User Controls << קורס אונליין חינם
Menu
עברית Русский Srbija العربية
מכללת פרקטיקיו
קורסים אונליין בעברית
עם הסרטונים שלנו פשוט להיות מקצוען

User Controls

קורסים למנהלי רשת מנהל רשת מוסמך מיקרוסופט - טכנאי מחשבים ושרתים התמחות בווירטואליזציה מומחה בתקשורת מוסמך סיסקו מומחה לינוקס ו-DevOps האקינג - סייבר התקפי התמחות באבטחת מידע - סייבר הגנתי שרתי מיקרוסופט נוספים לארגונים גדולים - Exchange - SCCM התמחות במסדי נתונים - SQL התמחות ב-Storage קורסים נוספים למנהלי רשת
קורסי תכנות מפתח תוכנות לוונדוס - WinForms מפתח Front End - בניית אתרי אינטרנט ותכנות בתוך דפדפן מפתח Back End - תכנות ובניית אתרי אינטרנט בצד שרת מפתח אפליקציות לאנדרואיד מפתח אפליקציות לאייפון מפתח משחקים קורס DBA - התמחות במסדי נתונים – SQL קורסים מתקדמים בתכנות בדיקות תוכנה - QA
להורדת קוד מקור של כל הדוגמאות בקורס - לחץ כאן
סקר שוק נכון לתאריך – 01/09/2011
Controls -פקדים נפוצים - חלק 1 Controls - פקדים נפוצים - חלק 2 פרוטוקול HTTP הסבר על Request Page Events - אורך חיי דף וארועי הדף Multiple Pages - שימוש במספר דפים שלושת הקטגוריות של הפקדים ViewState Session object - חלק 1 Session object - חלק 2 Application object Cache object Master Page Control Inheritance - הורשת פקדים User Controls Error Handling - טיפול בשגיאות Validation - ולידציה Site Navigation - ניווט באתר URL Mapping

הסבר קצר על שיטת הלימוד אונליין

צילמנו בסרטונים את כל ההרצאות של הקורס, כי ללמוד בכיתה לא נוח וגם יקר.
קורס בכיתה עולה מעל מ-17 אלף ₪ ואצלנו בסרטונים רק 350 ש"ח בחודש.
אם משהו לא ברור בסרטון תמיד אפשר להתקשר למרצה ולדבר איתו ישירות בטלפון.
המרצה זמין גם בווטסאפ וגם בצ'אט באתר המכללה.


חשוב לציין שבסוף כל התלמידים, מכל המכללות, כולם ביחד ניגשים לאותה בחינה חיצונית של מיקרוסופט ומקבלים בדיוק אותה תעודה.
את מיקרוסופט לא מעניין איפה ואיך למדת וגם לא כמה שילמת על זה.
יש מבחן אחיד לכולם, המתבצע במרכז בחינות.
כל שבוע יש מבחן ומי שעובר אותו מקבל תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט.
בדרך זו מתנהל כל עולם ההסמכות והתעודות הבינלאומיות גם של מיקרוסופט, גם של סיסקו, גם של לינוקס וגם בתחומי פיתוח ותכנות.

לסיכום: יש מרכז בחינות מורשה, שכולם מגיעים אליו מכל הארץ ועושים שם מבחן הסמכה בינלאומי ומי שעובר את המבחן מקבל תעודה מטעם מיקרוסופט.


מה לעשות אם לא מבינים משהו בסרט?

פשוט מאוד, מתקשרים למכללה ומדברים ישירות עם המרצה. אפשר גם להתכתב במייל או בווטסאפ או בצ'אט באתר.


האם יש לכם כיתות לימוד רגילות?

להשכיר כיתה + לשלם משכורת למרצה = 17 אלף ש"ח עלות הקורס לתלמיד.
אצלנו בסרטונים מקבלים אותו חומר לימוד
ואפילו קצת יותר, כי אין מגבלה של זמן כמו שיש בכיתה רגילה,
בנוסף מקבלים בדיוק אותה תעודה בינלאומית,
כי מבחן הוא מבחן חיצוני של מיקרוסופט
והכי חשוב שמקבלים את אותם המרצים, שמלמדים בכיתה רגילה,
רק שצילמנו אותם בסרטונים
והמחיר בסרטונים רק 350 ש"ח ולא 17 אלף כמו בכיתה רגילה.


קיימים במכללה שני מסלולי לימוד:
 1. מסלול לימוד חופשי, בלי תעודה, להעשרת ידע כללי.
  מסלול לימוד חופשי, מתאים בעיקר למי שעובד בתחום וכבר יש לו תעודות והוא לא רוצה עוד מבחנים ותעודות.

 2. מסלול עם תעודה - מתאים בעיקר לתלמידים חדשים המעוניינים בקורס מסודר,
  הכולל הגשת עבודות ופרוייקט גמר. מסלול זה מעניק בסיומו תעודת מקצוע בינלאומית.


