קורס MVC - בניית אתר מתקדם בדוט-נט << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס MVC - בניית אתר מתקדם בדוט-נט

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס MVC – לחץ כאן


סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מבוא ל-MVC - סרט חשוב - חובה לראות !!! ארכיטקטורה של MVC פרוייקט ראשון ב-MVC שינוי מרחב השמות - Namespace החזרת ערכים מה-Controller העברת מידע מ-Controller ל-View שפת Razor לכתיבת View יצירת Layout יצירת Partial View יצירת Sections הגדרת נתיבים - Routes שימוש ב-NuGet ניהול קבצים בפרויקט MVC ניהול בקשות Post שימוש ב-Html Helpers שימוש ב-Entity Framework - חלק 1 שימוש ב-Entity Framework - חלק 2 טיפול בשגיאות בצד שרת - Exceptions שימוש ב-Data Annotations שימוש ב-Stored Procedures שימוש במודל השכבות - N-Tiers שימוש בתבניות מוכנות - Scaffold ולידציה - Validation יצירת Controller בסיס שימוש ב-Cache - חלק 1 שימוש ב-Cache - חלק 2 שימוש ב-Async Controller ייעול עם Bundling and Minification שימוש ב-AJAX MVC - חלק 1 שימוש ב-AJAX MVC - חלק 2 שימוש ב-AJAX MVC - חלק 3 שימוש ב-AJAX MVC - חלק 4 יצירת פילטרים אבטחה - MVC Security - חלק 1 אבטחה - MVC Security - חלק 2 אבטחה - MVC Security - חלק 3 אבטחה - MVC Security - חלק 4 אבטחה - MVC Security - חלק 5 הרשאות לפי משתמשים - Users & Roles אבטחה - MVC Security - חלק 6 אבטחה - MVC Security - חלק 7 ממשק מותאם למובייל ע"י jQuery Mobile ממשק מותאם למובייל ע"י MVC יצירת שירות Web API שימוש באזורים - Areas סוגי פרויקטים נוספים ב-MVC Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 הדגמה של יצירת מסד נתונים קורס PHP - הרצאה 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס MVC – מה זה ייתן לי?

תחום בניית האתרים הולך ושועט קדימה בכל עת. יש הרבה עבודה בתחום. אם גם אתה רוצה להשתלב בתחום ולהיכנס למרוץ אתה חייב ללמוד קודם קורסים מקצועיים שיקנו לך את הכלים ואת הידע בשביל לבצע את העבודות כנדרש. אחת השפות המרכזיות והבסיסיות היא דוט נט. אם גם אתה רוצה לבנות אתרים בסביבת דוט נט עליך לקחת קורס MVC. כך תלמד את השפה ויהיו לך הכלים המקצועיים בשביל לבנות אתרים כאלו בהצלחה.

האם יש עבודה בתחום?

לפני שמתחילים ללמוד חובה לבדוק קודם שאכן יש עבודה בתחום. שאלו את עצמכם במה יקדם אותי הקורס? לאיזו משרה אוכל להציע את עצמי? באיזו חברה אוכל להשתלב? רק אם התשובות לשאלות הללו מניחות את דעתכם ומספקות אתכם כדאי לכם ללמוד את הקורס הזה. כמובן שתוכלו להתייעץ עם אנשי מחשבים וכן להרגיש את הדופק בעצמכם על ידי עלעול בלוחות הדרושים. כך תדעו האם הקורס הזה אכן מקדם אתכם לקראת מציאת עבודה מוצלחת ומשתלמת.

האם זה מתאים לי?

לא כל אחד מתאים לתחום בניית אתרים. הן מבחינת היכולות שהתחום דורש והן מבחינת המשיכה למקצוע. ראשית יש לדעת שהתחום דורש יכולות לוגיות טובות. כי רק כך אפשר להצליח. כמו כן אם אין לכם משיכה לתחום ואתם אפילו סולדים מהשפות השונות התרחקו בזמן. חבל להשקיע כסף, כוחות וזמן יקר בשביל לגלות שוב את המסקנה הידועה לכם. בדקו היטב אם אכן התחום מתאים לכם בטרם תתחילו להשקיע בכך סכומי כסף.

כמה זה עולה לי?

בשביל לעבוד בתחום עליכם לעבור מבחן חיצוני של מיקרוסופט. כאשר קורס MVC מכין אתכם לקראת המבחן ונותן לכם את הידע הנדרש. לכן תנו דעתכם לכך שבמהלך הלמידה חשוב שתרכשו ידע מקצועי לצד רכישת ביטחון עצמי והרגשת ביטחון בדבר היכולת שלכם לקבל עבודות שכאלו ולבצע אותן בהצלחה מרובה. עליכם לברר על בתי ספר שונים ועל דרכים שונות שיוכלו להכין אתכם לקראת המבחן החיצוני ולתת לכם את הכלים להצליח בו וגם בעבודה בתחום.

למה מיועד קורס MVC

התעמקות רצינית בעולם הטכנולוגיה והמחשבים מציגה לנו מגוון מרשים ורחב מאוד של יישומים, פיתוחים, חידושים ואלמנטים מתקדמים. כך אנו מבינים עד כמה מדובר על עולם מרתק מאוד שלא מפסיק לחדש ולא מפסיק ליצור טכנולוגיות שיכולות לסייע לתכנות מגוון מאוד מבניית אתר ועד לבנייה ופיתוח של אפליקציות.

 

לגבי טכנולוגיית MVC הרי שהיא נחשבת למתקדמת מאוד ומציגה שוב את היכולות המתקדמות והמרשימות מאוד של חברת הענק מיקרוסופט. מדובר על טכנולוגיה שמיועדת לפיתוח של אפליקציות WEB, והיא נמצאת בשימוש נרחב מאוד תוך שהיא מציגה תוצאות מרשימות עבור לא מעט משתמשים בכל רחבי העולם הגדול.

 

נושאים מתקדמים להכרת טכנולוגיה מתקדמת

יש לא מעט דברים שצריך ללמוד אם רוצים להכיר טכנולוגיה חשובה כל כך כמו זו ואם רוצים לעבוד איתה בצורה מקצועית על מנת לעמוד בדרישות המאתגרות של היום. קורס MVC מציג בפני כל תלמיד שלוקח בו חלק כיצד מדובר על טכנולוגיה ששמה דגש אמיתי על פיתוח מהיר שמשרת היום גופים רבים בכל מקום.

 

מעבר לפיתוח המהיר מדובר גם על שימוש מקצועי בארכיטקטורה נכונה, על הפרדת שכבות, על שילוב של ספריות בקוד פתוח, וגם על תמיכה מובנית לגבי בדיקות אוטומטיות. נתונים אלו מדגישים חזור והדגש שמדובר על קבלת יכולת גבוהה מאוד של איש מקצוע שיודע כיצד לעבוד בצורה משולבת והרבה יותר מורכבת.

 

אפשרות חשובה עבור כל מפתח

מדינת ישראל מציגה בשנים האחרונות מספר מאוד לא מבוטל של מפתחי היי טק. אין ספק שבתור מעצמת היי טק אנו מזהים עד כמה יש בישראל יכולת אמיתית לעבוד עם טכנולוגיות מתקדמות מאוד. כך, גם לגבי MVC אנו רואים עד כמה מדובר על פלטפורמה שנחשבת לנוחה מאוד ואף למהנה בכל הקשור לפיתוח מערכות.

 

לכן גם מסיבה זו אנו מזהים את הרצון של רבים למצוא להם קורס MVC שיענה על הדרישות של השוק אך גם יספק להם אפשרות מושלמת לצבור את כל הידע הנדרש על מנת לרוץ קדימה ולעבוד בצורה מלאה ורציפה גם אם מדובר על אתגרים מורכבים מאוד וגם אם מדובר על מערכות מתקדמות יותר ויותר.

 

 

קורס MVC וקורסים במחשבים בכלל...

אם אתם אחרי צבא ומתלבטים מה לעשות, ובעיקר אם יש לכם אמא פולנייה שלוחצת עליכם כבר ללמוד, אתם חייבים להחליט. סיימתם את השירות הצבאי, עבדתם קצת בעבודות מזדמנות בשביל לחסוך כסף, נסעתם לטיול הגדול וחזרתם, ועכשיו, מה לעשות מתחילים החיים האמיתיים. אי אפשר להתחמק מהם וצריך לקבל החלטות. אז אם אתם מתלבטים מה ללמוד עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות, ואחת מהן היא לקחת קורס כלשהוא במחשבים כדוגמת קורס MVC ואחרים, וככה תוכלו להתברג באחת מחברות הייטק ולהרוויח לא מעט כסף.

תואר ראשון או קורס מחשבים?

תואר ראשון או אפילו שני זה מצוין, זה מכובד, זה מרחיב אופקים, וזה בעיקר גורם לסבתא להתגאות. אבל עם תואר ראשון או שני לא הולכים למכולת, ובסופו של דבר אתם צריכים לחשוב מה יעניין אתכם, מה יגרום לכם לקום בבוקר לעבודה עם חיוך וכן, גם מה יכניס לכם יותר כסף לחשבון הבנק שלכם. בעיקר אם אתם מתכננים בשנים הקרובות להתמסד, ורוצים משפחה וילדים, אתם צריכים לחשוב פרקטי – מה יכניס לכם ומה יסייע לכם לחיות ולהתפרנס בכבוד. אז תתחילו לחשוב על קורסי מחשבים כדוגמת קורס MVC וקורסים אחרים מכמה סיבות.

למה כדאי לעשות קורס מחשבים כלשהוא

יש כמה סיבות לכך. ראשית, העולם היום עובד על מחשבים ועל אינטרנט. זה כנראה רק יילך ויעמיק לפחות בדור שלנו, מה שאומר שכדאי להיות חלק מזה. שנית, יש לא מעט קורסים קצרים יחסית ובתוך כמה חודשים עד שנים בודדות מאוד ניתן לקבל מקצוע ביד. שלישית, הייטק ומחשבים מביאים עימם פרנסה לא רעה כך שיכול להיות שגם קורס אחד בלבד יספיק לך בשביל למצוא עבודה טובה.

איפה ללמוד קורס כזה כמו גם אחרים? זה כבר עניין אחר. יש לא מעט מכללות שמציעות קורסים שונים במחשבים, מן טובות יותר או פחות, וכל מה שנדרש מכם הוא לקרוא ולעקוב מי מסייעת במציאת עבודה? איפה עובדים בוגרים של מכללה כזו או אחרת? מה תנאי הקבלה? וכמובן, כמה לוקחת כל מכללה על קורסים כאלו... בהצלחה!

 

 

קורס MVC או קורס PC לומדים רק במקום רציני!

האפשרות ללמוד קורס מחשבים במגוון מוסדות לימוד בכל רחבי הארץ היא אפשרות מדהימה ומשמעותית מאד עבור עשרות אלפי אנשים המבקשים לרכוש ידע מקצועי שימושי ולעסוק בתחום המחשבים. אין צורך להפוך למהנדס ולהשקיע שנים רבות בלימודים אקדמאיים בכדי להתחיל במסלול מקצועי עצמאי, אפשר מיד להירשם אל קורס מחשבים אחד ואפילו יותר ולאחר שמתמחים בנישות מסויימות אפשר להעמיק ולרכוש ניסיון ולאחר מכן להשתלב כפרילנסרים או כשכירים בהמון חברות במשק הישראלי ואף הבינלאומי.

באיזה קורס תבחרו?

בין הקורסים שתוכלו ללמוד בהנאה מרובה: קורס מחשבים בסיסי הנקרא קורס טכנאי PC, או קורס MVC  העוסק בתכנות, קורסי הסמכה באבטחת מידע, קורסים בניהול רשתות או קורסים בניהול מערכות. כמו כן תוכלו לקחת קורס תכנות מקיף ומקצועי מאד הנפרש על פני שנה שלמה או להתמחות בנישה מצומצמת יותר כמו קורס סי שארפ. כל הקורסים הללו יעשירו מאד את הידע שלכם ובעזרת ניסיון הנרכש על בסיס ניסוי גם בזמן הקורס וגם לאחריו תוכלו לעשות בהם שימוש אמיתי.

זה המקום להזכיר כי במרבית הקורסים לא יידרשו מכם תעודה כלשהי כתנאי סף לקורסים, לעומת זאת ידע בסיסי באנגלית וידע בסיסי במחשבים ותוכנה יכולים בהחלט להיות דרישת סף. בררו את הדברים מבעוד מועד בכדי שתוכלו לבצע את ההכנות הדרושות טרם תחילתו של הקורס. בחלק מהקורסים יהיו המקומות מוגבלים, אל תחכו לרגע האחרון, הקידמו לברר ולשריין מקומות זמן מה מראש.

