ISCSI Storage Cluster << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

ISCSI Storage Cluster

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס VMWARE לקדם את פני העתיד

ההתפתחות הטכנולוגית של העשורים האחרונים הרגילה אותנו בהתפתחויות מהירות וקפיצות נחשוליות קדימה, דווקא תחום הטכנולוגיה במגזר העסקי נותר מעט שמרני בהתפתחותו, כול זה עומד להשתנות עם הבשורה של מחשוב הענן. אם בעבר היינו רגילים להפעיל עסקים באמצעות שרתים פיזים שעלו הרבה כסף, וכסף נוסף שנדרש לשם תיחזוקם השוטף, היום נפתחת בפני העסקים להעביר את כול מסדי הנתונים שלהם אל שרת ווירטואלי, הזמין להם בכול עת, שקל להבנות לפי הגדרות העסק, שניתן לעלות את יכולתיו בנפח לפי הצורך, ולהוסיף לו עוד ועוד שירותים מבלי לרכוש חומרה חדשה ויקרה. מחשוב הענן הוא בשורה של ממש לעסקים ובשורה פחות טובה לאנשי ה IT  שהתרגלו להגדרות תפקידים שתכף יוצאים מהמשחק. קורס VMWARE נועד לקדם את השינוי בהכשרת אנשי מקצוע בהקמה ותחזוק של רשתות ושרתים ווירטואלים, במגוון סביבות עבודה ולפי צרכים עסקיים שונים.


מדוע מחשוב הענן יוציא לגימלאות את טכנולוגיית השרתים המוכרת


-          מחשוב ענן מאפשר נגישות מכול מקום שיש בו קליטת אינטרנט, ובכול זמן, לא עוד תלות בחומרה הממוקמת במשרד.-          מחשוב ענן מוזיל מאד את עלויות מחלקת ה- IT , הוצאות תחזוק שרתים פיזים, הוצאות על רכישת חומרה לגיבוי וכו''.-          רשתות עסקיות על גבי שרת פיזי מסתכנות תמיד בכשל בחומרה שאיתו אובד כול המידע היקר, במחשוב ענן אין סכנה כזו, המידע כולו מבוזר ומוחזק כך שאובדנו בלתי אפשרי.-          המידע של החברה הוא בכול מקום ובשום מקום, לכן החברה מוגנת מפני תקיפה בשרתים שלה.-          בשל התמיכה של מיקרוסופט וחברות טכנולוגיה אחרות במחשוב ענן, עדכון המידע עתה קל מתמיד ונעשה באופן מיידי.-          במחשוב ענן נעשות פעולות הגדרה מדויקת לעסק, הגנה מפני ווירוסים, הגדרת הרשאות וכדומה, ללא חשש לצוואר בקבוק של עומס על השרתים, כפי שקורה לא פעם על גבי שרת פיזי.ללמוד היום מקצוע של מחר


כבר כיום יש דרישה גוברת לאנשי IT  המתמחים בתחום הווירטואליזציה, אך בעתיד הקרוב הביקוש צפוי לנסוק, ככול שיותר חברות יעשו את המעבר מחומרה פיזית לווירטואלית, בוגרי קורס VMWARE יוכשרו לאייש תפקידים ברשת העסקית הווירטואלית ויחליפו מקצועות IT מתיישנים בתחום הרשתות והשרתים.שרת VMWARE הבחירה של העסק המודרניתקשורת מהירה בין מחשבים, אחסון נתונים ושליפתם, מהירות תגובה, זמינות מידע, חיבור רציף ונוחות משתמש היום כיום אבני יסוד חיוניות להתנהלותו של כל עסק המסתמך על רשתות מחשבים. בין אם מדובר בחברת היי טק, מוסד ממשלתי, ארגון גדול או כל מסגרת אחרת בה נעשה שימוש ברשתות תקשורת בינוניות עד גדולות, כל השירותים שהוזכרו למעלה הינם כלים בלתי נפרדים מהפעילות היום יומית.