בסיום הקורס ניתן לקבל שני סוגי תעודות:
1. תעודה של המכללה - מותנה בהגשת פרוייקט גמר בסוף הקורס

SQL TEHNAI MCITP CCNA

2. תעודת הסמכה בינלאומית של מיקרוסופט העולמית - מותנה במעבר מוצלח של מבחן הסמכה חיצוני של מיקרוסופט (מבחן זה מתבצע כל שבוע במרכז בחינות מורשה בתל-אביב)

MCT MCTip AD2008

מידע כללי:
1. חומר הלימוד מורכב ממאגר עצום ומסודר מאוד של סרטים מקצועיים, הניתנים לצפיה מהבית. מאגר זה כולל הרצאות מוקלטות בעברית בצורה מסודרת ע"י המרצים הטובים ביותר. רשימת הסרטים המלאה נמצאת בתפריט בצד ימין.
2. כל סטודנט במכללה מקבל שם וסיסמה לצורך גישה לשרת הקבצים שלנו.
השרת מכיל את כל התוכנות הדרושות ללימוד וכן חומר עזר
3. הקורסים מועברים בהתאם לסילבוסים של החברות המובילות: Microsoft, Cisco

קורס תכנות

העולם הולך והופך יותר ויותר טכנולוגי ולא בכדי אנו עדים לתוכנות חדשות היוצאות לשוק מדי עונה. אין ספק שהמחשוב הולך ומתפשט לעוד ועוד תחומים בחיינו כך שכל חברה או ארגון, מוסד או משרד עושים שימוש יומיומי במחשבים על מנת ליישם את מטרות החברה השונות. אחד התחומים העיקריים בו ישראל מצטיינת הינו תחום החומרה והתכנות, המחשוב והסטארט אפים ולא בכדי אנו עדים לחברות ישראליות חדשות הקמות מדי שנה, כאשר רובן מצליחות לצאת את גבולות הארץ ואף לשגשג בחו"ל.

כיום, יותר ויותר צעירים מבינים כי על מנת להצליח כלכלית אין צורך בתארים אקדמאיים מתקדמים וכי חשוב יותר להתמקצע בתחום מסוים כאשר תחום המחשבים הינו אחד המצליחים יותר בימינו. כיום גם ללא תואר ראשון במדעי ההנדסה או המחשב ניתן להצליח בתחום ההייטק. קורס תכנות הינו אחת האפשרויות המוצעות לצעירים המעוניינים להשתלב בתחום ההייטק ורוצים ללמוד באופן ייעודי ותכליתי. ישנו מגוון רחב של סוגי קורס תכנות המוצעים כיום במכללות השונות ובמוסדות הלימוד השונים כך שחשוב לבחור את המקומות המקצועיים ביותר.

ישנם קורסים המציעים לימודים במסגרת ערב או מסגרת בוקר ואילו אחרים מציעים לימודים במסגרת יום מלאה, אחרים מציעים פריסת הקורסים על פי התאמה אישית ועוד.  קורס תכנות מאפשר את הכניסה לעולם ההייטק מבלי להשקיע שנים רבות בלימודים ומבלי להקריב מחויבויות אלו ואחרות. מתכנתים הם אלו המיישמים את הרעיונות של כל יזם בחברה או בארגון והם אלו הדואגים ליישום האפליקציות השונות. מתכנתים הם אלו האחראיים לפיתוח החברה וליצירת תוכנות חדשניות להמשך הפעילות העסקית.

מגוון הקורסים המוצעים לדוגמה בתחום של קורס תכנות כוללים את שפת C, היא שפה הידועה בפופולאריות שלה ובמגוון הפעולות שניתן לעשות בקטעי קוד בשפה זו. דומה לה היא שפת C++, שפה המאפשרת כמה סגנונות תכנות שונים כמו תכנות מונחה עצמים ותכנות פרוצדורלי ועוד. קורס תכנות נוסף הינו בתחום שפת SQL המציע ניהול בסיסי נתונים לצורך אחזור מידע ויכולת עדכון ושליפה של מידע ספציפי מתוך מאגרים גדולים.

קורס תכנות דוט-נט
תכנות בשפת דוט-נט הוא אחד מהמקצועות הזוכים כיום לביקוש רב בשל היותר של מערכת זו פלטפורמה רבת עוצמה לפיתוח ובניה של יישומי אינטרנט מבוססי מיקרוסופט. החזון של מיקרוסופט בנוגע ליישומי אינטרנט במאה ה 21 הינו חזון שאפתני ובו ממשקים של שירותים שונים ותוכנות שונות יוכלו להתממשק באופן קל ופשוט עם התערבות מינימלית של המשתמש. כתוצאה מכך ישנו ביקוש למתכנתי דוט-נט. הכנו עבורכם סקירה קצרה של שיקולים משמעותיים בבחירת קורס תכנות דוט-נט. בחירה של קורס תכנות דוט-נט מתאים איננה עניין של מה בכל ועל כן יש לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

 1. הסמכה רשמית – בראש ובראשונה יש לתת את הדעת על רמת ההכנה של הקורס את תלמידיו ללקיחת בחינת ההסמכה הרשמית של מיקרו סופט. אם אמנם מדובר בשוק מתפתח עדיין מדובר גם בשוק תחרותי ואחד הדברים שיכולים לתת לכם יתרון משמעותי על התחרות הוא תעודת ההסמכה של מיקרוסופט. כאמור לא כל קורס תכנות דוט-נט מציע לכם הכנה לבחינת ההסמכה ועכשיו הוא הזמן לברר אילו כן ואילו לא.