איפה כדאי ללמוד?

בין אם תבחרו בקורס בסיסי של PC   או שתחליטו להתמחות בנישה אחרת של קורס MVC, מומלץ מאד ללמוד את הקורסים הללו במקומות מוסדרים. מוסדות הלימוד האיכותיים יעניקו לכם את כל התנאים להצלחה, החל מכיתות מולטימדיה מצויידות במחשבים מתאימים ועד מרצים מהשורה הראשונה. ישנם לא מעט קורסים בהם התעודה הינה קריטית. תעודה של הסמכה מקצועית קריטית עבור מספר מקומות עבודה וגם בזמן המיונים הראשוניים. לכן עליכם לוודא כי המקום בו אתם לומדים אכן מעניק את ההסמכות הבינלאומיות האורגינליות, למשל סיסקו, מייקרוסופס ועוד.

קורס מנהל מערכות מידע

אם אתם מחפשים ללמוד תחום הייטקיסטי אשר יניב לכם לא רק הכנסה בטוחה אלא ביטחון תעסוקתי, תוך קבלה בסיכוי גבוה למגוון חברות, ועוד – כמנהל בכיר בשורותיהן, קורס מנהל מערכות מידע הוא בדיוק מה שתצטרכו על מנת להגשים זאת. במסגרת קורס זה תלמדו הן את הפאן התכנותי הנדרש לאחזקת ארגון, עבודה עם מסדי נתונים, וכד' – לצד שיטות עבודה עם אנשים שיהיו עמכם בקשר מסחרי ותעסוקתי כמו עובדים, ספקים, לקוחות ושדרת הניהול שמעליכם.

קורס המשלב ידע בניהול עם ידע טכנולוגי מקנה עתיד מנצח!

קורס מנהל מערכות מידע מקנה לכם את כל הכלים להצלחה בחייכם בשוק ההייטק הישראלי והגלובלי. בקורס תלמדו כל מה שנדרש מכם על מנת לנהל ארגון תוך שימוש בטכנולוגיות מידע, לצד לימוד קלאסי של ניהול בחברות הייטק: עבודה עם עובדים ושחקני מפתח נוספים שאתם צפויים להיתקל בהם בעתיד כמנהלי מערכות מידע.

מסדי נתונים – מה נלמד בהם?

יילמדו שימושים שונים במערכות המידע שיהיו לרשותכם: החל ממערכות המידע המייקרוסופטיות שיש כמעט בכל בית כמו אקסל ואקסס, ועד למסדי הנתונים המתקדמים אשר יושבים על שרתים – כמו SQL ומסדי מידע מקבילים אחרים. השימוש במסדי המידע לא רק מלמד אתכם לקרוא או ליצור טבלאות אלא גם ליצור סקריפטים פשוטים  לסינון איתור, ועדכון מידע רלוונטי בארגונכם.

שיטות ניהול – מה נלמד במסגרתן?

·         עבודה עם מועסקים – נלמד כיצד רצוי לחלק את התעסוקה בחברה, הגדרת תפקידים ותפקידי ניהול.

·         עבודה עם מחלקות חוץ בארגון – יילמדו יחסי הגומלין עם ה- IT ושדרת הניהול שמעליכם.

·         עבודה עם שחקנים חיצוניים לארגון – יילמדו שיטות עבודה, פעולה והתקשרות עם לקוחות וספקים.

יצוין כי לא מדובר בתואר במנהל עסקים, בו עוסקים גם במודלים פסיכולוגיים בתחום הניהול, אלא אך ורק בכלי הניהול שאתם צריכים על מנת לשמש מנהלי מערכות מידע בחברות ההייטק. קורס מנהל מערכות מידע יכול להיצרך, אם כן, גם על ידי עובדים שנשלחו על ידי המנכ"לים של החברות להשתלמות וגם על ידי תלמידים חדשים בענף המבקשים להיטמע בעתיד כמנהלי מערכות מידע בשוק העבודה הישראלי והמערבי בכלל.

 

קורס MVC

בקורס דוט נט כללי לומדים Web Application: שיטה לבניית אפליקציות ווביות באתרי אינטרנט. קורס MVC מלמד לעומק שיטה אחרת לפיתוח אותן אפליקציות בווב. מינוח זה, שהוא ראשי התיבות של Model, view, controller, מסתמך בדיוק על עקרון זה: המודל הוא המבנה הבסיסי של  האפליקציה הוובית, כלומר – תכונותיה הראליות. לדוגמה: טבלת SQL המתנהגת באופן מאד מסוים על פי סקריפט שתוכנת לו. המבט (VIEW) הוא בסך הכל האופן בו תוצג הטבלה באתר. ב- MVC ניתן לבחור כמה שיטות תצוגה. אם נחזור לתחום הטבלאות: ניתן לבחור טבלה, רשימה ועוד מגוון דרכים. בקר (Controller) מציין "מה יקרה למבט (VIEW) אם אעשה בו פעולה X". לדוגמה: בטבלה המסמלת חנות עם מוצרים, סימנתי מוצר לקנייה? הבקר יפחית את כמות המוצרים הכוללת בעמודה המסכמת ב- 1.

מה לומדים בקורס MVC ומה הערך המוסף בצריכתו הפרטנית במקום ללמוד MVC.NET?

ב- MVC.NET מוגבל משתמש ה- MVC לעולם הדוט נט, ולא יכול לעבוד בסביבות ווב אחרות כמו ZNF, למשל. לימוד ה- MVC לא בא ללמד אתכם דוט נט אלא את כל השיטה שמאחורי צירוף האותיות הזה: מודל, מבט ובקר. יינתנו דוגמאות הנוגעות לכל תחומי המחשוב, חלונאיים וגם ווביים כאחד. המשמעות היא שכאשר תצטרכו להגיש קורות חיים, דיי לרשום בוגר קורס MVC בשביל להיקלט בכל סוגי סביבות העבודה ולהיקלט שם טוב, מבלי שיהיו לכם הפתעות במהלך ימי עבודתכם הראשונים.

מהם עיקרי הסילבוס בקורס?

הם מורכבים מ- 2 נדבכים עיקריים: לימוד שיטת התכנות וההתנהלות עם תורת ה- MVC באמצעות שפות תכנות ייעודיות ולאחר מכן מימוש אותם תהליכי יסוד שנלמדו – במודלים מורכבים יותר, החל מהאינטרנטיים ועד החלונאיים. סדר הלימוד בקורס, למעשה, מאד תיאורטי בהתחלה ומאד יישומי ומעשי בסוף. המעבר מהשלב התיאורטי לשלב המעשי מתבצע לאחר שהופנמה התיאוריה והושרשה בקרב התלמידים כך שהם יהיו מסוגלים להתמודד עם כל בעיה במסגרת קורס MVC ולאחר מכן בחייהם השוטפים כמועסקים בתחום מורכב זה. בכך, מגשים התלמיד אוצר ידע המתבסס על תיאוריה סדורה, אשר ישמש אותו גם בעתיד כשהוא יצטרך לעבוד מול מערכות חדישות יותר מאלה שהוא למד בקורס.

קורס MVC

המונח MVC הפך לבסיסי במיוחד בעולם התכנות ומדעי המחשב. מי שלמד בעברו מדעי המחשב סביר להניח יודע כבר את כל מה שעתיד להיכתב במאמר הנוכחי. אולם לכל אלו שאינם למדו מדעי המחשב בצורה מסודרת, אנו ממליצים להקדיש כמה דקות לקריאת המאמר הנוכחי שוודאי יסייע לכם ברמה השימושית. המונח MVC אם כן מתייחס לתבנית עיצוב שהיא למעשה תיאור דרך לפתרון בעיה כלשהי בתוכנה.

מה זה MVC?

לדוגמא, אם עלי לבנות אפליקציה או אתר מסוים שנבנה כבר בעבר, ניתן לקחת תרשים מוכן של אפליקציה קודמת שמתאים כיצד היא בנויה במדויק, ולאחר מכן לבנות אותה בהתאם לתרשים ולתיאור. בצורה זו ניתן לחסוך המון זמן שהיה חייב להיות מוקדש לצורכי תכנון. תבניות עיצוב הן תבניות מוכנות של כל מיני אפליקציות שאותם אנשים יצרו בעבר. כאשר עושים שימוש בתבנית עיצוב של אדם אחר, ניתן למעשה לחסוך לא מעט זמן שהיה מוקדש לפתרון של בעיה שמישהו אחר כבר פתר.

תבניות עיצוב שונות

קיימות לא מעט תבניות עיצוב מטבע הדברים וספרים רבים שמתארים תבניות אלו שיכולות להיות מותאמות למגוון רחב של בעיות. אולם קיימות כמה תבניות כלליות שמתארות פתרונות כלליים עבור כלל התוכנות. תבניות אלו הן בסיסיות ונלמדות במסגרת קורס MVC וכדאי מאד שכל מי שעוסק בתכנות יכיר אותן מקרוב. אחת מהחשובות בהן היא כמובן MVC שראשי התיבות שלה הן: Model, View, Controller ובעברית מודל, מבט, בקר. אנו לא נתמקד עתה בתיאוריה אלא אך ורק בשלושת החלקים הנ"ל.

שלושת חלקי ה- MVC

שלושת החלקים של MVC נלמדים מקרוב ולעומק במסגרת קורס MVC. החלק של המודל מטפל למעשה בקריאה ובכתיבה של המידע למסד הנתונים ובכלל הפעולות שמתייחסות אל הליבה העסקית של האפליקציה כמו למשל חישובים שונים, אבטחה וסיסמאות ובכלל כל מה שאיננו תצוגה. חלק של המבט עוסק בכל מה שקשור לתצוגה, הוא זה שמדפיס את ה- HTML ומחליט היכן לשים את המשתנים. החלק האחרון של הבקר הוא זה שמתווך למעשה בין שני החלקים הנ"ל.

 

אודות קורס MVC

MVC הנו מונח פופולארי בטריטוריית תכנות ומדעי המחשב. במה מדובר? ובכן מדובר על תבנית עיצוב, כלומר מדובר על דרך בה ניתן לפתור בעיה בתוכנה. לצורך הדוגמה אם מבקשים לבנות אפליקציה שכבר נבנתה בעבר, ניתן להשתמש בתרשים שכבר קיים ולבנות את האפליקציה הרצויה החדשה לפי תיאור ותרשים. מכאן שמדובר על חיסכון משמעותי בזמן שהיה צריך להשקיע בתכנון.

מודל מבט בקר

כמובן שיש מגוון תבניות עיצוב ויש מגוון בעיות שונות. עם זאת כן ניתן למצוא מספר תבניות שכוללות פתרונות כלליים עבור מגוון תוכנות. תבניות אלו נחשבות לבסיסיות וראוי להכיר אותן אם עוסקים בעולם התכנות. עובדה שמובילה אותנו לציין שאחת התבניות היותר מפורסמות הינה תבני MVC- ראשי תיבות של מודל מבט בקר.

על קצה המזלג

באופן כללי נציין שמדובר בקריאה ובאופן כתיבת המידע של מסד הנתונים הקשורים למהות האפליקציה. המודל מאפיין תחום עסקי הנוגע למידע עבורו הוא מיושם. המבט ממיר את מגוון הנתונים לטובת ייצוג שמאפשר למשתמש שבו לבצע סוג של פעולת גומלין- כאשר לרוב הפעולה קשורה לממשק משתמש, ולבסוף נציין שהבקר הנו האחראי על מגוון תרחישים הנוגעים למבט והוא עשוי להשפיע ולשנות את המידע שטומן המודל.

קהל יעד

מי שקרא את ההליך, הבין את היתרון העצום של הכרת שיטת הMVC, אך יחד עם זאת מבקש להבין יותר על מנת שיוכל בעצמו לשלוט בסיטואציה שמצריכה התעסקות שכזו, ראוי שישקול לעבור קורס MVC. קורס שנוגע במיוחד בסיטואציה זו ומכאן שיודע להעביר את הידע הרצוי באופן מסודר ומקצועי. הקורס אידאלי עבור כל מי שעוסק בתחום, אך חסרים לו כלים והוא מבקש לחסוך זמן, אם עבור שימוש עצמי ואם עבור שימוש מקצועי במקום העבודה.

