קורס NetApp - ניהול Storage << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס NetApp - ניהול Storage

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
מושגי יסוד ב- Storage מבוא - מה לומדים בקורס ? מבוא - מה זה Storage System ? הכרות עם Storage הכרות עם מערכת הפעלה ONTAP התקנת סימולטור ONTAP CLI Console GUI console Aggragate VOLUME QTree הגדרת המערכת עם System Manager הוספת NetApp לדומיין סיכום ותרגול מחצית קורס NetApp שיתוף NetApp כ-Share שיתוף NetApp כ-ISCSI שיתוף NetApp ללינוקס NFS NetApp support site System Manager קבצי הגדרות NetApp etc NetApp Script רפליקציה - SnapMirror רפליקציה - WEB FILER VIEW רפליקציה - SnapMirror CLI ביצועים NETAPP - חלק 1 ביצועים NETAPP - חלק 2 ביצועים NETAPP למתקדמים - חלק 1 ביצועים NETAPP למתקדמים - חלק 2 ביצועים NETAPP למתקדמים - חלק 3 קורס EMC ScaleIO - קורס Storage הרצאת מבוא לקורס EMC ScaleIO הכרות ראשונית עם המערכת ScaleIO יתרונות של EMC ScaleIO ארכיטקטורה - ScaleIO Architecture הכרות עם כל רכיבי התוכנה הורדה של המוצר - ScaleIO Download מבנה המעבדה שלנו - EMC ScaleIO התקנה של Installation Manager הגדרות ב-Installation Manager התקנה של ScaleIO Cluster התקנת ממשק גרפי - ScaleIO GUI ממשק הפקודות - ScaleIO CLI סיכום ביניים - קורס EMC ScaleIO התקנת SDC Windows יצירת LUN / Volume התקנת SDC Linux EMC SCALEIO Gateway בדיקת ביצועים עם iometer - חלק 1 בדיקת ביצועים עם iometer - חלק 2 בדיקת ביצועים עם iometer - חלק 3

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס NetApp בשביל להתקדם הלאה

אחסון מידע הוא אחד הצרכים החשובים כיום בעולם הדיגיטלי. ואחד המושגים השולטים בתחום זה הוא   .NetApp זו חברה המציעה מגוון של מוצרים הנותנים מענה למגוון מצבים ובעיות. פתרונות האחסון של NetApp זוכים לתואר' גאוניים' בהיותם מותאמים לצרכים ונוחים לשימוש. אבל בשביל להשתמש בהם חייבים ללמוד קורס NetApp. כי רק כך אפשר לעשות שימוש מושכל ונבון במוצרים.

האם כדאי ללמוד?

אין ספק שתחום אכסון המידע הוא נחוץ והכרחי. ומי שילמד את הקורס הזה כעת קונה לעצמו יתרון נוסף. יתרון זה מקנה לו ידע וכלים לצורך ביצוע מטלות שונות ופתרון בעיות שעלולות להתגלות במהלך העבודה. כמו כן בשביל להתקבל לעבודה רצויה או בשביל לזכות לקידום משמעותי ולהגיע אף לדרגה ניהולית עשוי קורס NetApp להועיל ביותר ולהוות קלף מכריע. בהיות התחום נחוץ מאוד ומבוקש על ידי מעסיקים רבים.

צעד כלכלי חכם

החלטתם ללכת על זה? רוצים לרכוש את המקצוע? כעת עליכם להחליט איפה ללמוד. אין ספק שתחום הלמידה בעיקר בעולם המיחשוב אינו זול כלל. מדובר בהוצאה כספית משמעותית ביותר. אבל ככל שהסיכויים לעבוד בתחום גבוהים יותר, כך מתבררת ההוצאה הזו כמשתלמת וחכמה יותר. כי עבודה בתחום או קידום בעבודה הודות ללימודים יכסו את ההוצאה בגדול. ויוכיחו כי הקורס היה צעד חכם ומוצלח לעתיד הכלכלי שלכם.

איפה ללמוד?

אבל יש לדעת כי בחירת מקום לימודים הוא צעד משמעותי. כיוון שיש הבדלים בין הלמידה והקורסים השונים. היו כנים עם עצמכם. מה אתם בעצם מחפשים? אתם בוודאי רוצים קורס כזה שתצאו ממנו בעלי ידע מקצועי ובעלי יכולת לצאת באופן מידי לשוק העבודה. אם זו המטרה שלכם חשוב לכם מאוד לבחור קורס שאכן יקנה לכם את היכולות הללו. בררו על הגופים השונים שמפעילים קורס כזה והחליטו מי מבין כולם אכן עונה על הדרישות שלכם.

משוחחים עם בוגרים

בשביל לעלות על המידע המהימן תוכלו לפנות ולשוחח עם בוגרים של הקורס. תוכלו לשמוע כיצד התנהלו השיעורים. והאם הוא כבוגר מרגיש שהוא רכש מקצוע וקיבל תמורה הולמת לכספו.

כמה יכול לעלות היום קורס NetApp

בישראל אנו יודעים עד כמה יש לא מעט אפשרויות ללמוד תחומים שונים בעולם המחשבים. היצע גדול כמו זה שיש בישראל מאפיין את היותנו מדינה מתקדמת מאוד בתחום הטכנולוגיה, ואנו רואים זאת כשחדשות לבקרים מודיעים באמצעי תקשורת שונים כיצד חברה ישראלית נרכשה על ידי חברה גדולה זרה  למשל.

 

כך אנו שומעים גם על פיתוחים ישראלים שמוצגים היום בחו"ל בין אם מדובר על תצוגות טכנולוגיות שונות ובין אם מדובר על הפעלה של אפליקציות שונות על ידי משתמשים במדינות רבות מעבר לים. דברים אלו מובילים אותנו ללימודי מחשבים שמעניינים היום רבים ומציגים את השאלה לגבי העלות של כל קורס בתחום זה.

 

התחרות בין בתי ספר שונים

בכל הקשור לעלות של קורסים שונים במחשבים אנו יכולים לראות עד כמה יש כאלו שמעוניינים בהצטרפות אל קורס NetApp ורוצים מאוד לדעת כמה הוא יעלה להם. זאת מאחר וחשוב לדעת כי יש היום קורסים שעלותם הכוללת נחשבת לנכבדת מאוד, ועל הסטודנט לעתיד להיות ערוך לכך בצורה רצינית מבחינה כלכלית.

 

לגבי קורס כמו NetApp אנו יכולים לראות כיצד במדינת ישראל יש לא מעט מוסדות לימוד שמציגים אפשרות להצטרף אליו. לכן חשוב לזהות את רמת התחרות ולהבין כי לעתים ניתן למצוא בית ספר שמציע את מסלול הלימודים שלו בעלות סבירה הרבה יותר מזו של אחרים ולעתים גם בתנאי תשלום מקלים הרבה יותר.

 

המחיר חייב להיות מגובה בלימודים איכותיים

יש דבר אחד חשוב מאוד שחובה להגיד לגבי המחירים של קורס NetApp בישראל. הכוונה היא לכך שעם כל הכבוד לתחרות הגדולה שהזכרנו לעיל, הרי שעל כל בר דעת שמתעניין בקורס מעין זה להפנים את העובדה שלא רק המחיר קובע לגבי התחלת לימודים במוסד מסוים, אלא איכות הקורס היא זו שקובעת.

 

במילים פשוטות, אם מדובר על מוסד לימודים שאולי מציע מסלול מסוים בעלות נמוכה יחסית, הרי שאם איכות המרצים אינה נחשבת לגבוהה, אם הציוד בכיתות נחשב למיושן, ואם אחוזי ההצלחה אינם גבוהים, הרי שאל מול המחיר הנמוך של הקורס אין כל יתרון, ולכן חשוב לחפש מקום שמשלב בין מחיר לאיכות.

 

 

קורס NetApp וקורסים במחשבים בכלל...

התהייה מה אנו רוצים ללמוד יכולה לתפוס אותנו בכל מיני שלבים בחיים. לימודים הם התפתחות בכל מצב גם אם אנו לא הולכים אחר כך ועושים בהם שימוש למטרת מציאת עבודה, אך לרוב האנשים אין את הפריבילגיה הזו של ללמוד סתם בלי סיבה אלא כי בא להם. ההתלבטות הזו יכולה לתפוס אותנו לאחר שחרור מן הצבא, יכולה לתפוס אותנו לאחר עבודה של כמה שנים, ויכולה לתפוס אותנו בגיל בו אנו מבינים שאם לא נעשה שינוי דרמטי עכשיו נישאר כל החיים עם אותה עבודה. אך היום לא חייבים ללכת ללימודים ארוכים ויש אופציה אחרת.

