קורס פיתוח אפליקציות - אונליין חינם !!!
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס PhoneGap - אפליקציות לאנדרואיד ואייפון

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

האם כדאי ללמוד קורס לפיתוח אפליקציות
בכל מקום שבו נעמוד או בכל מקום שבו נסתובב נראה אנשים רבים שצמודים למכשיר הטלפון הסלולארי החכם שלהם ומבצעים פעולות שונות על גבי מסך מגע. הדבר מזכיר לנו עד כמה אנו תלויים ביישומים טכנולוגיים שונים שהופכים את הטלפון החכם לחלק בלתי נפרד מחיינו ולכזה שמציע מגוון פעולות גדול מאוד.

בזכות מגוון מדהים של אפליקציות, יכול כל אחד לדעת מתי אמור להגיע האוטובוס שלו הוא מחכה, להשוות מחירים, להזמין מוצרים, ליצור קשר עם חברים שנמצאים בסביבתו, להזמין שולחן במסעדה, ולבצע עוד המון פעולות שמקלות עליו. כך, פיתוח של אפליקציות הוא תחום רחב מאוד שהפך להיות דינאמי בשנים האחרונות.

בעלי הסמארטפונים רק מחכים לאפליקציות חדשות

מרתק לראות כיצד אפליקציה חדשה שיוצאת לשוק מצליחה להיות מורדת מיליוני פעמים ולהתפשט כאש בשדה קוצים בין מיליארדי משתמשי הסמארטפונים בעולם. גם בארץ אנו חוזים בכך שרבים מורידים אפליקציות משחק, קופונים או יישומים עסקיים מתוך הבנה שהדבר יתרום רבות בשימושים שונים ומהנים.

עבור מי שמעוניין לדעת האם כדאי ללמוד קורס לפיתוח אפליקציות, הרי שהתשובה נמצאת מול עיניו כמעט בכל רגע של היום. זאת מאחר ורבים הם אלו שיש להם מכשיר סלולארי נייד חכם והם רק מחכים לאפליקציות חדשות שיספקו להם הנאה גדולה בעת משחק או יסייעו להם מאוד בצורך רלוונטי שמאפיין את דרך חייהם.

ללמוד לפתח יישומים ברמה גבוהה

חשוב להבין עד כמה יש להתבלט בצורה רצינית ביותר אם רוצים להעלות לחנויות האפליקציות יישום איכותי באמת. הן אפליקציה פיננסית והן אפליקציית משחק צריכות להיות כאלה שנבנו בצורה חכמה עם ממשק נוח, המון אפשרויות פעולה, עיצוב מעניין ועוד יתרונות שיביאו להורדה מאסיבית ביותר של היישום אל הטלפונים.

לכן, לגבי השאלה האם כדאי ללמוד קורס לפיתוח אפליקציות, הרי שלא רק שכדאי מאוד אלא גם כדאי וחשוב ללמוד אותו במקום שיכול לקדם רבות כל תלמיד. מכללת פרטיק יו יכולה להציע שקט נפשי וביטחון רב לכל מי שלומד דרכה את התחום הזה דרך רשת האינטרנט באמצעות סרטונים מתקדמים וצוות תמיכה מקצועי.
פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPAD - יומן דמיוני (חלק 2)
בס"ד

יומן יקר, ובכן התחלתי היום את העבודה ב-פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad, ואיזה יום זה היה. אתה יודע שקיבלתי iPhone וגם iPad במתנה מהחברה? שמעת פעם על דבר כזה?? ועוד קיבלתי את הדגמים החדשים שיצאו. בתמורה לזה חתמתי לשנה, אבל בינינו – מי התכוון לעבוד שם פחות משנה בכל מקרה? זאת כבר הייתה התחלה מאוד יפה! אחרי זה עשו לי שיחה עם המנהל של החברה שהסביר לי את המהות של להיות איש פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad ושכל החברה בנויה על היכולות המקצועיות שלי ושל חבריי למקצוע. מדובר הרי בחברת היי-טק קטנה שכל עניינה הוא פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad. הודיתי לו שוב על ההזדמנות וגם על ה-iPhone וה-iPad ויצאתי לדרך.