בחירה

עם זאת ראוי לציין שלא כל אחד יכול לפנות ללמוד קורס זה, אלא רק מי שמכיר את מדריך HTML, מדריך CSS, מדריך SQL ומדריך JavaScript. כמו כן יש לציין שיש מגוון מקומות בהם ניתן ללמוד קורס MVC, ורובם נחשבים לקורסים ממוקדים וקצרים שניתן לקחת גם בשעות הערב. מכאן שמי שמבקש להעשיר את הידע שלו תוך כדי עבודה, יכול לעשות זאת בקלות יתרה. 

קורס MVC

MVC היא מתודולוגיית פיתוח של אתרי אינטרנט בסביבת NET, הנשענת על מספר עקרונות עיצוב ובניית אתרים, עקרונות הנחשבים למתקדמים במיוחד בעולם בניית האתרים ומאפשרים לבנות אתרי אינטרנט מורכבים ואטרקטיביים. במסגרת קורס MVC לומדים הסטודנטים את עקרונות המתודולוגיה, את החיבור שלה עם שפות תכנות נוספות לבניית אתרים, את עקרונות העיצוב ותכנון ממשק המשתמש ושלד האתר, וכל המרכיבים האחרים שהופכים את המתודולוגיה לכל כך ייחודית ויעילה בבניית אתרים אטרקטיביים.

בניית תשתית הידע המוקדמת

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתוך עולם המחשוב, ייתכן שתרצו לבנות את תשתית הידע שלכם באמצעות קורסים אחרים אותם תוכלו ללמוד במקביל ללימודי קורס MVC. קורס זה מעניק לכם מתודולוגיה מאוד ייחודית ומתקדמת, שנשענת על ידע מוקדם בתחום של עיצוב ובניית אתרים, ולכן כל ידע מוקדם שיש לכם יכול לסייע מאוד בהצלחה בקורס, וברכישת מעגלי הידע הנדרשים כדי ליצור את ההתמחות הנדרשת כדי לעבוד בתחום.

מסלולי לימודים המבוססים על העקרונות המרכזיים

את קורס MVC תוכלו ללמוד בשורה של מוסדות לימוד, ובכולם תוכלו לעבור על אותם נושאי לימוד פחות או יותר, לרבות התפיסה הכוללת של חלוקת תהליך הפיתוח למספר מרכיבים כמו Model, View, Controller שהם למעשה גם ראשי התיבות של שם הקורס. יחד עם זאת, רמת הלימודים בהחלט יכולה להיות שונה בין מוסד לימוד למוסד לימוד בהתאם לאיכות סגל המרצים במוסד הלימוד. על כן, לפני שאתם בוחרים את מוסד הלימוד המתאים לכם, כדאי להיפגש עם יועץ לימודים במוסדות ההשכלה השונים, ולקבל את כל המידע והפרטים הן על הקורס והן על סגל המרצים.

המלצות מבוגרי מוסדות הלימוד השונים

כמו כן, מקור טוב מאוד להמלצות יכול להיות אנשים שכבר עברו את הקורס ועובדים בתחום כבר היום, או אפילו אנשים שעברו הכשרות שונות לחלוטין במוסדות הלימוד שאותם אתם בודקים. לאנשים אלה, שנמצאים בתעשייה ומכירים גם את האנשים העובדים איתם, יש מושג טוב לגבי איכות האנשים שיוצאים מכל מוסד לימוד, ואיכות הידע הנצבר בכל מסלול, והם יכולים להעניק לכם המלצות יעילות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

 

MVC קורס

ההתפתחות וההתקדמות המסחררת של עולם ההיי טק:

עולם ההי טק המחשוב, האינטרנט, המערכות הדיגיטאליות והתוכנות הולך ומתפתח במהירות הבזק. לעובדה זאת מספר יתרונות ומספר חסרונות, אם ניתן לקרוא לדבר חסרון.

 

ההתפתחות המואצת של עולם ההיי טק טומנת בחובה יתרונות וחסרונות:

היתרון המובהק של ההתפתחות המואצת של עולם המחשבים וההיי טק הינו היצע העבודה הגבוהה הקיים בשוק עבודה זה. משמעות הדבר היא כי גם בהשקעה מינימאלית של קורס ספציפי וממוקד וכן קצר טווח אפשר לרכוש הכשרה ועבודה מיידית בתחום. החדשות הטובות הן שלא חייבים להשקיע שנים בלימודי תואר אקדמאי ארוך טווח ומיגע אשא כולל קורסי בחירה מתחומים אחרים ואספקטים נוספים אשר נראים כמיותרים למקצוע.

 

האתגר המתמיד של אנשי מקצוע המחשבים:

החיסרון שבהתקדמות ובהתפתחות המואצת שבתחום, או יותר נכון האתגר, הוא שאנשי מקצוע המוכשרים כבר לעבודה צריכים להמשיך ולהתמקצע ללמוד ולשפר בקיאות והבנה בתוכנות ובשפות התוכנות החדשות והקודים והתבניות שלהן המתפתחות אף הן באופן מואץ לאורך הזמן.

 

MVC קורס:

אחד הקורסים המוצעים לאנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע לשיפור היכולות המקצועיות שלהם הינו MVC קורס.

MVC קורס מספק ללומדים בו את הכישורים ההכרחיים כמו גם את הטכניקות לעיצוב וכתיבת אפליקציות רשת חזקות מאובטחות ורחבות תוך כדי השימוש ב Microsoft visual studio 2013, ASP .NET MVC 5 וטכנולוגיות מתקדמות אחרות נוספות.

 

הכלים הנרכשים בקורס:

MVC קורס מעניק ללומדים בו ידע טכנולוגי מעמיק של ASP .NET MVC והטכנולוגיות הקשורות בו ומתייחסות אליו בכדי לבנות אפליקציות עשירות ותבניות יישומיות ללוגיקה עסקית וניהול מערכות ממוחשבות מבוססות רשת.

 

התכנים הנלמדים:

MVC קורס יכלול בתוכו תכנים תיאורטיים נרחבים בצד עבודה מעשית ופרקטית אשר תבוא לידי יישום במסגרת הקורס עצמו.

 

תנאי קדם:

תנאי הקדם להשתתפות ב MVC קורס הינם ידע וניסיון ב HTML, ב HTTP, ובשפת התכנות C#.

 

יתרון מקצועי:

MVC קורס יאפשר לכם אנשי מקצוע המחשבים, מפתחים, מתכנתים ומנהלי מערכות מידע להעמיק את הידע שלכם בתוכנות המבססות על סביבת רשת המתקדמות ובכך להקנות לעצמכם יתרון מקצועי ותעסוקתי מובהק.

קורס MVC

קצת על MVC

המילה MVC  היא למעשה ראשי התיבות של Model View Controller. זוהי תבנית עיצוב.

תבניות עיצוב הן למעשה מודלים שכבר נבנו ובעיות שכבר נפתרו בעבר. כאשר אנחנו רוצים לפתח אפליקציה או תוכנה חדשה לגמרי, באפשרותנו להתבסס על מודלים קיימים- כך לא נצטרך להתחיל מאפס ולפתור את כל הבעיות שעלולות להתעורר בכוחות עצמנו. תגיות העיצוב חוסכות הרבה מאוד עבודה מיותרת.

מגוון תבניות העיצוב הוא רב כמו מספר סוגי התוכנות והיישומים. ישנם אתרי אינטרנט עמוסים וספרים שלמים שכוללים המוני תבניות עיצוב. עם זאת, למתכנת הממוצע אין צורך להכיר את כולן. קיימות כמה תבניות עיצוב בסיסיות, אשר יכולות להתאים לפתרון בעיות בהרבה סוגים של תוכנות.

אחת מתבניות העיצוב הנפוצה ביותר הינה MVC. התבנית הזו מאפשרת הפרדה כמעט מלאה בין הממשק למשתמש לבין שאר החלקים של התוכנה. בכך, ניתן לתחזק את התוכנה ולתקן באגים ביתר קלות, מבלי לפגוע בממשק; כמו כן, ניתן לעשות שימוש מאוחר יותר בחלקים מן התוכנה. אם נביע זאת במונחים פשוטים, מדובר במעין "הפרדת רשויות" בקוד, אשר מאפשרת טיפול בכל "רשות" בנפרד.

לתבנית עיצוב זו מגוון רחב של שימושים, הן בסביבות מערכת חלונות והן בסביבות WEB. כיום, הרבה מאוד יישומים ואתרי אינטרנט בהם אנו משתמשים עושים בה שימוש.

לימוד MVC

MVC, כפי שניתן להבין, אינו נושא בסיסי, והלימוד שלו מתאים בעיקר למי שכבר יש לו רקע מסוים במדעי המחשב או בהנדסת תוכנה- תואר אקדמי או קורס. ישנם קורסי תכנות אשר במסגרת חלק מתוכנית הלימודים שלהם, מקדישים גם היקף שעות מסוים ללימוד MVC. כמעט ולא ניתן למצוא קורס MVC העוסק אך ורק בתבנית העיצוב עצמה.

בכל מקרה, היכרות עם תבנית MVC מומלצת מאוד לכל מי שעוסק בתחום, שכן היא יכולה לפשט מאוד יישומים רבים ולגרום להם לפעול באופן יעיל יותר. מומלץ ללמוד קורס הכולל בתוכו גם קורס MVC באחד ממוסדות הלימוד המובילים בארץ, אשר יכולים לספק מידע מקיף אודות שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום, ולהקנות לתלמידים כלים לשימוש יעיל ונכון בתבנית העיצוב. 

דגשים לגבי קורס MVC

המונח MVC אט אט הפך להיות מאוד בסיסי בתכנות ובאופן כללי אצל כלל מדעי המחשב. MVC בעצם מהווה תבנית עיצוב, כלומר מדובר על בניית דרך לפתור בעיית תוכנה. כיום יש הרבה תבניות מוכנות, כך שניתן להסתמך על אפליקציה דומה שכבר נבנתה ופשוט להשתמש בשיטה שלה על מנת לבנות אפליקציה חדשה שמושתתת על אותה התבנית. כיוון שתחום האפליקציות כיום בשיאו, אם ברשת ואם במכשירים החכמים, יש ביקוש רב לאנשים שמתמחים בתחום ועל כן אם התחום מעניין אתכם, אתם נמשכים אליו אך פשוט עדיין חסרי ידע מקצועי, טוב לדעת שניתן להשלים את הפערים בכמה אופנים.

פרקי לימוד

כאשר עוברים קורס MVC ניתן ללמוד להפריד בין העיצוב לדף התוכן שמעל דפי האינטרנט, ובעצם השיטה מאפשרת לאדם שמפתח את התוכנה להתעסק על כל פרמטר בנפרד, כאשר שינוי נקודתי אינו מצריך שינויים בשאר חלקי הקוד. מכאן שמדובר על הקלה עצומה בעת מציאת בעיות לפתרונות, על ייעול הזמנים ועל אפקטים חדשים אותם ניתן לייעל במגוון פונקציות בתחום.

לבד או ביחד

כפי שאוזכר ניתן לעבור קורס MVC במגוון מקומות. אך יחד עם זאת גם על ידי למידה עצמית שמתאפשרת ע"י שיעורים אינטרנטיים או ספרי הדרכה רבים שיצאו בתקופה האחרונה. עם זאת לימוד עצמי אינו מומלץ עבור כולם ועל מנת שהוא יימצא כראוי, יש לבדוק האם אתם שייכים לסוג האנשים שיודע למצוא זמן לשבת וללמוד ללא מערכת מסודרת, האם אתה אוטודידקט והאם אתה יכול להסתדר מבלי שיהיה לפניך אדם זמין אליו ניתן לפנות עם כל שאלה. כמו כן מי שמבקש ללמוד לבד צריך להגיע עם ידע מתקדם בתחום, וזאת להבדיל מתנאי הקבלה של מגוון מוסדות לימוד שלעיתים מקבלים גם תלמידים בעלי הבנה שטחית בתחום.

בחירת הקורס

אם בוחרים כן להירשם אל קורס MVC, מומלץ להשוות בין כמות השעות של כל קורס, לעבור על הדגשים שבכול קורס, לוודא שהשיעורים הם גם מעשיים ולא רק תיאורטיים ואף יש לוודא עם איזו תעודה יוצאים בסוף היום, כי התעודה הנכונה עשויה לפתוח מגוון דלתות בעולם התעסוקה.

קורס WCF – בפרקטיקיו נותנים לך הרבה יותר.

 

WCF – הסרביסים האוטומטיים של המערכת מבוססי הוינדוס הינם חלק אינטגרלי ממערכת ההפעלה הממוחשבת ומהווים ממשק בסיס יציב ונוח להלבשת תוכנות אחרות ויצירת סרביסים חכמים אחרים שמפתחים וחברות הייטק נעזרים בהם רבות.