מה האופציה האחרת?

יש היום אם כן אופציה אחרת ולא חייבים ללכת וללמוד כמה שנים בשביל לקבל איזה שהוא מקצוע ביד. היום אפשר גם לעשות אחד מקורסי המחשבים הקיימים, קורס NetApp או כל קורס אחר, וקורס כזה יכול לקחת כמה חודשים בודדים עד שנה שנתיים. היום חברות הייטק מחפשות  עובדים שלמדו דברים ספציפיים וכמובן כמה שיש יותר ניסיון כך הסיכוי להתקבל יותר גבוה. פחות מעניין את החברות הללו תארים ולימודים שאינם רלוונטים. ולכן אם אתם חושבים על לימודים מעין אלו כל מה שאתם צריכים הוא לבדוק איפה יש את הקורס הספציפי.

איפה לומדים?

בעבר קורסי המחשבים השונים כדוגמת קורס NetApp וקורסים אחרים היו ניתנים אך ורק באוניברסיטאות, והן היו חלק מתוכנית לימודים שלימה. היום, יש לא מעט מכללות שמציעות את האופציה של ללמוד את המקצועות הללו ואת הקורסים הללו בפרט, וכל מה שצריך הוא למצוא מכללה שמתאימה. הכי טוב זה כמובן לקבל המלצה על מכללה כזו, וצריך להבין בדיוק מה מקבלים בתמורה לכסף.

יש גם את האפשרות של האון ליין כמובן מה שאומר קורסים מובנים ברשת האינטרנט כמו גם לימודים עם מרצה אחד על אחד דרך הרשת, אך בכל האפשרויות הללו חשוב לוודא שיש הכנה לכל המבחנים הרלוונטיים אם יש כאלו, כך שניתן יהיה לקבל את ההסמכות הרלוונטיות ולקבל לאחר מכן את העבודה שאנו רוצים.

 

הסיבות ללמוד קורס NetApp

חושבים על קורס מחשבים להעשרת הידע? רוצים להתמקצע בתחום נוסף? מה דעתכם ללמוד קורס NetApp ולקבל הסמכה מקצועית רשמית של החברה? הצטרפו עוד היום לאלפי בוגרי הקורס הפזורים ברחבי העולם המספקים פתרונות, רעיונות ושלל מוצרים של החברה עבור חברות גדולות בתחום ההיי טק והטכנולוגיה. העתיד כבר כאן והוא יכול לקחת גם אתכם בחשבון.

מי אתם NetApp?

חברת NetApp היא שם חם מאד בעולם המחשבים כיום. החברה מספקת מוצרים שונים בתחום אחסון המידע. מערכות אלו הפועלות בחברות גדולות הן עצומות ודורשות מגוון פתרונות רציניים ביותר. מוצרי החברה המובילה הזו הצליחו לספק את הפתרון הנכון בזמן הנכון עבור חברות אחרות ולמעשה אלו מיצבו אותה בחזית הידע והקידמה כיום. קחו למשל מערכות ניהול קבצים, או גיבוי ושחזור של נקודות זמן מדוייקות, מדובר הרי בנפחים ועלויות מאד גבוהות. הפתרונות שמספקת NetApp הם במילה אחת גאוניים.

למי כדאי ללמוד את קורס  NetApp וגם למה

הכדאיות ללמוד את הקורס אינה מוטלת בספק. כל מי שיש לו עניין להתמחות בתחומים ספציפיים של עולם המחשבים והטכנולוגיות המובילות כיום חייב להתפתח, ללמוד ולקחת הסמכות רבות ככל האפשר על עצמו, מה שיגרום לו לא רק להעשרת ידע עצומה אלא גם לנקודות זכות בקבלה לעבודה, בקידום בעבודה ואף בדירוג ניהולי.

הידע שלנו נרכש מחברות גדולות שבטובן מאפשרות לנו ללמוד את הפיתוחים שלהן, אך על מנת לתת שירותים של החברה הזו אנו חייבים להכיר מקרוב את הפרטים, ובכן, אם יש לכם רקע, ידע וניסיון והכי חושב, רצון להצליח, שאפתנות וגם סבלנות ללמוד קורס NetApp בהחלט מתאים לכם.

איפה מתחילים?

בוחרים מקום לימוד מקצועי בלבד, כזה שמעניק לכם את המעטפת המושלמת מכל הבחינות, משמע, ידע שמוענק על ידי מרצה מובחר, המכיר היטב את התחום הלימודי על בוריו, מקום שיודע להעניק לכם שירות וגיבוי לאורך כל הקורס והכי חשוב, הסמכה רשמית בלבד מטעם חברת NetApp ולא מטעם שום גוף אחר, אל תתפתו להתפשר על פחות, מדובר בכסף ובזמן שלכם, שגם הוא שווה לא מעט.

קורס NetApp

חשבתם פעם כיצד זה אפשרי להחזיק אתר שהוא רשת חברתית או אתר סרטונים? מאיפה הבעלים מקצים שטח אחסון כה כביר? יתרה מכך, גם בשרתים מקומיים כאן בישראל, למשל של ספקיות האינטרנט והסלולר, כיצד ניתן להחזיק כל כך הרבה מקום? עקרונית, ההבדל בין מחשב ביתי לבין שרת מתבטא בהגדרות במערכת ההפעלה, זה הכל. מרגע שינוי ההגדרות מה שנדרש עבור השרת הוא: אבטחה ודאגה לשטח אחסון רחב ככל האפשר למען לקוחותיו. אם אתם חושבים ששרתים בישראל ובעולם מסתמכים, כמו במחשבים הביתיים – על דיסקים מקומיים – טעות בידכם. מה הם עושים, אם כן? מסתמכים על NetApp.

מהו קורס NetApp?

קורס NetApp הוא קורס בו ילמד התלמיד מערכות אחסון של חברת NetApp, החברה המרכזית בעולם למתן פתרונות אחסון לשרתים. בשונה מדיסק מקומי, מדובר במכונה שהיא עצמה מהווה שרת עם CPU וזיכרון, אליה מחוברים מספר דיסקים מסוג SHELF: דיסקים אשר כל אחד מהם מכיל מקום בנפח של עשרות דיסקים מקומיים רגילים. קורס NetApp ילמד אתכם, למעשה, כיצד לתחזק מערכת כזו, ומה צריך לעשות על מנת שהאפיון שלה יהיה הכי יעיל וישמור על המידע בצורה הטובה ביותר בחדרי השרתים.

במה אוכל לעבוד לאחר קורס NetApp?

בחברות שרתים, ספקיות אינטרנט, חברות בניית אתרים ואחסונם, ואפילו ניתן יהיה לנסות להשתלב בענקיות האחסון כמו גוגל ודומיה. מדובר במקצוע מאד שימושי – שכן מצד אחד הוא יכול להתממש רק בעבודה בחברה ולא כפרטי, אך מצד שני לא מדובר במקצוע מופשט כמו תכנות או בדיקות תוכנה, אלא במקצוע שהוא מאד טכני, שידוע למעטים ולכן הסיכוי להיכשל בתחרות ולא להתקבל לעבודה ממש זניח בסוג כזה של תעסוקה.

מהם הנושאים לסדר היום במהלך הקורס?

התלמיד לומד לכתוב סקריפטים ב- NetApp אשר לחלקן אופי של שאילתה: מסירת פרטי מידע ספציפיים מתוך גיליון, ולחלקם משמעות פונקציונלית כמו למשל תקשורת בין 2 מערכות NetApp נפרדות, העברת מידע וכד'. הקורס, במהותו הוא תכנותי, מבוסס על פקודות במערכת NetApp אבל בשונה משפות התכנות הקלאסיות בדוט נט – קורס NetApp מספק עזרי תכנות המסייעים לתחזוקת מערכת מידע מסיבית כמו זו שב- NetApp

קורס NetApp

חברת NetApp מציעה כיום לקהל לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אחסון לווירטואליזציה, גיבוי והתאוששות מאסון על בסיס מוצרי החברה שנחשבת כיום לאחת מבין המובילות ביותר בתחום האחסון במרכזי בעולם, בהיבטים של אמינות, תכונות וביצועים. קורס NetApp  מספק שורה ארוכה של יתרונות עסקיים לבוגרים במסגרת השימוש במערכת האחסון של NetApp. ישנן חמש תכונת עיקריות המאפיינות את מערכי האחסון של NetApp כדלקמן: פשטות ניהול, גמישות מלאה של הפתרון, חסכון בשטחי אחסון, הגנה על מידע מכשלים אפשריים וביצועים מרביים.

