קורס NetApp - ניהול Storage << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס NetApp - ניהול Storage

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מושגי יסוד ב- Storage מבוא - מה לומדים בקורס ? מבוא - מה זה Storage System ? הכרות עם Storage הכרות עם מערכת הפעלה ONTAP התקנת סימולטור ONTAP CLI Console GUI console Aggragate VOLUME QTree הגדרת המערכת עם System Manager הוספת NetApp לדומיין סיכום ותרגול מחצית קורס NetApp שיתוף NetApp כ-Share שיתוף NetApp כ-ISCSI שיתוף NetApp ללינוקס NFS NetApp support site System Manager קבצי הגדרות NetApp etc NetApp Script רפליקציה - SnapMirror רפליקציה - WEB FILER VIEW רפליקציה - SnapMirror CLI ביצועים NETAPP - חלק 1 ביצועים NETAPP - חלק 2 ביצועים NETAPP למתקדמים - חלק 1 ביצועים NETAPP למתקדמים - חלק 2 ביצועים NETAPP למתקדמים - חלק 3 קורס EMC ScaleIO - קורס Storage הרצאת מבוא לקורס EMC ScaleIO הכרות ראשונית עם המערכת ScaleIO יתרונות של EMC ScaleIO ארכיטקטורה - ScaleIO Architecture הכרות עם כל רכיבי התוכנה הורדה של המוצר - ScaleIO Download מבנה המעבדה שלנו - EMC ScaleIO התקנה של Installation Manager הגדרות ב-Installation Manager התקנה של ScaleIO Cluster התקנת ממשק גרפי - ScaleIO GUI ממשק הפקודות - ScaleIO CLI סיכום ביניים - קורס EMC ScaleIO התקנת SDC Windows יצירת LUN / Volume התקנת SDC Linux EMC SCALEIO Gateway בדיקת ביצועים עם iometer - חלק 1 בדיקת ביצועים עם iometer - חלק 2 בדיקת ביצועים עם iometer - חלק 3

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס NetApp בשביל להתקדם הלאה

אחסון מידע הוא אחד הצרכים החשובים כיום בעולם הדיגיטלי. ואחד המושגים השולטים בתחום זה הוא   .NetApp זו חברה המציעה מגוון של מוצרים הנותנים מענה למגוון מצבים ובעיות. פתרונות האחסון של NetApp זוכים לתואר' גאוניים' בהיותם מותאמים לצרכים ונוחים לשימוש. אבל בשביל להשתמש בהם חייבים ללמוד קורס NetApp. כי רק כך אפשר לעשות שימוש מושכל ונבון במוצרים.

האם כדאי ללמוד?

אין ספק שתחום אכסון המידע הוא נחוץ והכרחי. ומי שילמד את הקורס הזה כעת קונה לעצמו יתרון נוסף. יתרון זה מקנה לו ידע וכלים לצורך ביצוע מטלות שונות ופתרון בעיות שעלולות להתגלות במהלך העבודה. כמו כן בשביל להתקבל לעבודה רצויה או בשביל לזכות לקידום משמעותי ולהגיע אף לדרגה ניהולית עשוי קורס NetApp להועיל ביותר ולהוות קלף מכריע. בהיות התחום נחוץ מאוד ומבוקש על ידי מעסיקים רבים.

צעד כלכלי חכם

החלטתם ללכת על זה? רוצים לרכוש את המקצוע? כעת עליכם להחליט איפה ללמוד. אין ספק שתחום הלמידה בעיקר בעולם המיחשוב אינו זול כלל. מדובר בהוצאה כספית משמעותית ביותר. אבל ככל שהסיכויים לעבוד בתחום גבוהים יותר, כך מתבררת ההוצאה הזו כמשתלמת וחכמה יותר. כי עבודה בתחום או קידום בעבודה הודות ללימודים יכסו את ההוצאה בגדול. ויוכיחו כי הקורס היה צעד חכם ומוצלח לעתיד הכלכלי שלכם.

איפה ללמוד?