היכן ניתן ללמוד קורס WCF בצורה מקצועית ומקיפה?

במכללת פרקטיקיו עמלו לבנות בעבורכם קורס WCF ייחודי ומקיף הכולל את כל הידע שאתם צריכים לדעת בכדי לעבוד עם כלי הWCF תוך ניצול של כלל האפשרויות הגלומות בו. המרצים בקורס הינם מומחים מהשורה הראשונה בעלי ניסיון רב בWCF והם ימקדו אתכם ויתנו לכם את כל הטיפים לעבודה מעשית עם WCF, מדהים לגלות כמה אופציות מתקדמות ורבות עוצמה טמונות בכלי המוכר הזה. קורס WCF  המועבר בצורה טובה יערוך לכם היכרות עם תכונות WCF שלא ידעתם בכלל על קיומם ועל שימושם.

האם נעשה תירגול במשך הקורס?

בודאי ובדאי. במשך הקורס ניתנים לכם הנחיות לתרגול מעשי בסביבת WCF. תוכלו להיעזר בסביבות תירגול מוכנות הניתנות לגלישה באתר פרקטיקיו לנוחיותכם. כמו כן בסיום הקורס ייערך מבחן המסכם את כל הנלמד ומבטיח שאכן תצאו עם כלים בידיים ועם תעודת הסמכה מטעם מייקרוסופט שתפתח לכם דלתות בעולם הייטק.

בפרקטיקיו אתם קובעים את קצב הלימוד

אין כמו ללמוד מהמומחים איך עובדים עם WCF. וכשהלימוד נעשה בצורה כל כך אופטימלית ועצמאית שלכם ללא תלות בשום גורם חיצוני אשר משפיע על קצב הלימוד ואיכותו הרי שקיבלתם מענה מושלם ומעולה לקורס ברמה מקצועית גבוהה ומתקדמת עם כל הכלים להצליח בו ולהתחיל לעבוד.

תלמידים רבים שלמדו קורס בפרקטיקיו המשיכו הלאה ולקחו עוד קורסים בשלל נושאים כשהם צוברים ידע טכנולוגי עשיר ומתקדם ותעודות. קורות החיים שלכם ואיכות העבודה שלהם השתפרו פלאים והם מתקדמים בתפקידם כל העת. כל תלמיד בפרקטיקיו יכול לצפות וללמוד כל קורס שהוא רוצה מתוך המבחר ללא הגבלה. כמו כן עומדת לרשות התלמידים ספרות מקצועית עשירת תוכן המסייעת רבות ומוסיפה על הנלמד בקורסים. אינכם צריכים לרכוש חוברות לימוד וספרים- אנחנו נותנים לכם ביד את הכל.

 

קורס MVC

לפני שמתחילים לדבר או לדון בנושא של קורס MVC צריך כמובן להבין מה זה בכלל MVC. מדובר באותיות ראשי התיבות של המילים Model, View, Controller והכוונה היא לתבניות עיצוב של תוכנות ו/או אפליקציות שונות. המונח MVC נחשב לאחד הבסיסיים ביותר בכל מה שקשור לתחום של מדעי המחשב ולתכנות, וכל מתכנת מתחיל יודע היטב כיצד לעבוד עם מודל זה של תבניות עיצוב. תבניות עיצוב אלה הבנויות על עקרון ה- MVC חוסכות זמן רב עבור המתכנת מפני שהן מושתתות על תבניות עיצוב שמישהו כבר בנה או עיצב קודם וניתן להשתמש בהן שוב.

כאמור, ישנו עקרון ברור והוא שימוש חוזר בתבניות עיצוב שכבר נבנו על ידי משתמשים או מתכנתים אחרים. ברגע שמשתמשים בפורמט מסוים שכבר בנוי, ניתן לחסוך זמן רב שהיה מתבזבז לשווא רק כדי למצוא את התבנית המבוקשת והמתאימה. ברגע שמוצאים תבנית עיצוב שכבר בנויה ומוכנה לשימוש ניתן להשתמש בה מיד באמצעות שינוי והקלדה של הפרטים הרצויים והעדכניים פנימה. באופן זה ניתן לחסוך זמן רב ולהתרכז בתכנות עצמו ולא בעיצוב שמסביב.

קורס MVC

על מנת ללמוד MVC מומלץ מאד להיות בעלי ידע מקדים בשפת תכנות אחת לפחות. כמובן שכמה שיותר שפות תכנות תהיינה מוכרות וידועות והלימודים בקורס זה יהיו קלים ומובנים יותר. מי שכבר עוסק בתחום התכנות לבטח ירצה להעשיר ולהרחיב את האופקים שלו ויעשה זאת באמצעות קורס MVC. ישנה דרישה הולכת וגוברת למתכנתים של סביבת עבודה זו בכל רחבי הארץ והעולם מפני שמדובר בסביבת עבודה נפוצה ומוכרת שקיימת ומותקנת אצל חברות וארגונים רבים, גם גדולים וגם קטנים יותר.

הקורס מוצע ללימוד בכמה מוסדות לימוד ומכללות ברחבי הארץ, כקורס נפרד העומד בפני עצמו או כחלק מתכנית לימודים הכוללת כמה תכנים וקורסים בשפות תכנות שונות. כדאי לברר מבעוד מועד האם ישנם תנאי הרשמה או קבלה מיוחדים שצריך לדעת לפני. חלק מהמוסדות מתנים את הרישום והקבלה לבעלי ידע מוקדם בלבד, כלומר כאלה שכבר עובדים בתחום התכנות ויהיה להם קל יותר ללמוד ולסיים בהצלחה.  

קורס בניית אתרים

בעשור האחרון, האינטרנט הפך לזירה חמה, מרכזית, עסקית וחברתית אשר דרכה מתנהלים פרסומים עבור חברות שונות ועסקים פרטיים. באיזשהו אופן, בשונה ממה שהיה בעבר, האינטרנט אפילו תופס במעט את מקומה של הטלוויזיה. עסקים קטנים מתפרסמים בו וכך הופכים לגדולים, חברות ומותגים מפרסמים את המוצרים שלהם באתרים שונים ובכלל, כל המידע שברצוננו לדעת, נמצא שם, באינטרנט. יתרה מכך, הודות לטכנולוגיה המתקדמת האינטרנט נמצא אתנו גם בסלולרי שלנו אשר מלווה אתנו לכל מקום ובכל זמן נתון בלחיצת כפתור ניתן לגלוש.

רוכשים מקצוע מוביל לחיים

אם כך, נראה כי האינטרנט הוא מוקד עסקים מוביל אשר תופס תאוצה ככל שהזמן עובר יותר ויותר, מדוע לא ללמוד מקצוע מעולם המחשבים והאינטרנט כגון קורס בניית אתרים אשר יקנה לנו את כל הידע שצריך על מנת להקים אתר מראשיתו ולדאוג שאכן יהיה יעיל עבור הגולשים וכמובן עבור בעלי העסקים השונים.

עבור מי קורס בניית אתרים מתאים?

קורס בניית אתרים מתאים ומיועד עבור כל מי שחובב אינטרנט, מחשבים, תכנות, שיווק ועיצוב. את כל התחומים הללו ניתן למצות בעיצוב אתרי אינטרנט אשר בסופו של קורס בניית אתרים מקבלים תעודה מקצועית שמעידה על כך שהקורס עבר בהצלחה, כמו כן, עבודות ואתרים שנבנו במהלך הקורס ישמשו מעין דוגמא לעבודות שביצעתם כך שהניסיון להתקבל לחברה גדולה, חברת היי- טק וכל חברה עסקית גדולה אחרת יהיה גבוה הרבה יותר מאשר ניסיון חובבני בבניית אתרים..

בניית אתרים- מה הקורס מציע?

קורס בניית אתרים מציע את הדרך החכמה והנכונה ביותר לבנות אתר מצליח אשר יצליח לשרת את המטרה לשמו נועד כמו כן גם קורס דוט-נט. השלב הראשון בלימוד הוא כמובן בנייה התחלתית של האתר וחשיבה עסקית ויצירתית היכן למקם כל קטגוריה או אפליקציה. לאחר מכן מגיע שלב העיצוב, על העיצוב להיות עיצוב מרשים, מזמין ומקצועי. עיצוב האתר יעשה בהתאם לבקשות הלקוח במידה ויש לו בקשה מיוחדת וכמו כן יעוצב בהתאם לסוג האתר ואופיו. יתרה מכך, בקורס ילמדו לבנות את האתרים בדרכים שונים ובדפי אינטרנט שונים על מנת להתנסות בשלל הסוגים שאינטרנט מציע.


למה כדאי ללמוד קורס בניית אתרים?

עולם האינטרנט נכנס אל חיינו בסערה, ובפועל שינה עבור רבים מאיתנו את מרחב ההזדמנויות בהם נוכל לפתח את הקריירה שלנו, ואת העתיד שלנו. אנשים רבים שאינם מתחברים לעבודות מסורתיות כמו מזכירה, נהג, מפיץ, פקיד וכדומה, מוצאים את עצמם מחפשים פתרונות בעולם האינטרנט שהולך ומתפתח, ויחד איתו מייצר גם מרחב שלם של הזדמנויות לייצר פרנסה ואתגר. ואכן, קצב התפתחות האינטרנט בהחלט מייצר אפשרויות חדשות לתעסוקה ולפיתוח קריירה, אם רק יודעים לאן ללכת, ובאיזה תחום כדאי להתמקד.

מרחב חדש של הזדמנויות

בהקשר זה, ראוי לציין את התחום של בניית אתרים כתחום מאוד מתפתח, שבו הביקוש עולה על ההיצע באופן קבוע. בכל רגע נתון, אלפי בני אדם מסביב לעולם עסוקים בבניית אתרים עבור חברות, ארגונים, עסקים ואפילו אנשים פרטיים. אתרי האינטרנט הם למעשה האמצעי שלנו לחוות את האינטרנט, ולספק לנו גישה למידע ושירותים בצורה מסודרת על פי נושא ותחום. בדיוק מהסיבה הזאת, אם אתם רוצים להיכנס לעולם זה, ולייצר לעצמכם קריירה מצליחה בעולם המחשוב והאינטרנט, קורס בניית אתרים יכול להיות בהחלט האפשרות הטובה ביותר בשבילכם בשלב ראשון.

ללמוד לבנות אתר אינטרנט

במסגרת קורס בניית אתרים, תלמדו על עולם האינטרנט, על מבנה האתר, על האופן בו מתכננים ובונים את האתר, מנהלים אותו ומתחזקים אותו, וכמובן תלמדו שפות תכנות אינטרנט כמו HTML, ג'אוה סקריפט, פלאש וכדומה. כל אלה יספקו לכם את היכולת לצאת מן הקורס ולהתחיל מייד לייצר תוצרים אותם תוכלו למכור כעצמאיים, או למצוא מקום עבודה שבו תוכלו להרוויח שכר יפה, וגם להתפתח ולהתקדם.

להרחיב את הידע ולהתקדם

התפתחות וקידום בעולם המחשבים ידרוש מכם כמובן לימוד נוסף והרחבת הידע שלכם. כך למשל, ייתכן ובשלב מסויים יהיה עליכם ללמוד שפות תכנות אפליקציות לסמארטפון, לימוד דוט נט, לימוד רשתות מחשוב ותקשורת וכדומה, כל זה על מנת שתוכלו להרחיב את האחריות שלכם על תחומים נוספים, ולייצר תוצרים אל מול מגוון רחב יותר של צרכי הלקוחות בשוק. קורס בניית אתרים יספק לכם את התשתית לפיתוח צורת חשיבה נכונה, ומשם הדרך קדימה תהיה הרבה יותר קלה.


