היכולות שלכם. כמו כן יש לברר מהו הידע הקודם שצריך להיות לכם כדי שתוכלו להצליח ברכישת השפה הנוספת הזו.

כמה זה יעלה לי?

קורסים מקצועיים הם דבר יקר. וזה הגיוני ומתקבל על הדעת. כיוון שבסופו של דבר מקנה הקורס לכל לומד את האפשרות להשתכר בעתיד. כך שמדובר בהוצאה שחזירה את עצמה בגדול. אבל בכל זאת יש לברור את מקום הלימודים שייתן לך בעד תשלום סביר תמורה הולמת. ויש מספר אפשרויות. כאשר המטרה בסופו של דבר היא לגשת למבחן חיצוני של מיקרוסופט ולעבור אותו בהצלחה. זה אומר שצורת הלמידה והמחיר שתשלמו בגינו לא תמיד משמעותי. אפשר ללמוד באופן עצמי או בעזרת סירטונים ואפשר לקחת קורס יסודי ומקיף. מה שחשוב בסופו של ענין הוא הידע המקצועי ותחושת הביטחון שלכם בדבר הידע שרכשתם.

איפה כדאי לי?

בשביל לבחור את המקום הנכון ללמוד בו עליכם לשוחח עם בוגרים של קורסים שונים ולשמוע מהם על חווית הלמידה. תוכלו גם לקבל מידע בדבר אפשרויות ההשמה והיכולת למצוא עבודה טובה ומשתלמת ולהחליט על פי הנתונים אם ללמוד קורס javascript מתקדם.

מה מעניק קורס javascript מתקדם לבוגרים

על מנת להציג אפשרות לעבוד עם תוכנה מסוימת או עם מערכת מחשוב כלשהי יש להכיר שפות תכנות שונות. היום יש מספר לא קטן של שפות תכנות המיועדות לכתיבת פונקציות למחשבים מסוימים, לכתיבת תוכנות, לפיתוח בסביבות מחשוב שונות, וליצירת אתרי אינטרנט עבור כל דורש ובכל רמה וסגנון.

 

בין השפות היותר מוכרות שקיימות היום בתחום המחשבים אנו יכולים למצוא את ה-javascript שנחשבת למאוד פופולארית ונעשה בה שימוש נרחב מאוד על ידי לא מעט מתכנתים בלא מעט מדינות בעולם. ניתן להגיד כי שפת תכנות זו היא לא פחות מאשר כוח משמעותי מאחורי כל אתר אינטרנט אינטר-אקטיבי.

 

לימוד של פונקציות נרחבות יותר בצורה מאוד מעמיקה

ישראלים רבים שרוצים להכיר היום שפת תכנות מרתקת ולהתמקצע בה ברמה גבוהה יותר מאשר בדרך כלל, ישמחו להכיר את האפשרות שמציע קורס javascript מתקדם במוסד לימודים רציני. במסגרת ייחודיות ומרתקת זאת יכול כל אדם רציני להכיר לעומק את שפת התכנות הזו ולעבוד איתה בצורה מתקדמת יותר.

 

כך מדובר לא רק על לימוד בסיסי של פונקציות שונות, אלא במיוחד על הפונקציות שמהוות את היסוד לשימוש חוזר בקוד. כך המפתחים לעתיד מבינים לעומק איך לעבוד כשהם רוצים לנהל את מרחב השמות ולהציג רמה גבוהה של תכנות מונחה עצמים בדרך ליצירת תוצאה מאוד מרשימה בכל קנה מידה.

 

סיום מוצלח הרבה יותר של רכישת הידע

קורסים שונים מוצעים בצורה מאוד נרחבת היום בלא מעט מקומות. כך אנו רואים כיצד מי שבאמת רוצה כל כך לרכוש מקצוע מסוים בתחום המחשבים ולעבוד לאחר מכן, יכול לעשות זאת אם הוא מתייחס להבדלים השונים בין בתי הספר ולסיכוי שהם יוצרים לגבי האפשרות לסיים קורס בצורה מוצלחת ולהיות איש מקצוע מבוקש.

 

אם אנו מדברים על איכות גבוהה של קורס javascript מתקדם הרי שאנו רואים כיצד בוגר הקורס יכול ליהנות מיתרון מקצועי גדול אל מול אחרים שמתחרים בו על מקומחת עבודה שונים. אך גם אם הבוגר יחליט לעבוד עצמאית, הרי שהיכולות המקצועיות שלו ימשכו אליו כמה שיותר לקוחות שייהנו מעבודתו.

 

 

למה ללמוד קורס JAVASCRIPT?

בעידן המודרני בו אנו חיים, הכול מתנהל על ידי האינטרנט. דברים שרבים שהיינו עושים בעבר בדרכים המסורתיות אנו עושים היום בכמה קליקים. דוגמאות לכך לא חסר, הראשונה היא שליחת דואר – בעבר היינו צריכים לכתוב מכתב, להכניס אותו למעטפה לאחר שהיינו קונים אותה, ללכת לדואר ולשלוח ולקוות שהוא יגיע. היום בכמה קליקים פשוט שולחים אימייל וזהו, החומר מועבר בשניות לקצה העולם. עוד דוגמה היא קנייה, מה שפעם היינו מכתתים רגלינו לחנויות בשבילו, היום במקרים רבים אנו מזמינים במספר קליקים. אין ספק שהאינטרנט הוא הדבר הדרמטי ביותר שקורה בעידן שלנו.

לימוד בניית אתרים

בגלל שהאינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו והוא נוגע בנו בכל תחום, יש עוד ועוד אתרי אינטרנט שקמים כל הזמן, ולמעשה יש כבר מיליונים רבים כאלו בעולם ובכל יום מתווספים עוד כמה אלפי אתרים. אחד המקצועות החמים ביותר כיום הוא בניית אתרים, ומי שעושה קורסים מתקדמים בבניית אתרים כמו קורס JAVASCRIPT ואחרים מוצא לא מעט פרנסה. היום יותר מתמיד כדאי להתמקצע בכל מה שקשור לאתרי אינטרנט ולוירטואליזציה בכל, מכיוון שזה תחום שרק ילך ויתפתח ונראה שעוד שנים רבות הוא ילווה אותנו בכל דבר שנעשה.

איפה לומדים בנית אתרים?

בניית אתרים בכלל כמו גם קורסים ספציפיים בתחום כדוגמת קורס JAVASCRIPT ואחרים, ניתן ללמוד במכללות שונות, מכללות אשר חרטו על דגלן הכשרת אנשי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם רוצים ללמוד את התחום כל מה שעליכם לעשות הוא לברר על המכללה הקרובה לביתכם, לבדוק מה היא מציעה מבחינת סילבוס ולמה דווקא לפנות אליה. אם יש לכם המלצות מה טוב, ואם אלו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם אז עוד יותר טוב.

ללמוד באופן וירטואלי

עוד אופציה ללימודים ולקורסים היא באופן וירטואלי, מה שאומר לקחת קורסים דרך האינטרנט בשביל ללמוד את החומרים הללו, ולאחר מכן לגשת לבחינות במכללות שמציעות את האופציה הזו. זו היא אופציה שחוסכת המון כסף, ובעיקר היא נוחה למי שלא יכול רק ללמוד אלא גם עובד או עושה כל דבר אחר.

כל מה שרציתם לדעת על קורס javascript

שולטים ב – javascript? רוצים לדעת יותר? לקבל יותר ידע וכלים? ליהנות משליטה מתקדמת ולהוביל פרוייקטים משמעותיים בתחום? הצטרפו אל קורס javascript מתקדם באחד מבתי הספר המובילים ותוכלו גם אתם להפוך לחלק מנבחרת המתכנתים המובילים בתחום. כל מה שצריך לדעת על הקורס ממש כאן במאמר שלפניכם, הכירו אותו לעומק ורוצו להירשם.

למה כדאי ללמוד דווקא קורס javascript ולא אחר?

קורס זה הוא קורס ייחודי, מרבית משירותי האינטרנט והממשקים המובילים טכנולוגית בעולם מבוססים על החומרה והתוכנה של javascript ועושים בה שימוש. אם יש לכם ידע קודם בתחום הרי שאך טבעי שרצו להעמיק אותו ולקבל התמחות בדרגה גבוהה ומשמעותית יותר. המשיכו להתמקצע והתוצאות יניבו לכם מגוון הצלחות.

מי יכול ללמוד קורס javascript מתקדם?

על מנת ללמוד את הקורס המתקדם עליכם להיות בעלי ידע מוקדם ב – javascript, במידה ואין לכם ידע זה כדאי שרכשו אותו באמצעות הצטרפות לקורס בסיסי ב – javascript. מכיוון שהלימודים מבוססים על ידע רב בנלמד בשפה האנגלית עליכם לדעת לקרוא אנגלית טכנית.בחלק ממוסדות הלימוד ידרשו מכם לעבור איזה שהוא מבחן סף, בו ייבדק מרחב הידע שלכם ותוכלו לבחון האםיש לכם את הרקע המתאים להשתלב דווקא בקורס המתקדם.