אבל יש לדעת כי בחירת מקום לימודים הוא צעד משמעותי. כיוון שיש הבדלים בין הלמידה והקורסים השונים. היו כנים עם עצמכם. מה אתם בעצם מחפשים? אתם בוודאי רוצים קורס כזה שתצאו ממנו בעלי ידע מקצועי ובעלי יכולת לצאת באופן מידי לשוק העבודה. אם זו המטרה שלכם חשוב לכם מאוד לבחור קורס שאכן יקנה לכם את היכולות הללו. בררו על הגופים השונים שמפעילים קורס כזה והחליטו מי מבין כולם אכן עונה על הדרישות שלכם.

משוחחים עם בוגרים

בשביל לעלות על המידע המהימן תוכלו לפנות ולשוחח עם בוגרים של הקורס. תוכלו לשמוע כיצד התנהלו השיעורים. והאם הוא כבוגר מרגיש שהוא רכש מקצוע וקיבל תמורה הולמת לכספו.

כמה יכול לעלות היום קורס NetApp

בישראל אנו יודעים עד כמה יש לא מעט אפשרויות ללמוד תחומים שונים בעולם המחשבים. היצע גדול כמו זה שיש בישראל מאפיין את היותנו מדינה מתקדמת מאוד בתחום הטכנולוגיה, ואנו רואים זאת כשחדשות לבקרים מודיעים באמצעי תקשורת שונים כיצד חברה ישראלית נרכשה על ידי חברה גדולה זרה  למשל.

 

כך אנו שומעים גם על פיתוחים ישראלים שמוצגים היום בחו"ל בין אם מדובר על תצוגות טכנולוגיות שונות ובין אם מדובר על הפעלה של אפליקציות שונות על ידי משתמשים במדינות רבות מעבר לים. דברים אלו מובילים אותנו ללימודי מחשבים שמעניינים היום רבים ומציגים את השאלה לגבי העלות של כל קורס בתחום זה.

 

התחרות בין בתי ספר שונים

בכל הקשור לעלות של קורסים שונים במחשבים אנו יכולים לראות עד כמה יש כאלו שמעוניינים בהצטרפות אל קורס NetApp ורוצים מאוד לדעת כמה הוא יעלה להם. זאת מאחר וחשוב לדעת כי יש היום קורסים שעלותם הכוללת נחשבת לנכבדת מאוד, ועל הסטודנט לעתיד להיות ערוך לכך בצורה רצינית מבחינה כלכלית.

 

לגבי קורס כמו NetApp אנו יכולים לראות כיצד במדינת ישראל יש לא מעט מוסדות לימוד שמציגים אפשרות להצטרף אליו. לכן חשוב לזהות את רמת התחרות ולהבין כי לעתים ניתן למצוא בית ספר שמציע את מסלול הלימודים שלו בעלות סבירה הרבה יותר מזו של אחרים ולעתים גם בתנאי תשלום מקלים הרבה יותר.

 

המחיר חייב להיות מגובה בלימודים איכותיים

יש דבר אחד חשוב מאוד שחובה להגיד לגבי המחירים של קורס NetApp בישראל. הכוונה היא לכך שעם כל הכבוד לתחרות הגדולה שהזכרנו לעיל, הרי שעל כל בר דעת שמתעניין בקורס מעין זה להפנים את העובדה שלא רק המחיר קובע לגבי התחלת לימודים במוסד מסוים, אלא איכות הקורס היא זו שקובעת.

 

במילים פשוטות, אם מדובר על מוסד לימודים שאולי מציע מסלול מסוים בעלות נמוכה יחסית, הרי שאם איכות המרצים אינה נחשבת לגבוהה, אם הציוד בכיתות נחשב למיושן, ואם אחוזי ההצלחה אינם גבוהים, הרי שאל מול המחיר הנמוך של הקורס אין כל יתרון, ולכן חשוב לחפש מקום שמשלב בין מחיר לאיכות.

 

 

קורס NetApp וקורסים במחשבים בכלל...

