פרויקט גמר בקורס PowerShell << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

פרויקט גמר בקורס PowerShell

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
פרויקט גמר בקורס PowerShell

1. לעשות PING לרשימת שרתים שנמצאת בקובץ טקסט. יש לרשום על המסך שרתים שלא זמינים.

2. לעשות סקריפט שיוצר משתמשים ב-ACTIVE DIRECTORY מתוך קובץ CSV של אקסל.

3. יש לשדרג את הסקריפט כך שיתחשב בעמודות חדשות עם שמות GPO שיש להצמיד למשתמש. לדוגמא: תהיה עמודה CALC SHORTCUT ותהיה עמודה  WORD SHORTCUT כאשר לכל משתמש בקובץ מסומן V או X עבור כל עמודה. אם מסומן V אז יש להצמיד GPO עם השם הזה למשתמש.

4. לכתוב סקריפט שרץ בשרת ועובר על כל התיקיות בית של המשתמשים (למעשה אלו הן תיקיות רגילות פשוט עם שם משתמש) ומעתיק לתיקיית גיבוי את הקבצים שנוצרו היום. יש להעתיק את הקבצים לתיקיה עם תאריך שנמצאת בתוך תיקיה עם שם המשתמש שנמצאת בתוך תיקיית גיבוי הראשית של החברה. כך תוכל לשחזר קובץ שנמחק בטעות במקרה הצורך.

5. סקריפט נגד גניבות - סקריפט שיעבוד בכל הדלקה דרך משימה מתוזמנת ויבדוק דרך WHATISMYIP מה הכתובת החיצונית ואם היא שונה מכתובת שמוגדרת בסקריפט ישלח מכתב למנהל רשת על חיבור לא חוקי לרשת חיצונית.