המשותף לכולם הוא השרת (server). אותה קופסא מגושמת ועמוסה לעייפה בכבלים שתופסת לעיתים חדר שלם במשרד ומצריכה טיפול של נסיכה הכולל מיזוג תמידי של החדר ותחזוקה שוטפת של בעל מקצוע מיומן. וכשהי קורסת המשרד מושבת. בעשור האחרון אנו עדים לעלייתו של סוג חדש של שרת. השרת הווירטואלי.

מהו השרת הווירטואלי?

השרת הווירטואלי הוא שרת VMWARE מתוצרת חברת VMWARE ששמה לעצמה למטרה להפוך על סדרו את האופן שבו אנו רואים את המשרד המודרני. השימוש בשרתים פיזיים הינו מטבעו בזבזני במשאבים הרגילים של המשרד ומעלה את העלות התפעולית של המשרד כמו גם את ההתעסקות הלוגיסטית. במלים אחרות, הוא עולה לנו גם זמן וגם כסף.

כאן בדיוק נכנס לתמונה שרת VMWARE. מדובר בשירות מהפכני הכולל השכרת שרת וירטואלי בהתאמה לצורכי עסק. כאשר שירותי השרת נצרכים מרחוק (באופן וירטואלי), הם אינם תופסים מקום במשרד ואינם מגדילים אל עלויות השכירות והחשמל של המשרד. מכיוון שהם כבר ממוקמים בחוות שרתים ייעודית, זמן פריסתם מצטמצם בצורה דרסטית.

יתרונות נוספים כוללים את העובדה שהם מתוחזקים על ידי אנשי מקצוע העוברים הכשרה של חברת VMWARE מתוך מטרה להציב סטנדרטים גבוהים ואחידים של שירות. במידה ובכל זאת יש תקלה, הרי שיש איש מקצוע במקום כבר שמסוגל להתמודד איתה ולקצר את זה ההשבתה למינימום ההכרחי.

גם היכולת להגדיל או להקטין וכמובן להתאים את יכולות השרת לצורכי העסק המשתנים באמצעות שיחת טלפון למוקד שירות הם בהחלט יתרון לעסק המבקש לפעול בעולם דינמי ותחרותי. זהו למעשה החזון העסקי של חברת VMWARE והיא שוקד בימים אלה על פיתוח של השרת שלה ויצירת הגמישות הטכנולוגית הנחוצה כדי לתת מענה למגוון עסקים רחב
קורס VMWARE כבסיס להתפתחות מקצועית
התחרות העולם ההיי טק היום קשה מתמיד. מדובר בשוק שעבר משבר חריף המושפע מכלכלת העולם הנמצא במיתון. למרות האמור לעיל מדובר עדיין בשוק מתגמל שהפוטנציאל שלו להציע קריירה מעניינת ומספקת הינו עדיין גדול מאוד. על מנת לשמור על אטרקטיביות בעולם זה רבים מהעוסקים בתחום מבקשים להגדיל את היצע היכולות שלהם ולחדד כלים. אחד הכלים החמים ביותר בשוק כיום הוא תוכנות VMWARE

מהו כלי זה הנקרא VMWARE?

תוכנותVMWARE  פותחו על ידי חברתVMWARE  העולמית הפועלת ממקום מושב בקליפורניה מזה כחמש עשרה שנים. תוכנות אלו מאפשרות למחשב אחד לשמש כפלטפורמה להפעלה של מספר מערכות הפעלה ואף ניתן להפעיל מערכות הפעלה שונות זו מזו מאותו מחשב (למשל מערכת הפעל של mac ממחשב pc).

היתרונות ברורים. מדובר בחיסכון במחשבים שהינם יקרים לרכישה ותחזוקה ואף חיסכון בשטח משרדי שיש להקצות לכמות המחשבים שנחסכה. באופו אופן ניתן להגדיר לאותו מחשב כמה תפקידים מופרדים לחולטין ובאופן זה למצות את כוח החישוב שלו. זהו חיסכון בכסף רב ובמשאבים.