מה לומדים בקורס?

בין הנושאים שנלמדים בקורס: ניתוח מערכות WEB, תכנות מונחה עצמים, עיצוב UML, קודים, בסיס נתונים MONGODB, כלים שונים לביצוע מגוון בדיקות ועוד נושאים רבים אחרים. כל הנלמד בקורס יגובה על ידי ניסיונות שונים ומגוונים בסביבה פעולה. מלבד זאת יידרשו הסטודנטים בקורס לבצע משימות שונות בבית וללמוד גם מחוץ לשעות הלימודים בקורס.

אורך הקורס ופרטים חשובים נוספים

קורס javascript רחב מאד ומעניק ידע עצום בתחום בעיקר לבעלי רקע. אורך הקורס בממוצע כשני סמסטרים, בסביבות 150 שעות אקדמאיות המתפרשות על כ – 30 מפגשים. חשוב מאד לבחור במוסד אקדמאי מוכר ובעל אסמכה להעניק תעודות רשמיות של חברות שונות, מאד לא מומלץ לבחור בקורס שאינו מוכר.

ניתן לשלב לימודי מחשבים עם כמה קורסים במקביל, בדקו את האפשרות ותוכלו לקבל בתוך שנה בלבד הסמכות מקצועיות שיובילו אתכם היישר להשתלבות במעגל העבודה בתחום.

קורס JavaScript מתקדם

אם תהיתם מה עושים בקורס JavaScript מתקדם, התשובה – לפניכם. בשונה מהג'אווה סקריפט הפשוט, שיכול לעתים להילמד בקורסי HTML בהינתן שהפונקציה קלה ליישום וקשורה לחומר הלימוד בשפת המבנה, כאן לומדים ממש לבנות אפליקציות שג'אווה סקריפט מיישם. מהן סוגי האפליקציות שניתן ליישם בג'אווה סקריפט? כל אפליקציה שלא מצריכה קריאה לשרת. נתוניה ידועים ומוכרים והיא רק מפעילה פונקציה שמשתמשת בהם. דוגמאות:

·         חישוב תרגיל אריתמטי.

·         הזזת תמונת מעצבים באנימציה תכנותית.

·         המרת מידות ומשקלות מהמדידה האירופאית לאמריקאית ולהיפך.

מהן, אם כן, פונקציות שקוראות לשרת? פונקציות המצריכות קבלת מידע מהאינטרנט: מעבר לדף הבא, מעבר לדף הבא באופן חלקי תוך השארת FRAMES מהדף הקודם (מצריך קריאה חלקית לשרת בשיטת AJAX), מעבר לדף הבא בהינתן מילוי שדות בטופס, חיוב כרטיס אשראי בהינתן לחיצה על כפתור. יש לציין שפונקציות אלה לא  יילמדו בקורס JavaScript מתקדם משום שאלו פקודות C#, שפה שעמה בלבד ניתן ליישם פקודות מבוססות-שרת.

JavaScript – כרטיס ביקור

סוג השפה: דינאמית. מטרת השפה: פונקציונלית. יוצרים לולאות, התניות ושורות תכנות נוספות המקדמות תהליכים, בשונה מ- HTML שהיא שפת מבנה. בשונה מהג'אווה סקריפט הפשוט, קורס JavaScript מתקדם מציע להתמודד עם הבעיות האקוטיות באמצעות ג'אווה סקריפט, ובכך לחסוך קריאה לשרת אם אפשר ליישם את אותה פונקציה בלי לקרוא לו: הרבה יותר פשוט לתכנות והרבה יותר מהיר בביצועים. ברור שלא ניתן ליישם פקודה כמו "עבור לדף האינטרנט הבא" עם ג'אווה סקריפט, אבל מחשבון אינטרנטי ניתן לתכנת הן בשפת שרת כמו C# והן בג'אווה סקריפט מבלי לקרוא לשרת. בשיטה השנייה המחשבון כמובן יהיה הרבה יותר מהיר.

יחסי הגומלין בין ג'אווה סקריפט ו- HTML

2 שפות משלימות. פונקציות הג'אווה סקריפט משולבות, בסופו של דבר, בקוד HTML. המחלקות במבנה HTML ריק הן מחלקת הראש (HEAD) ומחלקת אזור התכנות העיקרי של HTML (BODY). כפי שבאחרונה מרוכז כל ה- HTML בקוד, בראשונה (HEAD) מרוכזים כל הסקריפטים של ג'אווה סקריפט אותם נלמד במסגרת קורס JavaScript מתקדם. למותר לציין כי לאחר לימוד קורס JavaScript  מתקדם תוכלו לשדרג כל אתר אינטרנט שבניתם בעבר, ולסייע לאתרים קיימים של חבריכם להתקדם ולהחזיק בפונקציות חכמות שישפרו את יעילות האתר. 

קורס javascript מתקדם

שפת javascript היא שפת תסריט שבאמצעותה ניתן ליצור יישומי אינטרנט מתקדמים. כיום רוב אתרי האינטרנט נעזרים בשפה זו ועושים בה שימוש רחב היקף. שפה זו פותחה בשנת 1995 ומאז התווספו אפשרויות רבות שעד אז לא היו קיימות ב- HTML. קורס javascript מתקדם נועד להכשיר מפתחי מערכות לשימוש במערכות צד שרת ועוסק בעיקר בפיתוח על ידי Node.js. למטרות אלו, המשתתפים בקורס מכירים בסיסי נתונים כדוגמת MongoDB וספריות כגון Express ו –Restify.

תכנית הלימודים

קורס javascript מתקדם חושף את התלמידים לשפת הקוד JavaScript  כאשר הם לומדים בצורה הדרגתית את תבניות התכנות הקלאסיות לרבות מערכות צד השרת אשר כתובות בשפה זו. בשלבים הבאים, מתקדמים התלמידים אל פיתוח קודים שרצים בצד השרת ונעזרים ב- Node.js. במקביל הם נחשפים אל מגוון רחב של כלים לניהול מרכיבים בדפי האינטרנט. לאחר מכם, בוחנים התלמידים את הכלים לביצוע בדיקות ותיעוד למערכות שפיתחו. בנוסף הלמידה מתמקדת בדרכים לאפיון וניתוח של מערכות ווב שפותחו על ידי שפת התכנות והכלים שנלמדות במשך הקורס, למטרות אלו נעזרים התלמידים בדוגמאות מעשיות רבות ומגוונות.

מתכונת הלימודים ונושאי הלימוד

הקורס כולל מאה וארבעים שעות לימוד אקדמיות שנפרשות על גבי עשרים ושמונה מפגשים שנערכים פעם בשבוע בשעות הערב. השיעורים כוללים הן הרצאות עיוניות והן תרגולים מעשיים לצד התנסות בעקרונות התכנות השונים. בנוסף על התלמידים לבצע מטלות בין השיעורים ולתרגל את חומרי הלימוד של הקורס בבית באופן עצמאי.

נושאי הלימוד של הקורס כוללים בין השאר טיפול בתקלות בתכנות, קודים בשרת צד, בסיס הנתונים MongoDB, כלים ליצירת תיעוד למערכת, כלים לביצוע בדיקות, אפיון וניתוח מערכת ווב, שימוש ב- Cookies, ניתוח ועיצוב ב- UML, תכנות מונחה עצמים, מושגים ב- Web Application, מרכיב פרוטוקול תקשורת HTTP, שימוש ב- Express.js בפיתוח וכן הלאה. כל קורס מציב תנאי קבלה שונים בקרב המועמדים, תלוי באופי של הקורס ובמוסד הלימודים שבו הוא מועבר.

חלק מהקורסים דורשים ידע קודם בשפה של JavaScript לצד יכולת קריאה והבנה של טקסטים טכניים בשפה האנגלית.

 

 

 

אודות קורס javascript מתקדם

ראשית נציג ש javascriptהינה שפת תסריט מונחית עצמים, בשפה זו נהוג לעשות שימוש רב על מנת שניתן יהיה לאפשר לדפדפן להפעיל קוד שמוטבע בתוך דפי האינטרנט. כל מי שבקש לבנות אתרים, חייב שיעבור קורס זה  והוא בעיקר מיועד עבור מי שמבקש לכתוב קוד צד לקוח במגוון אתרים וזאת ללא קשר אם הקוד כתוב בשפת PHP, או שמא הוא כתוב בשפה אחרת. באופן כללי ניתן לומר שמדובר על שפה חשובה שיש להכיר, במיוחד אם מבקשים לכתוב קוד צד לקוח שיודע להשלים את היכולות של קוד צד רשת.