הושיבו אותי ליד אחד מאנשי ה-פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad הוותיקים והצטרפתי אליו כדי לקבל חפיפה לתפקיד. האמת, קשה בטירוף! הבן אדם מקצוען אמיתי, ואין לי שום מושג איך בן אדם אחד יודע כל כך הרבה. הוא ראה שאני קצת בשוק, והוא חייך ואמר שגם אני אגיע לזה עם הזמן ושלא אדאג. "פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad נבנה מעבודה קשה", הוא אמר. באמת בן אדם ממש נחמד!

במשך היום ניסיתי לעזור לו בכל מה שיכולתי ובמיוחד ללמוד כל מה שאפשר. הם נתנו לי מחברת אישית ומלאתי מעל עשרה עמודים ביום הזה. אתה לא מאמין, יומן יקר, כמה יש ללמוד. הרגשתי כאילו אני עדיין בקורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad, רק שהפעם אני עובד עם המרצה ביחד בשוק. אין לי שום ספק שאותו אחד הוא ברמה של המרצה שלי אם לא יותר.

בכל אופן, מפה לשם הגיעה הפסקת צהריים והלכנו לאכול בחדר האוכל של החברה. התיידדנו מאוד וגילינו שיש לנו הרבה דברים משותפים. הוא סיפר שגם הוא עבר מרורים לפני שהתקבל בפעם הראושנה לעבודה כאיש פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad. זה כנראה משותף לכולם, וגם הוא לא היה מהטובים בכיתה שלו. אבל הוא השקיע מהרגע שנכנס לעבודה וככה לאט לאט הוא השתפר. זה ממש עודד אותי. היה נדמה לי שאני כאילו מסתכל על מי שאני יכול להיות בעוד מספר שנים.

אחר כך חזרנו לעבודה וככה, עוד לפני ששמתי לב, נגמר היום. אני חושב שבתור היום הראשון שלי כאיש פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad, היה לי יום ממש מקסים. הרי בסך הכול נהניתי ועוד קיבלתי iPhone ו-iPad. עוד מעט, אחרי שאסיים לכתוב בך, אני אלך לשחק קצת עם ה-iPad, נראה מה אוכל להוציא ממנו. אתה רוצה, יומן יקר, שאני אעביר אותך ל-iPad? סתם, אני יודע שאתה לא תאהב את הרעיון.

בכל מקרה, מחר אנחנו ממשיכים עם הפרוייקט שעבדנו עליו היום. האמת, נראה לי שזה ייקח לנו לפחות איזה חודש לסיים אותו. הרגע שמסתיים הפרוייקט אז בעצם הסתיימה החפיפה שלי ואז אני אקבל משימות לביצוע משל עצמי. נדמה לי שבקצב הזה, אני כבר אסיים איזה עשר מחברות עד אז!

יומן יקר, פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad הוא תחום מרתק ואני באמת שמח. אין כמו אתגר מעניין כדי לרומם את היום. אני אעדכן אותך אחרי שנסיים את הפרוייקט ואת החפיפה ואני סוף סוף אהיה איש פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad בזכות עצמי. אחח איזה יום מאושר זה יהיה נכון?

לילה טוב.
פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPAD - יומן דמיוני (חלק 1)
בס"ד

(כל מי שלא מכיר את הרעיון מאחורי יומן דמיוני מוזמן לעיין בדף של CCNA).

יומן יקר,

אני רוצה לרקוד מרוב שמחה! אתה שואל למה? אני אספר לך למה. התקבלתי לעבודה!!!!!!! כמה בכיות היו לי על זה, כמה קורות חיים שלחתי, כמה קיוויתי שסוף סוף יחזרו אליי, כמה אכזבות היו לי – והנה התקבלתי! ולא סתם התקבלתי, אני גם עומד לקבל משכורת ממש טובה! וגם רכב!! יומן יקר ואהוב שלי, אני בעננים!!