תכונות ומאפיינים של מערכת NetApp

מערכת NetApp מתאפיינת בפשטות מרבית וייחודית בכך שתוכנות הניהול, מערכת ההפעלה, פתרונות הגיבוי, שכפולי המידע ועוד מגוון פתרונות אחרים הינם אחידים ואינם תלויים בשיטות הכתיבה משרתים למערכת האחסון. בצורה זו נחסכות עלויות התפעול, הכשרת כוח האדם הופכת למהירה יותר, העבודה השוטפת פשוטה מאד ולא מעט זמן יקר נחסך. מערכות NetApp מנוהלות בעזרת ממשקי ניהול מרכזיים המבוססים על ידע קיים בקרב אנשי המחשוב, מה שחוסך זמן הכשרה ומצמצם את מורכבות הניהול השוטף של מערכת האחסון.

גמישות מרבית

מערכות האחסון של NetApp מתאפיינת בנוסף בגמישות מרבית כאמור ומאפייני הגמישות הללו מתוארים באמצעות פרוטוקול החיבור, כלומר מערכת NetApp מאפשרת חיבור לשרתים בכל הפרוטוקולים הנפוצים, וגמישות זו היא בעלת חשיבות רבה בעקבות גיוון המערכות הקיימות ואמצעי החיבור השונים. בנוסף המערכת מאפשרת להרחיב כל רכיב בצורה דינאמית במטרה להגדיל נפחים, לשפר ביצועים, להוסיף קישוריות וכן הלאה. גמישות המערכות מתבטאת גם במתן אפשרות ללקוח לבחור את שיטת הרישוי המתאימה לו ביותר.

פתרונות המערכת

קורס NetApp  חושף את משתתפיו למגוון הפתרונות שהמערכת מציעה ללקוחותיה. בין פתרונות אלו ניתן למנות ראשית את מניעת הכפילויות. מערכת NetApp היא מבין היחידות כיום שמאפשרת לשמור עותק יחיד של נתונים ללא כפילות או תלות במקור מידע. בנוסף המערכת ייחודית בכך שבתוך מערך האחסון שלה קיימת שכבת וירטואליזציה שניתן באמצעותה לפרוש את המידע על מכלול הדיסקים במערכת ולצמצם בצורה משמעותית את בזבוז השטח הקיים בשטחים מתים להבדיל ממערכות אחסון מתחרות אחרות. 

אודות קורס NetApp

מי שקורא מאמר זה כנראה בקיא בתחום, אך עדיין נציין שחברת NetApp הינה חברה אמריקאית שמתמחה בניהול ואחסון של מאגרי נתונים. כיום תחום המחשבים אקטואלי ממש כפי שהיה לפני עשור אם לא הרבה יותר, וזאת כי הקדמה הולכת יד ביד עם תחום המחשוב ועל כן כל יום צצות עוד ועוד תוכנות, יוצאות גרסאות חדשות. המרוויח הגדול מכך הוא מנהל עסק שצריך הכשרה שכזו או טכנאי שמבקש להעמיק את הידע שלו. על כן ניתן למצוא מגוון קורסים בתחום, כאשר קורס NetApp הינו אחד הקורסים היותר בולטים.

יתרונות

במה מדובר? ובכן חברת NetApp משתפת פעולה בין כמה חברות עילית בטריטוריית תשתיות ה ,ITלצד טכנולוגיות של יישומים. המטרה היא לספק מגוון פתרונות אחסון ארגונים משולבים. מי שמתמחה בתחום יודע שמדובר על מכלול שלם של פתרונות שמאפשרים לכל לקוח להפיק את מקסימום היתרון מההשקעה של תשתית IT ואף להפיק את המירב מזמן הפיתוח של המוצר.

ייעול

כיום כל מי שמבקש לייעל את ההליכים בעסק או להגביר את המומחיות ואת שמו כטכנאי, יודע שבין היתר מומלץ לעבור קורס NetApp, וזאת כי מדובר על עוד נדבך חשוב שיש להכיר, מדובר על עוד נדבך שעוזר להשלים את התמונה הכללית ולהעניק למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים שירות מהיר כמה שרק ניתן. כמו כן ראוי לדעת שמי שבקש לעבור קורס NetApp אינו נדרש להשקיע יותר מדי, וזאת כי מדובר על קורס בן כמה מפגשים. כמו כן מי שעובד במשרה מלאה ועדיין מבקש לעבור קורס זה, יימצא שניתן לעבור אותו גם במסלול לימודי ערב. סה"כ מדובר על עוד קורס שמעניק נדבך מקצועי נוסף מבלי שיעלה הצורך להשקיע זמן רב.

קהל יעד

כבר אזכרנו שמי שמבקש לעבור קורס בטריטוריית NetApp יכול להיות בעל עסק או טכנאי, אך גם יכול להיות אדם שמבקש לעשות הסבה מקצועית ואף חייל משוחרר שמבקש לנצל את המלגה הצבאית, (תלוי במוסד הלימודי). כמו כן יש להכיר שיש כמה מקומות שמציעים לעבור את הקורס ועל כן יש להשוות בין רזומה, שעות הלימוד והמחיר הכללי.

 

קורס NetApp

NetApp היא פלטפורמה המיועדת לניהול מידע ונתונים ולפתרונות אחסון, במיוחד אחסון בענן. כמויות המידע בהן אנו עושים שימוש, הן כצרכני מידע פרטיים, ולבטח חברות, ארגונים ומערכות מחשב ומידע, דורשות פתרונות חדשים בהם נוכל לאחסן את המידע בצורה יעילה, ולייצר לעצמנו גישה חופשית למידע מכל מקום בעולם. הפתרון לצרכים אלה מגיע בצורת הענן המאפשר אחסון של מידע, החל מתמונות וסרטונים אישיים כאשר מדובר על אדם פרטי, וכלה בבסיסי נתונים ומאגרי מידע כאשר מדובר בארגונים ויישומים, על גבי שרתים אליהם ניתן לגשת באמצעות האינטרנט או באמצעות קווי תקשורת ישירים.

ניהול מידע ואחסון מידע בענן

NetApp היא פלטפורמה המאפשרת את ניהול המידע בענן, ניהול האחסון בהתאם לכמויות המידע, סוגי המידע, מקורות המידע, תדירות שמירת מידע ושליפת מידע ועוד שורה של פרמטרים המרכיבים בסופו של דבר את השימוש במידע מאוחסן בענן. קורס NetApp הוא קורס המיועד להעניק לסטודנטים את כל הידע בניהול מערכות אחסון מידע ומערכות ענן באמצעות הפלטפורמה, ובסוף הקורס מקבלים הסטודנטים הסמכה ייעודית של NetApp.

הרחבת הסמכות מקצועיות אישיות לאנשי מקצוע

במסגרת הקורס לומדים הסטודנטים אודות מבנה הפלטפורמה, הפעולות שניתן לבצע באמצעותה, הממשק בין הפלטפורמה ובין מערכות היקפיות, שרתים, שפות שרת וכדומה. את קורס NetApp אפשר ללמוד בשורה של מוסדות לימוד המציעים לימודי תעודה בתחום המחשוב, אם כי לא מדובר בקורס מיין סטרים המוצע על ידי כל מוסד לימוד, ולכן יהיה עליכם לבחון בדיוק היכן מוצע הקורס, והיכן הכי נכון מבחינתכם ללמוד על מנת לקבל את ההסמכה בעלת הערך הגבוה ביותר.