התמחות

יש להבין את ההבדל בין קורס javascript רגיל לבין קורס javascript מתקדם. בעוד שהקורס הרגיל מכיר את שפת הjavascript, הרי שהקורס המתקדם כבר מעניק כלים מתקדמים, מאפשר לקחת את היכולות שנרכשו בקורס הבסיסי ולהעמיק באופן יותר יסודי ואף לקבל כלים נוספים. יש לדעת שלא כל מוסד דורש את הקורס המשלים ויש בתי עסק רבים שעשויים לשכור את שירותיו של בוגר קורס javascript בסיסי. יחד עם זאת מי שכן בוחר לעבור קורס javascript מתקדם מגדיל את סיכויי הקבלה שלו לעבודה ואף פותח בפניו עולם שלם של ידע. כמו כן גם אם מדובר על עצמאי ולא על  שכיר, מוטב לעבור את הקורס המתקדם, וזאת על מנת לשחות במים באופן הרבה יותר יעיל ומקצועי.

העשרה

יש להבין שכאשר מבקשים לבנות ת Single Page ו-Web Applications ע"י קוד אפקטיבי וקל לתחזוקה, אין זה מספיק רק להכיר את השפה כפי שניתן להתוודע אליה בקורס היותר בסיסי, אלא יש לעבור את הקורס המתקדם, בו כבר מכירים יותר לעומק את המבנה של javascript  ואף מקבלים כלים שעל ידם  ניתן ליצור מבני קוד יותר נכונים. כמו כן מי שעומד לעבור קורס שכזה צפוי להתוודע אל הנושאים הבאים: Promises, JavaScript design patterns,, Best practices ועוד. לסיכום נציין שמדובר על קורס חשוב עבור מי שמבקש להיות בקיא בתחום ומבקש להפיק הרבה יותר. כמו כן  סה"כ מדובר על כמה מפגשים כאשר התמורה מאוד גדולה. 

קורס javascript מתקדם

Javascript היא שפת תכנות מובילה ומאוד פופולארית המיושמת כמעט בכל אתר בו אתם מבקרים. שפה זו מאפשרת ביצוע שורה של פעלות חישוב, עיצוב, ותקשורת בין מרכיבי האתר השונים, ומהווה תשתית בסיסית אותה מחוייב להכיר כל מי שמתעסק בעולם בניית האתרים. שפת תכנות javascript משמשת מעין אלמנט משלים לשפת הבסיס HTML, בדיוק כפי ש CSS מהווה מרכיב חשוב נוסף בתהליך הבנייה של אתרי אינטרנט. על אף הדמיון בשם לשפת JAVA, בפועל מדובר בשתי שפות תכנות שונות לחלוטין.

שפת תכנות מרכזית בעולם בניית האתרים

קורס javascript מתקדם הוא קורס המתאים בעיקר למי שכבר פעיל בתחום של בניית אתרים, ובעל הידע הבסיסי בשפת javascript. אם יש לכם ניסיון בתחום של בניית אתרים, אם יש לכם ידע נרחב בשפה עצמה, ואתם רוצים ללמוד כיצד ניתן להוציא ממנה יותר, כיצד ניתן ליישם אותה בצורה טובה יותר בתהליכי בניית אתרים, זה הוא הקורס אותו אתם רוצים ללמוד, קורס שיכול להעניק לכם את ההסמכה וההכשרה הנדרשת להיכנס לתהליכי בנייה של אתרי אינטרנט מורכבים ואינטראקטיביים ברמה גבוהה.

הבדלים בין מוסדות הלימוד השונים

Javascript היא שפה בסיסית כאמור, ולכן כל מוסדות הלימוד המציעים לימודי תעודה בעולם המחשוב, מציעים קורסים מגוונים המשלבים את לימוד השפה בתוכם. גם קורס javascript מתקדם הוא קורס המוצע על ידי כל מוסדות הלימוד, אם כי בכל מוסד לימוד משתנה שיטת הלימוד, איכות הלימוד בהתאם לסגל המרצים, אורך פרק הלימודים וכדומה. בהתאם לכך, אתם רוצים לבחון מה מציע כל מוסד לימוד ובהתאם לכך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורכם.

רכשו את הבסיס  לפני שאתם מתקדמים הלאה

לפני שאתם נרשמים ללימודי קורס javascript מתקדם, וודאו שיש לכם את הרקע והניסיון המתאימים בעולם בניית האתרים, ואל תנסו לקפוץ גבוה מדי אם אין לכם את תשתית הידע הנדרשת. המדובר בתחום מורכב למדי, הדורש ידע והיכרות בעיצוב אתרים, ולכן יהיה נכון מבחינתכם לגשת אליו בצורה הדרגתית. במרבית המקרים, יועץ הלימודים איתו תשבו בכל מוסד השכלה, יציע לכם אפשרויות נוספות ללימוד בסיסי של השפה, עם אפשרות של שילוב הקורס המתקדם.

קורס javascript מתקדם

שפת JAVA ידועה כבר מזה שנים כאחת השפות הנפוצות והשימושיות ביותר בעולם האינטרנט. היום, נפוץ לשימוש בעיקר בחלק של השפה הנקרא JEE. שפת JAVA מתבססת, רובה ככולה, על קוד פתוח, כך שניתן למצוא מגוון רחב של כלים ופתרונות שמשתפים מתכנתי JAVA מכל העולם.

הסיבות לכך שמדובר בשפה נפוצה הן בעיקר האמינות שלה- העובדה שהיא מסוגלת להתמודד עם ריבוי מידע וריבוי משתמשים בו זמנית; כמו כן, לאחרונה היא זכתה ל"קפיצה" בשל השימוש בה במערכות ההפעלה הפופולריות מסוג אנדרואיד.

קורסי JAVA, אם כן, מכשירים את הבוגרים הן לפיתוח יישומים ואפליקציות בעולם האינטרנט, והן לפיתוח עבור עולם המובייל.

יש לציין כי בשוק התעסוקה היום, במקרים רבים, זוכים מתכנתי הJAVA למשכורות גבוהות יותר מאשר עמיתיהם בעלי הידע בשפות תכנות אחרות, וזאת בשל הפופולריות הרבה של השפה והשימושיות שלה עבור סביבת האנדרואיד.

חלוקה לרמות שונות

בתחום קיימים קורסים בסיס לצד קורסים מתקדמים. קורסי הבסיס כוללים תכנים של עקרונות כלליים של הפיתוח בשפה, עיצוב גרפי בשפה וכן עבודה עם SQL. מי שכבר יש לו היכרות בסיסית עם תחומים אלה ומעוניין להתפתח עוד ולהרחיב את הידע, יוכל לבחור באפשרות של קורס javascript מתקדם.

יש היצע רחב של קורסים מתקדמים, שרובם עוסקים בטכנולוגיות שונות שמהוות חלק משפת הJEE. בקורסים כאלה נלמדים כלים חדשים ופרטים נוספים על הטכנולוגיות הללו. בחלק מהמסגרות בהן נלמדים הקורסים המתקדמים, מבצעים התלמידים גם פרויקט מסכם מעבר לשעות הלימוד של הקורס, כמובן תוך ליווי והנחיה מלאים מצד מנחי הקורס.

קורסים שונים

קורס javascript מתקדם ניתן ללמוד במגוון מוסדות לימוד, בכל רחבי הארץ. תנאי הקבלה לקורס זה בדרך כלל כוללים קורס בסיסי בתחום.

מסגרת השעות משתנה בין מוסד לימודים אחד למשנהו, ובדרך כלל מדובר על קורסים שנפרשים על פני מספר חודשים, במתכונת דו שבועית או חד שבועית בבוקר או בערב. חלק משעות הלימוד הן פרונטליות, אך אחוז נכבד מוקדש לתרגול מעשי של החומר. לאחר סיום הקורס, יקבלו הבוגרים תעודת גמר רשמית מטעם מוסד הלימודים. 

קורס javascript מתקדם- לרכוש כלים ולהתקדם

 

בימינו אנשים רבים בוחרים את המקצוע שלהם על פי רמת ההכנסה מהמקצוע הרלוונטי. אם אתם מחפשים מקצוע מכניס, ואתם מתעניינים בתחומי המחשבים, אולי חשבתם לבצע  קורס javascript מתקדם. בקורס זה תוכלו לרכוש כלים מקצועיים רבים שיעשירו את עולמכם ויתנו לכם כלים רבים להמשך דרככם במקצוע. אם אתם נמשכים לתחום זה, קורס זה יכול לתת לכם כלים מעשיים רבים ליישום במקצוע הזה. שפות תכנות הינן בסיס ראשוני בכל עולם המחשבים, ולכן כלי מי שמתעסק בתחום חייב לדעת שפת תכנות באופן מקצועי.