אתה יודע כמה הייתי בדאגות מאז שסיימתי את קורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad. חשבתי לעצמי שבטח לא אמצא עבודה, והאמת שהייתי כמעט מיואש. אבל הנה – בסופו של דבר הכול הסתדר וקיבלו אותי בדיוק לתפקיד המתאים - פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad.

יומן יקר, תודה, נכון פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad נשמע כמו התחום הכי מגניב בעולם! כאילו תחשוב על זה, למי אין iPhone היום? לדעת לכתוב אפליקציות כאלה נראה לי כמו הדבר הכי מגניב בעולם, ועוד לרבל על זה כסף?? ממש גן עדן! ואני עוד חשבתי שבלי ניסיון ב- פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad אין לי שום סיכוי. האמת שזה היה קשה, אבל הנה ההוכחה, יש סיכוי! ומפה והלאה כבר יהיה לי אני מאמין הרבה ניסיון ב- פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad כך שלא תהיה לי בעיה מהצד הזה. זאת אומרת, את החלק הקשה של פריצה לשוק כבר עברתי, עכשיו אחרי הלידה הקשה כל מה שנותר זה לאכול טוב ולגדול!

זה קצת חבל שתפסתי את עצמי בידיים רק אחרי שנגמר קורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad. לא הייתי הכי רציני בקורס אם להודות על האמת. קצת נגררתי אחרי החבר'ה אם להודות עוד על האמת. זה חבל, אבל לפחות אני מתנחם בזה שאני במקום אחר עכשיו והקבלה לעבודה כאיש פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad נותנת לי חותמת של איכות על זה!

אני לא יודע עוד לאן אתפתח מפה, והאמת יומן יקר, אני מניח שזו גם מחשבה שלא קשורה עכשיו. הרי רק היום התקבלתי סופית לעבודה ב- פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad, ואני כבר חושב לאן אתקדם הלאה? אני מניח שעיקר השאיפה שלי כרגע צריכה להיות התמקדות בעבודה והפיכה לאיש פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad מספר אחד שלהם! זה יהיה קשה, אבל עם התמדה הכול אפשרי.

באמת אי אפשר להסביר את ההבדל בהרגשה לפני שמתקבלים לעבודה בתחום ואחרי שמתקבלים לעבודה בתחום. פתאום הכול נראה ורוד כזה. פתאום אתה שמח שהלכת לקורס, ואתה מרוצה מכל דבר. נראה לי שבפשטות, ירדה לי אבן מהלב. באמת דאגתי שאין בי את מה שצריך. אני לא סיפרתי על התחושות האלו במקום העבודה, מן הסתם, אבל כן הודיתי להם על ההזדמנות שהם נותנים לי והבטחתי שזה ישתלם להם. נראה לי שהם מאוד אהבו את הגישה.

טוב, יומן יקר, אני עייף. אמנם יש לי עוד מה לספר, אבל נשמור את זה להזדמנות אחרת. בכל מקרה, בתחילת שבוע הבא התותח החדש של פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad מתחיל בעבודה. אז תחזיק לי אצבעות ואני אעדכן אותצך כמובן בהמשך איך היה.

לילה טוב.
פיתוח אפליקציות טלפונים מבוססי Android - יומן דמיוני (חלק 1)
בס"ד

(מי שלא מכיר את הרעין שעומד מאחורי יומן דמיוני מוזמן לעיין בדף של CCNA).

יומן יקר,

אל תשאל מה קרה לי היום בעבודה. אני כבר עובד יותר מחצי שנה ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android ואפשר להגיד שאני יודע מה אני עושה, נכון? טוב בעצם, מאיפה אתה תדע. עוד לא סיפרתי לך בכלל שהתקבלתי. אני יודע שהרבה זמן לא כתבתי בך, אבל הנה עכשיו אני אעדכן בהכול.

לפני חצי שנה בערך התקבלתי לעבודה ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android, בדיוק אחרי שסיימתי את הקורס בתחום. הכול הלך חלק. עבדתי, הרווחתי יפה, דיבורים על קידום פה ושם. בקיצור, כמו שצריך. עד היום.

