Application object << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

Application object

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס, ענן ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
  1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
    מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

  2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
    הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

הדבר הבא - קורס dot net

כיום תחום האינטרנט, התככנות והשליטה בבניית התוכנות רק הולך ותופס תאוצה כחלק מהסטרטאפים והחברות הגדולות שעושות שימוש יומיומי בנישה זו. על מוטב להכיר גם את קורס dot net.

חשיבות

כיום לימודי תכנותNET מאוד מבוקשים ופופולאריים. היום מיטב המכללות מציעים קurסים מעין אלו כיוון שהן מבינות את החשיבות ואת נכונות הנישה לעידן זה, לעידן המיקרוסקופ. כך שמי שתחום זה מעניין אותו והוא מבקש להמשיך ולהתפתח, מומלץ שהוא יעשה וי גם על dot net, כי ללא ספק מדובר על הימור בטוח. הקורס מכשיר מפתחי תוכנה בכול הנוגע לסביבת המייקרוסופט, וכמובן שגם מעניק כלים עבור בניית אפליקציות. מי שלא מכיר, עליו להבין שטכנולוגיה המבוססת עלNET מכילה את תוכנת האופיס הידועה, בנוסף למערכות של Windows. כיוון שהמטרה היא ליצור צינורות של תועלת בין המערכות, לבין אנשי מקצוע והתקנים הממוחשבים ע"י הרשת, כך שגם שפתXML נכנסת לתמונה.

על הפרק

כמובן שהלימודים בין מוסד למוסד משתנים, אך באופן כללי ניתן לומר שברגע שבוחרים ללכת על קורסdot net, למדים כיצד ניתן לתכנת ע"י .Net כך שמדובר על כלי פיתוח חשוב ויעיל עבור שילוב יישומים הן עבור האינטרנט והן עבור מכשירים ניידים. כמו כן לא רק שמדובר על יעילות, אלא גם מדובר על כלי המאפשר גם בדיקה, בנייה, פריסה ותכנון של יישומים חשובים כגון XML Web Services. בנוסף יש עוד נדבך שמהווה יתרון של לימודי קורס ,dot net וזה שניתן ליישם אותו גם דרך מחשב אישי, טלפון נייד ואפילו על טלוויזיה אינטראקטיבית.

תנאים ובדיקה

יש לציין מראש שלא מדובר על קורס קל. ועל כן חשוב לבחור נכון את מוסד הלימודים, חשוב להתאים את הלימודים לצורך, כך שאם משקיעים קצת בבדיקה ובהשוואה בין המסלולים השונים, ניתן למצוא את המסלול האידאלי הן מבחינת תוכן והן מבחינת פרק הזמן. כמו כן לימודים אלו משלבים תרגול מעשי והרבה שיעורי בית. לבסוף הקורס מיועד גם עבור אנשים חסרי ניסיון בתחום התוכנה, אך כן יש צורך להכיר לפחות את סביבת הWindows, לשלוט בשפת האנגלית ולהכיר באופן בסיסי את עולם האינטרנט.

קורס דוט-נט

העולם המודרני כל ארגון וחברה הינם מבוססי מייקרוסופט בין אם בארגונים הגדולים ביותר ובין אם בחברות ברחבי העולם כולו. בין שמדובר בחברות קטנות יותר או גדולות יותר הרי שהצורך בפיתוח המחשוב, שמירה על המידע ויעילות ארגונית הינו צורך יומיומי ובעקבותיו עולה גם הצורך באנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים כגון מתכנתים בעלי ניסיון רב בשטח. בין שמדובר בשימוש בתוכנות היוצאות לשוק מדי חודש בחודשו ובין אם מדובר בטכנולוגיות חדשניות, הרי שהצורך באנשי מקצוע מיומנים ואחראיים רק עולה עם השנים.


מתכנתים בעלי ידע מקצועי ושליטה בפיתוח יכולים להיות בעלי תפקידים מרכזיים בארגונים שונים ברחבי העולם כולו ובעלי היכולת לפתח מגוון רחב של מערכות שונות באינטרנט, ברשת הארגונית עצמה או בענן. סביבת הפיתוח NET, היא הסביבה הפורייה והיצירתית ביותר וכמו כן סביבת הפיתוח היותר מבוקשת ומקובלת בימינו, עלה הביקוש למפתחים בסביבה זו לאין שיעור.


