קורסים למנהלי רשת << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

קורסים למנהלי רשת

קורסים למנהלי רשת שלב 1 - טכנאי מחשבים - Help Desk שלב 2 - מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט שלב 3 -מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו שלב 4 - מומחה לינוקס ו-DevOps התמחות בשרתי דואר ווירטואליזציה התמחות ב-Storage התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות בסייבר האקינג ואבטחת מידע קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות שלב 1 - יסודות התכנות שלב 2 - בניית אתרים צד שרת - Back End שלב 3 - בניית אתרים צד לקוח - Front End שלב 4 - פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
קורסים למנהלי רשת קורסי תכנות hidden categories hidden level 2

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

MCITP
כולנו חולמים על משרת היי טק בחירה עם משכורת נאה, רכב צמוד ופלאפון. בפועל מצב השוק קשה בהרבה ממה שנהוג להודות אך למרות תחזית עגומה זו יש עדיין ביקוש למומחים בתחום ה MCITP או בראשי התיבות Microsoft certified information technology professional. תעודת הסמכה זו הינה למעשה אישור של חברת מיקרוסופט העולמית כי בעל התעודה מחזיק בסט המיומנויות הדורש על מנת לטפל ברשתות מחשבים המבוססים על טכנולוגיה של מיקרוסופט. ישנם מוסדות לימוד רבים המציעים קורסים בנושאי MCITP אך לא תמיד ברור לנו המתעניינים באיזה קורס מומלץ לבחור. להלן רשימה של כמה מהשיקולים הרלוונטיים לבחירת קורס בתחום טכנולוגיות המידע של מיקרוסופט.

  1. דרישות הקבלה – זוהי המסננת הראשונה שתתקלו בה בבואכם להעריך התאמה שלכם לקורס כזה או אחר. בדקו אם אתם עומדים בתנאי הקבלה וזכרו כי יש הרבה קורסים לכל רמות הידע ולכן אין טעם להתעקש על קורס שאתם לא מתאימים לא. לעניין זה גם תוכנית הלימודים היא דרך טובה להבין האם מדובר בקורס "גדול עליכם" או "קטן עליכם".

  2. איכות המכללה – ישנן לא מעט מכללות קיקיוניות ועלומות שם אשר ינסו לפתות אתכם להשקיע בקורס שהן מציעות על ידי הפרחת הבטחות כגון משך לימודים קצר במיוחד, מחיר נמוך או שלל הבטחות ללא כיסוי. יש להתרחק מתנאים "אטרקטיביים מדי" אשר על פי רוב מעידים על כך שיש לכם עסק ם נוכלים שרק מעוניינים בכספכם.

  3. מחיר – להוציא אל הפועל קורס MCITP איכותי זה דבר שעולה לא מעט כסף ולכן חשוב לא להתפשר על הקורס הזול ביותר שתמצאו. אין זה אומר שעליכם להירשם לקורס היקר ביותר בסביבה. הדבר הנכון לעשות הוא לבצע סקר שוק יסודי ולבחור לא רק על פי מחיר אלא גם לפי תמורה.

  4. תחושת בטן – בקרו בקמפוס, היפגשו עם המרצה, שבו במזכירות. מעל לכל חשובה כאן תחושת הבטן שלכם לגבי עד כמה מדובר במוסד לימודים הקשוב לצורכי התלמיד.


זכרו כי ההשקעה שתשקיעו בבחירת הקורס תשתלם לכם במשך כל זמן הלימודים ולכן כדאי להשקיע בכך עכשיו. שיהיה לכולנו בהצלחה.
קורס מחשבים בשיטת הסרטונים
מכללת פרקטיקיו מציעה גישה חדשה ומהפכנית בנושא לימודי מחשבים. במקום לצאת מהבית ולשלם עלויות יקרות עבור קורס מחשבים זה או אחר, ניתן להירשם למכללה וללמוד מהבית בנוחות ובהתאם לזמן העומד לרשות התלמיד. כל תלמיד מקבל גישה לשרת קבצים ובו כל התוכנות וחומרי הלימוד הנדרשים לקורס. התלמיד נהנה מסרטונים ערוכים היטב בשפה העברית. על הכנת הסרטונים שקדו מיטב המרצים של מכללת פרקטיקיו ומי שמתקשה יכול להתקשר למורה מקצועי באמצעות הטלפון ולקבל שעת תגבור. מכללת פרקטיקיו מציעה סרטונים ערוכים באופן מקצועי לכל קורס ולכל נושא הנלמד בקורס. עם סיום הלימודים ניתן לקבל תעודת הסמכה מטעם המכללה ובהתאם למסלול הנבחר ניתן לגשת למבחני הסמכה מקצועיים ולקבל תעודה מטעם מיקרוסופט או חברות מובילות אחרות.

