Outlook Anywhere << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Outlook Anywhere

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

עמדת יתרון
בין אם זה עתה סיימת את השירות הצבאי או שהנך וותיק בין מחפשי העבודה, כדאי שתשאל את עצמך מה תרצה לעשות כשתהיה גדול. הסטטיסטיקה מראה כי ההתמהמהות למצוא עבודה והשהייה במצב האבטלה מגדילה את הסיכון שלא לחזור לעבודה תקופה ממושכת- ואת זה, אתה כמובן לא רוצה ולא יכול לאפשר לעצמך. ישנם אנשים ברי מזל, שידעו מאז ומעולם מה הם רוצים להיות ולאן מועדות פניהם. אבל רב האוכלוסייה לא נמנית עם ברי המזל וחייבת לבחור בין שלל האופציות את מה שילווה אותה בחמישים וקצת השנים הבאות עד הפנסיה.

לבחור נכון

חשוב לציין שכל עבודה, באמת מכבדת את בעליה. אבל אם אתה נמנע עם אלה שאינם יודעים מה הם רוצים לעשות בחיים- אולי כדאי שתתחייב שלא להתחייב. איך אפשר, אתה שואל? בפשטות. הדרך הטובה ביותר להתקדם בחיים גם אם לא ברור לך בדיוק הכיוון אליו אתה הולך הוא ללמוד משהו שיכול לשמש אותך במספר מגוון של משרות. כך בוחרים אנשים ללמוד תארים במנהל עסקים, פסיכולוגיה וכמובן קורסים טכנולוגיים כגון קורס Exchange. לימודים כגון קורס Exchange יכולים לתת לך יתרון במגוון רחב מאד של עבודות ולהכניס אותך לעולם שלם של הכנסה ברורה וידועה. לעיתים זה יקח אותך אל העבודה החלומית שלך בעתיד ולעיתים זה יהיה שם עד שתמצא את שתרצה להיות- בכל מקרה, בינתיים תמצא את עצמך מועסק ומרוצה.

באמת כולם?

כמעט ואין משרד או מכון שאין בו מחשב היום- משמע, כמעט ואין מקום שאינו צריך שירותי תמיכה, אנשי סיסטם או טכנאים. הרי לא הגיוני לדרוש מכל מזכירה בעלת רקע בסיסי בלבד במחשבים להבין לעומק את היכולות של תכתובות דואר. זו הסיבה שאנשים למדים קורס Exchange- אנשים כמוך- שמעוניינים להגדיל לעצמם את הסיכויים לעבוד בעתיד בשלל מקומות. אגב, אינך חייב להתפשר גם על חיי סטודנט אם החלטת ללמוד. מצא עבודה זמנית והשקע את זמנך בלימודים בשעות שנח לך. קורס אונליין מציגה בפניך את האפשרות הנוחה ביותר ללימודים: לימודים מהבית עם כל הנוחיות ובכל הכלים החדישים והנוחים ביותר ללימוד.
מדוע להירשם לקורס Exchange
שרת הדואר Exchange של חברת מיקרוסופט הינו השרת הפופולארי ביותר בקרב עסקים וארגונים. בעידן בו הצלחתו של ארגון קמה ונופלת על היכולת של עובדיו להגיב במהירות לכל פרט מידע שמתקבל לארגון, להישאר מעודכנים ולהיות מסונכרנים זה עם זה, קיומו של שרת דואר יעיל ואפקטיבי בחברה הינו קריטי להישרדותה.

פעולת השרת נועדה ליצור סנכרון מלא בין כל העובדים המקושרים אליה, כך שכל פעולה המבוצעת על ידי משתמש מסוים מעודכנת באופן מיידי בשרת ומופצת לשאר המשתמשים היושבים על אותה רשת. תוכנת  ה- Outlook איתה עובד השרת מאפשרת תיאום מוחלט של היומנים וקבצי מידע של עובדים שונים, וכן סנכרון מיידי של המחשב המשרדי עם סמארטפון, טאבלט או מחשב נייד, כך שכל עובד נשאר מעודכן בכל עת, בלי קשר למיקומו הפיזי.

למי מיועד הקורס

מקומו המרכזי של שרת דואר בתפקודה היעיל של כל חברה מבוססת מערכות מחשב, גרם לכך  שהקמה, תחזוקה וניהול שוטף של שרת דואר הפכו לחלק בלתי נפרד מהגדרת תפקידו של מנהל רשת וממטלות היומיות שלו. שרת דואר הוא אחת הסיבות המרכזיות לכך שבכל ארגון חייבים מנהל רשת.

קורס ניהול שרתי דואר מיועד לטכנאי מחשבים ולאנשי תמיכה או למנהלי רשתות המעוניינים בהטמעה של מערכות דואר אלקטרוני ושיתוף פעולה ארגוני המבוסס על שרת Exchange . הקורס כולל נושאים כמו הגדרת הרשאות למשתמשים ברשת, תחזוקה של מערכות ההגנה והאבטחה של הרשת הארגונית, התקנת תוכנות, ניהול משימות ברשת, שחזור וגיבוי נתונים במקרה של תקלה, הגדרות רשת ועוד.

הקורס בנוי לפי התכנית הרשמית של חברת מייקרוסופט, ובסיומו יכולים הבוגרים לגשת לבחינת ההסמכה הרשמית של החברה-  Exam 70-236 - Exchange Server 2007, Configuring.

האם הקורס קשה?

קורס Exchange הוא קורס נרחב וכולל מידע רב. הקורס מספק שליטה נרחבת בכל אספקט של שליחת וקבלת מיילים וניהול רשת הדואר, כך שבוגריו יוכלו  לתת את המענה המקצועי ביותר לארגונים ועסקים המחפשים מנהלי רשת דואר. הקורס מעמיק בנושאים שונים, אך אינו קשה. מי שיבחר להירשם לקורס וילמד כמו שצריך, יתרגל ויחזור על מטלות הבית, יסיים בהצלחה את ההסמכה ויזכה בתעודה המקנה מקצוע מבוקש ומכניס.