 

דבר בסיסי- שפות תכנות

 

שפות תכנות הינן דבר בסיסי וראשוני בכל הקשור לעולם המחשבים. היום ניתן לראות שאפילו בבתי ספר מלמדים שפות תכנות שונות בסיסיות יותר וגם מתקדמות, על מנת להעניק לתלמידים ידע ראשוני בשפות התכנות השונות. מחשבים הם דבר בסיסי בעולמנו והיום כמעט לא ניתן למצוא מערכת כלשהי המתופעלת ללא מחשבים. הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, והיום ניתן לראות כי אפילו כל עסק קטן, כמעט וודאי מנוהל על ידי מחשבים בצורה כלשהי. אם אתם מתעניינים בנושא, אולי כדאי התעניין בלימודי קורס javascript מתקדם

 

כלי חשוב וראשוני

 

טוב לדעת כי היום ברוב אתרי האינטרנט נעשה שימוש ב javascript ודבר זה אומר שאולי יש מקום ללמוד את השפה הזאת על מנת לרכוש ידעו כלים מתאימים לעבודה כזאת. אם אתם מתלבטים בלימודי קורס מסוג זה, כדאי לכם ללמוד אודות הקורסים השונים המוצעים בשוק ולראות מהו הקורס המתאים ביותר אליכם. דבר זה הינו חשוב, כיוון שחשוב מאוד להתאים את הקורס הספציפי המתאים לכם וליכולות שלכם. ישנם מוסדות רבים המלמדים קורסים מסוג זה, וכדאי למצוא את המוסד המתאים והנכון ביותר עבורכם ללימודי קורס מסוג זה.

 

אם אתם מחפשים קורס לימודי שיתן לכם ידע רב וחשוב בכל נושא התכנות והמחשבים, כדאי לכם להתעניין במוסדו הלימוד הרלוונטים אודות קורס מסוג זה על מנת שתדעו האם קורס זה מתאים לכם ויכול להקנות לכם כלים מתאימים בתחום. לסיכום, קורס javascript מתקדם יכול לתת לכם המון בכל נושא התכנות, וכדאי לכם לשקול האם הדבר מתאים לכם באופן אישי.

למי מתאים קורס javascript מתקדם

שפת התכנות javascript הינה שפת תכנות המשתייכת לסוג המכונה שפה מבוססת אובייקטים. הכוונה היא ששפה זו מחולקת חלוקה פנימית לאובייקטים שונים וכל אובייקט מייצג בעצם מכלול שלם של פקודות, תכונות, פונקציות או תווים. בזכות תכונות אלה של שפת התכנות יכולים להשתמש בה מתכנתים העובדים ברשת האינטרנט על מנת לשתול קטעים טקסטואליים בעמודים של אתרי אינטרנט שונים ובכך הופכת אותם לדינמיים יותר, מעניינים יותר ובעלי אפשרויות רבות יותר. בנוסף שפה זו רגישה לאותיות גדולות וקטנות וחובה להקפיד על עקביות באותיות הגדולות והקטנות.

מדובר בשפת תכנות מוכרת ונפוצה ביותר שעמודים רבים הלוקחים חלק באתרי אינטרנט רבים מבוססים עליה. הגולש מן הצד שאינו בקיא בתחום של שפות תכנות לא יכול לדעת שהעמוד או המודעה שזה עתה חלפו לנגד עיניו תוכנתו באמצעות javascript על ידי אדם מומחיה בתחום אשר סיים בהצלחה קורס javascript מתקדם. ישנם רמות שונות של לימודים וקורסים בתחום זה, ואין ספק שמי שסיים בהצלחה את הקורס המתקדם יהיה בעל יכולות וידע מדהימים והוא יוכל לפצח כל שאילתא וכל בעיה שתתעורר או כל עניין שיהיה דרוש בעת בניית עמודי אתר האינטרנט.

קורס javascript מתקדם

כאמור, לא כל אחד יכול להירשם לקורס מתקדם זה. ישנן דרישות גבוהות ממי שמעוניין ומבקש ללמוד בקורס המתקדם, מפני שהמכללה או המוסד האקדמי שבו מועבר הקורס ירצה לוודא שמדובר באמת במועמד שיוכל להבין את הקורס ואת התכנים בו, שהשפה שבה ידברו ויעבדו על המחשבים בעת הקורס תהיה מוכרת לו והוא יהיה בעל ניסיון עשיר בתכנות בה, וכמובן שכל התכונות האלה יגרמו לכך שסיכויי ההצלחה של המועמד הן לסיים את הקורס בהצלחה והן לעבוד בתחום בסיום הקורס יהיו גבוהים יותר.

חשוב מאד לדעת שלא כל מוסד לימודים אקדמי בארץ מציע מסלול של קורס javascript מתקדם. קורסים ברמה רגילה המיועדים לקהל הרחב יהיה הרבה יותר קל למצוא אך את הקורס למתקדמים צריך לא פשוט למצוא. מכיוון שדרושים בוגרים מצטיינים לקורס הרגיל כדי לפתוח את הקורס.  

מרצים בקורס תכנות – ההשפעה הגדולה שלהם

רבים לא חושבים על כך אך אחד מבין הדברים אשר יכול להשפיע בצורה משמעותית מאוד על כל קורס, ובפרט על קורס תכנות, הינו המרצה אשר מעביר את הקורס. לימודי תכנות הינם לימודים מורכבים אשר רק מרצה איכותי, מנסה ומקצועי יוכל להעביר אותם בצורה טובה ונכונה לתלמידים. לכן, לפני שאתם בוחרים קורס תכנות בדקו היטב מיהו המרצה אשר מעביר את הקורס, ככל שתבדקו עליו יותר פרטים כך תוכלו להיות בטוחים יותר האם הקורס אותו הוא מעביר הינו מתאים לכם או שמדובר בקורס חובבני שלא יקדם אתכם אל המקום אליו אתם רוצים להגיע בצורה טובה כלל וכלל.

לימודים בצורה יסודית יותר

לימודי תכנות כמו קורס בניית אתרים וקורסים דומים יבוצעו בצורה יסודית וטובה יותר על ידי מרצים  מקצועיים וברמה גבוהה מאוד. מרצים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום יוכלו לכוון את התלמידים אל מה שהם צריכים לדעת בצורה הרבה יותר טובה ויוכלו לאפשר להם ללמוד את התחום בצורה הרבה יותר נכונה. מרצה מקצועי בונה את כל מערך השיעור על פי הביקוש בתחום זה, על פי הדרישות במקומות העבודה השונים ועל פי נתונים נוספים אשר משפיעים על מידת ההצלחה של הקורס ועל האפשרויות אשר יפתחו בפניו של התלמיד לאחר סיומו של הקורס.

לימודים עם הכוונה לעתיד

מרצים מקצועיים ואיכותיים אשר גם עוסקים בתחום בפועל מעניקים בדרך כלל במהלך הקורס מגוון רחב של טיפים והצעות לתלמידים השונים אשר יאפשרו להם לעבור את הקורס בצורה טובה ויאפשרו להם להתקדם בעבודה בתחום בצורה הטובה ביותר לאחר סיום הלימודים. לכן ניתן לראות כי תלמידים ממכללות מקצועיות ומוקפדות יותר זוכים להצעות עבודה הרבה יותר משתלמות והרבה יותר טובות מאשר תלמידים ממכללות פשוטות יותר בהם המרצים הינם ברמה נמוכה יותר והלימודים עצמם לא מסודרים ואיכותיים.

כמובן, כללים אלו נוגעים לכל נושא בתחום התכנות, אם זה דוט-נט, אם זה בניית אתרים או כל נושא אחר, איכות המרצים הינה חשובה במיוחד ובעלת השפעה רבה על הקורס כולו.


מה נלמד במסגרת קורס בניית אתרים?

עולם האינטרנט כבר מזמן השתלט על חיינו, ולמעשה כמות האתרים הקיימים היום באינטרנט היא פשוט בלתי נתפסת, כשלכל עסק, קטן ככל שיהיה, יש אתר אינטרנט המייצג אותו, ולא פחות מכך לאנשים פרטיים המנהלים אתרים פרטיים בנושאים ותחומי עניין שונים. אתרים רבים מכל אלה נבנים על ידי בעלי האתרים עצמם, בצורה חובבנית למדי, אך מרבית האתרים, בעיקר בתחום העסקי, נבנים על ידי אנשי מקצוע המתמחים בעולם האינטרנט.