בניית קריירה בתחום המידע והידע

באופן עקרוני, קורס NetApp מיועד לבעלי מקצוע בעולם המחשוב, המעוניינים להרחיב את מעגלי הידע שלהם וההסמכות שלהם אל תוך עולם הענן, אך יכול להתאים לכל אדם המעוניין להיכנס לעולם המחשוב ולהתמחות מלכתחילה בתחום אחסון המידע והענן בפרט. מידע וידע הופכים להיות מרכיבים חשובים מאוד בעולם המחשוב, ונראה שאותם אנשי מקצוע שילמדו את התחום לעומקו וייצרו בו התמחות, יוכלו ליהנות מביקוש גבוה לעבודה ומאתגרים מעניינים במסגרת התפקיד.

אודות קורס NetApp

כיום כולם יודעים שתחום המחשבים מאוד ויש לו ביקוש רב ועל כן אם לוקחים מגוון קורסים בתחום, אם משקיעים ומתמקצעים בלימודים, ניתן להחזיק בעתיד מבטיח בו ניתן להתברג בקלות יחסית אל אחת החברות הגדולות שמחפשת אחר מומחי מחשבים וזאת על מנת שאלו יתעלו, ישפרו ויאבטחו את ניהול המערכות. מכאן שאם גם אתם מבקשים להכין את עצמכם כראוי לשוק העבודה, אם גם אתם מבקשים לדעת שאתם בדרך הנכונה אל עבר ההצלחה, הרי שראוי שתיקחו מגוון קורסים בתחום המחשבים כאשר אחד מהקורסים היותר מומלצים הנו קורס NetApp.

אודות החברה

ראשית כל נציין שחברת נטאפ הינה חברת מחשבים אמריקאית שמתמחה בניהול חכם ובאחסון של מאגרי נתונים. כיוון שכיום היא ידועה כאחת מתוך 500 החברות בעלות השווי הגדול ביותר משנת 2012, הרי שניתן להבין מדוע יש לא מעט קורסים בנושא ומדוע רבים מבקשים לעבור קורס NetApp.

אופציות

כיום ניתן לעבור קורס NetApp במגוון מוסדות ואף באופן עצמאי דרך קורסים שמעוברים או ליין. עם זאת מהי הדרך הטובה ביותר לעבור קורס זה? האם עדיף ללכת אל תוכנית למידה מסודרת או שמא עדיף ללמוד דרך שיעורים מקוונים? ובכן אין תשובה אחת לשאלה זו וזאת כיוון שיש השפעה ישירה של פרמטרים כגון אופי התלמיד, זמן פנוי, שיקולי עלויות וכמובן הרזומה של כל מוסד ומוסד לימודי, כאשר יש לקחת בחשבון שהרבה קורסים חשוב לעבור במקום שמתמחה בתחום ולו כי בסוף הקורס ניתן לצאת ביד עם תעודה שפותחת הרבה דלתות, בדיוק כפי שקורה בהרבה מקצועות אחרים.

תנאי קבלה

מי שמבקש לעבור קורס נטאפ יימצא שהוא צריך להחזיק בידע בסיסי בתחום ואף יש מקומות שדורשים לעבור מבחני קבלה. עם זאת הרבה פעמים ידע כללי יספק ויאפשר כניסה לקורס. בנוסף קהל היעד האידאלי עשוי להיות אנשים שיש להם הכרות עם טריטוריית המחשב אך הם מבקשים להעשיר אותה על מנת שיוכלו לפתוח לעצמם יותר דלתות וגם עבור אנשים שמבקשים לעשות הסבה מקצועית ולהתמחות באחד התחומים החמים ביותר כיום בשוק.

  

קורס NetApp

חברת NetApp מציעה מגוון רחב של פתרונות אחסון לוירטואליזציה, גיבוי והתאוששות מאסונות הנשענים על מוצרי החברה. כיום החברה נחשבת למובילה ברמה בינלאומית בתחום האחסון המרכזי בהיבטים של ביצועים, תכונות ואמינות. קיימים לא מעט יתרונות עסקיים באופן השימוש במערכות האחסון של NetApp שבגינם שווה מאד לשקול להירשם אל קורס NetApp ולהעמיק את הידיעות באחד מהנושאים החמים ביותר בתעשייה כיום.

יתרונותיה של מערכת NetApp

חמשת המאפיינים המרכזיים של מערכי האחסון של NetApp הם כדלקמן: גמישות מלאה של הפתרון, ביצועים מקסימאליים, ניהול פשוט, חסכון בשטחי אחסון והגנה על המידע מפני כשלים אפשריים. פשטות הניהול של מערכת NetApp היא ייחודית בעקבות העובדה שמערכת ההפעלה, פתרונות הגיבוי, תוכנות הניהול, שכפולי המידע לרבות פתרונות רבים נוספים הם אחידים ואינם תלויים בשיטת הכתיבה מהשרתים אל מערכת האחסון. זאת מוביל לחיסכון בעלויות התפעול, הכשרה מהירה יותר של כוח אדם ועבודה שוטפת ופשוטה הרבה יותר.

ניהול פשוט וגמישות

במסגרת קורס NetApp ירכשו הבוגרים ידע בכל הנוגע לניהול מערכות NetApp על ידי ממשקי ניהול מרכזיים הנשענים על ידע קיים בסיבת אנשי המחשוב. זוהי סיבה נוספת לחסכון האדיר בזמן ההכשרה דרך צמצום מורכבות הניהול השוטף של מערכת האחסון. מערכת NetApp הן גמישות ומודולאריות וזאת בא לידי ביטוי בכמה וכמה מאפיינים כדלקמן. ראשית המערכות מספקות אפשרות חיבור לשרתים בכל הפרוטוקולים השכיחים. גמישות זו מהווה נדבך חשוב בעקבות ריבוי המערכות הקיימות ומגוון אמצעי החיבור.

מגוון פתרונות יעילים

בנוסף המערכת מספקת אפשרות לבצע הרחבה עבור כל רכיבי המערכת בצורה דינאמית זאת על מנת להרחיב נפחים, להביא לשיפור רמת הביצועים, להוסיף קישוריות וכן הלאה. חברת NetApp מקנה ללקוחותיה אפשרות בחירה של שיטת הרישוי הטובה להם ביותר כמו למשל שיטת רישוי הכוללת בתוכה את הכול או לחילופין שיטת רישוי על בסיס צרכים נוכחים. במסגרת קורס NetApp התלמידים ירכשו ידע אודות מגוון הפתרונות שמהם נהנים לקוחות NetApp כמו מניעת כפילויות, הקצאת שטחים דינאמית, חסכון בדיסקים, שכפול נתונים, הגנה על מידע וכן הלאה.

קורס Netapp

רקע כללי

Netapp  הינה מערכת המאפשרת אחסון וגיבוי של מידע במויות גדולות. המערכת כוללת הן רכיבי חומרה והן רכיבי תוכנה. מדובר במערכת איכותית מאוד, שחברות גדולות וטובות מסוגן עושות בה שימוש. לכן, התמחות בNetapp תוכל להבטיח לכם שתוכלו, בסופו של דבר, להשתלב בתחום שהוא אחד מן התחומים האטרקטיביים ביותר לעבודה- הרי הוא תחום ההיי-טק. תחום זה מספק לעובדיו שעות עבודה נוחות, תנאים טובים, וכמובן שלא ניתן לשכוח את המשכורת, שהיא גבוהה בהרבה מן המשכורות המקובלות במקצועות אחרים.

החדשות הטובות הן שאנשים רבים, גם אנשים שעובדים כרגע במקצועות אחרים, יכולים להשתלב בתום ההיי-טק תוך השקעת זמן שהיא אמנם לא מבוטלת, אך היא גם לא מוגזמת כלל. ניתן לעשות זאת דרך קורסים מקצועיים המוצעים על ידי מכללות ומוסדות לימוד שונים. מוסדות אלה מציעים לימודים בשעות שעשויות להיות נוחות גם עבור אנשים שעובדים במשרה מלאה, והם יוכלו לאפשר לכם ללמוד תוך כדי הקריירה הנוכחית שלכם אל עבר ההסבה המקצועית.

איפה ניתן לעבור את הקורס?

קיימים מוסדות לימודים שונים המציעים קורס Netapp, אם כי זה נחשב לקורס מעט פחות פופולרי ביחס לקורסים אחרים בתחום. כדי לעבור קורס כזה, הדרך המומלצת ביותר היא לפנות אל חברת Netapp עצמה, המספקת את מוצרי האחסון. בדרך כלל, החברה מוכרת גם קורסים רלוונטיים עם המוצרים שלה- ואצלה תוכלו לעבור קורס שיזכה אתכם בהסמכה רשמית, אשר באמת תוכל לעזור לכם הן כשתרצו להשתלב בעבודה בתחום, והן כשתרצו להתמודד עם המערכת עצמה.