כיום, יותר ויותר צעירים מבינים כי על מנת לרכוש מקצוע מבוקש בעולם התעסוקה אין בהכרח צורך של רכישת השכלה אקדמאית. נהפוך הוא, רבים מבינים כי השכלה אקדמאית יכולה אף לקבע את אפשרויות ההתפתחות השונות ברבות השנים שכן מדובר באופי לימודים המצריך הקדשת כמה שנים מהחיים ודחיית מחויבויות אחרות. קורס דוט-נט הינו אחד הקורסים המאפשרים לצעירים רבים להשתלב בעולם התעסוקה במהירות ולרכוש מקצוע יציב מבחינה כלכלית, המאפשר להתפתח לתחומים נוספים כעבור שנים מספר.סביבת פיתוח NET הינה פלטפורמה חדשנית המהווה טכנולוגיה חדשנית ליצירת תוכנות ואפליקציות שימושיות מאד בימינו. למעשה, קורס דוט-נט מעניק את האפשרות לחבר בין כמה טכנולוגיות ולשלב בין אנשים מקצועיים למידע חשוב, מערכות חדשניות והתקנים היוצאים לשוק מדי תקופה. קורס דוט-נט מעניק לבוגריו את האפשרות להשתלב בתפקידים המבוקשים ביותר בחברות הגדולות ביותר ברחבי העולם כולו וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.ישנם לא מעט מוסדות אקדמיים המעניקים הכשרה כגון קורס דוט-נט אולם המעוניינים ללמוד את התחום באופן ספציפי יכולים לבדוק אפשרויות של הכשרה במוסדות ובמכללות המעניקות קורסים ייעודיים וקצרי מועד המיועדים להכשרה מקצועית של קורס דוט-נט.

בדיקת המערכת בדוט-נט
מיון מחרוזות בעזרת מערך אינדקסים תוך שימוש ב- דוט-נט.

עיצוב התוכנית

על מנת לכתוב תוכנית מחשב, עלינו לשים את מירב תשומת הלב, על מה "אנו רוצים לבצע" בדוט-נט , ולא "איך אנו נבצע". בהמשך אנו צריכים לתכנן את מהלך הפתרון ולהקדיש לכך זמן לא מועט, וזאת עוד לפני שהפעלנו את המחשב. כך אנו נחסוך לעצמנו כאבי ראש מיותרים בעיקר כאשר מדובר במשימות מורכבות.

מהלך הפיתוח של תוכנה בדוט-נט - צריך להתבצע במספר שלבים:
שלב ראשון: הגדרת הדרישות של המשתמש באופן מפורט.

שלב שני:     עיצובה של התוכנית בהתאם לדרישות הללו.

שלב שלישי: בחירת הכלים בהם נשתמש.

שלב רביעי:  בדיקת המערכת.

טכניקת "Bottom Up" "מטה מעלה"

טכניקה זו היא בעצם היפוכה של הטכניקה הקודמת Top-Down"" , בטכניקה זו אנו מתחילים ברמה הבסיסית ומתקדמים אל הרמה הגבוה יותר.

עלינו לציין שטכניקת מטה-מעלה, גמישה פחות לשינויים מכיוון שלא ניתן לקרוא לפונקציה

שעדיין לא הוגדרה ומקומה בתוכנית "בשורות האחרונות יותר".

נסכם את טכניקות עיצוב התוכנה בדוט-נט

השימוש בשיטת עיצוב מודולארי "Bottom-Up" או "Top-Down", אומנם מאלץ אותנו להשקיע זמן רב ומחשבה, אך רק כך אנו יכולים להימנע מהבעיות אשר עלולות לצוץ בהמשך התכנות. כיום, המערכות אשר קיימות בעולם כולו מורכבות הרבה יותר מאשר בעבר, לכן לא יתכן שניגש לפתרון הבעיה לפני תכנון מוקדם של הפתרון. ישנם נושאים נוספים אשר עלינו להתייחס אליהם:

ניהול הנתונים: כיצד עלינו לאחסן את נתוני המערכת: האם בקובץ אחד או במספר  קבצים, ומה יהיה מבנה הקבצים? היכן נאחסן את המידע, במסד נתונים טבלאי או במספר קבצים ללא כל קשר בניהם .

בדיקת המערכת בדוט-נט

על מנת למנוע, תקלות, בעיות ושגיאות בזמן הרצה של התוכנית אותה אנו כותבים, עלינו לבנות  תוכנית אשר תוכל להתמודד עם שגיאות מצד האדם אשר מפעיל את תוכנית המחשב אותה כתבנו. עלינו לבנות תוכנית שיהיה ניתן להתייחס לכל בעיה שעלולה להיגרם מצד המשתמש אשר מפעיל את התוכנית. שגיאות קלט נתונים מהמשתמש, וגם לדאוג שפעולת התוכנית לא תתקל בבעיות שעלולות להיווצר מתוכניות אחרות שרצות באותו רגע במחשב. עלינו להתייחס לעניין משתנים של פונקציה ומשתנים גלובליים של התוכנית, זאת על מנת למנוע התנגשויות  בין משתנים אלו לאלו.(אשר הם יכולים להיות אותו שם אבל מסוג אחר).

ז"א שכדאי להשתמש בפונקציות אשר נוצרו במערכת הפיתוח של BORLAND  או MICROSOFT .