מגוון מערכות ופלטפורמות

קורס בניית אתרים הוא קורס המאפשר לכם להכיר את כל עולם בניית האתרים, לרבות כל השפות הנדרשות לכם לצורך בניית האתר, ובנייתו בצורה אינטגרטיבית. בקורס נכללים לימודי HTML, לימודי פלאש, לימודי ג'אוה סקריפט, וכן לימודים של מערכות עדכניות שונות הקיימות בעולם של בניית אתרים. מערכות אלה כוללות מערכות ניהול אתרים, מערכות תכנות אתרים ומערכות ניהול תוכן. כל אלה נמצאות בשימוש נרחב מאוד על ידי אתרי אינטרנט במגזר העסקי ובמגזר הפרטי, והלימוד שלהם מסייע לכם גם להציע שירותי בניית אתרים, וגם שירותי ניהול אתרים בזמן אמת.

לימודים נרחבים מתחילים בצעד אחד

אנשים רבים נרתעים מלימוד מחשבים לאור הכמות העצומה של שפות תכנות, והידע הרב המצוי בעולם זה. שפות תכנות מגוונות, מערכות תשתית כמו דוט נט של מיקרוסופט, מערכות ניהול מגוונות, כל אלה למעשה דורשות ניסיון רב הנרכש לאורך שנים, על מנת שאיש המקצוע העוסק בתחום יוכל להציע חבילת ערך ממשית ומקיפה עבור לקוחותיו. יחד עם זאת, הכל מתחיל בסופו של דבר בצעד אחד, ולימוד קורס בניית אתרים יכול להיות הצעד הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

לימודים עם עבודה במקביל

עולם בניית האתרים הוא עולם שיכול לספק לכם עבודה כבר מחר בבוקר, ובמקביל לפרנסה הטובה שתוכלו להשיג מעבודה בתחום זה, תוכלו להרחיב את הידע שלכם סביב שפות תכנות, מערכות דוט נט ועוד מגוון רחב של כלים ופלטפורמות הנכללות בעולם זה. כדי להעמיק בסילבוס של לימודי הקורס, כדאי להיכנס לאתרי האינטרנט של מכללות ומוסדות לימוד המציעים את הלימודים, ולעיין בנושאי הלימוד הספציפיים הנכללים בכל קורס.


קורס תכנות

שלום לכולם !!

רציתי לספר לכם בכתבה זו על חבר תוכניתן שהיה לי פעם, שמו אייל והוא היה בן אדם מדהים מאוד. חברותנו פסקה בשל העברת מרכז החיים שלו להולנד בצעד אמיץ ביותר אך זכרונו נמצא איתי כל הזמן.

אייל עסק בתכנות במערכות גדולות מאוד והיה עסוק לתחזק במירב שעות היום את המערכת מבחינת התוכנה שלו. את דרכו החל עוד בצעירותו עת עבר קורס תכנות שהיה תחילת ביסוסו בתחום התכנות המרהיב. אהבתי בשעות הפנויות שלי לשבת לצידו ולראות כיצד הוא עובר על כל התוכנה ומחפש תקלות שדווחו עליהם בחברה. תוך כדי כך החלפנו בינינו הרבה חוויות צחוקים ולעיתים גם סיפוריי קונדס.

השעות איתו חלפו במהרה ונהניתי ממש להיות במחיצתו , בשלב מסויים התחלנו לשחק יחדיו במשחק אסטרטגיה שהלהיב אותנו במיוחד ולא עבר זמן רב והחלטנו להקליט קולות שישמשו אותנו במשחק . היה מדהים לראות ולשמוע את התוצאה של עשייה זו. זו היתה אחת מהחוויות המדהימות ביותר בחיי ותקופה שלא אשכח כנראה לעולם.  נהניתי לראות והיות חלק פעיל בתכנות לעבור את כל השלבים עד המוצר המוגמר ואז להינות ממנו הנאה צרופה.

אני כשלעצמי לא המשכתי דווקא לתחום התכנות אבל תחום זה קרוב אליי מאוד וכל עיסוק שלי בו מעלה זכרונות רבים מאותה תקופה מדהימה בחיי. אני ממליץ לכל אדם לתת פינה ואולי לחלק להשקיע בזה קצת יותר מפינה. מי שהנושא הזה מדבר אליו יוכל בקורס תכנות להכנס לעולם המופלא הזה ולהינות מפרי עמלו.

נכון עבודת התכנות היא עבודת נמלים לעיתים אך הכל מתגמד כשמגיעים לתוצאה הסופית הנחשקת ולקבלת הסיפוק האין סופית כשעבודת תכנות מגיעה לנקודה שרצית להיות בה. גם השלבים השונים נותנים לך דחיפה עצומה להשתפר ולהשתפר ולהגיע תמיד לתוצאות טובות יותר גם אם לעיתים יש דווקא לפעמים חזרה אחורה בסופו של דבר מתקדמים גם קדימה. אם יצרתי אצלכם איזה שהוא חשק להכנס לתחום המדהים הזה אז תוכלו להרשם לקורס תכנות במכללה טובה כמו מכללת פרקטיקיו ולצאת לדרך ארוכה שיודעת להעניק לך סיפוק רב.

תודה רבה.


קורס javascript מתקדם – כי הגיע הזמן להתקדם עם הטכנולוגיה!

קורס javascript מתקדם – כי הגיע הזמן להתקדם עם הטכנולוגיה!

ג'אווה סקריפט המוכרת יותר בכינויה JS היא שפת תכנות מבוססת סקריפטים ידידותית מאוד לשימוש ומשמשת לאינספור מטרות: הטמעת סקריפטים בדפי HTML  קיימים, כתיבת סקריפטים אוטומטיים לאינספור מטרות. שפה זו צוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות ויש אומרים כי היא נחשבת כיום לשפת התכנות האוניברסלית בעולם.

תמיכה בכל הדפדפנים

ג'אווה סקריפט – השפה האולטימטיבית לכתיבת UI

בעוד שפות אחרות הופכות את כתיבת הקוד לUI למסובכת ומורכבת ולא תמיד נתמכת, העבודה בג'אווה סקריפט נוחה מאוד לכתיבת UI מה גם שהיא מתממשקת בכלות עם הדפדפנים השונים ותומכת בהם באופן מלא. שפה זו נחשבת לשפה יחסית "עתיקה" ומשתמשים בה קרוב ל17 שנה אך בכל אופן לא נס ליחה והיא אהובה מאוד על מפתחי WEB בכל רחבי העולם.

מהי הדרך הטובה ביותר ללימוד ג'אווה סקריפט?

רבים חושבים כי ניתן ללמוד את השפה באופן עצמאי על ידי אתרים שונים המכילים ספרי לימוד כאלה ואחרים אך טעות בידם. אם אתם באמת מעוניינים להשתלב בעבודה כמפתחי ג'אווה העובדים בחברות ההייטק הדרך האפקטיבית ביותר היא לקחת קורס רציני ומקצועי שימקד אתכם בדיוק בכל מה שאתם צריכים לדעת בשביל להתחיל לעבוד ללא העמסת חומר מיותר וכך תחסכו זמן יקר של הבנת החומר בעצמכם ותקבלו הכוונה מדוייקת במה להתמקד והרבה טיפים שווים מהמומחים שכבר עובדים בתחום ומלאי ניסיון וידע ששווה לכם כסף.

איפה אפשר ללמוד קורס javascript מתקדם?

מכללת פרקטיקיו מציעה קורס javascript מתקדם יחיד מסוגו הנותן לכם סקירה מקיפה ויסודית על ג'אווה סקריפט ושלל האופציות המתקדמות שנוספו אליה ועושות לכם חיים הרבה יותר קלים. Cookies, תזמון אירועים ויצירת אובייקטים מתקדמים הם רק חלק קטן מהנושאים הנחמדים במשך הקורס. בסיום הקורס ייערך מבחן מסכם ותינתן תעודה למסיימים בהצלחה.

למכללת פרקטיקיו היצע של מאות שעות לימוד במסגרת שיעורי וידאו לצפייה באתר בכל נושאי המחשבים ועולם הרשתות. מתכנתים ומנהלי רשת מתחילים ומתקדמים מוזמנים להצטרף לקורסים ולהעשיר את ידיעותיהם בטכנולוגיה המתפתחת בכל תחום שקיים. הירשמו למכללה ותתחילו ללמוד וליהנות וכמובן גם להצליח ולקבל תעודה – הרווח כולו שלכם.

קורס javascript מתקדם

 

Javascript הינה שפת התכנות הבינלאומית החשובה ביותר, המאפשרת לנו ליצור יישומים וכלים באינטרנט ממגוון רחב של ממשקים, החל ממחשבים, טלפונים חכמים, טלוויזיות ועוד. קורס javascript מתקדם מיועד למתכנתים מנוסים המעוניינים להרחיב את הידע שלהם, לפתח וליצור תוכנות המותאמות בצורה ייחודיות ללקוחות שלהם, בין אם בתוך חברה, ארגון, סטרט-אפ ועוד.