נוח, זול ואיכותי


קורס מחשבים בשיטת הסרטונים מאפשר לכל אחד ללמוד בנוחות מהבית או מכל מקום אחר. ניתן לקבל מחשב נייד מהמכללה ולקבל קוד גישה לשרת המאחסן את הסרטונים ומערכי הלימוד השונים. עלות הקורסים במכללת פרקטיקיו זולה משמעותית לעומת המתחרים ובנוסף חוסכים את דמי הנסיעה ואיבוד זמן יקר במציאת חניה או באיבוד שעות עבודה. כל הסרטונים ערוכים באופן מקצועי ומתקדם והתלמיד נהנה משיטת לימוד חדשנית וחווייתית. שיטת הלימוד מאפשרת לכל אדם ליהנות מיתרונות רבים- נוחות, מחיר זול ומשתלם ומקצועיות חסרת פשרות.

תרגול נוסף בכתת הלימוד במכללה


תלמידי מכללת פרקטיקיו נהנים ממגוון קורסים מהם ניתן לבחור כגון: שפות תכנות, ניהול רשתות, טכנאות מחשבים, ניהול ותחזוקת שרתים, LINUX, תקשורת (סיסקו), פיתוח אפליקציות ועוד. הקורסים מתאימים לכל אדם המעוניין להרחיב את ידיעותיו בנושאים ממוקדים או ללמוד בשיטת לימוד עצמית קורס מקצועי עם הסמכה של חברה ידועה כמו מיקרוסופט או סיסקו. מכללת פרקטיקיו הינה מרכז בחינות מורשה של חברת מיקרוסופט וניתן להירשם למבחן ההסמכה של מיקרוסופט דרך אתר המכללה. תלמידי המכללה נהנים משיטת לימוד מתקדמת ומאפשרות להגיע במהלך שעות הפעילות של המכללה כדי לתרגל את החומר הנלמד במהלך קורס מחשבים בו בחרו בכתות התרגול המשוכללות, וליהנות מעזרה, מהדרכה מקצועית ומיחס אישי של מיטב המרצים הבכירים בארץ.
על קורס מחשבים ועל העולם שלנו
אנחנו קמים בבוקר וניגשים למחשב לבדוק את האימייל שלנו. לאחר מכן אנחנו מתעדכנים מה חדש בעולם ומה מזג האוויר הצפוי לנו, באחר מהאתרים הפופולאריים. אנחנו בודקים באחד ממנועי החיפוש מה משמעות המושג "קולוניאליזם" שעליו שמענו אתמול ולבסוף אנחנו כותבים מכתב לאחרת החברות שאחרה במשלוח שלנו ומבקשים לקבל את הפיצוי המגיע לנו. במהלך היום אנחנו בודקים מה מצב החשבון, גולשים מעט ברשתות החברתיות, שולחים מיילים לחברים, מחפשים דירה ועושים עוד המון פעולות בעזרת המחשב שלנו.

מרכזיות המחשב


כן, המחשב הפך להיות מוצר חשוב ומרכזי בחיינו. פעולות רבות נעשות על ידי המחשב באופן אוטומטי כמעט. מפות, מידע שימושי, מידע כללי, משחקי מחשב, ועבודה מהבית הם רק חלק מהדברים שאנחנו עושים מבלי משים על ידי המחשב. עכשיו תחשבו לרגע שאין לכם מושג כיצד מפעילים את הדבר הזה ומה עושים אתי- תחושה מוזרה, נכון? האמת היא שהמחשב פרץ לחיינו ביתר שאת בנשי העשורים האחרונים. רובנו בתור ילדים לא נחשפנו למחשבים והכרנו אותם רק בגיל מבוגר יחסית.

הילדים של היום


הילדים של היום גדלו עם מחשב כחלק בלתי נפרד מחייהם ולכם הם מכירים אותו היטב ואת השימושים שלו. נשאלת השאלה מדוע קורס מחשבים לילדים הוא כה חשוב. התשובה היא שילדים אכן יודעין לתפעל את המחשב בצורה טובה, אולם לא תצמיד הם מכירים את כל השימושים שבוץ גלישה באינטרנט יכולה להיות למטרת משחק ולמטרות לימודיות. קורס מחשבים לילדים מאפשר להם להכיר את העולם הווירטואלי כעולם של לימוד ומחקר ולכן קורס מחשבים מעורר את יצר הסקרנות שטבוע בהם.

למה זה חשוב


בנוסף הם לומדים להכיר את תוכנות האופיס השונות ולהשתמש בהן לצרכי לימוד וכתיבה. בגיל מבוגר יורת בכיתות בוגרות כוללים קורסי מחשבים גם תכנות בסיסי, איתור תקלות במחשב ופתרון שלהן ועוד על עולם האינטרנט. זוהי הזדמנות מצוינת לחשוף את הילדים לעולם העתיד ולאפשר להם ללמוד ולהכיר את כל השימושים של המחשב. מעבר לכך, ילדים שמגלים עניין בתחום המחשבים בקורסים הללו יכולים להמשיך בשלב מאורח יותר ללימודי המחשב באקדמיה וזהי הזדמנות מעולה לבדוק זאת בגיל צעיר.