כמובן שבקורס זה, ממש כמו בכל קורס, יש להקפיד שלצד ההסבר התיאורטי, תהיה גם הזדמנות להתנסות באופן פרקטי על המערכת.

קהל היעד של הקורס

קורס Netapp הינו קורס ספציפי מאוד, העוסק אך ורק במערכת זו. הוא אינו מיועד עבור אנשים חסרי כל ידע ובסיס. הוא דורש לא רק הבנה בסיסית במחשבים, אלא גם ידע קודם בנושא של רשתות וIT. אם אין לכם כל ידע בנושאים אלה, מומלץ לעבור קודם קורסי יסוד בתחומים שצוינו, ורק אז להרשם לקורס העוסק בNetapp

קורסNetApp- לומדים בפרקטיקיו ומתקדמים עם הטכנולוגיה.

טכנולוגיית אחסון בענן של NetApp הינה פופולארית מאוד ושימושית מאוד באלפי חברות בארץ ובעולם. אחסון בענן מספק תשתית גמישה וניתנת לשנויים שאפשר להגדיר אותה בהתאם לעומסים ולצרכי החברה בכל רגע נתון, ויסות משאבים וניהול בסיסי נתונים ומערכות הפעלה שונות ביתר קלות ויעילות וצריכת משאבים וזכרון חסכונית וחכמה.

מי משתמש בNetApp?

חברות גדולות המחפשות פתרון אחסון ניתן לבקרה ושליטה שלא יגזול משאבים רבים וידרוש רכישת ציוד יקר נוהגות להשתמש בNetApp וליהנות מאחסון מידע מתוחכם בשרת מרוחק כשניהולו נעשה על ידי הספק. בחברות כאלו יש צורך באיש מקצוע שינהל את הנושא ויתחזק את הענן במקצוענות ואמינות שכן קריסת הענן עלולה לשתק את החברה למספר שעות.

קורס NetApp בפרקטיקיו- כל מה שחיפשתם בקורס אחד.

אם הינכם אנשי תקשורת או בעלי רקע בניהול רשתות- קורס NetApp של פרקטיקיו הוא בדיוק מה שאתם צריכים בכדי להתקדם ולהתמקצע בנושא כל כך מבוקש ופופולארי. המומחים לNetApp וענן של המכללה מעבירים סדרת הרצאות וידאו מרתקות ומקיפות שיפתחו לכם דלת רחבה לעולם הNetApp ויתנו לכם בידיים את כל הכלים שאתם צריכים בכדי לעבוד בתחום ולהרוויח בגדול.

כיצד מתנהל קורס NetApp בפרקטיקיו?

לאחר תהליך הרשמה פשוט אתם מקבלים קוד גישה לקורסים של פרקטיקיו- בוחרים בקורס NetApp ובזמנכם הפנוי צופים בכל סדרת ההרצאות, מומלץ מאוד לחזור על החומר ולתרגל לפי ההנחיות בכדי להפנים היטב את החומר. בסיום הקורס כולו נערך מבחן הסמכה במכללה כשתעודת הסמכה רשמית של מייקרוסופט ניתנת לעוברים אותו בהצלחה.

בכדי להעשיר את הידע שלכם בNetApp ובכל נושא אחר במחשבים שאתם רוצים ללמוד מצויה באתר הבית של פרקטיקיו ספרייה ענקית ובה חומר עיוני בכל הנושאים. הגישה לכלל ההרצאות בכל הקורסים ולשאר חומרי העזר שבאתר הינה חינמית וחופשית למשתמשים רשומים. אנו בפרקטיקיו רוצים שתצליחו ועושים הכל בכדי לתת לכם קורסים מקצועיים עם מיטב המרצים והחומרים שיבטיחו לכם הצלחה במבחן וגם במבחן התוצאה-בעבודה המעשית בתחום. המציאות מוכיחה כי רבים מבוגרי פרקטיקיו הפכו לבעלי מקצוע מבוקשים ועובדים בחברות ההייטק בהצלחה גדולה.

קורס NetApp- אחסון בענן זה לא בשמיים.

לאחסון בענן יתרונות רבים של חסכון בחומרה, תוכנה וכוח אדם. הוא מהווה פתרון מושלם לאחסון מידע בצורה נוחה ופשוטה יחסית על ידי מחשב מרוחק כשכל שירותי תחזוקת הענן וניהולו נעשים על ידי הספק. חברות ההייטק משתמשות בשירותי ענן באופן שוטף והתחום מתפתח ומשתכלל בטכנולוגיות שונות כל העת.

מה הן היתרונות של שימוש בענן?

מעבר לחיסכון שהזכרנו בציוד מהווה תשתית ענן גמישות רבה על ידי וויסות וניהול משאבים בהתאמה אישית לפי העומסים המשתנים בצורה דינאמית. כמו כן ת הענן מאפשרת לבחור מערכות הפעלה שונות, בסיסי נתונים וכן הצריכה הנמוכה של הענן מסייעת לאיכות הסביבה ביתר יעילות.

מה הם הסיכונים בשימוש בענן?

הסיכון העיקרי הוא מקריסת רשת שיכולה לגרום לקריסת הענן במקביל עקב תלותו המוחלטת בספק האינטרנט, כמו כן יכולות להתגלות בעיות שונות של אבטחת מידע בשימוש בענן, קושי בניהול המורכב של הענן ועוד מספר חסרונות.

את נושא הענן בשלמותו ונושא הNetApp בפרט ניתן ללמוד בצורה מקיפה ויסודית ביותר במסגרת קורס NetApp מעולה במכללת פרקטיקיו בעזרת הרצאות מלאות מסודרות ומובנות שניתן לצפות בהם באתר וללמוד את כל הנושא באופן עצמאי ולקבל תעודה מקצועית של מייקרוסופט המקצרת לכם את הדרך להשתלבות בעולם ההייטק כמקצוענים מהשורה הראשונה.

מי הם המרצים בפרקטיקיו?

מרצי ההרצאות הינם מומחים מקצועיים בתחומם בעלי ידע וניסיון רב בטכנולוגיות הנלמדות על ידם והם מעבירים את החומר בצורה ברורה ומפורטת תוך מתן דוגמאות והמחשות וכן הדרכה לתרגול מעשי על מנת להפנים את הידע ולהצליח במבחן המסכם. הלימוד כולו נעשה באופן פרטני על ידי גלישה באתר ורק לצורך ביצוע המבחן התלמידים מגיעים למכללה עצמה.

ישנם מכללות רבות המציעים לכם קורס NetApp בתנאים כאלו ואחרים. היתרון הגדול של פרקטיקיו הוא הזמינות המיידית של הקורס ללמידה. אינכם צריכים להמתין אפילו יום אחד, לא לתחילת סמסטר ולא עד להצטברות כמות התלמידים המינימלית הדרושה לקיום הקורס. כאן הקורס בידכם לא שהות ומכל מקום בארץ ובעולם אתם יכולים לגלוש אליו ולהמשיך ללמוד בדיוק מהמקום שהפסקתם.

קורס NetApp

איחסון נתונים הינה מילת במפתח בכל ארגון או חברה. כאשר כמות הנתונים הולכת וגדלה, ישנו עומס על השרתים, על העברת המידע ועל זמינות המידע. הטכנולוגיה החדשנית של NetApp מאפשרת לדחוס נתונים בצורה מצומצמת יותר, למנוע כפילויות באחסון של הנתונים ובכך לאפשר למידע לזרום ביתר קלות. לחברה מספר מגוון של מוצרים המאפשרת איחסון יעיל, וירטואלי או על ענן, תוך שימוש במגוון רחב של יכולות הבלעדיות לה.

למה NetApp

NetApp נחשבת בהחלט לפורצת דרך. אם עד לא מזמן דחיסת הנתונים בהתקן, כמו ספריות קלטות, אפילו וירטואלית, הצריכה מהחברות השונות להשקיע הון עתק ברכישה של חומרה, מה שהפך את המערכת המחשובית בארגונית למורכבת הרבה יותר. NetApp יצרה פתרון יחודי לבעיה זו, בעלות זולה משמעותית, מה שהופך אותה למרכיב חשוב ויעיל בכל ארגון וחברה גדולה, בעיקר בחברות ענק. קורס NetApp הינו בהחלט הזדמנות ייחודית לקחת את הטכנולוגיה המתקדמת לידיים ולשלב אותה בבתי עסק, חברות וארגונים הנדרשים לאיחסון רב של מידע בצורה יעילה ביותר.