 

החשיבות של קורס javascript מתקדם

למעשה, כל מי שרוצה ליצור ולפתח פלטפורמות חדשות באינטרנט, בעיקר בקרב חברות סטארטאפ, חייבת להכיר היטב את שפת התכנות javascript על כלל האפשרויות העומדות בה. הקורס מאפשרת לדעת כיצד לעשות שימוש ב javascript על מנת לכתוב קודים חדשים ובכך ליצור אפשרויות ומוצרים חדשים באינטרנט. בעוד בניית אתרים הינה השלב הראשוני לצורך פיתוח, הרי ששימוש ב javascript מאפשר לפתוח עולמות חדשים וליצור מחדש מגוון רחב של כלים ואפשרויות.

 

תוכנית הקורס

מאחר וקורס javascript מתקדמים נועד לבעלי ידע בתחום של בניית אתרים, פיתוח ותוכנה, הקורס מדלג על שלב ההיכרות עם המערכת ויוצא ישר אל הפועל, על מנת להתחיל ולעסוק בפרקטיקה של הדבר. במהלך הקורס יורדים אל הנקודות החשובות ביותר ב javascript החל ממחרוזות שלא ניתנות לשינוי, הפרדת נתונים, פונקציות, אובייקטים, יציר פונקציה עצמאית, תבניות, מרחבים, השתקפות, מודול, פרוקסי, בקרת זרימה ועוד.

 

מהלך הקורס

קורס javascript מתקדם ניתן ללמוד במגוון רחב של מכונים ומכללות המספקות תחום התמחות זה. הקורסים עצמם הינם במסגרת עצמאית ולרוב נעים בין 60-80 שעות לימוד. מאחר וקורס זה מיועד רק למי שכבר יש לו רקע בפיתוח, בניית אתרים והכירות בסיסית עם javscript, מרבית הלימודים מתמקדים בפרקטיקה תוך התנסות עצמאית, הבאת מקרי בוחן, קריאה בספרות מקצועית ודיונים, על מנת להכין את בוגרי הקורס להתמודדות אמיתית בשטח, תוך יצירת מוצרים בהתאם לדרישות הלקוחות שלהם.

 

קורס javascript מתקדם מעניק את הכלים המתאימים ליצירה של פלופורמות אינטרנטיות חדשות, פיתוח מוצרים והתאמה של המוצר אל דרישות הלקוח. 

קורס javascript מתקדם – האם זה כדאי?

בעידן המודרני של היום כל דבר שאנו עושים מתקשר איך שהוא למחשבים ולאינטרנט. גם האפשרויות שלנו התרבו, וכיום כל דבר שאנו צריכים דוגמת שירות או מוצר אנו נחפש אותו באינטרנט. לדוגמא, בעבר היינו רוצים לקנות מוצר כלשהוא, היינו צריכים להגיע פיזית למספר חנויות בשביל לראות את המוצר ולהשוות מחירים. כיום, אנו יכולים לעשות את הכול באינטרנט במהירות הבזק, ותוך מספר קליקים אנו יכולים להשוות מחירים ואף לקנות את המוצר. כיום ישנם אין ספור אתרי אינטרנט בכל תחום שהוא, אתרים תדמיתיים, מכירתיים, פורטלים ועוד

למה ללמוד היום בניית אתרים?

בין אם אתם רוצים לעשות קורס javascript מתקדם או כל קורס אחר בבניית אתרים אתם בכיוון בנכון. ישנו ביקוש עצום לבניית אתרי אינטרנט והטכנולוגיה משתנה ומשתפרת כל הזמן, מה שאומר שמי שילמד את המקצוע הזה ויהיה טוב בתחומו יוכל למצוא פרנסה לא רעה. אפשרויות התעסוקה הן רבות, החל בחברות בניית אתרים המחפשות כל הזמן נותני שירות בתחום, וכלה בעבודה כפרילנסר, שאומנם הינה עבודה קשה יותר אך מי שיודע לשווק את עצמו ולומד כל הזמן את התחום, יכול להתפרנס מצוין מתחום בניית האתרים וקידומם ברשת.

מה זה javascript?

javascript הינה שפת תכנות אשר הינה משתלבת בקוד ה-HTML. ה-HTML הינו מעין "חדר אחורי" של כל אתר אינטרנט, וכל אתר שנבנה היום מתבסס על קוד זה. ככל שלומדים יותר ואם עושים קורס javascript מתקדם האפשרויות רק גדלות, כך שניתן לבנות את האתרים בטכנולוגיות מתקדמות יותר ומשופרות יותר. הדרישה לאתרים מתקדמים רק הולכת וגוברת, ומי שמתאים את עצמו לדרישות של הלקוחות ולאפשרויות שהטכנולוגיה מציעה יימצא לא מעט פרנסה בתחום וגם כמובן עבודה מעניינת ומאתגרת ובעיקר הייטקיסטית.

אין ספק שעולם ללא אינטרנט הוא משהו שאנו לא יכולים בכלל לדמיין היום. אנו יכולים לבחור איך אנו נהיה חלק מהעולם המודרני, אך אם אנו רוצים להתקדם בחיים ולמצוא עבודה מעניינת ומאתגרת ועם שכר נאה בצידה קורס כזה כמו קורסים רבים אחרים בבניית אתרים הם מה שאנו צריכים.

יתרונות של מערכת דוט נט ניוק

אחת ההחלטות הנבונות ביותר שכיום מאפיינת את הבחירה של יותר ויותר מנהלי אתרים וחברות הינה ההחלטה לעבוד לצד מערכת דוט נט ניוק. מדובר בפלטפורמת קו פתוח המאפשרת מגוון מאד רחב של יכולות פיתוח ועבודה שונות. למערכת עצמה ישנם יתרונות רבות והיא מסוגלת לענות ברמה המקסימאלית על הדרישות הבסיסיות וכן היותר מורכבות של מנהלי חברות ואתרים. חברות אשר מעניקות שירותי התקנה של מערכות אלו יכולות להציע עבור לקוחותיהם מודולים מתאימים במחירים הוגנים וסבירים.

מערכת אינטרנטית לניהול מידע- מערכת מודולארית

מערכת דוט נט ניוק הינה מערכת כאמור בעלת קוד פתוח ומתאפיינת כמערכת מודולארית, כלומר מאפשרת חיבור וניתוק ביתר קלות של רכיבי תוכנה מבלי הצורך בעבודות תשתית מסוימות. דוגמא טובה למודולאריות של פלטפורמת ה DNN באה לידי ביטוי ביכולת ההתקנה המהירה והפשוטה של דפי מודול כמו למשל מודול לניהול מסמכים. מעבר לכך מדובר במערכת ידידותית למשתמש שאיננה מחייבת את מנהלי האתר בידע נרחב בנושא של תכנות ומאפשרת להם להתעסק במהות האמיתית של האתר.

הגדרות לניהול תוכן באינטרנט

מערכת DNN הינה מערכת בעלת הגדרות נכונות ומתאימות של ניהול תכנים ברשת האינטרנט. הגדרות נכונות משמען, הפרדה מלאה בין שלושה רכיבים המהווים את התוכן של האתר, עיצוב, תוכן טקסטואלי וטכנולוגיה. הפרדה זו נדרשת בראש ובראשונה לאור ההתפתחות האדירה של כמויות התוכן ברשת האינטרנט המחייבת שליטה מלאה שתושג כאמור רק על ידי הפרדה בין שלושת האלמנטים המרכיבים את התוכן. הפרדת הרכיבים מאפשרת למעשה לשמור על התכנים הקיימים באתר בכל רגע נתון גם כאשר מתבצעים עדכוני טכנולוגיה.

מערכת לניהול מידע לפי סטנדרטים מקובלים

ברשת האינטרנט אחת מהדרכים להשתלט על הביזור בין המגוון הרחב של גורמי התקשורת היא על ידי יצירה של מערכת כללים מוסכמת או במילים אחרות על ידי האחדה של פרוטוקולים. האחדה זו נדרשת על מנת שתתאפשר תקשורת משותפת בין המערכות השונות של יצרני החברה, על אף שמערכות אלו אינן פותחו בשיתוף פעולה. כיום, ישנם כמה גופים מרכזיים בעולם שקובעים ומגדירים את הסטנדרטים והפרוטוקולים שבהתאם להם יש לפתח תכנות, על מנת שתתאפשר תקשורת משותפת ביניהן.קורס javascript מתקדם ובניית אתרים

אז מה זה בעצם javascript? Javascript הינה שפת תכנות מתקדמת, שפה אשר משתלבת עם קוד ה-HTML . ה- HTML הוא החדר האחורי של כל אתר אינטרנט מה שאומר שמי שעוסק בנית אתרים צריך ללמוד את הקוד הזה. הקוד הוא בעצם מה שהמחשב מבין והוא צבר של פקודות מה צריך לעשות בכל מקום באתר ומה אמור להיות בו. ה- javascript הוא שלב מתקדם יותר והוא פותח אפשרויות רבות בכל מה שקשור בעיצוב של האתר ובתכנות שלו, ומי שיודע לבנות אתרים בעזרת ה- javascript יבנה אתרים מתקדמים יותר ויפים יותר.