עם זאת גם החיסכון הזה לא מגיע בחינם ועל מנת להתקין ולתחזק מערכת VMWARE ברשת המשחבים המשרדית יש צורך באיש מקצוע הבקיא ברזי התוכנה. חברת VMWARE מעניקה זכיונות למוסדות לימוד ברחבי העולם להעברת קורס VMWARE איכותי שבסופו מקבל התלמיד תעודה רשמית מטעם חברת VMWARE. זוהי נקודה חשובה משום שישנןם בנמצא לא מעט מוסדות לימוד המציעים קורס VMWARE ללא תעודת הסמכה רשמית וחשוב לציין שתעודה זו יכולה להעניק יתרון תחרותי משמעותי בעת חיפוש עבודה.  מעבר ליתרון זה ראוי לתת את הדעת גם על העובדה כי קורס VMWARE אמיתי הנערך בחסות חברת VMWARE העולמית מתקיים על פי הקריטריונים הנורקקשים של החברה ולפיכך מכסה את כל החומר הלימודי הדרוש על מנת לנהל ררשת מחשבים העושה שימוש בתוכנות החברה.

עשו לעצמכם טובה, אם אתם מחפשים לפתח יכולות חדשות, בחרו אך ורק בקורס VMWARE המעניק תעודת הסמכה רקשמית של חברת VMWARE. רק כך תסללו את דרככם להצלחה בענף קשה.
VMWARE – סיפור הצלחהחברת VMWARE פרצה לתודעה העולמית של עולם ההיי טק בשנת 1999 כשהשיקה את המוצר הראשון שלה – ה VMWARE workstation. מוצר זה היה בעל השלכות מרחיקות לכת על ענף ההיי טק כשאפשר הפעלת מספר מערכות הפעלה על בסיס מחשב פיזי אחד. האפשרויות החדשות כללו:

 1. ניצול טוב יותר של ה cpu על ידי הגדרת משימות שונות לאותו מחשב.

 2. אפשרות קלה ונוחה לחלוקת חומרה (מחשב אחד) בין כמה משתמשים שונים.

 3. אינטגרציה של מערכות הפעלה שונות (windows, mac, linux) בתוך מחשב אחד.

 4. חיסכון בחומרה, בתחזוקה של חומרה ובשטח משרדי.


בהמשך יישמה חברת VMWARE את הרעיון המהפכני שלה גם על תחום השרתים בהקימה שרתים וירטואלים (אלה הם שרתים שמיקומם הפיזי אינו באתר החברה או ארגון המשתמשים בהם אלא מבצעים את מטלותיהם ממרחק). גם כאן היישומים היו מעניינים ואפשרו בין היתר:

 1. ניצול טוב יותר של שרתים במיוחד בארגונים גדולים.

 2. חיסכון בשטח משרדי.

 3. חיסכון משמעותי בזמן הקמה של רשתות.

 4. חיסכון במשאבי חומרה יקרים לרכישה ותחזוקה שוטפת.


במשך עשר השנים האחרונות שוקדת החברה על פיתוח שני מוצרים אלה ובייחוד על יכולות השרתים הוירטואליים מתוך מטרה להציע בבוא היום חווית משרד כוללת שתקיף את כל צורכי המשרד ותחליף את הצורך בהקמה של חוות שרתים פיזיים באתר הארגון, משרד או מוסד הטכנולוגיים.

מעבר ליתרונות העסקיים הברורים מדובר בפוטנציאל התייעלות מדהים עבור עסקים וחברות היי טק הנסמכות על מחשבים בצורה חריפה. מיקור חוץ של חווית המשרד הכוללת מצטרף לשורה של מהלכי ייעול שחברות כאלה עושות כדי שבסופו של דבר תוכלנה לפנות את זמן מעיסוקים לוגיסטיים ולהתמקד בפיתוח הרעיון או המוצר העיסקיים שלשמם הוקמו.

אין ספק כי כל עוד תמשיך חברת VMWARE לפתח את המוצר הראשי שלה אנו נמשיך לראות אותה צוןמחת ומתפתחת כשעוד ועוד ח