קורס בניית אתרים

בס"ד

שלום כולם, היום נדבר על קורס בניית אתרים. כן חברים, זה הקורס שכולם חיכו לו. הרי ידוע לכם שבעזרת הקורס הזה תוכלו לעשות את מה שתמיד חלמתם עליו, לא? לבנות אתרים מושקעים ומקצועיים שכולם ירצו לגלוש אליהם. מי יודע? אולי אתם בעלי הפייסבוק הבא?? (טוב אולי קצת נסחפנו חח).
בכל אופן, קורס בניית אתרים הוא הקורס שיאפשר לכם להתחיל את קריירת האינטרנט שלכם על רגל ימין, ומכאן עיקר כוחו. הרבה מאוד אנשים מאוהבים עד עמקי נשמתם בקורס המדהים הזה. אין הרבה קורסים שכל כך הרבה המלצות טובות נכתבו עליו כמו קורס בניית אתרים. יש לכך הרבה סיבות, אבל הסיבה העיקרית היא זו שכבר כתבנו הרגע. חברים, מדובר בקורס איכותי עד למאוד שמאפשר לכם דריסת רגל של ממש בטכנולוגית העתיד. יותר טוב מזה?
אחרי שהשתכנעתם (אני מקווה) ש- קורס בניית אתרים הוא הקורס שלכם, אתם אולי שואלים כמה הוא עולה. זה מאוד תלחוי באיזה קורס בניית אתרים בדיוק בחרתם. המחירים נעים מאלפי שקלים בודדים ועד כמעט עשרים אלף שקלים. אל תהיו בטוחים שיקר יותר שווה טוב יותר. אמנם גם זה שיקול שקיים, אבל זה לא תמיד ככה. יש מכללות שרק בגלל השם והיוקרה מרשות לעצמן לקחת הון תועפות של כסף על מוצר שהוא לא ברמה כל כך גבוהה. תמיד תבדקו פורומים ותנסו לראות מה גולשים כותבים על המכללה ועל הקורס שלהם. במידה והמחיר מאוד נמוך זה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה גדולה מאוד! יש רק מקרה אחד בו מחיר נמוך הוא הגיוני וזה בקורס מבוסס סרטונים כמו בפרקטיקיו! כאן זה הגיוני כי אנחנו לא משלמים למרצה ולא משלמים להחזקת כיתה. אבל בכל מקרה של קורס בניית אתרים פרונטלי שעולה אלפיים שקל – אני הייתי ממליץ להתרחק מהר!
זה נכון שאין ממש מה לדאוג לפני שנכנסים ל- קורס בניית אתרים, אבל עדיין יש הרבה אנשים שמלאים בחששות שונים. החששות לרוב מחולקים לשני סוגים: חשש חיובי הור כזה שגורם לעודף מיקוד ותשומת לב. חשש שלילי הוא כזה שמשתק ואף גורם לייאוש. את החשש הטוב אני לא מעוניין להפיג – הרי באמת הוא מועיל לכם, וגם מקורו במציאות. אכן מדובר בקורס מאתגר שיש לעמול רבות כדי להצליח בו באופן הנדרש בשוק. אבל החשש השלילי, על אף שמקורו באותה המציאות, חוליו הוא בכך שהוא מוציא אתכם מחוץ לפרופורציות. חברים, נכון שזה קשה, אבל גם אם לא מבינים אז מנסים שוב עד שמבינים. לא קרה שום אסון. אנשים לרוב מוכנים ללמוד עד לרגע שהם לא מבינים משהו. ואז זה פוגע להם באגו אז הם לא מוכנים לנסות שוב. איזה טפשות!
קורס בניית אתרים הוא קורס כייפי מאוד וצפויות לכם שעות רבות של הנאה וסיפוק, במיוחד בפרוייקט הגמר, כשתראו אתר שלם שבניתם מוכן, וכל חלומותיכם על אתר גדול כבר קורמים עור וגידים. זה לא רחוק מכם ולא בלתי אפשרי. זה קרוב יותר ממה שאתם מדמיינים. לכן אני ממלית, לכו על קורס בניית אתרים ואתם לא תצטערו.
בסופו של יום, זכרו ש- קורס בניית אתרים הוא אחד היעילים, המוצלחים והמהנים שיש! בהצלחה!


קורס בניית אתרים

בס"ד

שלום כולם, היום אנחנו עומדים לדבר על נושא אהוב, ואני יודע שחיכיתם הרבה זמן למאמר הזה. אז לא נמתח אתכם יותר מדי ונגלה לכם מייד – אנחנו נדבר היום על.. קורס בניית אתרים. אתם אולי שואלים את עצמכם מה הרעיון המרכזי ב- קורס בניית אתרים, ואני מקווה שאני אצליח להסביר לכם את הנקודה הזאת בהמשך המאמר. יש עוד דברים שצריך להזכיר כשמדברים על קורס בניית אתרים – האם זה כיף, האם זה שווה מבחינה כלכלית והאם יש מקומות עבודה בשוק. אתם יודעים שכמעט כל מאמר מתעסק בסוגיות הללו? אני חייב להגיד שאני בכלל לא בטוח שיש לי בכלל מה לחדש. הדברים האלה הם כל כך ברורים, שבאמת אני לא יודע מה כבר יש להוסיף כאן!

נו, אבל אם התחלנו אז בואו נתחיל וזהו! ראשית כל, אני לא רוצה להישאר בחוב – הבטחתי להגדיר מהו הרעיון המרכזי של קורס בניית אתרים אז בואו נעשה את זה – הרעיון המרכזי הוא בניית אתרים. זה אולי נשמע פשטני, אבל יש הרבה מה להסביר כאן. לבנות אתר כולל עבודה עם כמה וכמה שפות תכנות במקביל, והכרת מספר תוכנות נרחב המשמשות אותנו לטובת הדבר הזה. אמנם כדי לבנות אתר פשוט לא צריך הרבה, אבל אני מניח שנרשמתם ל- קורס בניית אתרים כדי להקים דברים מעט יותר מתוחכמים מעמוד אחד של טקסט שמישהו ייכנס לראות אותו פעם באלף שנה (וסביר להניח שהמישהו הזה זה אתם!). אני מניח שאתם חולמים על אתר גדול שגם מכניס הרבה כסף. אני מניח שאתם רוצים לנסות ללכת על "כל הקופה". מכיוון שזאת מטרתכם אתם לא מסתפקים סתם באפשרויות הקמת אתר להמונים – אלא נרשמתם ל- קורס בניית אתרים מסודר!

אני שמח לבשר לכם ש- קורס בניית אתרים יספק את הסחורה ובגדול! זה נכון שאי אפשר אף פעם ללמוד את כ-ל מה שאפשר ללמוד על הקמת אתרים, זה בוודאי יהיה שקר גדול להגיד שהקורס ילמד את הכול – אבל דברים רבים אכן יילמדו. ובגדול, אתם תקבלו דריסת רגל לתוך התחום וזה דבר חשוב מאוד. יתרה מכך, קורס בניית אתרים הוא כיף מאוד גדול. זה די מגניב לראות את הרעיון, שעד כה רק הסתובב לכם בראש, פתאום תופס עור וגידים ואפשר לראות אותו ולהציג אותו לכולם בפלטפורמת האינטרנט. תודו שזה מדהים! וזה מה שתוכלו לעשות בסוף הקורס ולא פחות!

אתם מתרגשים מהכניסה ללימודים האלה? אם אתם לא מתרגשים אז אתם כנראה לא באמת מבינים מה עומד מולכם. מה שעומד מולכם זה עולם מרתק ועתיר מאוד בידע. בדין, אתם צריכים לשמוח מאוד שאתם נכנסים אל הנישה של היי-טק בכלל, ואל התת נישה העצומה של בניית אתרי אינטרנט בפרט!

קורס בניית אתרים פותח בפניכם את בדלתות שתמיד חלמתם עליהן ולא העזתם להיכנס לתוכן. עולם ההיי-טק והעושר, ההרגשה של הסיפוק שיציר כפכם עובד וגם מרוויח המון. הרגשה ש"פיצחנו את הקוד" לחיים טובים. האמת שזה הכול הבל, אבל כסף ייתכן שיהיה לכם.

אני מאחל לכם המון הצלחה ב- קורס בניית אתרים ומקווה שתעלו מעלה מעלה. אמן!


פירוט לגבי קורס בניית אתרים

שלום לכולם !!

אם בדעתכם בזמן הקרוב ללכת ללמוד בקורס בניית אתרים אז דעו לכם שאני ממליץ קודם כל לבדוק היכן תקבלו תמורה הולמת לכספכם . לא כדאי סתם ככה ללכת ולהרשם לקורס כלשהו שעולה עשרות אלפי שקלים ולהשקיע בו את מיטב כספכם וזמנכם ואז בכלל לגלות שהקורס לא תרם לכם מאומה וסתם שרפתם כסף זמן כחוגרוע מזה מצב הרוח יפול לכם לתחתית שאולה.

אני ממליץ לבדוק טוב טוב מה צריך בשוק ואחרי שמגלים את השלב הזה צריך לדעת איזה תכנים תקבלו בקורס, לא כל תוכן שלומדים בקורס זה התוכן שבאמת תתמודדו איתו אחרי זה. לכן חשוב מאוד לדעת מה מבוקש לאהוב את זה ולכוננן את לימודיכם לשם. חבל יהיה לגלות שאין מה לעשות עם מה שלמדתם.

בשלב הבא כדאי לדעת אם המדריך בקורס בא מהשטח או שהוא פשוט למד את החומר התיאורטי וכעת הוא מעביר לכם חומר תאורטי שאולי על הנייר הוא טוב אבל הוא לא שימושי לשטח בכלל. המרצה שלכם הוא זה שיהיה אחראי להצלחה שלכם בקורס וככל שהוא בעל ניסיון יש סיכוי שקורס בניית האתרים שנגשתם אליו יעשה אתכם חסד.

צריכים להבין גם שלא מספיק להיות מקצעון בתחום מסויים אלא לדעת להעביר חומר לימוד בצורה הטובה ביותר שאם לא כן אתם יכולים להיות מומחים בינלאומיים בנושא מסויים אבל אין לכם מושג באיך להעביר את זה לתלמיד באהבה בחשק ובמקצועיות רבה אז התלמיד לא ייקח מהקורס את מה שהוא ציפה ושילם עבורו והאכזבה תהיה רבה.

אחרי ההכנה הארוכה רציתי לספר לכם שכדאי מאוד שבקורס בניית אתרים יהיה חומר על HTML שהוא הבסיס לכל נושא התכנות ובלעדיו אין לכם את בסיס הבית ובהמשך שום דבר גם לא יחזיק מעמד

בקורס שיכיל HTML אתם תלמדו על מבנה דף,תגיות פלט וקלט, מושגי יסוד ב-CSS כמו גם על ה-SELECTOR ועל ה-COMBINATIONS וה- FORMATING . כמו כן תלמדו על הורשה ועיצוב מדורג שנקרא : CASCADING וכן על FLOAT ועל עיצוב טבלה ע"י DIV .

מקווה שהמידע עזר לכם ובהצלחה בקורס בניית אתרים.

 

 


קורס בניית אתרים – לבחור את העדכני ביותר

קורס בניית אתרים הינו קורס אשר הפך בשנים האחרונות לפופולארי במיוחד. רבים מבינים כי לאחר קורס בניית אתרים הם יכולים להתקדם בעולם ההייטק בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מיתרונות רבים כמו שיפור המצב הכלכלי שלהם בצורה משמעותית, שיפור מעמדם בחברה ואפשרות ליהנות מעבודה ייחודית, מאתגרת ומהנה במיוחד. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים להירשם אל קורס בניית אתרים, עליכם לזכור כי תחום זה הינו תחום מתקדם מאוד ועליכם לבדוק היטב את הקורס לפני שאתם נרשמים אליו בכדי להיות בטוחים כי זהו הקורס המתאים לכם ביותר וזהו הקורס אשר יאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות שצוינו מעלה.

קורס עדכני וחדש

כיום עולם בניית האתרים ובכלל, התחום של תכנות, עובד שינויים ושדרוגים כל הזמן ולכן בכדי ללמוד בצורה טובה ולגשת אל קורס מקצועי ואיכותי עליכם לבדוק כי הנושאים אשר נלמדים בקורס אכן עדכניים ומתאימים לרוח התקופה. אם תיגשו אל קורס אשר בו תלמדו טכנולוגיות ישנות שכבר לא משתמשים בהם, אתם עלולים למצוא את עצמכם בסוף הקורס ללא אפשרות של התפתחות בתחום בניית האתרים ועם הבנה כי עשיתם טעות ולמדתם לימודים שלא מועילים לכם כלל. לכן, התייעצו עם מומחים המכירים היטב את תחום בניית האתרים ובקשו מהם לסייע לכם בבחירת הקורס הטוב ביותר והעדכני ביותר לאותה תקופה.

עבודה עם כלים מתקדמים

דבר נוסף אשר עליכם לבדוק לפני שאתם נרשמים אל קורס בניית אתרים כזה או אחר הינם הציוד והכלים אשר בהן תעשו שימוש בזמן הלימודים. לדוגמא, אם אתם פונים אל קורס דוט-נט עליכם לבדוק כי אתם אכן לומדים את הגרסה החדשה ביותר והשימושית ביותר ולא גרסה שכבר לא משתמשים בה. בדיקה מדוקדקת של תכני הקורס ושל התוכנות אשר איתן תעבדו תאפשר לכם בסופו של דבר לעבור את הקורס בהצלחה רבה ותאפשר לכם להתקדם בתחום בניית האתרים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה לאחר סיום הקורס, מה שיעניק לכם יתרונות רבים וסיפוק רב מאוד מהלימודים.