אודות קורס NetApp

קורס NetApp יאפשר להכיר מבפנים את המערכת האיכותית של החברה, תוך לימוד של כלל המרכיבים שלה, כמו גם התוכנות, ההתקנים והמוצרים הייחודים לה. במהלך הלימודים מקבלים את כל הכלים על מנת לעשות שימוש נכון ויעיל במהלך, מתן פתרונות, התקנה, תמיכה, שיחזור וכל מה שצריך על מנת לנהל מידע בקנה מידה גדול. את הקורס ניתן ללמוד במכונים ובמכללות השונים בהן יש התמחות ב NetApp, והיא כמובן מיועדת ליודעי דבר, מנהלי רשתות, מנהלי מידע ועוד.

השתלבות בתעסוקה

אין ספק כי כל חברת ענק היום מחפש דרכים לייעל את עצמה ולחסוך בהוצאות. עם קורס NetApp אתם בהחלט יכולים למצוא את עצמכם משתלבים באחת מן חברות הענק, בהן יש צורך בשימוש בפתרונות טכנולוגיים ייעודיים וייחודיים. זוהי ההזדמנות שלכם ללמוד על NetApp ולדעת כיצד לעשות בה שימוש יעיל בכל ארגון או קונצרן. 

קורס netapp – עוד אחד ממגוון קורסים במחשבים

בשנים האחרונות אנו מתוודעים ליותר ויותר קורסים במחשבים, קורסים אשר מסמיכים את העוברים אותם לעבוד במגוון תחומים בתחום הרחב שנקרא מחשבים. ישנם קורסים הנוגעים בחומרה ובכל מה שקשור לתפעול ותיקון של מחשבים, וישנם קורסים אשר נוגעים לתוכנות שונות, מערכות שונות וכדומה. ישנם גם קורסים הקשורים בדרך עקיפה יותר למחשבים כמו ניהול רשתות, אבטחת מידע וכדומה, כמו גם קורס netapp וקורסים רבים נוספים אותם ניתן ללמוד במכללות השונות בארץ או ללמוד בשיטת האון ליין בלי הצורך לצאת מהבית.

קורס בניית אתרים

ישנן דוגמאות רבות לקורסים הקשורים למחשבים מלבד קורס netapp. ישנו קורס לבניית אתרים וזהו קורס המכשיר את הבוגרים בהקמת ותכנון אתר אינטרנט. הביקוש לבוני אתרים רק הולך וגובר מכיוון שכיום ישנם מיליוני אתרים ברחבי העולם וכל בעל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט ולכן, קורס כזה יכול להקנות יידע רב ואפשרות עבודה כשכיר באחת מחברות בניית האתרים או כעצמאי כבונה אתרים. ישנה אומנם תחרות לא קטנה בתחום אך עדיין מי שמשווק את עצמו כמו שצריך יוכל למצוא לעצמו לא מעט עבודה כעצמאי.

קורס טכנאי pc

עוד דוגמא אחת מיני רבות לקורס הנוגע במחשבים זהו קורס זה. ישנם כיום מיליוני מחשבים ברחבי העולם, אם מחשבים נייחים ואם מחשבים ניידים, וצריך מישהו שיתקן אותם בשעת הצורך... ואת זה בדיוק עושה הטכנאי – מתקן את המחשב עצמו בבית הלקוח או שמביאים אליו את המחשב. גם מקצוע זה נחשב למקצוע מבוקש ובמקום ללמוד מספר שנים באוניברסיטה בשביל לקבל בסופם תואר ראשון שלא בטוח שיהיה מה לעשות איתו, ניתן לעשות קורס כזה במשך מספר חודשים ולאחר מכן לצאת עם החומר לשוק העבודה.

אין ספק שקורס netapp הוא דוגמא אחת מיני רבות לקורס שניתן לעשות בשביל להתמקצע בתחום מסוים באינטרנט ובמחשבים. כל מה שצריך הוא לעשות את הבירור הטוב ביותר ולא לסמוך על האינטואיציה אלא לברר בדיוק מה מקבלים, מה הסיליבוס ומה אפשר יהיה לעשות אחר כך עם התעודה.

קורס netapp וקורסים נוספים במחשבים

ישנם לא מעט קורסי מחשבים, קורסים אשר מקנים למסיימים אותם מקצוע הן כשכירים והן כעצמאיים. יש בשנים האחרונות לא מעט ביקוש לקורסים הללו וזאת בעיקר בגלל שרבים מבינים שזהו העתיד. העולם בו אנו חיים כיום הוא עולם מודרני, עולם המבוסס על המחשב והאינטרנט וככל שעובר הזמן הכול עובר להיות מחשובי כך שתמיד צריך אנשי מקצוע בתחום. יש לא מעט קורסים כפי שציינו כמו קורס netapp, קורסים של מייקרוסופט, קורסים בבניית וקידום אתרים, קורסים בתכנות ועוד ומי שעושה אותם קונה לעצמו מקצוע עם פרנסה טובה.

קורסי תכנות

המחשבים והאינטרנט בנויים על תוכנות ועל אתרים, וככאלה הם צריכים מישהו שיתכנת ויפתח את כל אלו. ישנם קורסים שונים של תכנות, קורסים אשר נוגעים בשפות השונות של המחשבים, במערכות ההפעלה השונות וכדומה, ומי שעושה קורס תכנות יכול ללמוד שפת תכנות ספציפית ויכול להעשיר את הידע והאפשרויות שלו עם שפות נוספות. בסופו של דבר ההשקעה והכישרון הם אלו שיכריעו אך בעיקר ההתמדה והרצון להשתלב בתחום זה הם אלו שיקבעו האם תתפתח פה קריירה משגשגת או שהסטודנט יהיה עוד נותן שירות אחד מיני רבים.

בניית אתרים

דיברנו על קורס netapp וקורסים נוספים כשאחד מהקורסים המבוקשים ביותר הוא קורס בניית אתרים. ישנם מיליוני אתרי אינטרנט בעולם ובכל יום ויום מתווספים עוד כמה אלפים וצריך אנשי מקצוע בלי סוף וגם פה, מי שיתמיד ומי שיש לו מעט כישרון יוכל להגיע עם המקצוע הזה רחוק. קורס לבניית אתרים משלב בתוכו תכנות יחד עם עיצוב אך בניית האתר היא רק חלק מן העבודה ומי שרוצה להתקדם יכול גם ללמוד קידום אתרים אורגני, קידום ממומן, שיווק ברשתות החברתיות ובכלל שיווק באינטרנט בכדי שיגיעו כמה שיותר גולשים לאתר.

ישנם אם כן אין ספור קורסים, מעניינים יותר או פחות ואיכותיים יותר או פחות, כמו גם דרישות שונות לקבלה לקורסים השונים. מי שייכנס לתחום המחשבים והאינטרנט יגלה עולם ומלואו, עולם בו ניתן כל הזמן להתפתח ואפשר להגיע איתו ללא מעט מקומות.

על קורס netapp חשבתם?

ללא ספק תחום הnetapp. ותחום הסטורג' צוברים תאוצה יותר ויותר בשנים האחרונות, וכמעט כל חברה היום מחזיקה במוצר סטורג' כי בימינו שמירת המידע היום היא עצומה אנשים בימינו כבר לא מוחקים מידע אלא אוגרים מידע ללא הפסקה ובגלל זה צריך לדעת לנהל את המידע הזה בצורה המקצועית ביותר. קורס netapp ילמד אתכם טכנולוגיות שונות של סטורג'  וכדאי לדעת שיש הרבה קורסים שניתן לקחת בnetapp וכדאי לכם להחליט מהם הקורסים שיעניינו אתכם ורלוונטים למקצוע שלכם.