תחום בניית האתרים

אז כמה אתרים קיימים היום בעולם? סביר להניח שלא מעט מיליוני אתרים, ומה שבטוח גם שבכל יום ויום מתווספים עוד כמה אלפי אתרים חדשים. אז מי בונה את כל אלו? חברות בניית אתרים או בוני אתרים פרילנסרים. התחום צבר פופולאריות רבה בשנים האחרונות, ויותר ויותר צעירים ומבוגרים לומדים בניית אתרים אם בשביל לעסוק בזה כתחביב ואם בשביל לעשות מזה מקצוע. קורס javascript מתקדם נותן לאותם אלו את האפשרות לעשות יותר ולדעת יותר, וכפועל יוצא מכך גם להציע ללקוחותיהם עוד אפשרויות מתקדמות יותר.

איפה לומדים את זה?

כיום אומנם ניתן ללמוד כמעט הכול באופן עצמאי דרך הרשת, וגם קורס javascript מתקדם כמו גם בניית אתרים באופן כללי ניתן ללמוד כך. אך עדיין לימוד באופן מסודר אצל מי שמומחה בכך עדיף על לימוד באופן עצמאי, מה גם שכיום יש אין ספור אפשרויות ללימודים. יש את האופציה המוכרת והיא לימודים במכללה כלשהיא, מכללה אשר מציעה לימודי בניית אתרים, ויש אפשרות ללמוד און ליין מה שאומר שכל אחד מהצדדים נמצא מול מחשב ועל ידי שימוש משותף בתוכנה כמו סקייפ ודומיה ניתן ללמוד לא פחות טוב מאשר לימודים בשיטה המסורתית.

אין ספק שבניית אתרים הוא התחום של ההווה והעתיד, כל מה שצריך הוא ללכת וללמוד במקום טוב, לעשות את כל המטלות ולהצליח. קורס javascript ישדרג את הלימודים עוד יותר.

תכנות מעניין אותך? קורס javascript מתקדם

תחום המחשבים מתפתח במיוחד בשנים האחרונות ואיתו תחומי שפות התכנות השונות והרבות. שפות תכנות הן חשובות ביותר בתחום המחשבים, ומתכנתים רבים זוכים לעיסוק רב בשוק העבודה. עסקים וחברות שונות זקוקים למתכנתים בשפות שונות וידיעת שפות תכנות יכולות לספק עבודה רבה כיוון שמדובר בנושא בסיסי בעולם המחשבים כיום. שפות תכנות הן האחראיות לבסיס התוכנות והאפליקציות השונות הקיימות בעולם המחשבים וכמובן מאחורי כל תוכנה מצליחה עומדים מתכנתים מצליחים. אולי תכנות הוא גם בשבילכם?

 

שפות התכנות הן שפות חשובות במיוחד ואפילו נלמדות היום במגמות מחשבים בבתי ספר שונים. תלמידים בבתי ספר תיכון לומדים היום לתכנת בשפות שונות כמו למשל סי שארפ ועוד שפות שונות. שפות התכנות מאפשרות לתכנת יישומים שונים למחשב וכמובן מדובר בעניין בסיסי כאשר מדברים על מחשבים. שפות תכנות נלמדות במוסדות השונים והן רבות ומגוונות, כל אחד יכול לבחור את שפת התכנות על פי רצונותיו ועניינו וכמובן על פי היכולת העתידית להשתלב בשוק העבודה לאחר שמחזיקים בתעודת סיום של קורס כזה או אחר.

 

קורס javascript מתקדם יעניק ללומדים אותו ידע והבנה רחבה יותר בתחום. היום ברוב אתרי האינטרנט קיים שימוש בשפה זו והידע בנוגע לשפה זו חשוב מאוד למי שמעוניין להתעסק בתחום. היום כבר רבים יודעים שעיסוק בתחום המחשבים הוא משתלם ונוח והרבה בוחרים לעסוק בתחום ולהרחיב את ידיעותיהם בשפות השונות ובתחומים השונים. אנשים רבים עוסקים כיום בתחום ההיי טק ובמחשבים וכמובן התחומים רבים ומגוונים וכלי מי שמתעסק בתחום יכול למצוא את עצמו בנושא כזה או אחר השייך לתחום.

 

קורס javascript מתקדם יכול לעזור לך להשתלב בשוק העבודה ביתר קלות אם תרצה לעסוק בתחום השייך לכך. אם אתה מתעניין בתחום המחשבים ושוקל להרחיב את ידיעותייך בתחום, בדוק האם קורס זה יכול לשמש אותך ולעזור לך להשתלב בשוק העבודה כיום. בחר מקום לימודים שיעניק לך לימודים ברמה גבוהה ושהמורים בו הינם מקצועיים ובעלי נסיון בתחום.על לימודי מחשבים לא מתפשרים וחשוב לבחור במקום מקצועי ואיכותי שיספק לכם לימודים איכותיים. 

קורס javascript מתקדם

שפת ה java script הינה תוכנה שפותחה ע"י Netscape וכיום היא פעילה באופן רציף בכול הדפדפנים הגדולים אשר מגיעים בגרסה של 3.03 לפחות. עם זאת כן ניתן למצוא תמיכה גם בגרסת Navigator 2.0, אך פה כבר מדובר על גרסה יותר בסיסית. הקורס הבסיסי של java script מתמקד בצעדים היותר ראשוניים של התוכנה והוא מכיל תרגולים רבים ויש בו דגש בעיקר על "אם.. ואז..", קישורים, משתנים והצהרות. אך כאשר מדובר על הקורס המתקדם, הרי שכבר ניתן יהיה למצוא התעמקות בכול נישה ונישה, הרי כשצוללים פנימה מגלים שלכל אופציה נפתחים עוד תתי אופציות וברגע שיודעים לשלוט בהם, הרי שמדובר על עולם ומלואו של אפשרויות.. כך שממשיכים עם לולאות, טפסים, פונקציות ועוד.

השלב הבא

אם נחזור להתחלה נגלה ששפת java script יצאה ב1995 על מנת להעצים את חווית המשתמש ולפתח דפים יותר אטרקטיביים ודינמיים. חידוש זה אפשר לשלוח מידע באופן מידי מבלי לעשות פעולות מקדימות כגון ריענון הדף, ומבלי לשחק עם הדפדפן, ובנוסף אופציה זו אפשרה לחסוך מקום גדול באחסון, (עובדה שהיא בפני עצמה מאוד יעילה). עם הזמן ודי מהר התוכנה תפסה תאוצה והפכה להיות מאוד מבוקשת ומכאן שגם לימודים בתחום התחילו לצוץ כיוון שהעוסקים בתחום הבינו שאם ברצונם לשדר רצינות ולהראות יכולות, עליהם להיות בקיאים גן בנישה זו ופה קורס javascript מתקדם נכנס לתמונה.

יתרון

אדם שעובר קורס javascript מתקדם, יזכה להתברג אל מגוון חברות ומוסדות ראשיים, וזאת כיון שלא חסרים סיטואציות בהן יש צורך במומחה בתחום. לדוגמה מומחה עבור פיתוח מנועי חיפוש או מומחה עבור פיתוח דפדפני מובייל. כמו כן מי שכבר מחזיק בידע הבסיסי, אך רוצה להמשיך ולהתמקצע, להמשיך ולהתעדכן בהישגים הנוספים שהתוכנה מציעה, מוזמן למצוא את המקום המתאים לו ולהמשיך לחפור בתחום, כי ככול הנראה מדובר על תחום שימשיך להיות רלוונטי וחיוני גם בשנים הקרובות, וכיוון שידע מוכיח את עצמו, תמיד מומלץ לקחת קורסים מתקדמים, כי כל היופי בתחום זה שתמיד יש מה עוד ללמוד, מה עוד לפתח ובמה עוד להתמקצע.

קורס javascript מתקדם

Javascript היא שפת סקריפט המבוססת אובייקטים: Object Oriented, ולעתים נהוג לכנותה בשמה המקוצר JS. כדי להבין באיזה סוג של שפה מדובר ננסה ראשית להסביר מה המשמעות של שפה מבוססת אובייקטים. שפת JS מחולקת לכמה וכמה אובייקטים כאשר כל אחד מהם מהווה מכלול של פונקציות, קרי מתודות, ותכונות- Properties. על ידי שימוש בשפה, מפתחים יכולים להטביע קטעי סקריפט כלומר מעין "תכניות קטנות" במסמכי HTML ועל ידי כך ליצור דפים יותר דינאמיים.