 2. פורמט הלימודים – בתחום כמו דוט-נט זה מאוד חשוב שהלימודים לא יהיו מושתתים אך ורק על בחינה עיונית של החומר כי אם גם על עבודה מעשית שתקנה לכם ניסיון בתחום. קורס רציני יהיה תובעני בהיבט של דרישה להגשת עבודות במהלך וסיום הלימודים.

 3. מוניטין – ודאו כי אתם נרשמים למוסד לימודים בעל מוניטין וקשר לתעשייה המקומית. גורמים אלו יבטיחו כי מדובר בקורסים עדכניים וכן הקשר לתעשייה עלול לסייע לכם במציאת עבודה אחר כך.

 4. היצע קורסים – היצע רחב של קורסים יכול להיות דבר נוח כאשר תבקשו להרחיב את ארסנל היכולות המקצועיות שלכם על ידי הירשמות לקורס נוסף.

 5. עלות – נסו לקבל מספר הצעות מחיר ממוסדות שונים על מנת להשוות בין המחירים. באם מועד תחילת הלימודים קרוב והכיתה עוד לא מלאה יתכן ויש מקום להתמקח על המחיר.


אלה הם הכללים הבסיסיים במציאת קורס תכנות דוט-נט איכותי שיהיה ראוי לזמנכם לכספכם ואף יסייע בעדכם לרכוש מקצוע מרתק ומאתגר אשר יעניק לכם פרנסה וסיפוק.
קורס דוט-נט ויתרונות המקצוע
ההייטק מביא צמיחה בלתי רגילה של הצלחה. האם אפשר להתווכח עם הצלחות בעולם של קדמה? אם חשבתם שרק הישראליות מביאה את הצלחת ההייטק שהרי שגיתם. נכון להיום, יש לא מעט תפקידים ומשרות נוכח ענף הייטק. יש בוני אתרים, טכנאים וכל השאר והכול בזכות קורס אחד מיני רבים, קורס דוט- נט הוא רק הוכחה אחת להצלחה. חשוב לציין כי מקצועות ההייטק מתגמלים בשכר יפה וזו הינה סיבה אחת מיני מגוון של סיבות בבחירת תחום זה. בסיכום דבר, רוב מפתחי התוכנה, יצעידו את ההצלחה למקום הראוי.

למה לי קורס תכנות?

נכון להיום ניתן למצוא את הצלחת התוכנה בכל מקום. אנשים הולכים ללמוד תחומי דו טנט באמצעות קורס דוט-נט גם בגלל שנוכחות התוכנה מוטמעת במכשיר חשמל, צעצוע ואפילו בפיתוח טילים. גם דפדפן המחשב, תוכנות עסקיות ואפילו משרדיות, לוקחות חלק גדול באותו קורס אחד מיני רבים. נכון להיום רובים נוגעים ומשתמשים בנישת התוכנה על מנת שיוכלו לתרגם הצלחה. פיתוח תוכנה מתרחש באמצעות שפות תכנות. בין כל השפות ניתן לראות אפילו את מונחי הדו טנט. קורס דוט- נט חושף כל דורש ללמידת שפות תכנות אשר ישרתו אותו בדרך זו או אחרת אשר יד התכנות קיימת בו בכל צורה ובכל עניין. נכון להיום מכיל השוק שפות תכנות למכביר. מונחי דוט- נט קיימים משנת 2002 ומגלים הצלחה בלתי נתפסת. היכולת לשלוט במרחבי הדוט- נט באמצעות קורס דוט- נט, הינה ניצחון בלתי נתפס. מדובר למעשה בשליטה בכל שוק מתבקש, מכאן היכולת להתברג בקלות יתרה בשוק העבודה.

על הצלחה בסיכומו של דבר

מסלול קורס דוט-נט מכשיר אנשי תכונה אשר ידם בכול. הם יהיו מסוגלים לתכנת ולפתח כל שפה החל מסי פלס ועד ג'אבה סקריפט וכד'. כך גם באשר לאנדרואיד ועתיד המבטיח. בזכות לימודי תיאוריה ועשייה, יהיה ניתן לגעת בהצלחה ולהתברג בתחום הנחשק ביותר . בוגרי לימודי התוכנה יוכלו להתברג הן כשכירים והן כעצמאיים בו זמנית וכאן למעשה עולה היתרון על כל השאר.