 

נושאים רבים עוברים בקורס למשל למידה מה זה סטורג' בדיוק כיוון שזה נושא בסיסי. גם תלמדו בקורס על מערכת ההפעלה של הסטורג'. תלמדו כמובן איך ניתן לעבוד עם מערכת זו בקלות ובהסברים מפורטים. צריך לדעת איך עובדים מול מערכת שכזאת ובממשקים השונים. בנוסף תלמדו על שיתוף הקבצים וכמובן על העבודה מולם. כדאי לזכור כי הנושאים בקורס שונים ורבים ומעניינים וכדאי לבדוק מול המכללה שלכם מהם הנושאים בדיוק אותם תלמדו.

 

לימודי קורס netapp הם לימודים מעניינים חשובים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות וחשוב שתבחרו בקפידה את המקום בו תעברו את הקורס- חשוב לבחור מקום מקצועי ואמין שכמובן המרצים בו הם איכותיים ונעימים כדי שתוכלו לעבור את הקורס באופן נעים ומקצועי ככל האפשר. כדאי לערוך השוואה בין המכללות השונות ולבדוק מהם המחירים, מהם תנאי הלימודים, משך הלימודים וטיב המרצים על מנת לוודא שאתם מקבלים את מלוא האיכות בקורס עליו אתם משלמים כסף רב. חשוב מאוד לערוך בדיקה מקדימה שכזאת.

 

אם אתם עוסקים בתחום וחושבים שקורס זה יכול לעניין אתכם, זו יכולה להיות קפיצת מדרגה עבורכם כיוון שמדובר בתחום שנעשה חשוב יותר ויותר בשנים האחרונות וככל הנראה עקב כך ישנה גם עבודה רבה יותר בתחום- שיקול חשוב בבחירת קורסי הכשרה נוספים שברצונכם לבצע. אז אם נושא זה מעניין אתכם, אל תהססו לבדוק במקומות השונים המציעים את הקורסים הללו ותוכלו לבחור לכם את המקום הטוב ביותר עבורכם ללמידת הקורס. כאשר אתם בוחרים קורסים מקצועיים לא כדאי להתפשר על הטוב ביותר בשבילכם!

 

כל מה שצריך לדעת על קורס NetApp

מגוון רחב של קורסים מחכה לכל מי שרוצה להיכנס לעולם המחשבים. אך חשוב מאוד לדעת שהמגוון הגדול מציג תחומים שמוכרים יותר ומוכרים פחות למי שנחשף עתה לעולם המחשוב. כך למשל הקורס שבו לומדים על טכנולוגית ה-storage הוא בעל חשיבות רבה עבור כל מי שרוצה ליהנות מתחום מרתק בעולם של היום.

תחום ה-storage גדל בעולם בקצב מרשים מאוד והוא יוצר אפשרויות עבודה עבור לא מעט אנשים שרכשו את הידע המתאים. יש לא מעט חברות במדינות שונות בעולם שמתמחות בתחום זה ומשווקות מוצרי storage שונים. בין חברות אלה מציגה חברת Network Appliance את המערכת שלה שנקראת NetApp storage.

מוצר ה-storage החשוב של חברת Network Appliance

כשאנו מדברים על קורס NetApp אנו מדברים בעצם על לימוד של שלל הנושאים שמרכיבים בסופו של דבר את היכולת של כל אדם לעבוד מול המערכת האיכותית של אחת החברות הטובות ביותר בעולם. הקורס מתחיל עם היכרות של מערכות storage בצורה כללית, ולאחר מכן עובר הלימוד למערכת ה- NetApp של החברה.

על מנת ליצור רמת ידע אמיתית אצל כל תלמיד בקורס כזה, נחשפים משתתפי הקורס לחומרי לימוד הנוגעים לממשקי הניהול של המערכת, למערכת הקבצים שבה, לעבודה על פרוטוקולי רשת רלוונטיים, לשיתוף קבצים במיקרוסופט ולינוקס, ולעוד אלמנטים שמכניסים את התלמיד לעולם המרתק של מערכת חשובה ובעלת ערך.

ללמוד במקום שיכול להבטיח תוצאות נאותות

מאחר וכל אדם רציני ירצה לראות כיצד קורס כזה תורם לו רבות ומצעיד אותו אל עבר קריירה מוצלחת וארוכה, הרי שדי ברור שיש ליצור חיפוש רציני אחר מוסד לימודים ברמה הגבוהה ביותר. בין אם בוחרים במסלול שתואם את שעות הלימוד הנוחות ובין אם מבררים לגבי נתונים אחרים, הרי שיש מספר נקודות חשובות לדעת.

החיפוש אחר מקום שמציע קורס NetApp ברמה גבוהה צריך להיות כזה שבו מבררים לגבי איכותם של המרצים וניסיונם עם המערכת של חברה זו, לגבי צורת הלימוד (כדי לדעת עד כמה היא אישית וסבלנית), לגבי רכישת ידע מעשי שיאפשר מציאת עבודה לאחר הלימודים, ולגבי התעודה הרשמית שמקבלים בסיום הקורס.

קורס NetApp - יתרונות בשימוש המערכת מבית NetApp

ישנן חמש תכונות עיקריות המאפיינות את מערך האחסון של NetApp כדלהלן: פשטות ברמת הניהול, גמישות מלאה עבור כל פיתרון, חיסכון בשטח אחסון, הגנת מידע מפני כשלים אפשריים ורמת ביצועים מרבית. הייחודית של מערכות NetApp באה לידי ביטוי באחידות, הפשטות והיעדר התלות בשיטת הכתיבה מהשרת אל מערכת האחסון המאפיינים כולם את מערכת ההפעלה, פתרונות הגיבוי של המערכת, תוכנות הניהול, שכפול מידע ועוד מגוון פתרונות מתקדמים שמספקת מערכת NetApp.

מאפייני המערכת NetApp

קורס NetApp יכשיר את בוגריו לשימוש במערכות NetApp אשר מנוהלות על ידי ממשקי ניהול מרכזיים, מבוססי ידע קיים הנמצא בקרב אנשי המחשוב. נתונים אלו מאפשרים חיסכון אדיר בזמני ההכשרה כמו כן מקטינים משמעותית את המורכבות הכרוכה בניהול השוטף של מערכות האחסון. במהלך הקורס יועברו תכני לימוד מגוונים אודות המאפיינים הבולטים של מערכת NetApp אחד מהם כאמור הינו הגמישות של המערכת. גמישות זו מתאפיינת בכמה נתונים עליהם נרחיב את היריעה בשורות הבאות.

גמישות המערכת

המאפיין הראשון הינו פרוטוקול החיבור. מערכות NetApp מעניקות אפשרות לחבר א את השרתים בכל הפרוטוקולים השכיחים לרבות: FC, FCoE, iSCSI, CIFS, NFS. החשיבות של גמישות זו הינה רבה לאין ערוך וזאת לאור הגיוון של המערכות הקיימות כמו כן הריבוי של אמצעי החיבור השונים. במהלך קורס NetApp ילמדו המשתתפים אודות הנושא של גמישות בהרחבות כלומר על האפשרות של מערכת NetApp לבצע הרחבה עבור כל רכיב במערכת בצורה דינאמית על מנת לשפר ביצועים, להגדיל נפחים ולהוסיף קישוריות.

חיסכון בשטחי אחסון

חברת NetApp מעניקה ללקוחותיה הזדמנות לבחור את שיטת הרישוי אשר עונה לצרכיו האישיים ברמה המקסימאלית. מדובר בשיטת רישוי המבוססת על צרכים עכשוויים או על שיטת רישוי במסגרתה הכל כלול. קורס NetApp יעסוק בנוסף הפתרונות של המערכת בכל הנושא של חסכון שטחי אחסון נדרשים על ידי מניעת כפילויות לדוגמא. מערכת NetApp נחשבת ליחידה שמסוגלת לבצע שמירת עותק יחיד של נתונים מבלי כפילויות ומבלי התלות במקור של המידע. ניתן לבצע זאת על גבי סביבת הייצור. 

קורס Storage
בימינו, יותר ויותר ארגונים מבינים כי ערימות המידע המצטבר במהלך השנים דורש ארגון יעיל ואיכותי למשך שנים רבות. כאשר אנו שומרים את המידע האישי שלנו, כל המסמכים המצטברים במהלך השנים עלולים להביא ללא מעט בלאגן ואי סדר. שליפת חלק מהמסמכים באמצעות חיפוש מידע מסוים עלולה להיות בעייתית ואף בלתי אפשרית. אם קשה חיפוש מידע ישן שנאגר באופן אישי – על אחת כמה וכמה ישנו קושי במציאת מידע שנאגר בחברה גדולה הפועלת כבר כמה עשרות שנים בתחום הרלוונטי לה.

