קורס SCOM - חבילת System Center << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורס SCOM - חבילת System Center

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס System Center – כמה זה עולה?

קורס System Center יקנה לכל תלמיד את היכולת לנהל רשת ולשלוט על הנעשה בכל המחשבים המחוברים אליו. מבחינת הגנת המידע ואבטחתו וכן בדבר האנטי וירוס וכל המידע המופץ ברשת. בשביל לבצע משימת ניהול רשת בהצלחה יש ללמוד קורס System Center שיקנה לתלמיד את היכולת לבצע את המשימות הללו ולקבל תקפיד מפתח בחברות או בארגונים שונים.

מחירים של קורסים

אין ספק שמחירים של קורסים מקצועיים הם גבוהים מאוד. מדובר בהוצאה כלכלית משמעותית עבור הלומד. לכן לא כדאי לפעול מתוך חוסר ידע. חשוב לברר ולפעול בתבונה כדי לקבל קורס מקצועי ומוצלח במחיר הגיוני ומשתלם. לצורך כך חשוב לברר על הקורסים של בתי הספר השונים ולהשוות בין המחירים. בוודאי תגלו פערי מחירים בין הקורסים. אבל בשביל לבחור נכונה יש לדעת לבדוק גם את התמורה המתקבלת בכל קורס. לא דומה קורס אחד למשנהו.

קורסים מקורסים שונים

בעוד שיש קורסים מקצועיים בהם המדריך מוסר את השיעורים ואת ההדרכות בצורה מקצועית ממש, ומסייע לכל תלמיד באשר הוא לרכוש את הידע ולקבל את הכלי המקצועי החדש לידיו. יש מקומות אחרים בהם האחריות מוטלת כל כולה על התלמיד. חשבו עם עצמכם מה חשוב לכם. איזו אווירה אתם צריכים שתהיה בשטח כדי שהלמידה שלכם תהיה אפקטיבית, ושאכן תצאו בסיום הקורס עם תעודה אבל לא רק. אלא שאכן יהיו לכם הכלים המקצועיים והיכולת לבצע את המשימות הקשורות בניהול רשת בצורה המוצלחת והטובה ביותר.

צרו קשר עם בוגרים

את הידע שחשוב לכם לקבל תוכלו להשיג אצל בוגרים. מי שכבר סיים את לימודיו ומנסה את כוחו בשוק העבודה יוכל לגלות לכם מניסיונו. האם הלמידה היא יעילה? מהי האווירה בשטח? האם בוגרי הקורס הזה נחשבים בעיני המעסיקים? והאם הבוגר מרגיש עם תום הלימודים שהוא יצא עם כלי מקצועי בידיו, ושהוא אכן קיבל תמורה הולמת למחיר אותו הוא שילם בעד הקורס. אין ספק שרק העתיד יוכל לגלות לכם אם ההוצאה היא כדאית ואם המקצוע אכן מכניס משכורת הולמת. אבל עליכם לפעול בחכמה ולברר.

 

האתגר הגדול שמציג קורס System Center

היום יש היצע מרשים מאוד של קורסים בתחום המחשבים, כך שכל מי שרוצה להתחיל ולחשוב על מקצוע רציני לחיים, על קריירה שבה אפשר לעבוד הן בארץ והן מעבר לים, או על שינוי מקצוע במסגרת של עזיבת תחום אחד ומעבר לתחום דינאמי ופורה יותר, יוכל למצוא את מבוקשו במסגרת של קורסים שונים ברחבי הארץ.

 

אך חשוב להבין שהמגוון הגדול של קורסים כאלו מציג גם מסלולי לימוד שלעתים יכולים להיות מאוד מאתגרים. זאת מאחר ולא תמיד מדובר על מסלול פשוט או בסיסי לטכנאי מחשבים או על מסלול ללמידה של תוכנת מחשב מוכרת, אלא על מסלול שמציג התעמקות בחומרים מורכבים מאוד על מנת ליצור איש מקצוע איכותי.

 

עבודה בסביבות מחשוב מורכבות

רואי לדבר בצורה רצינית על קורס System Center עבור אלו שבאמת רוצים להבין עד כמה הוא יכול להיות מאתגר. זאת בין אם מדובר על מישהו שתחום המחשבים חדש לו לחלוטין וגם אם מדובר על אדם שכבר עובד בתחום המחשבים אך נכון להיום הוא עוסק יותר בעבודה עם תוכנות פשוטות או עם מערכות מידע בסיסיות.

 

במסגרת איכותית של קורס כזה אנו רואים כיצד כל תלמיד רוכש ידע רב בביצוע חשוב מאוד של תהליכי סטנדרטיזציה ושל אופטימיזציה בסביבות מחשוב מאוד מורכבות. סביבות אלה דורשות שליטה מרכזית, כך שלאנשי המקצוע צריך להיות ידע בתחומי השליטה והבקרה תוך הבנה כי המורכבות הולכת וגדלה.

 

ללמוד תחת הרשאה של חברת Microsoft

חשוב מאוד להבין שכשאנו מדברים על קורס System Center אנו בעצם מדברים על לימודים תחת פיקוח של חברת מיקרוסופט העולמית. כלומר, לא מדובר על קורס שולי או על מסלול לימודים שבו המרצים או מוסד הלימודים בוחרים שרירותית את החומר ומחליטים לבד מה בדיוק ללמד כל תלמיד שמגיע אליהם.