קורס בניית אתרים – כל היתרונות ואפשרויות התעסוקה

בניגוד לדעה הרווחת שלימודי אינטרנט ובמיוחד קורס בניית אתרים מיועדים רק למי שמעוניין להשתלב בחברות ההייטק, היום ניתן לראות יותר ויותר אנשי מקצוע פרילנסים הנותנים שירותי בניית אתרים בצורה עצמאית.

גם חברות שאינן מתויגות כחברות המשתייכות לתעשיית ההייטק מעסיקות בוני אתרים על מנת לנהל ולפתח את האתר של החברה ולכן בוגרי קורסי תכנות כמו קורס בניית אתרים, קורס דוט נט ושפות תכנות אחרות יכולים להשתלב כעובדים מן המניין בתעשיות השונות החל מחברות הביטוח המתחזקות אתרי אינטרנט מסחריים ועד לבנקים הגדולים המקיימים מערך אינטרנט וטכנולוגיה שלם.

לימודים מתקדמים ומקוונים

קורס בניית אתרים כמו קורס דוט נט המתקיימים באינטרנט הם הדרך הטובה ביותר לרכוש את המקצוע המבוקש בצורה איכותית. ללימודים המקוונים יש אפשרות להעניק לתלמידים את סביבת העבודה המדמה באופן כמעט מושלם את סביבת העבודה בפועל ולתת להם את הכלים לעסוק בתחום. מערך הלימודים הכולל סרטונים, שיעורים מוקלטים ותרגילים עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שמסייעות לתלמידים להבין יותר טוב וגם ליהנות מהתהליך.

למי מתאימים הלימודים?

בניגוד ללימודים אקדמיים או קורסים מקצועיים אחרים, קורס בניית אתרים ודוט נט לא מחייב תנאי קבלה קשיחים. הקורס מתאים במיוחד למי שמעוניין להשתלב במקצוע בקלות ולקבל את הכלים הטובים ביותר. אחד מהדרישות המובילות הוא שליטה בסיסית בשפה האנגלית וידע בסיסי בתפעול מחשב, מעבר לכך, מערך השיעורים בנוי באופן המתאים גם למי שאין לו רקע מקדים בתכנות או בניית אתרים ולכן מהווה הפלטפורמה הטובה ביותר להתחיל את הלימודים בתחום.

השתלבות בשוק העבודה

שוק העבודה הישראלי מציע מגוון רחב של משרות נחשקות לבוני אתרים ומתכנתים. בעבור בוגרי הקורסים עומדים שורה של תפקידים מובילים שמאפשרים להם להשתלב בחברות הגדולות במשק. בנוסף, בוגרי קורס בניית אתרים יכולים לעסוק בתחום כעצמאים וליהנות משלל עבודות בתקופה בה כל עסק קטן או עצמאי הנותן שירותים מבינים את החשיבות שבאתר תדמיתי או מסחרי לעסקים. בנוסף, בוגרי הקורסים יכולים להשתלב כמנהלי אתרים קיימים בחברות הדורשות בעלי ידע בתחום בניית אתרים ותכנות.


אתרים באינטרנט מבוססי דוט נט ניוק- DNN

רשת האינטרנט נתונה תחת שינויים תדירים ובלתי פוסקים. אם בעבר, מרבית האתרים באינטרנט שהיו מוכרים לכולנו היו אתרים סטטיים הרי שלאורך השנים החלה להתפתח מגמה שונה שזוהתה לרוב עם פיתוח של אתרים דינאמיים, דרך פיתוח של מערכות שונות לניהול תוכן שאפשרו למנהלי האתר יד חופשית הרבה יותר לנהל ולתפעל את תכני האתר בצורה אפקטיבית וחכמה. מה שנחשב כיום לטרנד החם בכל הנושא של בניית אתרים מתייחס באופן ישיר למערכת המובילה מבית מייקרוסופט, דוט נט ניוק או באנגלית- DNN.

מאפיינים של מערכת DNN

לאור רמת הביקוש הגבוה שונים לאתרי אינטרנט מבוססי DNN, שוק החברות המתמחות בבניית אתרים על בסיס מערכת זו החל לשגשג ולפרוח לאין ערוך. מערכת DNN, ראשי התיבות של המונח DotNetNuke, הינה פלטפורמת קוד פתוח ומעניקה אפשרות נוחה ופשוטה הרבה יותר להקים לתחזק ולנהל אתרים ברשת האינטרנט. מערכת זו מאפשרת בנייה וניהול של אתרי אינטרנט אף מבלי לדעת דבר בכל הנושא של תכנות.

יתרונות של מערכת DNN במסגרת בנייה וניהול של אתרי אינטרנט

פלטפורמה זו מהווה מערכת לניהול תוכן רב תכליתית, אשר באמצעות המודולים והרכיבים שקיימים בה, ניתן להקים אתר ולנהל בנוסף מגוון רחב יותר של אתרים. פלטפורמת דוט נט ניוק הינה מערכת רב לשונית ולפיכך היא מצויה ברשת האינטרנט בעשרות שפות שונות. אחד מיתרונותיה הבולטים בא לידי ביטוי בממשק המשתמש שלה שמאפשר שימוש נוח וידידותי. תודות לכמות הנרחבת של מאות המודולים והרכיבים הכלולים בה, מתאפשרת בנייה של אתרי אינטרנט מסוגים שונים, כמו גם ניהול שוטף קל ויעיל.

יתרונות של קורס בניית אתרים מבוססי DNN

השפע העצום של המודולים והרכיבים שמצויים במערכת DNN מסייע הן בבניית אתרי תדמית והן בבנייה של אתרי מכירות ופורטלים. קורס בניית אתרים מבוסס DNN מכשיר את בוגריו להקים אתרים לצד מערכת הניתנת להרחבה ובפרט הרחבת תבנית הקוד הפתוח במטרה להתאימה לדרישות הלקוח. אתרים מבוססי DNN נהנים בראש ובראשונה מרמת אבטחה גבוהה במיוחד, כך שבעל האתר יכול לבחור את סוג התכנים שיהיו מיועדים לקהל יעד מסוג מסוים, ובכלל להחליט איזה סוג של משתמשים יהיה רשאי להיכנס לאתר.ללמוד לבנות אתרים מהבית

בניית אתרים היא אחד ממקצועות האינטרנט הנפוצים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות. רשת האינטרנט המתפתחת הובילה לכך שכיום כמעט לכל בית עסק יש אתר אינטרנט  מקצועי משלו, וכפועל יוצא מכך, הדרישה לבעלי מקצוע בתחום בניית האתרים הולך וגדל מיום ליום, הן לצרכי הקמה ובנייה של אתרים חדשים, הן לצרכי שדרוג אתרים קיימים והן לצרכי תפעול ותחזוקה של אתרי אינטרנט מכל הסוגים.

קורס בניית אתרים הינו קורס מקצועי המאפשר לכל אחד ואחת מכם ללמוד כיצד לתכנת ולבנות אתר, החל משלב אפיון האתר, דרך שלבי תכנות ועד לשלבי העמדת האתר ברשת ותחזוקתו ברמה השוטפת. מקצוע בניית האתרים מאפשר גם לכם ליהנות משוק תעסוקתי ההולך וגדל בשנים האחרונות, ובנוסף לרכוש מקצוע מאתגר ויצירתי לחיים.

ללמוד לבנות אתרים- למי זה מיועד?

קורס בניית אתרים מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין להשתלב בתעשיית האינטרנט ההולכת ומתפתחת. קורסים אלו מיועדים לכל אחד ואחת מכם בעלי ידע בסיסי בהפעלת מחשב ובשפה האנגלית, ולמרות שתכני הלימוד נראים לאלו המתבוננים מבחוץ כקשים ומורכבים, לאותם אנשים הלומדים בניית אתרים הדבר הופך להיות פשוט ומהיר.

במסגרת הקורסים לבניית אתרים לומדים הסטודנטים להכיר מקרוב את שפות התכנות המובילות כיום בסביבה האינטרנטית. בין יתר שפות התכנות לומדים הסטודנטים להכיר את סביבת הפיתוח דוט-נט, אשר פותחה על ידי ענקית התוכנה מייקרוסופט. סביבת פיתוח זו מאפשרת לקיים את החיבור בין גולשים, מידע ומערכת מאגרי נתונים ברשת האינטרנט. פלטפורמת דוט-נט מאפשרות לכם לבנות, לתכנת ולפתח אפליקציות ואתרים גם לסביבת "חלונות" וגם למערכות הפעלה אחרות הפועלות בסביבה האינטרנטית.

לימודי אונליין –למה זה כדאי?

בין יתר מוסדות הלימוד המאפשרים לכם ללמוד לבנות אתרים, להכיר מקרוב שפות תכנות ולהתמקצע בפלטפורמת הדוט-נט, תמצאו גם את מכללת "פרקטיקיו" המתמחה בלימודי אונליין דרך אתר האינטרנט של המכללה.

סטודנטים הנרשמים למסלולי לימוד בתחום בניית האתרים, נהנים מגישה חופשית למאגר עצום של סרטוני הדרכה העוסקים בכל הידע המקצועי הנדרש לצרוך הקמה ובנייה של אתרי אינטרנט ופיתוח אפליקציות לסביבת האינטרנט.קורס בניית אתרים

בעולם המודרני בו אנו חיים היום, האינטרנט הפך לזירה חשובה, בולטת ומרכזית בחיינו. כידוע, האינטרנט הוא אחד המוקדים המרכזיים והייחודיים דרכם אנו יכולים לצבור המון מידע בכל נושא ולבצע תעמולות פרסום ושיווק. אי לכך, זהו לא פלא כלל שללמוד מקצועות מתחום המחשוב כמו קורס בניית אתרים וקורס דוט-נט ותכנות תופסים תאוצה והביקוש אליו אם השנים רק הולך והופך למבוקש יותר ויותר...

בניית אתרים- הדרך להצלחה

בעידן שלנו, לכל עסק מתחיל, חברה קטנה, חברה גדולה, עסק ביתי וכן הלאה, יש אתר אינטרנט. ברוב המקרים, בזכות אתר האינטרנט עסקים קטנים הפכו לגדולים, עסקים ביתיים פרתו החוצה, ובכלל- רווח קטן הפך לרווח גדול וכל זאת בזכות אתר שהוקם אשר משך אליו גולשים מתעניינים. אי לכך, אנשים שבוחרים ללמוד קורס בניית אתרים יכולים לבור בשני כיוונים מקצועיים לחיים: הדרך הראשונה היא פתיחת עסק פרטי משלכם. הדרך השנייה היא להתברג בחברה מצליחה ומשם רק לצמוח, כשידוע מקצועות מעולם המחשוב הם מקצועות מבוקשים ביותר.

בניית אתרים- למי זה מיועד וכיצד זה מתבצע?

קורס בניית אתרים מיועד עבור אנשים שמתחברים לעולם המחשבים ורשתות אינטרנט בעיקר. קורס בניית אתרים כשם שהוא נשמע נועד על מנת להקים מהשלב הראשון אתר ועד השלב בו גולשים משתמשים בו. כלומר, ראשית, בניית האתר בדרך שבה הוא יהיה נוח ונגיש לשימוש עבור הגולשים. שנית, עיצוב האתר על ידי שימוש בצבעים, תמונות ורקעים נעימים לעינו של הגולש כך שהאתר לא ישעמם ויגרום לגולש לעבור לאתר הבא אלא להיפך- לרצות להתעניין בו אפילו עוד יותר. בקיצור, שימוש בכל שניתן על מנת לאפשר תצוגה מזמינה, מרשימה ומקצועית.

לסיכום

קורס בניית אתרים הינו קורס נחשב, מתקדם ואיכותי. הוא מהווה מקצוע מתקדם ומבוקש הן בשוק הפרטי והן בחברות הגדולות והוא מתאים ועבור כל מי עבור כל מי שמתעניין באינטרנט לרוצה לפתח קריירה בתחום האינטרנט אפילו אם אין לו ידע רב בנושא. בואו גם אתם לגלות מקצוע נרחב שמכיל בתוכו את כל עולם השיווק, עיצוב נכון וכמובן- לבנות אתר בצורה מקצועית ואיכותית.