כדי להבין יותר טוב מה קרה היום אולי אני אסביר לך בדיוק מה אני עושה. אני חלק מצוות שמקבל את המוצר הסופי אחרי שאנשי פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android בכירים סיימו לכתוב אותו, ואנחנו בודקים שהוא עובד ומתקנים תקלות. זה לא בדיוק QA, כי עיקר התפקיד שלנו זה ממש להשתמש ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android כדי לתקן את התקלה במוצר. בקיצור, במשך החצי שנה האחרונה מצאתי הרבה מאוד תקלות במוצרים, ובכלל – אני לא יודע מי מעסיק את החבורה הזו שם שעושה את ה-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android. הרבה שם עושים טעויות ממש לא במקום. בכל מקרה, לא פתחתי את הפה אף פעם. שתקתי ותיקנתי את התקלה.

היום אני מקבל מוצר לבדיקה. טוב, אני בודק וכרגיל אני מגלה איזו תקלה. לא התעצבנתי, אני רגיל. בשביל זה משלמים לי. אז התחלתי לכתוב פיתרון. פתאום בא המפתח של התוכנה ומתחיל לצעוק עליי איך אני מעז לשנות את התוכנה שלו. הסברתי לו שיש תקלה וזה לא עזר. אז הסברתי לו שהוא איש ה-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android הכי גרוע שאי פעם ראיתי, וזה נגרר לריב.

מפה לשם, השעו את שנינו מהעבודה ויש לנו מחר שיחה עם המנהל. אני מקווה שאני לא אפגע מזה, בסך הכול אמרתי לו את האמת. וחוץ מזה, על מה בדיוק הוא התחיל לריב איתי? אני אשם שהייתה לו תקלה? וחוץ מזה, עשיתי את התפקיד שלי לא? בקיצור, לא הבנתי מה כל כך כאב לו. אני מקווה שהמנהל יבין אותי כי העבודה הזאת ממש חשובה לי. אני בניתי להתקדם ולהיות איש פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android בעצמי. לא שהיום אני לא מתעסק עם פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android, וודאי שאני כן –אבל אתה מבין אותי, רציתי להתקדם לצוות שההוא הגאון הזה נמצא בו. נראה לי שהוא פוחד רצח מהיום שזה יקרה, פתאום ישימו לב מה זה רמה אמיתית של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android. אולי בגלל זה הוא רב איתי?

טוב, האמת, זה באמת לא משנה לי. העיקר שהשיחה מחר תלך טוב. המנהל ההוא מכיר אותי ודי אוהב אותי אז אני מאוד מעודד, אבל עדיין בדברים כאלה אי אפשר לדעת. ואני עוד חשבתי שעבודה ב-פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android תהיה משהו רגוע ובלי יותר מדיי עניינים מהצד. כנראה שהחיים יותר מפתיעים מזה.

נקווה שהעדכון הבא יהיה טוב יותר.
פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android
בס"ד

שלום כולם, היום נדבר על פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android, אבל בטרם ניכנס לסוגיה ננסה קודם כל לבאר מהו Android בכלל. כולם יודעים מהם טלפונים מבוססי Windows, שלא לדבר על iPhone. אבל מעט יודעים מהו Android. אתם בוודאי מכירים את הטלפון Galaxy של Samsung. הוא משתמש למשל ב-Android. הטלפון הזה מוכר מאוד, אבל עדיין מהות מערכת ההפעלה Android נשארת בגדר הבלתי ידוע וננסה ראשית כל להסיר את מעטה החשאיות ממנה.

מערכת ההפעלה Android הינה מערכת הקוד פתוח, בדומה ל-Linux. אמנם העובדה הזו יוצרת איזה פחד בלתי מוסבר בלבבות משתמשים רבים שלמדו שקוד פתוח נועד למקצוענים בלבד – אבל האמת היא שונה מאוד. מערכת Android היא פשוטה מאוד לשימוש. אמנם לטעמי Windows פשוטה אף יותר ו-iPhone פשוט משניהם. אבל מערכת Android נשארת פשוטה לשימוש גם היא. הייתרון הגדול בקוד פתוח הוא שבעבור הזמן אין כמעט ספק ש-Android תהפוך למערכת הפשוטה וגם היעילה ביותר. לכם, אלו שלמדו פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android יהיה חלק אינטגרלי בתהליך הזה.

