SMTP - Recieve Connector << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

SMTP - Recieve Connector

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

מהו בכלל קורס Exchange?

בס"ד


שלום כולם, היום נתעמק באלה החשובה מהו בכלל קורס Exchange? הרבה אנשים מתלבטים רבות בשאלה זו, שהרי לכאורה נדמה שאין ממה מה ללמוד בקורס זה. כולם יודעים, או לפחות הרוב יודעים – ש- קורס Exchange מטפל בשרת מיילים, אבל השאלה בעינה עומדת. מה כבר יש ללמוד על מיילים? ובכן, התשובה הפשוטה היא – המון!! מטרת המאמר הנוכחי היא לתת לקורא אשנב קטן לתוך הקורס וכך להציג לפניו מעט את עומק היריעה שיש בשרת Exchange ובקורס המלמד אותו.


ובכן, קורס Exchange מטפל, כאמור, בשרת מיילים. ראשית כל, נזדקק כמובן להתקנת השרת כדי שיפעל. בעוד שפעולת ההתקנה היא קלה מאוד כשמדובר במערכות הפעלה – התקנת Exchange אינה פשוטה כלל ועיקר. יש צורך בידע רב כדי לשהתקנת השרת תצא לפועל באופן נקי מתקלות. (חלק מהחומר הדרוש למידע הוא, Domain, Forest, Schema ועוד). יתרה מכך, החל מ-Exchange 2007, השרת מחולק לחלקים המגדירים משימות שונות של השרת. חלקים אלו נקראים Roles. צריך לדעת מה להתקין איפה, וכן להכיר את כל הדינים הקובעים אלו Roles יכולים לדור יחדיו, ואלו יחייבו התקנה של שרת נוסף. כל המידע הנ"ל (שהוא עצום בהיקפו) הינו רק החלק הראשון שיילמד ב- קורס Exchange!


לאחר מכן צריך ללמוד את החלקים השונים שבשרת עצמו. החל מאבטחה, דרך בניית Contacts ורשימות משתמשים וכלה בגיבוי ואפשרויות שליחת מיילים. האפשרויות הגלומות בשרת Exchange הן אדירות, ולא סתם לימודו דורש קורס שלם ולא פחות. דבר נוסף הנלמד ב- קורס Exchange הוא החיבור הייחודי שבין שרת Exchange ו-Active Directory. החיבור הנ"ל אמנם נותן המון כוח לשרת ופותח פתח לאפשרויות יצירתיות רבות, אבל הוא גם דורש ידיעה עמוקה בשרת ובשילובו עם ממשק ניהול החברה על מנת שהשרת יתפקד באופן משביע רצון.


לסיום, יש גם כמובן את הניהול השוטף של השרת. תחום זה הוא אולי מהחשובים שנלמדים ב- קורס Exchange, שכן אפילו אם הכול מותקן ומוגדר באופן נכון, איש המקצוע יימדד לרוב כאשר יש תקלות. החלק הלימודי המטפל בניהול השותף נועד לתת מענה טוב ככל האפשר למגוון תקלות השטח האלו.


מהו אורכו של קורס Exchange המאגד את כל המידע הזה? אורך הקורס אורך לרוב מספר חודשים (לעתים כשהקורס מועבר למגזר העסקי הוא יילמד על פני שבוע או שבועיים אינטנסיביים ביותר – כמעט 8 שעות בכל יום!). בתום הלימוד יוכלו הסטודנטים לגשת למבחן מקצועי של מייקרוסופט שיאשר את בקיאותם וכוחם בשרת Exchange. מי שיעבור בתום קורס Exchange את המבחן המקצועי יוכר במומחה בתחום מטעם מייקרוסופט. התעודה מוכרת בעולם כולו, דבר שפותח אפשרויות תעסוקה כמעט בכל מקום בעולם!


הדבר האחרון שאני רוצה לכתוב עליו במאמר זה הוא הכיף הגדול שמצפה לכם ב- קורס Exchange. מדובר בקורס מאתגר ומעניין ביותר – שגם עובר במהירות וגם משאיר טעם טוב של הצלחה. התרגילים הם פשוטים ועם כך מעשירים ביותר. יש הרגשה של סיפוק גדול כמעט בכל שיעור. כמו-כן, השוק צמא לבוגרי קורס Exchange. כמעט כל חברה גדולה שמכבדת את עצמה מחזיקה שרת מיילים, כך שהביקוש הוא עצום!!


אני מאחל לכם המון בהצלחה!