כל הסיבות לעבור קורס בניית אתרים וקורסי תכנות נוספים

עולם האינטרנט כבש את שוק התעסוקה בשנים האחרונות ויותר ויותר עבודות מוצעות בעבור אנשי מקצוע מתחום האינטרנט והתכנות. מתכנתים בשפות התכנות השונות כמו גם בוגרי קורסים מקצועיים בתחום האינטרנט משתלבים בשוק העבודה בקלות תוך הנאה מתנאי עבודה טובים ושכר מתגמל. בניגוד למקצועות אחרים, מקצועות האינטרנט לא מחייבים תואר אקדמי ולכן קורס בניית אתרים או קורס דוט נט הם הקורסים המספיקים שמעניקים לתלמידים את האפשרות להשתלב בשוק העבודה בצורה טובה.

קורס בניית אתרים – לרכוש מקצוע בקלות

קורס בניית אתרים הוא אחד הקורסים המבוקשים ביותר על ידי צעירים וצעירות המבקשים לעבוד בתחום האינטרנט. מרבית העסקים הקטנים והחברות הגדולות מבינים את החשיבות שבבניית אתר תדמיתי או מסחרי ולכן פונים לחברות או עצמאיים לבניית אתרי אינטרנט . בוגרי קורס בניית אתרים נהנים משפע של עבודות בתחום ויכולים לעבוד הן כשכירים והן כעצמאיים המבצעים עבודות בניית אתרים לחברות או לפרטיים.

קורס בניית אתרים מתקיים במוסדות הלימודים המקצועיים השונים כמו המכללות הטכנולוגיות או המכונים ללימודים מקצועיים. דרך מקורית נוספת לעבור את הקורס היא באמצעות קורסי און ליין באינטרנט המהווים פלטפורמה לימודית איכותית. קורסי און ליין באינטרנט נותנים לתלמיד מערכי שיעורים מסודרים הבנויים ממצגות או סרטונים ומעבירים את החומרים בצורה הברורה ביותר. דרך האתר יכול התלמיד לעבור על השיעורים כמה פעמים עד להבנה מלאה ולפתור תרגילים מסכמים לאחר כל שיעור.

קורס דוט נט

קורס נוסף שנחשב למבוקש מאוד הוא קורס דוט נט. הקורס מכשיר את התלמידים לעסוק בשפת התכנות אשר מהווה שפה כוללת לכל שפות התכנות הקיימות. מרבית האתרים והאפליקציות מבוססות על שפת התכנות דוט נט ולכן קורס דוט נט נחשב לדרך הטובה ביותר להשתלב בתפקידים הנחשקים במשק. כמו קורס בניית אתרים, גם קורס דוט נט ניתן לביצוע באינטרנט על ידי שיעורים מוסרטים ומצגות דינמיות המעניקות לתלמיד את הכלים הטובים ביותר לעמוד בהצלחה בבחינות ההסמכה שיעניקו לו את תעודת ההסמכה כבעל מקצוע בתחום שיכול להשתלב במגזר העסקי או הפרטי כמתכנת.הכל על קורס בניית אתרים

עולם האינטרנט המתפתח יצר שלל של מקצועות מבוקשים במשק ולמעשה הביא אנשים לחשוב על ביצוע הסבה מקצועית למקצועות משתלמים ופופולאריים יותר. רכישת מקצוע בתחום האינטרנט והשתלבות בשוק העבודה בתחום מתאימה לכל מי שרוצה ליהנות ממשכורות נאות, אפשרויות תעסוקה רבים ומינימום השקעה. האופציה הטובה ביותר ליהנות מכל זה היא לעבור קורס בניית אתרים או קורס תכנות אחר כמו קורס דוט נט לצורך קבלת תעודת מקצוע וכלים מתאימים לעסוק בתחום.

ללמוד מהבית

גם קורס דוט נט וגם קורס בניית אתרים הם קורסים המתאימים במיוחד ללמידה מהבית. הקורסים הם קורסים אינדיווידואליים מאוד ולכן לא מצריכים הדרכה צמודה של מורה או נוכחות פיזית בכיתה. לימודים מהמחשב הביתי בבית באמצעות סרטונים, שיעורים מוקלטים, מצגות, סימולציות והסברים יכולים לתת את הכלים הטובים ביותר לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע מהר ויעיל. לימודים און ליין מהבית מתאימים גם לאנשים עובדים שרוצים ללמוד בזמן שלהם ובקצב שלהם.

מה כוללים הלימודים?

קורס בניית אתרים כולל מגוון רחב של נושאים החל מעבודה בסביבת Visual Web Developer היכרות עם שפות התכנות HTML ושפת העיצוב CSS, בנייה של סריפטים והרצה שלהם באמצעות java_script, חיבור אתר הלקוח לבסיסי נתונים ושליפת מידע על ידי שאילתות רלוונטיות, עיצוב אתרים תדמיתיים או מסחריים ועוד. קורס דוט נט כולל גם הוא מגוון רחב של תכנים ובהם עבודה עם תשתית הבניה והפיתוח Framework 3.5 NET, ביצוע בדיקה כללית לתוכנות, היכרות עם מערכות ההפעלה, היכרות עם שפות תכנות שונות, עבודה עם בסיסי נתונים, תכנות, יצירת הרשאות משתמשים ועוד.

השתלבות בשוק העבודה

קורס בניית אתרים הוא קורס מקצועי שבסופו מקבל בוגר הקורס תעודת מקצוע של בונה אתרים מקצועי. כבוני אתרים מקצועיים יכולים בוגרי הקורס להשתלב בשוק העבודה הן כבוני אתרים עצמאיים המבצעים עבודות ללקוחות באופן עצמאי והן כאנשי מקצוע שכירים בחברות לבניית אתרים במשק. הודות לביקושים הגבוהים לאנשי מקצוע בתחום, שכר העבודה הוא גבוה ואפשרויות התעסוקה הן רבות ומגוונות מה שהופך את הקורס למשתלם במיוחד.כל מה שרציתם לדעת על קורסי תכנות

שוקלים להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד במסגרת קורסי תכנות? רוצים להכיר מקרוב את תכנית הלימודים המוצעת לכם ואת אפשרויות הלימוד? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נציג בפניכם מידע חיוני אודות קורסי תכנות.

קורס תכנות- למי הוא מיועד?

קורסי התכנות השונים המוצעים לכם מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם בעלי הכשרה או רקע בתחום המחשבים, ובין אם אתם חסרי ניסיון ורקע אך עדיין אתם מעוניינים להיחשף לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית המחשבים, האינטרנט וההייטק. קורסי תכנות מוצעים לכם הן במסגרת קורסים למתחילים והן במסגרת קורסים מקצועיים למתקדמים, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מכם להצטרף אל עולם התכנות.

מה לומדים במסגרת לימודי תכנות?

קורסי התכנות השונים מאפשרים ללמוד ולהכיר שפות תוכנה מגוונות הכוללות בין היתר את שפת ה-C, שפת תכנות פופולארית ויישומית למגוון נרחב של תחומים. תוכנה זו נלמדת בין היתר גם במסגרת קורס בניית אתרים. כמו כן, תלמדו את שפת C++ המבוססת על שפת ה-C אך היא מיועדת לצרכי תכנות מונחה עצמים. בחלק מקורסי התכנות תלמדו להכיר גם את שפת SQL העוסקת בעיבוד נתוני מידע. בנוסף, ישנם קורסים המאפשרים לכם ללמוד שפות פיתוח דוגמת דוט-נט, המהווה את שפת הפיתוח המרכזית ביותר כיום לסביבת ה-NET.

קורס תכנות- איפה הכי כדאי ללמוד?

היצע המכללות ובתי הספר המקצועיים ללימודי תוכנה מאפשר לכל אחד ואחת לבחור בקפידה את מוסד הלימודים בו תרכשו את ההשכלה הנדרשת במסגרת לימודי תוכנה. במקביל למכללות ולמוסדות להשכלה גבוהה בתחום לימודי המחשב ומדעי המחשב, תוכלו לרכוש ידע מקצועי בתחום התכונה גם במסגרת לימודי אונליין.

מכללת "פרקטיקיו" המתמחה בלימודי אונליין למקצועות המחשב, מעמידה לרשותכם היצע עצום של סרטוני הדרכה למטרות לימודי תוכנה. בין יתר קורסי התכונה המוצעים לכם על ידי מכללת "פרקטיקיו" תמצאו: קורס יסודות התוכנה בשפת C, שפת HTML למתחילים ולמתקדמים, קורס דוט-נט, קורס תכנות במסגרת קורס בניית אתרים, קורס JAVASCRIPT ועוד.

מסלול לימודי האונליין של מכללת "פרקטיקיו" מעמידים לרשותכם מקור מקצועי ואיכותי של מקורות מידע וידע באמצעות סרטונים המועברים על ידי מיטב המרצים והמדריכים בתחומי התכונה השונים.קורס בניית אתרים ועוד

קורסי תכנות הפכו בשנים האחרונות להיות הקורסים המקצועיים המבוקשים ביותר הודות ליתרונות שהם מעניקים למסיימים אותם. מתכנתים בשפות מבוקשות הופכים להיות עובדים מבוקשים בחברות מסחריות שונות הנותנות שירותי בניית אתרים ולכן קורסים כמו קורס בניית אתרים , קורס דוט נט וקורס תכנות הם קורסים שמשתלם לעבור אותם בעבור מי שמעוניין להשתלב בתעשיית ההייטק והאינטרנט.

מהו קורס בניית אתרים?

קורס בניית אתרים הוא הקורס המקיף המכשיר את התלמידים לבנות אתרים מההתחלה. במסגרת הקורס לומדים התלמידים לעצב ולתכנן אתרים תדמיתיים או מסחריים, לעבוד בסביבת עבודה של תוכנת Visual Web Developer ללמוד את שפת ה HTML וה CSS  המרכיבות את מרבית האתרים, לבנות בסיסי נתונים ולקשר אותם לאתר ועוד. הקורס מיועד בעבור כל מי שמעוניין לרכוש מקצוע כבוני אתרים מקצועי.

מהו קורס דוט נט

קורס נוסף ומבוקש מאוד בתחום האינטרנט הוא קורס דוט נט. שפת התכנות דוט נט היא השפה המובילה התומכת בכל שפות התכנות השונות ומאפשרת הרצה של נתונים בצורה אופטימלית. מרבית החברות והארגונים היום עושים שימוש בשפת דוט נט לתכנות ממשקים אינטרנטיים וממשקים פנימיים של החברה ולכן עובדי דוט נט מקצועיים מבוקשים מאוד בתעשיות השונות.

היכן ללמוד?

קורס דוט נט, קורס בניית אתרים וקורסי תכנות שונים ניתן ללמוד במכוני הלימודים השונים המקיימים קורסים מקצועיים, במכללות הטכנולוגיות המקיימות את הקורסים או ברשת האינטרנט בצורה של לימודי און ליין. הצורה של לימודים מקוונים היא הצורה הטובה ביותר להעביר את החומר בצורה הקרובה ביותר לסביבת העבודה ולתת לתלמידים את הכלים לעמוד בהצלחה בבחינות ההסמכה בדרך לקבלת תעודת מקצוע.

יתרונות מקצועיים

היתרונות המקצועיים של לימודים במסגרת תכנות או קורס בניית אתרים הם רבים. היתרון הבולט ביותר הוא הביקוש הגבוה של חברות במשק לעובדים מקצועיים בתחום. יתרון בולט נוסף הוא האפשרות לבחור את מסלול הקריירה כבונה אתרים מקצועי הנותן שירותי בניית אתרים לפי הצורך או כבוני אתרים העובד כשכיר בחברות בניית האתרים השונות. בין אם המטרה היא לעבוד כעצמאי ובין אם כשכיר, הקורסים הם ההתחלה הטובה ביותר לבנות קריירה מקצועית בתחום האינטרנט המבוקש.קורס בניית אתרים, למה זה חשוב?

האינטרנט הפך בשנים האחרונות למרכיב מאוד מרכזי בחיי כולנו, הן בתחום המסחר, הן בתחום רכישת הידע, והן בתחום הביטוי העצמי שלנו. כל הפעילות שלנו באינטרנט מתבצעת במסגרת אתרי אינטרנט העוסקים בתחומים שונים ובנושאים שונים, ובאמצעותם אנו מממשים את פוטנציאל הערך שיכול האינטרנט לספק לנו. אנחנו אולי לא שמים לב לכך, אך אם נבדוק זאת בתשומת לב, נגלה שישנם מספר אתרים בודדים שבהם אנחנו מנהלים את מרבית הפעילות שלנו באינטרנט, וזאת על אף שאפשר לספור מיליארדי אתרי אינטרנט ברחבי הרשת. הסיבה לכך נעוצה קודם כל ברמת התוכן שיודעים אתרים אלה לספק לנו, ולא פחות מכך, באופן בו נבנו אתרים אלה.