התהייה מה אנו רוצים ללמוד יכולה לתפוס אותנו בכל מיני שלבים בחיים. לימודים הם התפתחות בכל מצב גם אם אנו לא הולכים אחר כך ועושים בהם שימוש למטרת מציאת עבודה, אך לרוב האנשים אין את הפריבילגיה הזו של ללמוד סתם בלי סיבה אלא כי בא להם. ההתלבטות הזו יכולה לתפוס אותנו לאחר שחרור מן הצבא, יכולה לתפוס אותנו לאחר עבודה של כמה שנים, ויכולה לתפוס אותנו בגיל בו אנו מבינים שאם לא נעשה שינוי דרמטי עכשיו נישאר כל החיים עם אותה עבודה. אך היום לא חייבים ללכת ללימודים ארוכים ויש אופציה אחרת.

מה האופציה האחרת?

יש היום אם כן אופציה אחרת ולא חייבים ללכת וללמוד כמה שנים בשביל לקבל איזה שהוא מקצוע ביד. היום אפשר גם לעשות אחד מקורסי המחשבים הקיימים, קורס NetApp או כל קורס אחר, וקורס כזה יכול לקחת כמה חודשים בודדים עד שנה שנתיים. היום חברות הייטק מחפשות  עובדים שלמדו דברים ספציפיים וכמובן כמה שיש יותר ניסיון כך הסיכוי להתקבל יותר גבוה. פחות מעניין את החברות הללו תארים ולימודים שאינם רלוונטים. ולכן אם אתם חושבים על לימודים מעין אלו כל מה שאתם צריכים הוא לבדוק איפה יש את הקורס הספציפי.

איפה לומדים?

בעבר קורסי המחשבים השונים כדוגמת קורס NetApp וקורסים אחרים היו ניתנים אך ורק באוניברסיטאות, והן היו חלק מתוכנית לימודים שלימה. היום, יש לא מעט מכללות שמציעות את האופציה של ללמוד את המקצועות הללו ואת הקורסים הללו בפרט, וכל מה שצריך הוא למצוא מכללה שמתאימה. הכי טוב זה כמובן לקבל המלצה על מכללה כזו, וצריך להבין בדיוק מה מקבלים בתמורה לכסף.

יש גם את האפשרות של האון ליין כמובן מה שאומר קורסים מובנים ברשת האינטרנט כמו גם לימודים עם מרצה אחד על אחד דרך הרשת, אך בכל האפשרויות הללו חשוב לוודא שיש הכנה לכל המבחנים הרלוונטיים אם יש כאלו, כך שניתן יהיה לקבל את ההסמכות הרלוונטיות ולקבל לאחר מכן את העבודה שאנו רוצים.

 

הסיבות ללמוד קורס NetApp

חושבים על קורס מחשבים להעשרת הידע? רוצים להתמקצע בתחום נוסף? מה דעתכם ללמוד קורס NetApp ולקבל הסמכה מקצועית רשמית של החברה? הצטרפו עוד היום לאלפי בוגרי הקורס הפזורים ברחבי העולם המספקים פתרונות, רעיונות ושלל מוצרים של החברה עבור חברות גדולות בתחום ההיי טק והטכנולוגיה. העתיד כבר כאן והוא יכול לקחת גם אתכם בחשבון.

מי אתם NetApp?

חברת NetApp היא שם חם מאד בעולם המחשבים כיום. החברה מספקת מוצרים שונים בתחום אחסון המידע. מערכות אלו הפועלות בחברות גדולות הן עצומות ודורשות מגוון פתרונות רציניים ביותר. מוצרי החברה המובילה הזו הצליחו לספק את הפתרון הנכון בזמן הנכון עבור חברות אחרות ולמעשה אלו מיצבו אותה בחזית הידע והקידמה כיום. קחו למשל מערכות ניהול קבצים, או גיבוי ושחזור של נקודות זמן מדוייקות, מדובר הרי בנפחים ועלויות מאד גבוהות. הפתרונות שמספקת NetApp הם במילה אחת גאוניים.

למי כדאי ללמוד את קורס  NetApp וגם למה

הכדאיות ללמוד את הקורס אינה מוטלת בספק. כל מי שיש לו עניין להתמחות בתחומים ספציפיים של עולם המחשבים והטכנולוגיות המובילות כיום חייב להתפתח, ללמוד ולקחת הסמכות רבות ככל האפשר על עצמו, מה שיגרום לו לא רק להעשרת ידע עצומה אלא גם לנקודות זכות בקבלה לעבודה, בקידום בעבודה ואף בדירוג ניהולי.