על דרך המשל, בואו ניזכר ביום הראשון של Wikipedia. באמת שהאתר הזה היה די עלוב בימים הראשונים, שהרי עוד כמעט ולא נכתבו ערכים. אבל מכיוון שהאנציקלופדיה הנ"ל היא בקוד פתוח, קרי – כל אחד רשאי להכניס ערכים, אזי מהר מאוד האתר עקף באיכותו גם את הטובות שבאנציקלופדיות. אפילו אונ' מכובדות מפנות סטודנטים ל-Wikipedia. עד לאן הדברים מגיעים! אותו הדבר, אם כי אולי מעט איטי יותר, צפוי גם לקרות עם מערכת ההפעלה Android.

אם כך, כיודעי פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android לא רק שיש לכם פוטנציאל רווח גדול, אלא אפילו יותר מזה – יש לכם יכולת לעשות הסטוריה של ממש! האפליקציות שאתם תעשו יכולות להתוות את הכיוון של מערכת ההפעלה החדשה. האין זה דבר אדיר??

פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android הוא תחום נישתי וללא תחרות רבה. עובדה זו מאפשרת "לקפוץ על הרכבת בזמן" ולקטוף את הפירות השמנים. אתם יכולים להיות התגלית הגדולה הבאה בתחום. זה לא בשמים. וזה תלוי רק בכם. מכיוון שמדובר בקוד פתוח, התחום של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android לא יישאר לעולם כתחום נישתי ובחלוף הזמן התחרות תלך ותגדל. קרי, ההזדמנות המיוחדת להיות מהמובילים עלולה שפלא לחזור אם לא תנצלו את חלון ההזדמנויות שנפתח בעבורכם עכשיו.

אצלנו ב-PracticU יש את כל מה שצריך כדי שתעלו על הגל של פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android ותכבשו את המבצר בקלות! הן סרטונים איכותיים, כמו גם יכולת לתקשר עם אנשי מקצוע, מהווים את הנוסחה המנצחת שתהפוך אתכם למילה הבאה ב- פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android ובכלל! המחיר שווה לכל נפש, ויש אומרים שהוא אפילו מגוחך! לא נותר לכם אלא לנסות ולהיווכח בעצמכם בעוצמת המוצר שיש בידינו להציע.

פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android הוא לא סוף הדרך, אחרי שתסיימו ללמוד (או אולי אפילו תוך כדי), תוכלו להתפתח לעוד נושאים. תוכלו גם להתחיל מנושא אחר ולהמשיך אחר כך ל- פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android. אצלנו ב-PracticU הכול פתוח!

ובכל אופן, למי שייקח את קורס פיתוח אפליקציות לטלפונים מבוססי Android אנו רוצים לאחל המון הצלחה.
תשובה לפוסט שראיתי פה באתר

בס"ד


אהלן, בזמן ששוטטתי להנאתי כאן באתר ראיתי פוסט שמישהו כתב על התלבטות שהייתה לו לגבי לימוד אפליקציות לסלולר. הוא העדיף את Android על פני פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad. אני חושב שתמצאו את המאמר בדף על פיתוח אפליקציות ל-Android. חברים, אתם קולטים? הבן אדם אשכרה העדיף את זה על פני פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad!! איך זה יכול להיות???


אני מבין ש-Android זה קוד פתוח כמו שהוא כתב, סבבה, אבל לא קצת נסחפנו?? להעדיף את הטרנטה הזה על פני פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad? הרי פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad מכניס אותך ישר לטופ של הטכנולוגיה היום! יש משהו יותר שווה היום מלהיות איש מקצוע ב-פיתוח אפליקציות ל-iPhone ול-iPad?


אז הוא כת