לימוד התמונה המלאה של המקצוע

בניית אתרים הוא תחום מקצועי מאוד הדורש ידע רב בעולם המחשבים, אך לא רק. תכנות האתר הוא עניין חשוב, עיצוב האתר זה עניין חשוב, אך הרבה יותר חשוב מכך הוא עניין תכנון האתר ובנייתו בצורה אטרקטיבית, נוחה לגלישה ויעילה עבור הגולש. היכולת לבנות אתר מנצח תלויה בראש ובראשונה ביכולת להגדיר את מטרות האתר, את הצרכים של הגולשים בו ואת האופן בו תתנהל האינטראקציה בין האתר ובין הגולשים. בדיוק מהסיבה הזאת, קורס בניית אתרים הוא קורס חובה לכל מי שרוצה להתפתח בתחום זה.

רכישת כל היכולות הנדרשות בתחום

גם אם יש לכם ניסיון רב בתחום של תכנות מחשבים גם אם אתם יודעים מה זה דוט נט וג'אוה סקריפט, וגם אם יש לכם ניסיון רב בתחום העיצוב והגרפיקה הדיגיטלית, המדובר בסופו של דבר ברכיבים ספציפיים בתוך התמונה הכוללת הנקראת בניית אתרים. את היכולת להשלים את התמונה ולהפוך לאנשי מקצוע ניתן לרכוש באמצעות לימוד קורס בניית אתרים. בקורס זה נלמדים כל הנושאים הטכניים הנדרשים לבניית אתר, אך מעבר לכך גם מוענקת לסטודנטים היכולת לגשת בצורה נכונה אל כל התהליך של בניית האתר.

דוט נט, פוטושופ, HTML ופלאש הם כמובן מרכיבים שעל כל בונה אתרים להכיר, ואם אתם מגיעים מהרקע הזה, זה בהחלט יכול לסייע לכם להצליח בתחום, אך בסופו של דבר רק קורס בניית אתרים יוכל להעניק לכם את כל מכלול היכולות הנדרשות להצלחה בתחום זה.


קורס MVC ? כל מה שרצית לדעת

MVC הוא קיצור לביטוי MODEL-VIEW-CONTRILLER; זוהי פלטפורמה המתווכת בין שני סוגי עבודה של כמה גורמים בצוות אחד וכך הופכת את העבודה המדוקדקת לקלה ומופשטת יותר.התיווך נעשה על ידי קונטרול, שליטה בכל האספקטים כך שכל תהליך העבודה נוח ופשוט יותר.MVC מסייע לאנשים המעוניינים בפיתוח מוצר, אתר ואף אפליקציות לנהל את כל תהליכי הבנייה של התשתית.

 

למה כדאי לקחת קורס MVC ?

 

בשוק העבודה בכלל, ובעולם המחשבים בפרט, תמיד קיימת שאיפה לחסוך במשאבים ובזמן. אדם המתמחה ויכול לקצר תהליכים ולפשט אותם בכל שלב בעבודה של חברה, הוא אדם שתמיד יתקבל בזרועות פתוחות לכל בית עסק. ברגע שאתה מסיים את קורס MVC  אתה הופך להיות בדיוק אחד מאלו. כבוגר קורס כזה, אתה  מחזיק ביכולת לסייע לארגונים וחברות, ובעזרת הקלף הזה תוכל לצעוד אל תוך עולם המחשוב ולהתקדם לתפקידים ניהוליים.

 

מה לומדים בקורס MVC ?

 

בקורס MVC תרכשו את הידע בכל הנוגע לניתוב וניהול קודים מול התצוגה- כיצד לבצע זאת בדרך המהירה והיעילה ביותר. בעזרת הידע הזה תוכלו לעסוק בנושא מול אתרים או אפליקציות שנמצאים בפיתוח. בין היתר, גם באתרים ובתשתיות דומות יש צורך לערוך שינויים מדי פעם, אם לצורכי פיתוח והוספה ואם למטרות שדרוג, וגם במקרים כאלו תוכל להיעזר בידע שצברת בקורס MVC.

 

למי מתאים הקורס?

 

את הקורס אפשר למצוא במכללות טכנולוגיות למיניהן ובמכוני מדע וטכנולוגיה העוסקים בין היתר בתחום המחשוב. את הקורס לומדים כחלק ממערך השתלמות, הווה אומר שלא סביר להירשם לקורס הזה בלי ידע קודם בנושא. כדי לסיים את הקורס בהצלחה יש צורך ברקע עם NET  וידיעת שפת אנגלית טכנית. כל סוג של רקע קודם בין אם בשוק העבודה ובין אם בעולם הנוגע לפיתוח בכלל יכול לסייע לסיים את הקורס בהצלחה מרובה.

 

אופציות עתידיות

 

הקורס עצמו איננו מתפרש על פני תקופת זמן ארוכה, ועורך רק מספר ספור של שעות לימוד. כאשר מסיימים את הקורס, יוצאים ממנו עם תעודה שבעזרתה תוכלו להמשיך ולהתקדם במקצוע עם מרחב ידע גדול יותר בעולם פיתוח האפליקציות והתוכנות.

קורס MVC

 

MVC הינה פלטפורמה המאפשרת לנו להפוך את העבודה הפרטנית של מספר גורמים בצוות לקלה ונוחה יותר, תוך חלוקה בין העובדים האמונים על פיתוח הקוד לבין אלו האמונים על התצוגה, כאשר החלק שמתווך בין שני האספקטים הללו הינו הקונטרול, ומכאן השם MODEL-VIEW-CONTRILLER. קורס MVC יעניק לכם את היכולת להפוך את תהליכי העבודה לנוחים הרבה יותר, בין אם בצורך פיתוח מוצר, אפליקצייה או אתר.

 

יתרונות קורס MVC

אין ספק, כי מי שעבר את קורס MVC יוכל להפוך את תהליך העבודה לנוח ומהיר הרבה יותר, ולכן, ישנה דרישה לבעלי ידע ב MVC. כמעט כל ארגון או חברה נדרשת לאנשים בעלי ידע מקצועי על מנת לקצר ולפשט את התהליכים. קורס MVC יעניק לכם בדיוק את הידע ואת היכולת הזו, מה שיהפוך אתכם לשחקנים חמים יותר בעולם העסקי והמסחרי של ימינו.

 

מה לומדים בקורס MVC

קורס MVC ילמד אתכם כיצד ניתן בצורה מהירה ונוחה הרבה יותר לנתב ולנהל את הקוד אל מול התצוגה, בין אם באתרים ובין אם באפליקציות, בין אם בכאלה הקיימים כבר וכעת יש צורך לערוך בהם שינוי ובוודאי שבכאלה אשר עומדים אל מול פיתוח עכשווי או עתידי. בקורס לומדים את הנוסחאות השונות, את השימוש בתבניות העיצוב ואת הקודים.

 

אפשרויות לימוד

קורס MVC ניתן ללמוד במכללות ובמכונים השונים, כחלק ממערך ההשתלמויות, ולכן, קורס זה נועד לאנשי מקצוע אשר עוסקים בפיתוח של תוכנות או אפליקציות. יש צורך בידע ב NET, כמו גם בשפה אנגלית טכנית, על מנת לצלוח את תוכנית הקורס. הקורס עצמו עורך מספר שעות לימוד בלבד, כאשר עם סיום הקורס מקבלים תעודה המאפשרת לכם להמשיך בדרככם המקצועית עם ידע נרחב יותר ויכולת גדולה הרבה יותר בכל הקשור לפיתוח של תוכנות ואפליקציות.

 

בעולם בו אנחנו נדרשים למצוא פתרונות מהירים, קורס MVC הינו בהחלט נתבך חשוב ביותר, שיאפשר לכם ליצור פתרונות איכותיים בצורה פשוטה ונוחה. 

קורס MVC ושאר קורסי הייטק

ישראל היא מעצמת הייטק כבר שנים רבות, ולא פעם אנו רואים חברה כזו או אחרת שעושה אקזיט ונמכרת בסכומים דמיוניים לחברה אחרת כלשהיא. רק לא מזמן ראינו את חברת waze שנמכרה לחברת גוגל בסכומים דמיוניים של מיליארדים, וכולנו השתעשענו ברעיון שנקים חברת הייטק ונמכור אותה לאחר מספר שנים, ונוכל לנוח עד לפנסיה. ישנם קורסים רבים בהייטק אשר לימוד שלהם מאפשר השתלבות בתחום, קורסים כמו קורס MVC ואחרים, אשר לאחר סיומם ניתן להשתלב באחת מחברות ההייטק המקומיות ולהתפרנס בצורה מכובדת.

לימודים אז והיום...

כשההורים שלנו היו צעירים, אפשרויות העבודה שלהם היו די מוגבלות, והשאיפה הייתה להיכנס לחברה או ארגון מסודר ולעבוד שם עד הפנסיה. בשביל להיכנס לחברה כזו היו דרושים לימודים אקדמיים, לימודים אשר אורכים כמה שנים ובסיומם היה אפשר לחפש עבודה. היום המצב השתנה, קורסים כמו קורס MVC וקורסים אחרים מאפשרים לנו ללמוד במהירות, ולרכוש מקצוע מכובד לאחר מכן וגם עבודה בשכר לא מבוטל. חברות מחפשות היום הסמכות ספציפיות, ומה שפעם היה תואר כללי כבר הרבה פחות רלוונטי היום כשמדברים על הייטק.

איפה לומדים את הקורסים הללו?

רוב הקורסים הללו נלמדים במכללות שונות ברחבי הארץ, מכללות אשר חלקן מורשות על ידי חברות מסוימות וחלקן לא. לדוגמא, ישנם מקצועות שהן ייחודיים למוצרי חברת מייקרוסופט, ובשביל לקבל את ההסמכה שלה צריך ללמוד במכללה שקיבלה את ההסמכה שלה ואת האישור שלה ללמד את המקצוע או התחום הספציפי. כיום, ישנה גם אפשרות בחלק מהמקצועות ללמוד מהבית, לימודים שהינם בשיטת האון ליין, וכך הסטודנט לא צריך לצאת מהבית ולבזבז זמן יקר וכסף על המתנה בפקקים, חיפוש חנייה ותשלום עליה ועוד.

ישראל היא לא סתם מעצמת הייטק, מעצמה שמייצאת כל הזמן טכנולוגיות חדשות ומוצרים מתקדמים לשוק. העולם מכיר בנו כאומת הסטארט אפ ואנו יכולים ואף צריכים להיות חלק מהתעשייה המדהימה הזו, הן בשביל האתגר האישי ופיתוח היכולות והן בסופו של דבר בשביל שכר נאה, שכר שנוכל בעזרתו לחיות בכבוד עד לפנסיה.

קורס MVC וקורסים אחרים במחשבים

יש חברות ישראליות רבות שהגיעו לגדולות. קחו לדוגמא את חברת וויז, חברה אשר הצליחה בכל קנה מידה, ולאחר כמה שנים היא נמכרה לחברה גוגל בכמה מיליונים טובים. יש עוד לא מעט דוגמאות של חברות כאלו ומה שבטוח הוא שישראל היא מעצמת הייטק. בסופו של דבר הכול מגיע לאותו המקום – הייטק. והייטק זה כמובן גם מחשבים, מה שאומר שאם אנו רוצים יום אחד להיות אלו שמוכרים את החברה שלהם אנו צריכים להתחיל ללמוד משהו במחשבים. קורס MVC הוא אחד הקורסים הנלמדים הקיימים ולימוד שלו הוא כניסה לעולם הזה.

איפה לומדים?

ישנן כמה אפשרויות לעשות קורס MVC כמו קורסים רבים אחרים במחשבים. האפשרות המוכרת ביותר והיא גם המסורתית היא ללכת וללמוד באחת המכללות המציעה את הלימודים הללו. אפשרות שנייה היא ללכת לאוניברסיטה ובחלק מהאוניברסיטאות מוצעים גם קורסים כאלו. ישנה היום גם אפשרות ללמוד קורסים במחשבים און ליין מה שאומר שיושבים כל אחד מהצדדים בביתו או ליד מחשב בכל מקום אחר ופשוט לומדים. ישנם גם אין ספור חומרי עזר ברשת האינטרנט, חומרים אשר ניתנים כחומר כתוב, סרטונים, מצגות ועוד.

עבודות כיום

מי מאתנו שנולד לפני שנים רבות זוכר שכל מי שהיה לומד היה הולך במסלול אחד, מציאת מקום עבודה, כזה שהוא יוכל ל