בעקבות ההכרה בצורך ההכרחי של ארגון ואחסון המידע על היבטיו השונים וכן בצורך בשליפת מידע כעבור שנים מספר, כמו גם בצורך בעבודה עם מידע שנאגר לפני שנים רבות, פותח קורס Storage המעניק את אפשרות השליטה במידע וארגונו גם כעבור זמן רב. על מנת לעשות את השימוש בחכם במידע מבלי לאבד שליטה או את האפשרות לעבד את המידע הישן וליישמו מחדש, לשלוף ממנו נתונים חשובים וספציפיים מתוך מאגר עצום של מידע, מאפשר קורס Storage לרכוש את הכלים המתאימים לשימוש במידע ולארגונו באופן חכם ויעיל.

למעשה, מערכת STORAGE איננה אלא שטח אחסון שנועד למנוע את השימוש בדיסקים. מערכת האחסון הזו מאפשרת אספקה של שטח אחסון למשתמשים שונים בתחומים מגוונים. מערכת STORAGE זו היא מערכת המציגה דיסקים או שטחי אחסון למערכות שונות ומגוונות בגדלים שונים של שטח ולמטרות שימוש שונות. הדיסק המקומי המוכר לנו אינו אלא שטח אחסון שהנתונים שלו מגיעים ממרכז נתונים חיצוני או ממרכז ענן.

מערכת STORAGE באמצעותה מסופקים שטחי אחסון למערכות ושרתים, שירותים ולקוחות שונים בארגונים שונים. המערכת מאפשרת חסכון משמעותי בהכרח לשמור מידע חשוב בדיסקים וכן את הצורך בחיפוש ופשפוש אחר מידע ישן בתוך אינספור נתונים. באמצעות קורס Storage תוכלו לרכוש את המידע לשליטה במערכות נתונים שונות ומגוונות. המערכת חוסכת את השימוש במספר עצום של דיסקים וכן את הצורך ברכישה של עוד ועוד שטחי אחסון שונים עם הצורך בהגדלת שטח האחסון.
קורס NetApp

בעולם המודרני אנו פוגשים לא מעט מערכות מידע המאחסנות נתונים רגישים הצריכים אחסון ברמה גבוהה בשמירה על המידע הרגיש ולא בכדי ישנם ארגונים רבים העושים כמיטב יכולתם לשמור על המידע החשוב ועל מאגרי הנתונים השונים. תחום ה STORAGE  הינו אחד התחומים הגדלים במהירות עצומה בשנים האחרונות וזאת משום שארגונים ברחבי כל העולם זקוקים לטכנולוגיות שימור אינטליגנטיות ויעילות, המאפשרות שימור המידע ואחסונו במערכות רגישות.


טכנולוגיות STORAGE אינן עוסקות רק בשימור וארגון המידע אלא גם באפשרות לעבד ולקטלג את המידע באופן היעיל ביותר מבלי לאבד מידע חשוב ומבלי לאבד מיקוד במידע הדרוש לנקודה ספציפית או למענה על צורך מסוים. עם ההבנה כי יותר ויותר ארגונים עושים שימוש יומיומי במידע ולמעשה אף אחד מהארגונים אינו משליך את המידע. עם השנים מצטבר יותר ויותר מידע ברמות הארגון השונות ונמצא כי כל ארגון מתמודד עם כמויות עצומות של מידע ברמות השונות מבלי יכולת לשלוף את המידע ולעבד אותו באופן עדכני כעבור כמה שנים.


באפשרות של קורס NetApp לומדים את הטכנולוגיות השונות המאפשרות שימוש וניהול מערכת STORAGE תוך היכרות מעמיקה עם המוצרים השונים של חברת קורס NetApp על  ייעודיהם השונים. המוצרים השונים של החברה משמשים חברות ברחבי כל העולם ומאפשרים תפעול יעיל של מערכות מידע מבלי לאבד אפיקי מידע או תיקיות רצויות. מערכת ה STORAGE הינה מערכת ייחודית המעניקה לכל ארגון כלים להתייעלות טכנולוגית ווירטואלית.ממשקי הניהול הנלמדים באמצעות קורס NetApp מועברים בבהירות ובקלות כך שכל בוגר קורס יוכל להשתלב בניהול ה STORAGE בכל ארגון בו ישתלבו בעתיד. הממשקים השונים המאפשרים ניהול נכון של המידע נלמדים באמצעות ניסוי וטעייה באמצעותם ניתן לשלב קבצים עם מייקרוסופט ולינוקס וכמו כן שימוש בטכנולוגיות שונות מתקדמות הנדרשות בכל ארגון וחברה בימינו.באמצעות קורס NetApp תוכלו להשתלב בכל ארגון קיים ומצליח ולהביא יעילות רבה בתפקיד הספציפי שלכם תודות ליכולת ארגון המידע ושימוש יעיל בו בכל שלב ועבור כל מטרה, כמו גם עיבוד ועבודה מחודשת עם המידע ששמרתם או זה שנשמר בעבר.

שאלות ותשובות על קורס מנהלי רשת
קורס מנהלי רשת מיועד עבור כל מי שמעניין אותו התחום הדינמי והמתפתח של תקשורת ורשתות וגם עבור מי שמעדיף להתקדם בתחום המחשבים צעד אחר צעד בעזרת קורסים קצרים ולא לימודים ארוכים. מנהל הרשת אחראי על כל תפקודן של רשתות המחשבים בחברה, כולל הקמת רשת חדשה, הקמת שרת חדש, ביצוע גיבויים ואחסון מידע, אבטחת מידע, ופתרון תקלות.

מדוע כדאי לבחור בקורס זה?

קורס מנהלי רשת מאפשר לכם לגשת לבחינת הסמכה מעם חברת מיקרוסופט או סיסקו- תלוי מהו הקורס אליו נרשמתם. הקורס נמשך כשמונה חודשים וכבר לאחר תקופת הלימודים ומעבר הבחינה מטעם החברה תהיה בידכם תעודה בינלאומית שתאפשר לכם להתחיל ולעבוד במקצוע ולהתקדם בתחום הן בארץ והן בחו"ל..

מהו תוכן הקורס?

קורס מנהלי רשת כולל כ- 350 שעות לימוד אקדמיות, בהן תלמדו חומר עיוני בכיתה וגם תתרגלו עבודה מעשית במעבדת המחשבים. יהיה צורך להגיש תרגילים ופרוייקט גמר. לרוב הנושאים הנלמדים בקורסים הם: מערכות ההפעלה של כל חברה, חומרה והתקני חומרה, ניהול שרתי דואר, יישום, התקנה והגדרת תצורה, ביצוע גיבויים.

איך לבחור מוסד לימודים?

מוסד לימודים צריך לקבל הרשאה מטעם החברה להעביר את הקורס. בקשו לראות אישור כי אכן הקורס מועבר באישור החברה.. מכללת פרקטיקיו היא מכללה שקיבלה הרשאה ולכן בחינת ההסמכה מתקיימת בה. לימוד גם בעזרת חומר מקורי שהוציאה החברה הוא חשוב כי סביר שהבחינה תבדוק את הידע שלכם על פי תוכן הספרים המקצועיים שהוציאה או הסרטונים שהפיקה. ודאו בטרם ההרשמה כי ישנו שימוש רב ככל האפשר בחומר מקורי. עם זאת, למרות חשיבותו של חומר מקורי, חשוב שיהיה גם חומר עזר בעברית לרשות התלמידים. מכללת פרקטיקיו למשל מספקת סרטוני הסבר רבים ומפורטים בעברית לכל קורס והדבר בהחלט מקל על התלמידים. בדקו האם הלימוד ובמיוחד התרגול נעשה בקבוצות קטנות וניתן יחס אישי לכל סטודנט ושיקול נוסף הוא המלצות של חברים על מוסד לימודים על פי ניסיונם.

מהן אפשרויות התעסוקה?

מעבר הבחינה יקנה לכם תעודה בינלאומית המכירה בכם כמנהלי רשתות מוסמכים. תוכלו להשתלב בשוק הן בארץ והן בחו"ל בחברות וארגונים שונים- חברות הייטק, בנקים, מוסדות ציבוריים ועוד.