הידע שלנו נרכש מחברות גדולות שבטובן מאפשרות לנו ללמוד את הפיתוחים שלהן, אך על מנת לתת שירותים של החברה הזו אנו חייבים להכיר מקרוב את הפרטים, ובכן, אם יש לכם רקע, ידע וניסיון והכי חושב, רצון להצליח, שאפתנות וגם סבלנות ללמוד קורס NetApp בהחלט מתאים לכם.

איפה מתחילים?

בוחרים מקום לימוד מקצועי בלבד, כזה שמעניק לכם את המעטפת המושלמת מכל הבחינות, משמע, ידע שמוענק על ידי מרצה מובחר, המכיר היטב את התחום הלימודי על בוריו, מקום שיודע להעניק לכם שירות וגיבוי לאורך כל הקורס והכי חשוב, הסמכה רשמית בלבד מטעם חברת NetApp ולא מטעם שום גוף אחר, אל תתפתו להתפשר על פחות, מדובר בכסף ובזמן שלכם, שגם הוא שווה לא מעט.

קורס NetApp

חשבתם פעם כיצד זה אפשרי להחזיק אתר שהוא רשת חברתית או אתר סרטונים? מאיפה הבעלים מקצים שטח אחסון כה כביר? יתרה מכך, גם בשרתים מקומיים כאן בישראל, למשל של ספקיות האינטרנט והסלולר, כיצד ניתן להחזיק כל כך הרבה מקום? עקרונית, ההבדל בין מחשב ביתי לבין שרת מתבטא בהגדרות במערכת ההפעלה, זה הכל. מרגע שינוי ההגדרות מה שנדרש עבור השרת הוא: אבטחה ודאגה לשטח אחסון רחב ככל האפשר למען לקוחותיו. אם אתם חושבים ששרתים בישראל ובעולם מסתמכים, כמו במחשבים הביתיים – על דיסקים מקומיים – טעות בידכם. מה הם עושים, אם כן? מסתמכים על NetApp.

מהו קורס NetApp?

קורס NetApp הוא קורס בו ילמד התלמיד מערכות אחסון של חברת NetApp, החברה המרכזית בעולם למתן פתרונות אחסון לשרתים. בשונה מדיסק מקומי, מדובר במכונה שהיא עצמה מהווה שרת עם CPU וזיכרון, אליה מחוברים מספר דיסקים מסוג SHELF: דיסקים אשר כל אחד מהם מכיל מקום בנפח של עשרות דיסקים מקומיים רגילים. קורס NetApp ילמד אתכם, למעשה, כיצד לתחזק מערכת כזו, ומה צריך לעשות על מנת שהאפיון שלה יהיה הכי יעיל וישמור על המידע בצורה הטובה ביותר בחדרי השרתים.

במה אוכל לעבוד לאחר קורס NetApp?

בחברות שרתים, ספקיות אינטרנט, חברות בניית אתרים ואחסונם, ואפילו ניתן יהיה לנסות להשתלב בענקיות האחסון כמו גוגל ודומיה. מדובר במקצוע מאד שימושי – שכן מצד אחד הוא יכול להתממש רק בעבודה בחברה ולא כפרטי, אך מצד שני לא מדובר במקצוע מופשט כמו תכנות או בדיקות תוכנה, אלא במקצוע שהוא מאד טכני, שידוע למעטים ולכן הסיכוי להיכשל בתחרות ולא להתקבל לעבודה ממש זניח בסוג כזה של תעסוקה.

מהם הנושאים לסדר היום במהלך הקורס?