אודות שפת JS

קורס javascript מתקדם מחייב ידע מוקדם ב- HTML או לכל הפחות היכרות עם HTML ברמה בינונית. Javascript הינה שפה אשר מיועדת לצד של הלקוח ואיננה מחייבת הידור- Compilation טרם ההרצה. מדובר למעשה בשפה המהוהה case-sensitive, היינו בעלת רגישות לאותיות קטנות וגדולות כאחד. במילים אחרות בשפה זו, המשתנה הקרוי VarName הוא איננו אותו המשתנה דוגמת VARNAME או varname. עבור כל בונה אתרים שפת JS היא בגדר מרכיב מרכזי בעל חשיבות גבוהה.

שימוש בסביבת עבודה לבניית אתרים

בין אם בונה האתרים בחר ב- CSHTML בתור טכנולוגיית צד השרת עבור האתר שברשותו ובין אם הוא בחר ב- ASP.NET או ב- PHP ועוד טכנולוגיות אחרות, עדיין יהיה לו צורך בכל המקרים הנ"ל בשפת Javascript. קורס javascript מתקדם נועד להכשיר עורכי JS לבניית אתרים דרך שימוש בסביבת עבודה, שימוש אשר נדרש עבור כל מי שמעוניין לבנות אתרים בכל טכנולוגיית צד שרת שהיא, לערוך קבצי HTML דרך שילוב קטעי קוד JS ולאחר מכן להציג אותם בדפדפן.

תנאי קבלה ונושאי לימוד מרכזיים במסגרת הקורס

תנאי קבלה אל קורס javascript מתקדם מחייבים כאמור ידע בסיסי קודם ברמה בינונית לכל הפחות ב- HTML, ידיעת השפה האנגלית במידה מספקת על מנת להתמודד עם כל הדרוש במסגרת עבודה עם תוכנות מחשב ואינטרנט. תכני הלימוד המרכזיים בקורס כוללים היכרות מעמיקה עם עולם התכנות מצידו של הגולש או הלקוח, מבואות לתכנות, יצירת DHTML, אימות נתוני קלט בטפסים, אינטראקציה עם הדפדפן ואירועים, אובייקטים ב- JS ועוד נושאים נוספים שבאמצעותם יוכל התלמיד לרכוש את המיומנות הנדרשת בשפה.

 

 

 

קורס Javascript
יותר ויותר צעירים מבינים בימינו כי על מנת להבטיח את עצמם מבחינה כלכלית עליהם לרכוש מקצוע מבטיח באמצעות קורסים ייעודיים. אם עד היום הסברה העיקרית גרסה כי על מנת להצליח כלכלית ישנו צורך בתארים אקדמאיים מתקדמים הרי שכיום יותר ויותר מבינים כי על מנת להשתלב בתחומים המצליחים ביותר ישנו צורך בהתמקצעות ספציפית. לפיכך אין זה פלא כי אנו עדים לקבוצות שלמות של צעירים המגיעים ללימודים של קורסים ספציפיים בתחומים ייעודיים על מנת לרכוש מקצוע מצליח ולהשתלב בשוק.

אחד התחומים בו ישראל יותר משגשגת הינו תחום ההייטק ולא בכדי מייצאת ישראל לחו"ל מדי שנה מאות מוחות מבריקים שחלקם מהווים את היוזמה להקמת הסטארט אפים הגדולים ביותר. קורס Javascript עוסק בשפת התסריט של ג'אווה בה נעשה שימוש בעיקר על ידי צד לקוח, היינו קוד המוטבע בדפי אינטרנט ומאפשר לדפדפן עצמו להפעיל את הקוד המוטבע.

אתרי האינטרנט הקיימים כיום מציעים לגולשים דינאמיות ואפשרויות גיוון שונות. באמצעות קורס Javascript

ניתן להוסיף לכל אתר רכיבים חדשניים שונים ולהעלות את הדירוג שלו במנועי החיפוש השונים, מבלי להזדקק לשירותים של מתכנת או כל איש מקצוע חיצוני אחר. בין הנושאים הנלמדים במהלך קורס Javascript: מבוא ומונחי יסוד הכרחיים, כתיבת פונקציות והכרת האפקטים הבסיסיים של jQuery, שילוב עם CSS3, שילוב של jQuery/JS בטספים, חשיפה ל-jQuery Mobile ועוד. הלומדים רוכשים מיומנויות שיאפשרו להם להשתלב בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם.

הקורס מיועד לאלו המעוניינים להשתלב בתחום של בניית אתרים ורוצים לכתוב קודים של צד-לקוח באופן מוצלח באתרי אינטרנט. בקורס נלמדות המיומנויות השונות הנדרשות לצורך השתלבות בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם כולו. בין שהקוד בצד השרת נכתב בשפת PHP ובין שהוא נכתב בשפה אחרות הרי ששפת JavaScript היא החיונית לכתיבת קוד צד לקוח המשפלים את יכולותיו של קוד צד שרת.

במהלך הקורס ילמדו התלמידים לבנות תשתיות תקשורת מתקדמות בארגונים שונים, יצירת שינויים בתהליכים שונים בארגון וכן ניהול חכם של תהליכים ארגוניים שונים בכל הקשור למתן השירות המתקדם ביותר ללקוחות או למעשה, לכל מי שמעוניין בשירותים אלו. אין ספק שמדובר באחד המקצועות המבוקשים ביותר בארגונים השונים בארץ ובעולם ולכן אין זה פלא כי רבים בוחרים להמשיך לקורס זה במהלך הכשרתם. הקורס מעניק אפשרות להשתלבות בחברות הגדולות ביותר בעולם כולו.
קורס JavaScript מתקדם

העולם  המוכר לנו כיום משנה את פניו ללא הרף ולכן אין זה פלא כי צעירים רבים בוחרים במקצועות המבטיחים יותר מבחינה כלכלית כך שבעתיד יוכלו להתפתח ולהמשיך את הקריירה ההתחלתית. בניגוד לסברה שהייתה רווחת עד היום, לפיה תואר ראשון או שני הוא זה החשוב על מנת לספק הבטחה כלכלית, יותר ויותר צעירים מבינים כי תואר אקדמי כלשהו אינו מהווה כל ערובה לביטחון כלכלי, נהפוך הוא. רבים המסיימים את תאריהם הראשון והשני מוצאים עצמם מובטלים ולכן אין זה פלא כי אנו זוכים לראות יותר ויותר צעירים הבוחרים בקורסים ייעודיים לצורך יצירת ביטחון כלכלי עתידי.


אין זה פלא כי אחד התחומים בו ישראל מצטיינת הינו תחום ההייטק. מוחות מבריקים מיוצאים מדי שנה לחו"ל וכמו כן קמים מדי שנה סטארט אפים חדשניים בנקודות שונות בארץ ובעולם כולו על ידי ישראלים. אתרי אינטרנט שונים הקיימים כיום מציעים לגולשים מגוון רחב של אפשרויות תמרון ושעשוע תודות לתוכנת Javascript המאפשרת הוספת רכיבים שונים בעמודי האינטרנט, יצירת רקע דינאמי ואפשרויות שונות בכל הקשור לצד לקוח. הנושאים הנלמדים במהלך קורס Javascript מתקדם הם: מונחי יסוד הכרחיים ובסיסיים, כתיבת פונקציות והכרת האפקטים הבסיסיים של jQuery, שילוב עם CSS3, שילוב של jQuery/JS בטספים, חשיפה ל-jQuery Mobile ועוד.


קורס JavaScript מתקדם מיועד לאלו שיש להם ידע קודם בבניית אתרים ומעוניינים לפתח את הידע הקיים וליישמו בעולם האמתי. קורס JavaScript מתקדם מיועד למפתחים המגיעים מרקעים שונים ומגוונים כאשר המכנה המשותף לכולם הינו השליטה הבסיסית ב CSS, HTML ו JavaScript. מפתחי צד לקוח המעוניינים להרחיב את השכלתם ואת הידע שלהם בכל הקשור ל HTML/CSS/JS ולא מכירים את הדרך הטובה ביותר לכך, ייהנו וירחיבו את יכולותיהם באמצעות קורס JavaScript מתקדם.


כמו כן מיועד הקורס למפתחי ווב המעוניינים לפתח את עצמם באופן מסודר ולהוביל את החברה שלהם להישגים חדשים. מוכשרים שאינם חושבים כי JavaScript היא שפה גסה ומעוניינים להרחיב את הגדרת התפקיד שלהם בחברה. כמו כן מנהלי פיתוח המעוניינים לרכוש ידע נוסף.