 

אם אנו בודקים את ההיצע הגדול של לימודי מחשבים בכל רחבי ישראל, אנו יכולים לראות כיצד מוסד לימודים רציני הוא כזה שמציע את קורס הסיסטם הזה כשהוא מציג מרכז הדרכה מורשה של חברת מיקרוסופט. כך יכול כל מי שמצטרף לקורס להבין שבעתיד הוא יוכשר כנדרש לאיש סיסטם איכותי ויעיל בכל ארגון.

 

 

העדכניות החשובה של קורס ניהול מערכות מידע

כשאנו מדברים על קורסים בתחום המחשבים עלינו לזכור כי מדובר בעולם דינאמי מאוד שבו בכל יום צצות תוכנות חדשות וכמעט בכל יום מופיע איזה חידוש חשוב שמראה עד כמה חיינו היום מוצפים בטכנולוגיות מתקדמות ובחדשנות רבה. הדבר אומר שחשוב להבין עד כמה קורסים בתחום זה חייבים להיות מעודכנים.

 

הכוונה היא לכך שאי אפשר ללמד חומר שאינו רלוונטי למערכת מחשבים שפועלת עכשיו בארגונים שונים, ואי אפשר לבזבז זמן על פונקציות או תוכנות שמתחילות להיות מאוד לא רלוונטיות. היום, לימודי מחשבים בכל קורס רציני הם כאלו שמציגים התאמה למערכות דיגיטליות ומערכות מידע חכמות שקיימות בכל ארגון רציני.

 

תפקיד מרתק בעל אופקים רחבים המתאים לאנשים רציניים

אחד התחומים המעניינים והמרתקים ביותר בתחום המחשבים הוא תחום אבטחת המידע. היום קורס ניהול מערכות מידע הופך להיות מבוקש יותר ויותר מאחר וכל גוף או מוסד רוצה לראות כיצד יהיה לצדו או אצלו איש מקצוע שיודע כיצד לנטרל בצורה אמיתית את האיומים הווירטואליים הקשים שמגיעים מצד גורמים עוינים.

 

ברגע שאנו מכירים מנהל מערכות מידע איכותי, הרי שאנו נחשפים לאדם מקצועי שיש לו כישורים רלוונטיים וידע רב שיכול להביא להתמודדות מרשימה עם לא מעט מצבים ברמת מורכבות שונה. זאת בזכות היכרות מלאה של מערכות הארגון השונות ויכולת ראייה כוללת של התמונה המלאה.

 

תחום אחריות שמציג עבודה מאוד מאתגרת

כבר מהרגע הראשון אפשר להבין עד כמה עבודתו של מנהל מערכות המידע היא מאתרת וחשובה מאוד. אם בוחנים לעומק את שלל הפעילויות של מי שסיים בהצלחה קורס ניהול מערכות מידע וכעת עובד בארגון גדול, הרי שנראה כיצד הוא אמון על תחום אחריות בו יש המון מה לעשות בכל שעה של היממה.

 

בפועל, מדובר על ניהול לקוחות, ניהול ספקים, ניהול עובדים, עבודה מול עמיתים של הארגון ועוד. כל זאת כשלרוב מדובר על עבודה תחת לחץ מהותי ועל משימות רבות שמדגישות עד כמה חשוב להשיג יעדים שחשובים מאוד לארגון עצמו. אם כן, אין ספק שמדובר על תחום אחריות חשוב שמאתגר מאוד את המנהל.

קורס system center – להיות איש תשתיות ראשון במעלה!

אם אתם מתלבטים מה ללכת ללמוד, עומדות בפניכם אין ספור אפשרויות. אתם יכולים ללכת ללמוד לתואר ראשון כלשהוא, לבזבז על זה כמה שנים טובות, להמשיך אולי לתואר שני וגם על זה לבזבז כמה שנים, ובין לבין תוכלו לעבוד במלצרות או עבודה בסגנון... בעידן המודרני, העידן בו המחשבים הם אלו ששולטים על כל דבר שנוגע לחיינו, יש לכם עוד אפשרות. אתם יכולים פשוט לעשות קורס כלשהוא בתחום המחשבים, ויכולים לאחר מכן לעסוק בזה. קורס כזה ייקח חודשים בודדים עד שנים בודדות ויש לכם מקצוע ביד, מקצוע שיכול מאוד להיות שהוא יכול לפרנס אתכם בכבוד. קורס כזה הוא קורס system center והנה כמה מילים עליו...

קצת על הקורס

יש חברות שונות שעושות שימוש רב במחשבים, והן צריכות מישהו שינהל את כל המערכות הללו מה שאומר מרמת המחשב של העובד עד רמת השרתים, מערכות ההפעלה, אבטחת המידע וכדומה. קורס system center הוא קורס שמוסיף המון יידע בכל מה שקשור לשליטה ולבקרה על מערכות מחשב, מערכות הפעלה וכדומה. קורס כזה יכול להיות פתח למציאת מקום עבוד כמו שתמי