התלמיד לומד לכתוב סקריפטים ב- NetApp אשר לחלקן אופי של שאילתה: מסירת פרטי מידע ספציפיים מתוך גיליון, ולחלקם משמעות פונקציונלית כמו למשל תקשורת בין 2 מערכות NetApp נפרדות, העברת מידע וכד'. הקורס, במהותו הוא תכנותי, מבוסס על פקודות במערכת NetApp אבל בשונה משפות התכנות הקלאסיות בדוט נט – קורס NetApp מספק עזרי תכנות המסייעים לתחזוקת מערכת מידע מסיבית כמו זו שב- NetApp

קורס NetApp

חברת NetApp מציעה כיום לקהל לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אחסון לווירטואליזציה, גיבוי והתאוששות מאסון על בסיס מוצרי החברה שנחשבת כיום לאחת מבין המובילות ביותר בתחום האחסון במרכזי בעולם, בהיבטים של אמינות, תכונות וביצועים. קורס NetApp  מספק שורה ארוכה של יתרונות עסקיים לבוגרים במסגרת השימוש במערכת האחסון של NetApp. ישנן חמש תכונת עיקריות המאפיינות את מערכי האחסון של NetApp כדלקמן: פשטות ניהול, גמישות מלאה של הפתרון, חסכון בשטחי אחסון, הגנה על מידע מכשלים אפשריים וביצועים מרביים.

תכונות ומאפיינים של מערכת NetApp

מערכת NetApp מתאפיינת בפשטות מרבית וייחודית בכך שתוכנות הניהול, מערכת ההפעלה, פתרונות הגיבוי, שכפולי המידע ועוד מגוון פתרונות אחרים הינם אחידים ואינם תלויים בשיטות הכתיבה משרתים למערכת האחסון. בצורה זו נחסכות עלויות התפעול, הכשרת כוח האדם הופכת למהירה יותר, העבודה השוטפת פשוטה מאד ולא מעט זמן יקר נחסך. מערכות NetApp מנוהלות בעזרת ממשקי ניהול מרכזיים המבוססים על ידע קיים בקרב אנשי המחשוב, מה שחוסך זמן הכשרה ומצמצם את מורכבות הניהול השוטף של מערכת האחסון.

גמישות מרבית

מערכות האחסון של NetApp מתאפיינת בנוסף בגמישות מרבית כאמור ומאפייני הגמישות הללו מתוארים באמצעות פרוטוקול החיבור, כלומר מערכת NetApp מאפשרת חיבור לשרתים בכל הפרוטוקולים הנפוצים, וגמישות זו היא בעלת חשיבות רבה בעקבות גיוון המערכות הקיימות ואמצעי החיבור השונים. בנוסף המערכת מאפשרת להרחיב כל רכיב בצורה דינאמית במטרה להגדיל נפחים, לשפר ביצועים, להוסיף קישוריות וכן הלאה. גמישות המערכות מתבטאת גם במתן אפשרות ללקוח לבחור את שיטת הרישוי המתאימה לו ביותר.

פתרונות המערכת

קורס NetApp  חושף את משתתפיו למגוון הפתרונות שהמערכת מציעה ללקוחותיה. בין פתרונות אלו ניתן למנות ראשית את מניעת הכפילויות. מערכת NetApp היא מבין היחידות כיום שמאפשרת לשמור עותק יחיד של נתונים ללא כפילות או תלות במקור מידע. בנוסף המערכת ייחודית בכך שבתוך מערך האחסון שלה קיימת שכבת וירטואליזציה שניתן באמצעותה לפרוש את המידע על מכלול הדיסקים במערכת ולצמצם בצורה משמעותית את בזבוז השטח הקיים בשטחים מתים להבדיל ממערכות אחסון מתחרות אחרות. 

אודות קורס NetApp

מי שקורא מאמר זה כנראה בקיא בתחום, אך עדיין נציין שחברת NetApp הינה חברה אמריקאית שמתמחה בניהול ואחסון של מאגרי נתונים. כיום תחום המחשבים אקטואלי ממש כפי שהיה לפני עשור אם לא הרבה יותר, וזאת כי הקדמה הולכת יד ביד עם תחום המחשוב ועל כן כל יום צצות עוד ועוד תוכנות, יוצאות גרסאות חדשות. המרוויח הגדול מכך הוא מנהל עסק שצריך הכשרה שכזו או טכנאי שמבקש להעמיק את הידע שלו. על כן ניתן למצוא מגוון קורסים בתחום, כאשר קורס NetApp הינו אחד הקורסים היותר בולטים.

יתרונות

במה מדובר? ובכן חברת NetApp משתפת פעולה בין כמה חברות עילית בטריטוריית תשתיות ה ,ITלצד טכנולוגיות של יישומים. ה